31662
CRYSIS
  • k3nGu
    #15281
    én is:)
  • KILLER2
    #15280
    Én igen.
  • Pókmalac
    #15279
    a Crysis meg a pro street szinte majdnem ugyan azon a napon fog megjelenni...nah most majd nem fogok tudni választani melyikkel nyomuljak:)
  • GamerAdams007
    #15278
    Bocs főnök, elszundítottam egy kicsit, máris elkészítem a kajákat. A csirke gyros kié is lesz?
  • DarkSector
    #15277
    Easy-n is szar az élet.
  • bordy
    #15276
    hát azért Delta fokozatban annyír nem rohangálós az élet. kell fedezék azé.
  • DarkSector
    #15275
    Nem feltétlenül a legújjabb a legjobb.
  • mikrofonhead
    #15274
    169.04_forceware_winxp_32bit_english_beta.exe

    Nah akkor ezt szedem :) köcce
  • DarkSector
    #15273
    Vagy 163.71 vagy stb.
  • DarkSector
    #15272
    8800GTS-hez megnézte valaki, hogy melyik driver a legjobb?
    Ha valaki tesztelte már a drivereket, az mondhatna tippet.
  • GamerAdams007
    #15271
    169.01 vagy .02, .04.
  • mikrofonhead
    #15270
    Nah köszi mindenkinek a helpet, akkor melyik drivert ajánljátok?Win reinstall KIZÁRT mert most tettem újra 5 napja kb. :) a VGA-m Galaxy GeForce 7300GT DDR3 128 MB Zalmann
  • red bull
    #15269
    Biztos ugyvan
  • DarkSector
    #15268
    Tudtam, hogy tudod, hogy tudom, hogy te tudod.
  • red bull
    #15267
    Tudom xD
  • DarkSector
    #15266
    Istenem de szuper.
  • red bull
    #15265
    Lehet hogy már rájöttetek de ide is fellehet jönni:


    Ha már rájött valaki akkor sorry.
  • wesker24
    #15264
    Ez nagyon király !! Látom valaki igencsak unatkozott !!
  • DarkSector
    #15263
    Nekem a régi driverrek kép sem volt a játékozás közben, utána meg fura volt, hogy látok egyeltalán valamit is.
  • bordy
    #15262
    burn burn burn :D

    funny animals :D
  • Swy
    #15261
    nekem annak idején a splinter cell chaos of the theory (azt hiszem ez volt a címe) egy egész híd tűnt el és mindig leestem... Feltettem a drájvert és profin ment minden és megtudtam h van egy szép nagy híd a szakadék felett:D
  • Tomsteel
    #15260
    valami olyasmi
  • DarkSector
    #15259
    Nem. Mert már beszart.
  • bordy
    #15258
    az ott a távólban meg a budit keresi mi :D
  • Tomsteel
    #15257
    olyan muris
  • DarkSector
    #15256
    Ne jácc ennyit, mert megárthat...
  • Tomsteel
    #15255


    egy csirkés gyros, és a két havernak egy-egy hambi....ja és három kólát légyszives
  • DarkSector
    #15254
    Még próbáld meg a videóbeállításoknál, hogy asszem az élsimítást vedd le ha felnyomtad, mert azt tudom, hogy a blur vagy HDR az vitában van az élsimítással.
    Ez még egy lehetőség.
  • gduck
    #15253
    Na mondom végre egy játék aminél nem csesznek ki az európai vásárlókkal.... Hát tévedtem, most jött a levél:

    The product listed below will now be available on 15 November 2007 (Thu Nov 15 18:00:00 CST 2007)
    Product Name: Crysis SE2 (PC Downloadable)_ukfrpoczhu

    Ez pont 1 nap és 6 órával későbbi időpont mint az amcsiknak
  • DarkSector
    #15252
    Igen nálam ez a Splinter Cell DA-nél volt, ez a PIP effect!!!
    Asszem drivercsere lesz a megoldás.
    Az tuti, hogy meg lehet oldani a dolgot, csak már nem emlészem pontossan!
    Vagy drivercsere, vagy win REinstall.
  • GamerAdams007
    #15251
    Próbáld a 169.04-es driverrel, az kifejezetten Crysis demóhoz készült. Esetleg telepítsd újra a DirectX 9.0c-t. Ha ez se megy, akkor majd valaki más talán tud segíteni. :D
  • mikrofonhead
    #15250
    Akranor...megnéztem a nightvisiont de úgysem jobb...az egész kép zöld lesz tőle de ugyanolyan ..... :(
  • Akranor
    #15249
    Amikor kiugrassz a gépből nyomj egy "i" betüt próba úgy...a kis montorra ötletem sajnos nincs.
  • GPx8
    #15248
    Én igazából nem szeretem az fps-eket a háborús játékokat meg főleg nem...
    Feltettem a Crysis-t, hogy teszteljem a gépemet, de ez a játék tényleg nagyon jó!
  • mikrofonhead
    #15247
    Hy..

    Olyan problémám lenne h a demot letöltése után elindítom minden okés new game meg minden DE amikor elindul a tényleges game (kiugrok talán egy repcsiből :/ ) akkor jövök rá h hoppá vmi nem stimmel.A videók teljesen sötétek és mikor kiugrok a gépből akkor a bal felső sarokba egy kis monitorom is lesz és ott is látom a game-et...eccerűen nemtudom jobban leírni.Ah nézelődök h merre essek folyamatosan villódzik a kép.160-as driver van fennt mert a 163-assal vmi nem volt okés...a konfigom alul látható, megfelel a minimumnak...szóval nem értem.Lécci segítsetek, tudom h a gépem egy ..... de attól még szeretném végig nyomni a game-et....
  • TIBI
    #15246
    Ja, látom, itt van fölöttem...,bocs!
  • TIBI
    #15245
    Beírtam a Sandbox2 Editor-t a keresőbe, de semmi...Merre van?
  • TIBI
    #15244
    Használja valaki közületek a Map editort?mert ha igen, nagyon sokat segíthetne nekem!Sok pályaszerkesztővel dolgoztam már(HL,Hl2,UT,Dungeon Siege,Quake széria...), de ezzel nem boldogulok.Találtam egy tutorialt a terep textúrázásához, de képtelen vagyok a felszínt textúrázni.Folyton hibaüzenetet kapok, pedig lépésröl-lépésre követem a tutorialt.Igaz, ennek már a kb. 3. lépéséhez mellékelt ábra sem úgy néz ki, mint ami az én editoromban megjelenik.Szerintem az már a teljes játékkal készült.
    Szóval, sikerült már valakinek közületek textúrázni a terepet, vagy csak nekem nem megy????
  • HeadHunter86
    #15243
    Nézz be a Sandbox2 Editor topicba, ott találsz választ.
  • KOVU
    #15242
    hali all
    elmagyarázná nekem valaki mit kell tennem ahoz hogy tudjak fegyvereket lerakni a játékba??
    elöre is köszi ^^