31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #15321
    Tán ezé javasolnak hozzá ATI vga-t.
  • JAG1
    #15320
    Mint mindig. Akkora fasságokat beszél, hogy az eszméletlen. Semmi dolga, éjjel-nappal itt bassza a rezet és szemeteli tele a topikokat az sg-n a semmivel.

    Egyszer már végre eltűnt, de csak visszajött...
  • GamerAdams007
    #15319
    Képpel most nem szórakozok, de videó 30 perc múlva fent van, azon majd látod. Szerintem te meg mindent levettél low-ra, aztán Apply helyett Back-re kattoltál és maradt minden a régi, aztán csodálkoztál, hogy hűde pro ez a low.
  • jakewyler
    #15318
    mai napig nem kaptam még rá választ:D
  • k3nGu
    #15317
    de hát mért???
  • jakewyler
    #15316
    A Crysis motorhoz, annyit fűznék hozzá, hogy számomra nagyon jó és érdekes...Amikor letöltöttem a demot alapból mindent low-ra raktam 1024-es felbontásban, mert a gépem elég gyenguska(2,8ghz@3,2 , x1600pro, 1gb ram) és átlag 15-20 fps-el ment...
    Utána gondoltam poén kedvéből felrakok mindent mediumra, rajzfilmet nézni, és hát néztem egy nagyot, mert az átlag fps-em 20-25 lett, 20 alá szinte sehol nem megy, sőt volt olyan rész a dzsungelben ahol 47 fps-em volt :D
    Szinte 2 éves configommal jobban megy, mint egyes újjabb gépeken(8600gt stb...)
  • lac coo
    #15315
    Ja, 100 HW hozzászóláshoz jut 2 Crysis :DDD
  • Tinman #15314
    1280x1024 !MINDEN! más MAXON

    Aki mást állít az hazudik.

    Infóban dolgozom, napok óta izzítjuk a vasakat, tesztelünk amikor csak bírunk.
    Very High beállítások mellett, ha mindent, mondom mindent maximumra teszel, akkor ez ennyi, mese nincs.

    Persze már sokkal jobb a helyzet, ha 16xAA helyett csak 2xAA van, ekkor kapásból +8-10 FPS.
    No meg ha engedsz az árnyékokból és médiumra teszed, akkor még 5-7 FPS hozzájöhet.
    Így tényleg minimális látványbeli veszteséggel képes egy high end PC-n majdnem 30 FPS-re.

    Soha nem láttam még ennyire optimalizálatlan játékot. Igen, tény, hogy ilyen látványt sem láttam még, de nagyon durva az nVidia és az Intel C2DUO logo után az alacsony FPS értékekkel szembesülni egy csúcs vason.
  • DarkSector
    #15313
    Nemgond.
    És mi nem Crysis téma itt?
    A full-ról még nem tudunk beszélni, mert még nincs..
    maradt a demo, meg a sandbox....
  • DarkSector
    #15312
    A szaggatást én gondoltam a proci gyengeségének, vagy a vga ramjának hiánya miatt.
    Akkor nálam a LOW az nem a LOW grafika?
    Tegyen be valaki low grafos képet. előre thx.
  • lac coo
    #15311
    Azért nem töltök le 150 megát, hogy lássam azt amit tudok :D
    Nem rakok be képet, mert van itt annyi flém, hogy már vicc, aki idejön mindent talál csak Crysis témát nem .
  • GamerAdams007
    #15310
    Igen ez a másik, amit még hozzá akartam tenni csak elfelejtettem. Meglepő volt, hogy full low, és akkor szaggat a cutscene az elején. Nekem így megy 100 Fps környékén, és azért 8600GT nem atomerőmű, de még ezen sem szaggat highon sem (shadow mediumon). Ezen igazából csak azért lepődtem meg, mert a korábbi videóid alapján úgy tűnt jobb géped van.
  • DarkSector
    #15309
    Háát nem assziszem 30-40-et....
    de valszeg mert élsimítás rajtamaradt.
  • DarkSector
    #15308
    Tőccsed gyors..
  • skyli991
    #15307
    Akkor csak a water quality-t tedd fel. Ettől nem fog nagyon csökkeni az fps.

    Miért nem támogatja a Physx-et?
  • 6600GT
    #15306
    és igy lowon gondolom sok fps-t kapol.....hm?
  • DarkSector
    #15305
    Háát én a menüben mindent low-ra tettem...
    Azé lepődtem meg én is...
    Tán a gépemmel van gáz?
  • DarkSector
    #15304
    Én mondtam.
    THX
  • GamerAdams007
    #15303
    Hát te valamit elcsesztél öregem. Ha mindent leveszel low-ra, és a legkisebb beállításokon játszol, akkor egyrészt egyáltalán nincs torkolattűz, nem úgy mint a te videódon, de még a nap sem látszik! Arról nem is beszélve, hogy a víz felszínén sem tükröződnek a hegyek, és a levelek sem mozdulnak meg a lövésektől. Csináltam egy low videót, amin ingame látszanak a beállítások, nem csak úgy oda van írva, hogy akkor ez most low, aztán nézd meg azt, ég és föld a különbség. Nemsokára kirendereli a Vegas, aztán elindítom a feltöltést és adok linket.
  • KILLER2
    #15302
    LOW is nagyon fasza a játékban, csak nekem a víz nem tetszik. Nagyin hiányzik, hogy nem átlátszó.
  • KILLER2
    #15301
    Stratégia... fú. el lehetne adni, csak nem tudom mire, mert azt már semmi nem bírná el.

    Optimizálásról meg (nem neked darksector): ki tudja, lehet, hogy a demo alatt is egy régi, fos engine fut. De azt én is írtam, hogy néha indokolatlan a gépigény, ezzel konkrétan az ilyen iszonyat gépekre gondoltam, mint amit Tinman is írt. Bár az a 8 FPS én se értem, hogy lett. Nekem 19 alá nem ment az elején a videót leszámítva highon 1280x1024-ben 640 mb-s GTSel.
    4 magos procikat meg tényleg nem használja, én C2Dm is 50-50 %-on van játék közben, pedig ezt pont nagyon ígérgették.
  • kill3r21
    #15300
    nah megcsintam teknös tályékára pakoltam fegyvereket....ha jo feltöltöm nektek
  • 6600GT
    #15299
    hy,low? most néztem meg,tiszta jó a graf,főleg a kövek:) én highon néztem meg 1-2 dolog medium..max 25-fps
  • DarkSector
    #15298
    Ez az fps milyen körülmények között jött ki?
    2560-as felbontáson?
  • DarkSector
    #15297
    Addig nem, amígert a Cry motorját nem használják más játékoknál is...
    Azé egy stratéga játékot el lehetne adni ezzel a motorral.
  • kill3r21
    #15296
    bakker kösz killer kemény ez a feny....berakom demo elejére asszem :D
  • Tinman #15295
    "az "optimalizálatlanság" duma, értelmetlen.."

    A játék motorja jól skálázható.
    Az optimalizációhoz ennek a játéknak semmi köze.

    Gondolom láttad a logout tesztet ahol 4 magos, 4 GB ram, 8800GTX meg 8 FPS.
    Ez a játék az optimalizálatlanság mintapéldája...

    A másik fura dolog, hogy 4 mag esetén 2 mag nem nagyon dolgozik... aztán hol marad az Ageia kártya támogatás? SLI támogatásról sem tudok...

    3 nagy ziccer. 3 kihagyás.

    Nem értem az alapgondolatot a játékkal kapcsolatban, hiszen ha a 8800 széria eladását akarták ezzel emelni, akkor kijelenthető, hogy eddig nagyon nem sikerült, mert minek vegyen az ember TOP kártyát, ha max grafon az is csak 8, ultrával 12 FPS.
    4 magost sem érdemes emiatt venni.
  • KILLER2
    #15294
    Ezt mondtam már párszor. Bár néha indokolatlan a rendszerigény, de az esetek nagy részében viszont teljesen igaz, hogy ettől nem lehet várni, hogy P3as gépeken fusson very highon 50000 FPSel. Ahogy mondtad, ez nem mindennapos játék. Ilyet szerintem még egy ideig nem fogunk többet látni.
  • DarkSector
    #15293
    Csak hogy a sok nyavajgás meg az "optimalizálatlanság" duma, értelmetlen..
    Mert ebből is látszik, hogy ez nem átlagos játék.
  • DarkSector
    #15292
    Háát jobb lenne ha ránéznél a videóra, mert ez enyhén nem DX7-es.
  • lac coo
    #15291
    Hát én full lowon próbáltam ,és ocsmány ronda :DDD DX7 ....
  • KILLER2
    #15290
    Rendben, de ahoz kéne a címed xD Vagy vegyél fel te, nekem kint van az adatlapomon.
  • mikrofonhead
    #15289
    Á loll minden Nvidias cumot leöltem a gépemről véletlenül nem csak a vidkari drivert úgyh mindenem elszállt... most csináltam újra de van 1 olyan érzésem h nem 100-as...vid kari driver fennt van, jöhet a crysis teszt
  • kill3r21
    #15288
    msnre vwegyél fel az hajrá :D
  • szurop
    #15287
    A LOW-ot mindenki ki tudja próbálni, minek ide videó. A FarCry óta meg eltelt egy pár nyár, úgyhogy minek ezen csodálkozni, hogy egy szinten van ennek lowja annak maxával.
  • KILLER2
    #15286
    Könnyen megcsinálhatod te is, ha akarod, elmondom, hogy kell. 2 perc az egész.
  • DarkSector
    #15285
    Na én is ezt akartam mondani, hogy be kéne rakni a fegyvereket a Demóba...
  • kill3r21
    #15284
    Ez a fegyvert valaki berakhatná demo elejére....aki ért a sandboxhoz
  • DarkSector
    #15283
    A hiba az ön készülékében van.
  • DarkSector
    #15282
    Itt egy videó!
    Ám ez érdekes módon most nem a full grafot fogja bemutatni, hanem a LOW grafot.
    Vagyis ez a játék legkissebb beállítások mellett is durván néz ki.
    Szerintem ezt más játék is megirigyelhetné, ha fullon így nézhetne ki.
    Még tán a Far Cry is sorbaállhatna.
    De nézzétek meg ti is.

    Crysis 1024-ben és minden LOW-on....érdekes...