31662
CRYSIS
  • bordy
    #15402
    #14280-ban lévő az? vagy volt másik is.
  • kill3r21
    #15401
    nah töltöm fel....meglátjuk mi lesz belöle :D
  • DarkSector
    #15400
    7300GT-vel médiumon..érdekes.
  • DarkSector
    #15399
    THX.
  • lac coo
    #15398
    Miről beszélsz ???
    A full low gyakorlatilag nulla shaderrel megy :))) Mint valamikor a DX7 :))) Mi a fene veszi el a teljesítményt???
    Nagy táj az van, nulla részlettel :))))
  • k3nGu
    #15397
    a brush vagy az entity mappában az editorban, azon belül az item részlegbe őgy tudom...
  • HeadHunter86
    #15396
    Ezt próbáljátok az Editor topicban kérdezni, több sikerrel jártok.
  • mikrofonhead
    #15395
    Háááát skacok én itt olvasgatok hszeket és akkor nekem nagyon nagyn mázlim van vagy nemtom....az én konfigomon (alább látható) majdnem minden mediumon és épph szaggat csak nagyon picit 1-2 helyen :))))) pedig ien konfiggal nyomták az ősemberek is :) nagyon állat ez a game.....MAXIMUM CRYSIS :P

    Arról vki írjon már egy szöszenetet h az advanced beállításoknál mi mire jó mit változtat mitől lesz kevesebb-több fps stb stb.....pls mert ez elég sokaknak hasznos lenne :)
  • DarkSector
    #15394
    Eleve Sanbox-ba tárgyak hol vannak, amiket lerakhatsz?
  • DarkSector
    #15393
    Nem hiszem..ugyanilyen mind2ő.
    Leguccsó videók.
  • k3nGu
    #15392
    ha az island.cry mappára raktad a fegyókat, azt ugyebár elmentetted, szóval a levels island.cry fájlt kell kimásolnod.
  • bordy
    #15391
    bakker. biztos jó sok hsz lett már azóta. csak meg lesz 1x...
  • HeadHunter86
    #15390
    Tudod mi a baja ennek a confignak, a VGA-d, SM2.0, nemtudom mennyire van optimalizálva rá a játék, másik dolog meg hogy amit tud a kártyád effektet ahhoz viszont gyenge a sebessége. Sztem. Meg ugye a proci, nagyon nagy tájat kell itt megjeleníteni, sok részlettel, amihez viszont nagy proci kell, és akkor még figyelembe se vettük a fizikát és az AI-t ami nagyon sokat elvesz az erőforrásból.
    Sajnos ez van.
  • HunnernesKonge
    #15389
    Quad procis srác linkelte hogy a 3.4. mag a procijábol 10%on van használva :O
    Ennyi a nagy trükk
  • bordy
    #15388
    na senki nem tudd adni 4 magos tesztet? valahonnét csak veszitek hogy nem használja ki.
  • kill3r21
    #15387
    editorrol nemtok videot sajna
    de most mit kellene kimentenem ezt agyaljuk ki :D

  • HeadHunter86
    #15386
    Az egyik az HD nem?
    Persze látszik a grafikán hogy medium környéke, sztem highon egyik beállítás sincsen, sőt inkább olyan low-medium lehet, de ahhoz képest szép.
  • DarkSector
    #15385
    64kilóval 30-35 perc.
  • DarkSector
    #15384
    Sajna ez van.
    Sokat akart a szarka.....
  • k3nGu
    #15383
    már csak link kéne...nah meg idő míg feltölti, 80 vhány mega az azé nem kevés feltölteni:)
  • DarkSector
    #15382
    Jah ebből 2 videó is létezik.
  • lac coo
    #15381
    P4 3000 , 2G ram, X800XT PE....
    Ahoz képest ahogy kinéz röhej ahogy fut, akcióban meg (nekem) játszhatalan ....Még fizikát lowra rakva is akad a csetepatéban :)
    Ez ma már elavult konfig, de ilyen kinézetű grafikát kb 150 fps-el szokott vinni ....
  • DarkSector
    #15380
    Szuper...már tölhetjük is...

    Kill3r21:
    Tegyé bőven ammo-t is léccives.
  • HeadHunter86
    #15379
    Beach Bombardment
    Szép folyamatos, XP-n még jobban menne... 10Fps-el minimum, tapasztalatból mondom.
  • k3nGu
    #15378
    hát te csak a fegyókat raktad be a map elejére??mert volt már 1 ien csak 1 fegyóval meg scope-val, a levels mappából az island.cry mappát kell 1edül felülírni az alappal, azzal az 1el.
  • DarkSector
    #15377
    Rövidke videót tudsz, hogy hogy rakod be..és az is megteszi.
  • DarkSector
    #15376
    Jah látom..
    de még így is faxa...szerintem.
  • kill3r21
    #15375
    pontosan kéne tudnom meik fileok kellenének....és akkor feltölteném nektek ezt a kis modot :)
  • DarkSector
    #15374
    De hol kell berakni?
  • DarkSector
    #15373
    Megéri megnézni...
  • GamerAdams007
    #15372
    Nah íme, felvánszorgott. Kicsit mosottas a minősége, ez nem a low graf miatt van, szimplán half-size-ba vettem fel Fraps-el, és az teljes képernyőre rakva már mosódik.

    Crysis low (57.6 MB)
  • bordy
    #15371
    ki nem várom :D inkább hagyom akkor :P
  • k3nGu
    #15370
    ezelőtt is volt ien fegyver berakós a demó mapjára, és ott cska az island fájlt kellett bemásolni ,tedd te is úgy.
  • kill3r21
    #15369
    azért mert eccere vagy 10 en elekzdték szedni ...magyarán rákattantatok :D
  • DarkSector
    #15368
    Nem gáz nekem is 1magom van.
  • HeadHunter86
    #15367
    Nekem rögtön a Matrix-ból Morpheus jutott róla eszembe, ugyanígy dirigált és osztotta az észt. :)
  • kill3r21
    #15366
    Editorban beraktam a demo elejére a fenyákat....elmentetem..importáltam a enginebe....aztán new game azt helo :D jo lesz a ruha elején aztán fel is lehet öket venni :D
  • k3nGu
    #15365
    csoki a médiában hátez kurva nagy:DDD
  • bordy
    #15364
    miért kell várni erre 22 percet?
  • DarkSector
    #15363
    akkor inkább áruld el , hogy mikképpen csináltad?
    gondolom a játékból nyitottad meg a mapp-ot nem,
    nagyon örülnék az info-nak.