31662
CRYSIS
  • bordy
    #15485
    na ez majd enegemet is érdekelni fog az tuti. az indításban tudok segíteni majd. ai-val már elvagyok mint a befőt. nagyon komoly a cucc amúgy.
  • DarkSector
    #15484
    Ok ha nem bonyolult, akkor txt-be leírhatnád, és elküldhetnéd vázlatossan.
    cs.
  • DarkSector
    #15483
    Igen TS full.
  • KILLER2
    #15482
    Megvan a dolog titka. Bocs, de most így 3:47kor nincs kedvem leírni, meg még én se tudom, hogy mi hogy van, de azt tudom, hogy mivel kell megcsinálni az egészet. Mondjuk az indítása emg ilyemik még idegenek. Majd meglátjuk, mi lesz ebből. Remélem sikerül rájönnöm az egész cuccra, mert szívesen csinálnék 1-2 jó kis bejátszást a készülő mapomra.
  • KILLER2
    #15481
    Ok, majd beszámolok. Már kicsivel aszsem közelebb járok. Amúgy ez a teljes TimeShift?
  • DarkSector
    #15480
    Utána áruld el nekünk is..

    OFF
    Addig elfoglalom magam.

    ON
  • KILLER2
    #15479
    Megvan a fegyver. Most tisztára belemelegedtam az animációba. Kezd érdekelni, hogy hogy tudok olyan bejátszásokat csinálni, mint pl a demo végén a hajónál. Most épp azt keresem, hogy hol van a karakterben megadva, hogy mit csináljon.
  • bordy
    #15478
    fogalmam sincs. de a mozgáshoz avi recorder kell valszeg. ez a r_GetScreenShot=2 magát a tárgyat áttetsző térrel szedi ki. de hogy hogyan.
  • KILLER2
    #15477
    Bordy vagy valaki, azt esetleg nem tudod, hogy fegyvert hogy lehet csávó kezébe adni ilyen módban?
  • 3200mhz
    #15476
    Az lenne a nagy kérdésem felétek hogy, felraktam már pár beta drivert amivel szépen fut a crysis demó csak éppen a víz tükröződése olyan akadva megy. Ha nem bétát rakok fel pl 163.71 akkor nem csinál úgy a víz meg minden ok viszont elég lassan fut a gém . Szerintetek mitől lehet ?
    Gépem : Core2 Q6600 Asus P5b Plus 2x1GB ram 8800GTS 640mb

    Előre is köszi a válaszokat elégé érdekelne hogy más is tapasztalta ezt a jelenséget
  • DarkSector
    #15475
    Küssz már tiszta hülye vagyok nem látom a békától az erdőt.
    Amúgy bármit is pipálok ki nem mozog a csökött béka.
  • bordy
    #15474
    jobb odallt vannak a mozgások. alul van a consol.
  • bordy
    #15473
    első hsz-ben írtam el.
    .chr
    végig nézegeted :) szted én tudom melyikben mivan? :)
  • DarkSector
    #15472
    Jah és melyik gombal hozom elő a konzolt, ahová a parancsokat kell írni?
  • DarkSector
    #15471
    Jah megvan de nem mozog....
  • KILLER2
    #15470
    Megnéztem, a békánál nincs chf, de nekem a .cdf-nél működik.
  • KILLER2
    #15469
    a chf-et.
  • DarkSector
    #15468
    hát melyiket a 8-10 közül, mert én nem vágom a témát.
  • bordy
    #15467
    hát ne a lod-os chr-t :)
  • DarkSector
    #15466
    Az objects.pak-ot ha kicsomiztam, akkor mondjuk a frog nál melyik fájlt nyissam SB-al?
  • DarkSector
    #15465
    THX.
  • bordy
    #15464
    objects.pak-ot kicsomizod. aztán turkálsz benne amit szeretnél, a .chf-et megnyitod sb2-vel, de társítással. tehát rendeld hozzá a progit. aztán a consolba azt kell írni hogy r_GetScreenShot=2
    hogy hova teszi azt nem tudom. majd reggel kiderül. ezt csórtam spec . :D

    ha valaki meg művészkedni szeretne az meg így csinálhat szép hátteret:

    szépen belövi a jelnetett amit szeretne. naplemente, bícs, pálmafa stb....
    aztám gamiba belép, consolt előhív és ezeket beírja

    cl_hud 0 | (lekapcsolja az életrőt meg a radart meg ilyen hülyeségeket. visszakapcsolás ugyan ez csak 1-es)
    e_screenshot_width=2560 | kép szélessége (vagy ami tetszik értékre)
    e_screenshot_height=2096 | kép magassága (vagy ami tetszik értékre)
    e_screenshot_quality=100 | minőség beállítása
    e_screenshot=1 | (a kép a Game/ScreenShots/HihRes könyvtárban lesz)

    ennyi, js és editorban kell mert a gamiban nem müxenek a parancsok jelenleg. ez is mehet a FAQ-ba akár.
  • HeadHunter86
    #15462
    Jól tudom, képzeld próbáltam és nem egy és nem két fát döntöttem ki low fizikán, ugyanis az albis gépemen csak lowon fut el crysis és ott döntögettem a fákat, ja még annyi hogy low fizikán kicsit késve kezeli a dolgokat, szal ha kidöntöd akkor a levelei lehet csak kicsit késöbb igazodik a talajhoz, viszont ha lőni szereznéd a lombozatot akkor az nem mozog.
  • DarkSector
    #15460
    Léccives hogy kell ilyet csinálni?
  • Peetboy
    #15459
    "Physics quality - fizika, legkisebb értéken csak az alapvető objektumoknak van fizikája. pl a fáknak."

    Ezt rosszul tudod,mert Low fizikán a fáknak sincs fizikája. Nem mozog, nem törik. Medium fizikával már törhető a fa és rombolható minden.
  • bordy
    #15458
    szeinte :

    “We are extremely proud of what we have been able to accomplish with Crysis,” said Cevat Yerli, CEO of Crytek. “We wanted to push the boundaries both visually and with open-ended, non-linear gameplay and we believe the end result delivers that vision.”
  • gduck
    #15457
    Elég lenne csak a kézikönyvet :D
  • DarkSector
    #15456
    Magyarosítani kéne a SB-ot......
  • gduck
    #15455
    Játék:

    - grafika: gyönyörű, persze izzad alatta a hardver... érdekes, hogy MEDIUM, HIGH, VERY HIGH szinte mind1 mit állítok be, nincs nagy sebességkülönbség :) DX10 1280x1024 FULL LOW: min: 20 max:70 átlag 42 FPS
    - AI: sztem szuperül meg van csinálva (persze célszerű legnehezebb fokozaton nyomni)
    - játékmenet: elég jól el lehet még ezen a demó pályán is kóvályogni és a lineáris játékmenet sem tűnik annyira lineárisnak
  • DarkSector
    #15454
    Bazzeg!
    SB-ba vannak űrlények is.
    Márcsak a storivideók kellenek, és már meg is lenne a full Crysis!!!!!!
  • DarkSector
    #15453
    Hogy a rákba csináltad?
  • fsgh
    #15452
    ÁÁÁÁÁ

    XDDDDDDDdddd
  • gduck
    #15451
    Nekem tökéletesen megy:

    DX10, 1280x1024 VERY HIGH (kivéve SHADER QUALITY, ami HIGH), 2xAA
    22-40 FPS, néha lezuhan 15-re, de ez egyáltalán nem zavaró :) Szal én ezzel a beállítással játszom ;)
    Ha minden HIGH vagy MEDIUM, az nem gyorsít igazán rajta... Az AA és a SHADER QUALITY viszont nagyon meg tudja fogni...

    A játék iszonyat durva :D
  • tommyg
    #15450
    loool
  • bordy
    #15449
    ki rendelt csirkét?

    :D

  • mikrofonhead
    #15448
    Nah jólvan ez a map is király lett bár kicsit túl havas nekem :D nah meek aludni :)


    MAXIMÓ PIZSI
    MAXIMÓ CSICSI

    :D jóccak all :)
  • Magnum PI
    #15447
    Na nagynehezen felugráltam a sziklafal tetejére és már épp indultam volna az ismeretlenbe amikor a játék kinyírt, mint a multiban :(
  • DarkSector
    #15446
    Sirály vagy!
    Sejtettem, hogy nem hagyják kiaknázatlanul ezt a pályaszerkeztőt a kreatívok...
    THX
    Ennél jobb demót....
  • lac coo
    #15445
    Igen, gondolom, de előtte mentsd el azért valahová :)
  • mikrofonhead
    #15444
    megvan nem szóltam :D