31662
CRYSIS
  • MaskimXul
    #15526
    Erről beszélek, de sebaj
  • k3nGu
    #15525
    ez az
  • mrbaba
    #15524
    CSá all!

    Nektek honnan van sniper??? o.O



  • Imremagdi
    #15522
    honnan szedhető le ez a mód?
  • NeBby
    #15521
    Az csak 1 kép sebaj...
  • MaskimXul
    #15520
    Végül is csak 10 hszel ezelőtt lett belinkelve, sebaj, ismétlés a tudás anyja
  • NeBby
    #15519
    OFF
    Egy kis teszt a 8800GT ről (PH)
  • mikrofonhead
    #15518
    hmm....kár :((((

    Éééés a hang-al mit tudok kezdeni??a NOMAD (vagyisén) hangja bazi hangos a többieké meg nagyon halk, meg a maximum hangok is :(
  • GamerAdams007
    #15517
    A játék akkor lesz szebb, ha a játékon belül felveszel mindent high-ra, esetleg very high-ra. Driveresen high-ra állított dolgok azt hiszem semmit nem befolyásolnak, vagy legalábbis nem nagyon.
  • MazeZee
    #15516
    ezzel se megy
  • mikrofonhead
    #15515
    nah valaki akkor azt mondja már meg pls h az előzőekben leírt hang probléma mitől lehet...

    meg a másik h ha a vid karimat felhúzom high quality-re tehát legjobb minőségre és nem "sebességre" akkor szebb lesz a játék?
  • KILLER2
    #15514
    Én pedig mást nem tudok, ami fut vistán. Frapsból a legújabbat tedd fel, ezt meg mindenestül töröld le.
  • GamerAdams007
    #15513
    Hát nemtok, szerintem játékhoz az a legjobb, legalábbis tapasztalataim szerint. Inkább az lehet, hogy régi a verziód, ami még nem nagyon működik vistával. Próbáld meg a legújabbat.
  • MaskimXul
    #15512
    Van még sniper scope is, annak 5 ill 10 szeres zoomja van, az a legjobb.
  • MazeZee
    #15511
    montok egy video felvevőt...mert a fraps vistán valamért a videorögzitésnél leáll
  • GamerAdams007
    #15510
    Késnek vele, de azt igérik bepótolják. Egyébként aki már látott ilyen grafikont, az a tipikus stílusáról rájöhetett, hogy ez egy prohardver teszt, ergo megérkezett nekik is az MSI NX8800GT. Érdemes megnézni, elég jó kis teszt, némelyik játéknál még a GTX-et is simán megveri! :) Teszt
  • k3nGu
    #15509
    hát nem akad, inkább néha belassul, de élvezhető;)
  • mikrofonhead
    #15508
    Uhh és ien graf mellett nem akad? :D de jó nektek...sebaj én örülök neki h elndul egyáltalán :) őőő ha az nvidia progin belül beállítom az AA-t és a játékon belül nem akkor szebb lesz de nem lesz lassabb, vagy hogy van ez :D valaki magyarázza ezt el pls...meg h mit jelent az h betudom állítani a sebességet és a minőséget a vidkarinál....gyorsabb lesz a vidkari?ezt nem naon értem :S :D
  • dante3
    #15507
    Az meg mi? :D
  • k3nGu
    #15506
    GTX hun van?:D
  • dante3
    #15505
  • k3nGu
    #15504





    csak képekben
  • k3nGu
    #15503
    kép nem elég?fullon jobban akad fraps közbe, mármint érezhető h akad
  • mikrofonhead
    #15502
    Jah és vki feltehetne egy 2 perces FULL GRAF-os videjót...de onnantól kéne amikor megjelenik előtted a fém padló és a feka az arcodba beszél....azt szeretném látni full grafon :)))
  • mikrofonhead
    #15501
    Nah azt mondja meg nekem vki h mitől van az h az én hangom (nomad) bazi hangos a maximum speed maximum stb meg a főnök és társaim hangja viszont bazi halk...ez így nagyon idegesítő :-/
  • k3nGu
    #15500
    sok lesz, pl. ebbe a frozenisland mapon van az ak-nak robbanó tölténye, azt lesz a reflex sight az végülis scope, utána assault scope, az a legjobb ráközelítős scope, meg lesz még a flashlighton kívűl még laser is, meg még ienek...
  • Gideon Wieth
    #15499
    kérdés... a fegyverek modósításánál a reflex valami az mi? meg csak ennyi lesz a módosíthatás ?
  • k3nGu
    #15498
    nah kihalt a topik:O elveszítjük a végén a top1 helyünket:D
  • k3nGu
    #15497
    jaja
  • GamerAdams007
    #15496
    Ez heli?
  • k3nGu
    #15495
    viszont jól megvannak csinálva az ien "űléses dolgok":D

  • lac coo
    #15494
    Mindenre rá lehet tenni a cloak-ot: emberre, tárgyra , állatra.. Amire csak akarod .
  • wowfan
    #15493
    Szevasztok!
    A demoba hogy tudom berakni a fegyvereket? Már keresgéltem de nem találtam róla leírást
  • HunnernesKonge
    #15492
    Nálam nem volt gondja a Crysis.exe-nek, csak hóban 10fps-sel kevesebbem van.
    Ajjjaj
  • k3nGu
    #15491
    láthatatlan hordó:D



    szép táj


  • k3nGu
    #15490
    kipróbáltam azt a havas islandot amit csinált egy gyerek ,hát átrendezte a mapot és így havaskénr kibaszottúl júl néz ki:DFrozenIsland
    csak amikro 3 ellent kell az elején kinyírni, akkor ott van egy kocsi mellette vagy 10 hordő és 2 ellen, belelőttem a hordóba felrobbant--->fekete képernyá-->crysis.exe hiba kösz szépen:D
  • mikrofonhead
    #15489
    Maximó mornin' all :)
  • MaskimXul
    #15488
    lehet, hogy hiányzik valami runtime environment, nekem fenn van a .net, java, visualc++, ezeket próbáld meg felrakni előbb.
  • matya00007
    #15487
    Sziasztok!

    Visszaolvastam, de nem találok megoldást a problémámra, a sandbox installálásánál valami 1033-as error-t kapok. Mi lehet a bibi?
    Köszike
  • Amadeus HU
    #15486
    A crysis-t akár 10magos procin és 10giga rammal is futtathatod akkor is szaggatni fog, mert a D10 optimalizálatlan. Várd meg a teljeset és a hozzá kiadott patcheket!