31662
CRYSIS
  • mikiking
    #15572
    Hát én most azzal a beállitáéssal jácom,amit belinkelt ide egy jó tag,ami számára elgjobb,na az számomra is kurva jo volt,sok minden very highon,és ilyen szép még nem volt,és nagyon jol megy,nem is akad meg 18-19 fps alá sem megy...várjuk a fullt ezerrel
  • Ability
    #15571
    Várom az ötleteket, hogy mit rakjak még bele...
  • MaskimXul
    #15570
    Gőzöm sincs, ezt csak a crytekes arcok tudják.

    Bordy: ez nagy szemétség, csak mert a fritzeknek a 2.vh után nincs gyomruk vért látni, nem kéne nekünk is "szívni".
  • gduck
    #15569
    8800GTX ennyit tud azon a felbontáson (és nem ULTRA HIGH, hanem VERY HIGH ;) )
  • crazyclone
    #15568
    elég szegényes a FAQ ezer éve nem változott és akkor kivan ide vetve az ige hogy igy meg úgy ne spammolj ...
  • Ronin666
    #15567
    Lehet hogy már ezerszer kérdezték, de nincs valakinek infója róla, hogy Vista alatt Ultra high beállításokkal 1920*1200-as felbontáson 4x-es vagy 6x AA, 16x AF mellett egy csúcs konfiggal hány FPSt produkál a játék? Gondolom, hogy egy 8800 Ultra sem tudja kihajtani ilyen beállításokkal, talán még kettő sem, de kivi lennék ilyen magas beállításokkal végzett mérésekre.
  • HeadHunter86
    #15566
    Arról tudsz vmit, hogy a dx9 hack megmarad-e a teljes változatban, tehát maradnak az ini fájlok? Mert az jó lenne, ha csak ennyi lenne a nagy trükk.
  • k3nGu
    #15565
  • bordy
    #15564
    ezt én is így érzem valamiért.

    amúgy felletem világosítva hogy miért lehet átlőni az emberkéken miért nincs sérülés megy ilyenek. tömören annyi az oka hogy németország és törvényei.
  • MaskimXul
    #15563
    Ja, de aki nem veszi észre a linket 5 centivel feljebb, az inkább ne is kezdjen babrálni az editorral
  • Ability
    #15562
    Inkább irányítsd át oda őket...
  • MaskimXul
    #15561
    cheateket konzolba, de csak editorban működnek.
    Ability én társalgok ott is, de ahol kérdeznek, oda válaszolok
  • Yoda001
    #15560
    ez nem demo? :o
  • Ability
    #15557
    Van Sandbox2 topik, ott társalogjatok...
  • MaskimXul
    #15556
    Köszi



  • MaskimXul
    #15555
    Tuti, hardwireden is volt hír róla, meg máshol is. Rossz nyelvek szerint meg ez a demo egy jóval korábbi változat, így akarnak kedvet csinálni az embereknek vga újításhoz. Ezt támasztja alá a jó pár bug, meg a multicore support hiánya. Persze vannak még érdekes dolgok, egyik a veryhigh hack dx9 re, másik meg a full game teljes scriptje a demoban. Biztosat persze senki sem tud, de ha már arany a játék, akkor túl sokat nem nagyon csúszhatnak vele.
  • Dante73
    #15554
    media.proxnet.hu

    Dante.
  • MaskimXul
    #15553
    se kepfeltoltes.hu ról, se innen, akkor most sem lesz kép :)
  • mikiking
    #15552
    ÉS ez tuti ? Csak azért mondom,mert a demot azt is szépen elb@szták
  • MaskimXul
    #15551
    rég volt mér kép


  • mikrofonhead
    #15550
    Köcce maskim
  • MaskimXul
    #15549
    Miért ne? A játék már gold, már csak a gyártás/terjesztés van.
  • MaskimXul
    #15548
    Ott van az is, ahol a tank, archetype enntity/pickups
  • mikiking
    #15547
    nyugodj meg,hogy nem fog megjelenni 15 nap mulva,ez hót biztos
  • Djemba
    #15546
    15 nap nem bírom ki
  • mikrofonhead
    #15545
    Nemtudok betenni fegyót :D még ehhez is béna vok :D tankot már sikerült de a fegyt nemtalálom :D
  • mikrofonhead
    #15544
    köcc :P

  • GamerAdams007
    #15541
    Uhh, durva. Mi történt, nem tudni? Korábban nem volt mentve, amit vissza tudnál tölteni?
  • HeadHunter86
    #15540
    Én is pont így vagyok vele. Egyszer már nekiálltam, akkor csak kitapasztaltam a dologot, most másodszor viszont már komolyabban gondolom a dologot. Szépen ízlésesen elhelyezni a járgányokat, fegyókat ahogy te is mondtad. Vhogy úgy hogy illeszkedjen a környezetébe.
    Tegnap éjjel nekiálltam, tök jól haladtam erre 2 óra után, ilyet szól az Editor: "Váratlan hiba lépett fel az adatok elvesztek, elnézését kérjük", hát köszönöm szépen, kicsit elment a kedvem, majd este nekiesek megint.
  • mikrofonhead
    #15539
    Áh köcce :D de láma vagyok :D
  • MaskimXul
    #15538
    Ja, amúgy meg van sandbox 2 topic, itt van a linkje feljebb, de csak bejelentkezve látható.
  • MaskimXul
    #15537
    A sandbox installer a demo egyik könyvtárjában van, telepítés után a bin32/editor.exe -t kell futtatni. Googlen meg kell keresni hozzá leírést meg tutorialt.
  • mikrofonhead
    #15536
    Nah mostmár engem is érdekel, hogy jutok ehhez hozzá?GS-ről letöltöttem a demo-t....
  • GamerAdams007
    #15535
    Na én kipróbáltam ezt a Sandbox-ot. WC3 pályaszerkesztőjével már elég jó voltam, gondoltam ez se lehet olyan nehéz. Nekiálltam, és 10-20 perc alatt eléggé kezdem magam kiismerni rajta, mit és hogy, úgyhogy lehet, hogy fogok csinálni saját mapot, egyenlőre az eredetit tökéletesítem, lerakok pár fegyót, persze nem csak úgy a map elejére odadobom, hanem normálisan, épületekben, raktárhelységekben lesznek, realisztikusubban. :P Na most mek ebédelni, aztán még elkondolkozok ezen a teljesen saját pályán, de az tuti, hogy nem 1 óra lesz. :D Nagyratörő vok, el fogok vele szórakozni, mire úgyérzem, hogy akkor kész. :D
  • MaskimXul
    #15532
    Kényelmesen, keveset lopakodva 30-40 perc alatt végignyomható, de akár órákat is el lehet vele szórakozni, meg editorral barkácsolgatni.
  • k3nGu
    #15531
    hát pedig 1általán nem mondható rövidnek...
  • GamerAdams007
    #15530
    1 pálya, és ott van a vége, amikor eléred a command post-ot, ott kell valamit ügyködni, aztán amikor visszafele mész a Landing Zone-hoz, ott egy barikád után csak mész az úton, és lesz egy hajóroncs. Na ott jön egy cutscene, és vége.
  • sumi
    #15529
    Üdv...

    1 láma kérdés....ha lehet... mennyi pálya van a demóban??vagy hol van vége??csak azért kérdem,mert a 2 gigához képest rövidnek találom...

    köszi
  • NeBby
    #15528
    Akkor sry , nem vettem észre
  • MaskimXul
    #15527
    Editorból, de van valahol egy moddolt demo map is, aminek az elejére egy rakat fegyver meg cucc be van rakva.