31662
CRYSIS
  • Dante73
    #15614
    Azért érdekes a fizikai motor, pisztolyal mentem, osztottam a fejeseket, egyik ellennél, "megcsúszott" a kezem, és a sisak tetejét találtam el. A csóka feje hátrabicsaklott, de nem követte a szokásos mozdulat, mely szerint összerogy, nem, LEREPÜLT A SISAK, a kis koreai meg lődözött tovább! Beszarás volt, annyira meglepődtem, majdnem kinyirt, ami azért normal-on elég cikis lett volna....
    Ütős kis gém ez, a hibái, illetve úgy mondanám, a tökéletlensége ellenére is. (Mint tudjuk, tökéletes gém nincs, bár haladunk affelé)

    Dante.
  • NeBby
    #15613
  • rastaman
    #15612
    valaki csinált egy jó kis videót a teknősökről a játékban

    amikor először megláttam ez gondoltam: WTF ???

    érdemes megnézni:
    íme!
  • KILLER2
    #15611
    Már megvan. Kell egy kör, és azt kell sokszorosítani, majd az egészet kivágni egy fehér háttérből. Igy a fehér kép maradéka ezt a mintát adja. PS topicban segjtettek.
  • Denes888
    #15610
    Szerintem valahonnan megszerrezte a mintát a szerkeztő aztán sokszorosította majd elhalványította és így el lehet érni ezt az eredményt. Ha jól megnézed akkor még az űrlény fején meg az egész testén ott van ez a sok kör.
  • Denes888
    #15609
    Szerintem gyorsítja. Ugyanis ha egy csövön keresztül megy ki a golyó akkor lég üres térben könnyebben gyorsul, ezáltal a hangtompító cső egy gyorsító. Hisz a légpukáknak is hosszú a csöve. Szerintem.
  • KILLER2
    #15608
    Mondjuk nincs kizárva. Én se vagyok egy fegyverszarkértő. Mindegy, fejlővés mindenképp halálos, ha nem a sisakot lövöm.
  • KILLER2
    #15607
    Azt nem tudja valaki, hogy a banneron az ilyen nano ruhás minta hogy készült? Szégyen, hogy nem tudom, pedig azért értek a PShez.
  • GamerAdams007
    #15606
    Bizony, és van 1 olyan érzésem, hogy talán valóságba is, bár nem értek hozzá, csak sejtem...
  • KILLER2
    #15605
    A hangtompító gyengíti a lövést???
  • GamerAdams007
    #15604
    Régebben valaki írta, hogy mennyire szar a sebzésrendszer, mert a sima ruhában lévő ellenfelek simán kibírnak 20 lövést. Először nekem is így volt, és engem is zavart, aztán most rájöttem, hogy csak le kell szedni a Silencert, és máris mindenki belehal 3-4 lövésbe. :D Kispisztoly meg űber, hogy mit tud, 2 lovés testre, és szevasz...
  • Ability
    #15603
    Ezt is beraktam...
  • Ability
    #15602
    Beraktam a képmentéshez való parancsokat. Gyűjtsetek minél több hasznos konzolparancsot, és akkor azok is bekerülnek, egyelőre összevárom őket...
  • MaskimXul
    #15601
    Itt az összes konzol parancs lehet böngészni :) azt viszont nem tudom, ezek közül melyik megy a demóban és melyik az editorban.
  • GamerAdams007
    #15600
    Meg van asszem - cl_hud 0 - ez eltűnteti a hud-ot, ami nem éppen wallpaperre való. (Elképzelhető, hogy nem pont így van a kód.)
  • mikiking
    #15599
    De asszem te, 500000 ...sokat segitettél étnyleg marha jo......Egy isten vagy.mondom én hogy jó tag vagy :D
  • MaskimXul
    #15598
    High resolution screenshots:

    consolba:

    e_screenshot_height x (x kép magassága pixelben)
    e_screenshot_widht y (y kép szélessége pixelben)
    r_drawnearfov (fegyver eltüntetése)
    e_screenshot 1 (kép készítése)

    Így gyakorlatilag akármekkora felbontású képet lehet csinálni, nem csak az optionsben méretben.
  • HeadHunter86
    #15597
    Megfolytani a teljesben sem lehet majd, ütni fegyóval itt is lehet, erővel autót arrébb dobni, sztem ezt csak a videó kedvéért tették be, nem hinném hogy lenne.
  • HeadHunter86
    #15596
    Nem én voltam az a tag? :)
  • DarkSector
    #15595
    Kössz .
  • Jagumo
    #15594
    de csak a te kedvedért lefotózhatom :D
  • Jagumo
    #15593
    azok már régi képek, de nem fotóztam ujjakat, de engem nemizgat ha nemhiszed el nekem azzal nem lesz rosszab :D

    te dolog..:)
  • Ribizlee
    #15590
    Nah köszi szépen a """""""sok-sok"""""""" választ. de tényleg... ez aztán jó fórum
  • GamerAdams007
    #15589
    Nincs benne alapból. Sandbox-al kell berakni vagy a sniper celzokat a puskakra, vagy a Precision Rifle-t, ami azt hiszem alapbol sniperes.
  • DarkSector
    #15588
    SB-ban.
  • Viktor9202
    #15587
    Hol találtad meg demóban a snipert?
  • mikiking
    #15586
    amugy a demoban nem lehet se megfolytani valakit,sem erővel hatni a dolgokra,például,hogy esik r az autó a csávóra,és bumm odébblöki,sem boxolni ha van fegyver nálad,meg még sok mindent.......a fullban lesznek vagy sem ?
  • Ability
    #15585
    #15574: Ami benne van, az a hivatalos gépigény, és szerintem ez így jól is van. A beállítások fordítását meg akkor rakom be, hogy ha valaki szépen, szakszerűen lefordítja/megírja. Bár talán még akkor is felesleges lenne, mert általában megértik az emberek, hogy melyik opció mire jó, de betenném, mert pár embernek biztos segítene.

    #15575: A Sandboxnak van külön topikja, külön oldallal, ahol gyűjtik a tutorial-okat, de ha valaki érez rá késztetést, és összegyűjti a linkeket, akkor berakhatom. Pár hasznos konzolparancs is jöhetne. Hi-res képek készítése alatt nem tudom mit kell érteni. Moddolt pályát is berakhatjuk végülis, de szerintem a kutya sem fogja ott keresni őket...
  • SD456
    #15584
    Hy all!

    Fúrcsa amúgy ez a Crysis... Mármint az furcsa ahogy megy a gépeken, van akinek megy jó grafikai beállításokal van akinek meg alig megy, de majdnem úgyanolyan a gépe... Nekem pl a Frozen Island modolt pályán, a vége felé anyira bellasul, hogy szinte már játszhatatlan! De addig jól megy néha igaz be-be lassúl de nem vészes. Nektek is ilyen gondolom.

    Bye all!
  • grebber
    #15583
    És csak azért nem 100%, mert nem ment nekik VERY HIGH-ba
  • bordy
    #15582
    állíólag ilyeneket kapot a singleplyer rész

    German PC Games - 94%
    PC Action magazines - 92 %
    PC Gamer - 98%
  • MaskimXul
    #15581
    Nem a full game van a demóban azért az durva lenne :D Csak a script, vagyis szövegkönyv van benne, így aki akarja, előre elolvashatja az összes történést, ami lesz a teljes játékban.
  • Yoda001
    #15580
    "másik meg a full game teljes scriptje a demoban" <- miacsuda?? elárulod hogy lehet elöcsalni a fullt?
  • mrbaba
    #15579
    Frozen islandot hogy kell berakni??
    HELP ME!

    THX
  • MaskimXul
    #15578
    Nem annyira nagy felbontás, de azért nem rossz:

    egy

    kettő
  • Ronin666
    #15577
    Köszi a választ!

    Ezek szerint még vagy 1 év mire lesz hozzá megfelelő kártya. Fél éves periódusok vannak, szóval fél év múlva kéne jönnie a Gef9-nek, majd arra fél év a ultra változat. Talán az majd elviszi... pfff. :)
  • bordy
    #15576
    ja, télleg hires kép, reméltem lesz valmai zsírós kép mire jövök amit betehetek háttérnek.
  • MaskimXul
    #15575
    Sandbox tutorialok linkjeit, konzolparancsokat, főleg az ammos cuccot, meg hogy hogy kell hi-res képeket csinálni, az sztem nagyon jó. Pár moddolt mapet, ha van olyan, amit érdemes.
  • mikiking
    #15574
    Hát az igazi gépigényt,mert ez nem az ........ utánna azt a leforditott részt sem ártana,hogy mi mit jelent....ha eszembe jut még vmi irom
  • Quki
    #15573
    hmmm...tök szép high on :D egész jól fut így :D mi lesz ultra high on?? :DD