31662
CRYSIS
  • Shep
    #15654
    Nem voltam jópár napig a demot is csak most szedtem le és az érdekelne, hogy van-e benne DX10. ha igen akkor azon hogy fut?
  • Purga
    #15653
    Én támogatom ezeket az oldalakat, de mi lesz ha a teljesben kicsit variálnak ezen azon benne és mondjuk megcsináltok egy témakört már most, de a teljesben meg több opció lesz vagy részlet?
  • Jaffa 2843
    #15652
    lehet tudok még keyt szerezni havertol, szal fel a fejemmel :D
    jok az oldalak, legyen minél több tutorial, aztá csinálunk egy jobb, optimalizáltabb, szebb Crysist :P
  • KILLER2
    #15651
    Asszem 3 vagy 4 a maximum. Kár érte, hogy nem tudsz betazni, jó játékos vagy. Bár amióta van demo, azóta én se bétázok.
    Amúgy beüzemeltem a snadbox-os weboldalamat. Raptor csinál egy sandbox 2 tutorialos oldalt, én meg csináltam egy sandbox 2 video tutorialos oldalt. Egyenlőre az enyém talán gyakrabban lesz frissítve. Szóval akit érdekel a Sandbox 2, annak jól jöhetnek ezek az oldalak, az alapoktól mindent elmagyaráznak/el fognak magyarázni.
  • Jaffa 2843
    #15650
    ezt értjük , csak azt nem értem hogy win reinstall után miért nem tudom aktiválni a crysis multi betamat :S
    azt irja ki hogy tud sokszor votl különbözö gépeken aktiválva pedig csak pár win reinstall volt közbe :D
  • Nagy01
    #15649
    Dear Crysis Beta Participant,

    We hope you've been enjoying the Crysis multiplayer beta test, and we've got good news: you get to enjoy it for 2 more weeks!

    The beta test end date has been officially extended to Nov 15th. However, in order to continue playing past Nov 1st, you will need to re-enter your beta key. You will be prompted to do this automatically when starting up multiplayer.

    Remélem értitek.D
  • Skyline
    #15648
    Oks írok,remélem nem megint egy agyigpentiumtáp game mert a hajam lerakom:)
  • KILLER2
    #15647
    Madj írj, hogy erősebb proci mellett hogy teljesít a kártya, mert erre én is kíváncsi vagyok!
  • Skyline
    #15646
    Nemtom holnap belepróbázom ugyan ezt a kártyát egy 4300-as c2d-be kiváncsian várom,elméletileg nem szabadna többet mutatnija...
    Monnyuk annyira nem fogom magam felizgatni ha kiderül a kártya a hibás,be van tervezve egy 8800gt év végén,a far cryból kiindulva pedig eztis sztem többször végigtolom..:)
  • KILLER2
    #15645
    Szeritem tuti a kártyád a gyenge ehez. De mediumon jól megy nem? Úgy is beszarás jól néz ki.
  • Skyline
    #15644
    Ha minden high,1280*1024-ben szaggat kb egyenletesen akció közben is ugyanúgy mint amikor senki sincs a képen...olyan 15-20 fps...
    Ha minden medium akkor jól megy...
    Megnéztem hasonló konfigu (2giga ram,7900gt) celeronon és ugyan így megy...
  • KILLER2
    #15643
    Hát ja. Én is igyekszem minnél nagyobb szünetekkel telepítgeni.
  • KILLER2
    #15642
    Szerintem a kártyáddal van a baja. Mondjuk a proci úgy látszik, hogy ennél a játéknál elég okat számít, de szerintem a kártyád miatt van, hogy nem fut jól. Az volt a poén, amikor a beta optimal settingsen high-re rakta a játékot és gyarkolatilag játszhatatlan volt. Eddig azt tapasztaltam, hogy a játékok optimal-on mindig gyengébbre teszik, mint ami még rendesen futna, ez meg így feltolta. Mondjuk ugyanez a demo-nál már jó.
  • rastaman
    #15641
    igen a lomtár bug nekem is előjött már. és még sokegymás is. de valahogy nincs kedvem havonta telepíteni főleg hogy eredeti a szoftver és nem hinném hogy havonta aktiválhatom a cd kulcsomat
  • KILLER2
    #15640
    És hogy is fut neked milyen beállításokkal?
  • rastaman
    #15639
    egyhamar nem lesz hasonló kaliberű játék. far cry is korszakalkotó volt. emlékszem hogy utána 5 perc kipróbálás után ment a vietcong a süllyesztőbe mert ég és föld volt a 2
  • KILLER2
    #15638
    Vistáról nekem most az a benyomásom, hogy minnél többször teszem fel, annál szarabb. Kb 4x tettem eddig fel, most alapból nem megy már a súgó (nem mintha hiányozna) és nem hajandó magától frissíteni a lomtár ikonját. Meg még néhány idegesítő hiba. Amint kijött a játék, újrahúzom, addig még a beta miatt várok.
  • Skyline
    #15637
    Nem értesz....2mgos a64 4800-on húzva 2 giga rammal 7900gt-vel ugyan azt produkálja a gép mint egy szaros celeron...És ez vicc már neharagudj...:)
  • rastaman
    #15636
    szerintem kevés neki a processzor. néztem a feladatkezelőt. mondjuk az op rendszer alapból megeszi a fél memóriát. de már nem térek vissza xp-re. csalódás lenne
  • KILLER2
    #15635
    Szerintem majd akkor lehet kijelenteni, hogy most potimizálatlan vagy nem, ha készült már ilyen szintű játék. Mert így most nincs viszonyítási alap. Azt el kell ismerni, hogy iszonyat szép. Ha majd lesz másik ilyen grafikájú játék és az P3as gépeken 150 FPSeket fog produkálni very high-on, akkor majd mondhatja mindenki, hogy optimizálatlan szar, de amíg egyedülálló a játékok között a grafikájával, addig nem nagyon lehet kimondani, hogy mennyire van optimizálva. A beta az optimizáltalan szar. Az kb úgy futott nekem mediumon, mint a demo high-on.
  • HeadHunter86
    #15634
    Le merném fogani hogy a hang vista miatt szaggat, nekem anno Bioshocknál volt így, meg MOHA-nál, XP alatt nem volt utánna ilyen jellegű gondom.
  • rastaman
    #15633
    hát nem tudom... nekem mondjuk futott a demo. igaz minden low-on. meg néha beszaggatott a hang. tény hogy nem a legszebb ezekkel a beállításokkal de legalább fut. és aki itt szenved hogy csak 150 fps-e van ultra high beállításoknál sli videókarival az meg szerintem mehet a jó b**** p****ba.
  • HeadHunter86
    #15632
    Egyetértek veled, ehhez a grafikához reális ez a gépigény.
  • Skyline
    #15631
    de cnc3-nál a legtöbb patch nem bugjavítás,sebességjavításra ment hanem egységerő változtatás,kiegészítés,stb...:)

    Mindenesetre nekem ez a demo bejött,a far cry-t is szerettem csak kicsit büdös hoogy a lentebb említett konfigon ok nélkül gyéren fut...
  • bordy
    #15630
    szerintem jobb lesz a fullos. meg lesz hozzá patch is nagyon hamar valszeg.
    c&c 3-nak is egymás után jöttek a patchei elg sűrűn.
  • Skyline
    #15629
    7900gt..:)
  • Skyline
    #15628
    Jó a bughalmaz lehet túlzás,de az hogy egy 2.7-re húzott x2 4800-on 2 giga rammal 2900gt-vel úgy high-on szaggat, és mediumban hajlandó kb úgy menni mint egy szaros celeronon na az vicc....
  • KILLER2
    #15627
    Hozzátenném, hogy szerintem.
  • KILLER2
    #15626
    A bughalmaz kicsit túlzás, az optimizálatlan meg főleg.
  • Skyline
    #15625
    Hehehe,még ha a hullalövöldözés hiánya lenne a legnagyobb gond...Sztem sokkal nagyobb gond ha ezt ilyen bughalmazként kiadják...És főleg enyhénszólva optimalizálatlanul...
  • KILLER2
    #15624
    Az még belefér, de leglalább látszana rajta a seb vagy a tűzben égne meg. Szóval ilyen apróságok. Ebben a mozgásban az a legzavaróbb, hogy az emberek hulláha nem mozog, míg az állatoké igen. Mi ez, vadásszimulátor?
  • HeadHunter86
    #15623
    Én speciel rühellem azt a playert aki gyalázza a hullát, css-ben elő szokott fordulni, max kickelem :D
    Jó lett volna ha benne hagyják, mikor lövöd de nemtod hogy már meghallt és a golyók arrébb sodorják a tetemet, de én azt mondom elfér ennek a hiányossága.
  • KILLER2
    #15622
    Na ezt se tudtam. Csak sajna akármilyen reális a lövések terén, nem kárpótol a hullák igényltetenségéért.
  • HeadHunter86
    #15621
    A valóságban is gyengébbek a fegyverek hangtompítóval, szóval 1 pont a realitás mellett.
  • bordy
    #15620
    ez van nem gyalázhatjátok meg a hullákat, békés nyugvásban kell hagyni őket. élejenek a német törvények.
    csoda hogy van vér. azt is le karták tiltani a játékokból már emléxem.
  • KILLER2
    #15619
    Hát igen, ez is borzalom.
  • szurop
    #15618
    Vicces hogy az embrei hullával nem lehet kezdeni nagyon semmi, de a döglött teknős fejét lövöd az arrébbmegy. Mármint a feje.
  • KILLER2
    #15617
    Nagyon tele van töltve minden extrával a játék, de emellett olyan hibák vannak benne, hogy elképesztő. Egyik az emberek sérülése. Szerintem borzalom a járművek sérülése is. És pl ez a teknős is. Inkább ne raktak volna bele állatokat, de ha már raktak, ami nem baj, sőt kifejezetten emeli a hangulatot, de akkor már csinálták volna meg rendesen.
  • rastaman
    #15616
    igen sajnos. csak mindenki odáig volt a fizikával, meg az AI-vel amikor kijöttek az első vidik. aztán mi lett belőle... nem azt mondom hogy nem fogok játszani vele mert szar, de kicsit csalódás. szerintem
  • KILLER2
    #15615
    Sose lesz tökéletes játék szerintem. Hiába lehetne, valamit úgyis elcsesznek benne.