31662
CRYSIS
  • Livius
    #15694
    De azt csinálnak amit az EA mond. Szóval ha az EA azt mondja hogy csak 2 bugot csináljanak meg a 6 ból akkor annyit fognak.
  • Zsoltika 007
    #15693
    A demó még nem a végleges game! Oda is van írva hogy pre release. Nem véletlenül!
  • Zsoltika 007
    #15692
    Dehogy az ea! A fejlesztők csinálják a patcheket is! Az ea csak kiadja.
  • KILLER2
    #15691
    Nagy kár lesz ezért a játékért, ha így hagyják, tele bugokkal.
  • red bull
    #15690
    Erre gondolsz? Nem otthon vagyok tehát itt nincs feltéve a game de ha hazaérek kipróbálom. Kösz a tippet ;)
  • Livius
    #15689
    Ami a Demoban benne van az mind benne lesz a teljseben is. Nem változtatnak már semmit egy Demo után. Patchek jöhetnek majd, de azoktól ne sokat várjatok mert azokat álltalában az EA hozza ki. Az EA meg mindent elkur álltalában.
  • KILLER2
    #15688
    Ezen már biztos nem variálnak szerintem. Elvégre is midnen benne van, csak a cuccokat vették ki. Ha lesz új opció, majd frissítem az oldalt.
  • red bull
    #15687
    Ugyan igy vagyok vele. Teljesen igazad van. Szerintem ezért se fognak ebből a játékból sokat eladni mert egyrészt letöltik warezról másrészt meg nincs mindenkinek olyan VGA-ja hogy fusson tökéletesen, és szerintem ha nem megy full grafikán akkor a játék nem élvezhető
  • gduck
    #15686
  • Zsoltika 007
    #15685
    Én vettem 8800 gts-t és nem bántam meg. Egy játék miatt nem fogok szórakozni. Eddig csak ez akasztja meg. Minden más megy tökéletesen. Annyira nem izgulok fel rá hogy várjak itt hónapokat meg költsek rá tízezrekkel többet. Btw mindenki itt éljenezte a 8800 gt-t. :D Erre pont a crysisban nincs számottevő különbség a gts meg közte. (4-6 fps) Ettől függetlenül máshol szépen szerepelt.
  • gduck
    #15684
    HeadHunter86 #15346 hozzászólásában van egy nagyon jó beállítás ;) Sztem próbáljad ki :D

    UI: Esetleg a FAQ-ba is bekerülhetne, mint 8800GTS/GTX konfig ;)
  • red bull
    #15683
    Valahogy ugy . De szerintem a 9 seriának még korán van
  • Purga
    #15682
    Nembaj, jön a 9-es széria, 1-2 hónap és lehet venni Ultrát occsóé nem?
  • red bull
    #15681
    Van benne valami. És igazad is lehet. Én h*lye meg új kártyát akartam venni csak a játék kedvéért hogy fusson már minden játék tökéletesen. De igy fontolóra veszem :S
  • mikiking
    #15680
    Ez szinte hót biztos
  • grebber
    #15679
    Amugy szerintem patchek sem lesznek olyan hibajavítok majd meglátjátok.
  • Zsoltika 007
    #15678
    Ugyanolyan szarul. Itt majd csak a köv generációs kártyákon fog menni normálisan ha minden fel van téve maximumra. Azok közül is csak a felső kategóriás modelleken.
    A fejlesztők le vannak pacsizva az nvidia-val. Nem lennék meglepve ha már tudnák mire képes a köv generáció és ahhoz passzolták volna a játék követelményét maximális részletesség mellett.
  • GamerAdams007
    #15677
    Hát jah, nem véletlen van ott az Intel logó a játék elején, nagy valószínűséggel AMD-re vagy egyáltalán nincs, vagy szarul van optimalizálva.
  • Zsoltika 007
    #15676
    Gyorsabb töltés és az akadás lekerülésére erősen ajánlott. Több fps nem lesz tőle.
  • red bull
    #15675
    Kinek van 8800 ultrája? Kíváncsi vagyok h azon a kártyán hogy futna a game.
  • Zsoltika 007
    #15674
    Akkor swappel mikor már kevés a memória (ami ugye baromi gyors) és ha kifogy belőle nem állhat le az élet. Ezért a vinyóra kezd el dolgozni. (ami ugye meg baromi lassú) Ilyenkor akad meg a játék és teker a vinyó.
  • grebber
    #15673
    LOL pont hogy az összes videónál anyázás volt a mocskosmod szar AI végett!
  • Skyline
    #15672
    Nah beraktam haver gépébe a vidkarit így 2.35-re húzva a c2d-je 2g rammal gef7900-val highon futkározik,meg meg reccen de ritkán....Szóval vagy vmi driver szarozik nállam vagy a demo nincs éppen amd-re optimalizálva,mindenesetre az x2 4800-nál gyengébb jóval c2d-vel hasonló koncig mellett jobban fut...:(
  • GamerAdams007
    #15671
    Igen eddig én is ezzel toltam. :) Csak most leszedtem ezt a Very High-t, és hát odab***. :D Na ezért kéne nekem, hogy mindent 1-el emelni, mert akkor lehetne 1-2 dolgot Highon is hagyni, nem csak Medium meg Very High lenne. :D
  • GamerAdams007
    #15670
    Beállításoknál, azt hiszem a game menüpont alatt ki lehet választani, hogy hogyan nézzen ki a célkereszt, és van 1 olyan beállítás is, hogy ne legyen.
  • Prince of Máté
    #15669
    Persze, a ram az nagyon sokat dob a gépeken, ma meg már minden játékhoz kell a 2 giga, hogy highon menjen.
  • mikiking
    #15668
    Szerinted nekem is jobban menne 2 Gb-al ????
  • Prince of Máté
    #15667
    Swappal = szaggat, akad
  • mikiking
    #15666
    Amugyyyyy nem lehet valahogy kikapcsolni a célzót ? mert nagyon zavar...... delta fokozaton tudom,h nincs....csak az picit már megizzaszt,de a hard pont jo....... és azon kéne kikapcs.
  • mikiking
    #15665
    De ien egyébként sztem lehet csinalni ami kell neked,csak jáccani kell vele
  • mikiking
    #15664
    a te gépedre,ezt a beállitást tudom ajánlani,az enyémen akadásmentesen megy 1024en..... 1280-aon már szar kicsit.
    ja és kurva szép...
    Kösz headhunter :) Optimal
  • GamerAdams007
    #15663
    Valaki nem tudna csinálni egy olyan configot, ami minden beállítást megemel 1-el? Tehát nekem nem csak High-ról kéne Very High-ra, hanem Mediumról Highra, és Lowról Mediumra is.
  • mikiking
    #15662
    Mi az hogy swappal ?
  • Prince of Máté
    #15661
    Mennyit tölt, és hogy swappal-e.
    1 gigával Swappel, 2 gigával nem.
  • Louis Cyphre
    #15660
    Üdv !

    Mennyire számit, hogy az ember 1G ram-al vagy 2 G ram-al nyomja a játékot?
  • Rainbow15
    #15659
    tessék
  • GPx8
    #15658
    Új játék, új hardver kell hozzá. Ez nem meglepő. Ne rinyáljatok, hogy Celeronon vagy 3-4 éves VGA kártyákon szarul fut...
  • mikiking
    #15657
    Pontosan...viszaolvasol jó pár dolalt,és megtalálod azt amit le kell tölteni....
  • Shep
    #15656
    Very highra hogy lehet rakni, filebuherálással?
  • GazCamp3r
    #15655
    Van benne, és eléggé szarul fut :D semmi különbség a dx 10, és 9 között, sőt... kis ügyeskedéssel XP-n elő tudsz hozni mindent 9-es karival... az én aláirásomban szereplő géppel 1680-ban tudtam very high-high között játszani


    remélem segítettem.