31662
CRYSIS
  • HeadHunter86
    #15734
    Én most kaptam egy levelet, hogy még 2 hét van hátra a beta tesztelésből, szal nyomassátok aki nem tervezi az eredeti megvételét :D
  • watto
    #15733
    LOL:D:D:D
  • HeadHunter86
    #15732
    Nem lőhettek el minden puskaport, maradnia kell a köv részbe is vmi újításnak :D
  • Purga
    #15731
    Elképzeltem, hogy valaki aki látja, ül a gép előtt, éppen eszik, majd elkezdi olvasni, kiesik a szájábol a kaja és feszülten, izzadva indítja a gamit :D
  • zeus89
    #15730
  • grebber
    #15729
    Aki a leggyorsabb értelemszerűen azé lesz a kód!

    MULTI BÉTA CD KEY: BKSJ-W3F2-KGQX-ZVKB-HJXV

    Nincs mit. Szívesen!
  • MaskimXul
    #15728
    Inkább sportszerűen lehetne a fejére lépni Kár, hogy nem tettek bele bonyolultabb közelharci elemeket, élvezetes lenne max strenghtel csinálni pár streetfighteres mozdulatot :)
  • GamerAdams007
    #15727
    Attól még nem kell a földön fekvő ellenfelet lőni. Légy sportszerű, várd meg, amíg felkel, és utána lődd le! :)
  • Purga
    #15726
    KILLER2: lol
    Denes888: Kár hogy nem lehet úgy kivenni a fegyót a kezéből mint a Timeshift-ben :)
  • KILLER2
    #15725
    16 mb-s AGPs kártya, 8800 GTX egy szar hozzá épest xD Majd beugrok a régiségkereskedőhöz, hátha van ilyene.
  • Denes888
    #15724
    Szoktátok használni az altatót. Na amikor alszik az ellen akkor télleg nem tudod hogy él ha csak ha belelősz. Meg a kezéből csak akkor tudod ki venni a fegyvert ha halott.
  • Purga
    #15723
    Megteszi!
    Hidd el jobb mint ami jelenleg van, mivel elpusztult, csak arra jó, hogy bebootoltassa a rendszert!
  • Shep
    #15722
    OK, kösz. Amúgy kicsit olyan felemásnak tűnik nekem a game és most kicsit el is bizonytalanodtam a vásárlással kapcsolatban, mondjuk még nem vittem végig a demot a grafikai beállításokkal szórakoztam főleg.
  • KILLER2
    #15721
    Elvleg egymás után mindkettővel lő. Csávót elkapni meg úgy lehet, mint pl csirkét vagy hordót is, szóval a használ (alapon F) gombba.
    Purga: persze, ilyen jó lesz? xD
  • Shep
    #15720
    Hogyan tudok olyat csinálni mint amit az elején mutat a videoban, hogy elkapja a csóka torkát? Ha két stukkerem van hogy tudok mindkettővel leőni, mert nekem csak a ballal lő, nyomkodtam a jobb egér gombot, de hát semmi.
  • Purga
    #15719
    Valaki venne nekem egy videókártyát? Köszi!
  • KILLER2
    #15718
    Készülök :)
  • hen-tes
    #15717
    Lehet neked 500gigás vinyód is, arra sem fér rá, ha tele van...
  • lac coo
    #15716
    Arra már most készülj , hogy a multi rész a fullosban is ilyen lassú lesz ;)
  • watto
    #15715
    váze:D 80GB-os winyómra rá se fér sztem me tele van:D:D:D
  • Peetboy
    #15714
    Korábban volt olyan hír,hogy 16 GB lesz a full game. De a hivatalos gépigényben már 12 GB van.
  • k3nGu
    #15713
    meg a grafja
  • zombeeka
    #15712
    Hali!
    Kicsit későn,de most végigvittem én is a demo-t és olyan nagyon nem estem hasra.
    Tök FarCry csak most mások a rosszfiúk és a hacuka!
    De azért kiváncsi vagyok milyen lesz a full game!

  • Zsoltika 007
    #15711
    De attól még hogy így van megírva ki lehet kapcsolni. Különben hogy futna az 1 magos procin?
    Szóval ha azt mondják hogy lesz a fullban akkor lesz. A kérdés az hogy mit érünk vele? Mert már most sem ez a gond.
  • KILLER2
    #15710
    És milyen marha jó lenne, ha így lenne.
  • gduck
    #15709
    Hát ha a multi core support "letiltható" a játékban, akkor azt megette a fene! Egy program akkor támogat 100% több magot, ha a kódban "párhuzamosan/egyidőben" fut 2-3-4 szál! Ezt művészet megírni egy játékprogramnál :D
  • Zsoltika 007
    #15708
    Nem. Itt az a gond hogy a döntéseket üzletemberek hozzák. Nekik profit kell. Leszarják hogy most mi a jó a projectnek. Ő nem fog vele szopni meg szenvedni a bugoktól. El üzletiesedett a pc játék iparág is. Ez sajnos ezt hozta magával (Bevallom engem meglepett hogy ilyen sokáig el tudott futni az egész anélkül hogy ennyire a minőség kárára ment volna. Csak az utóbbi pár évben kezd ilyen lenni.). Sokan nagy örömmel látták hogy felemelkedik az egész. De sajnos ez is vele jár. :(
    Idővel amúgy úgyis bele fognak bukni az emberek a minőség felé fordulnak majd. És szerencsére vanank stúdiók akik megtudnak élni és erre törekszenek. (Blizzard, Valve stb)
  • Szili08
    #15707
    12 GB-t lesz a teljes jáccó vagy 16?
  • Livius
    #15706
    Ez a gond, és sajnos nem van ilyen is, hanem mindig ez van minden termékjénél az EA nek. Nekik az a lényeg hogy minden évben kiadjanak egy FIFA-t egy NFS-t, egy F1 et (persze csak kizárólagosan PS-re), egy NHL, NBA-t, és már ahogy ismerem az EA-t egy év múlva gondolom jönn legalább egy kiegészítő csomag a Crysishez is, hogy abból is legyen profit.
  • Zsoltika 007
    #15705
    Arra még nem gondoltál hogy le van tíltva a multi core support? Nem mondta senki hogy most írják majd meg. Lehet volt még bent pár bug a demót meg ugye határidőre kellett szállítani mert az ea veri őket ostorral (ált ez a problémák 90%-nak okozója) lehetséges hogy direkt kikapcsolták hogy kijöhessen a demó. Esetleg lehet marketing oka is. De teljesen mindegy a dolog mert a procin egyetlen szál nem ment fel 90% fölé. Tehát értelme nem sok van még ha lenne is. Itt a vga a gond. Több terhet kellen a procira tenni és kevesebbet a vga-ra. ha már itt áll üresben +1 vagy +3 mag procitől függően.
  • Zsoltika 007
    #15704
    Van ilyen is. De nem jellemző. Mondjuk az ea a játékkészítés tescója lesz ha így halad. :(
  • gduck
    #15703
    Ha jól tudom a CryEngine2-t már többen megvették, tehát az már régebben elkészült... Nem látom be mitől lenne gyorsabb a full, hacsak nem marketing okokból "lassították le" direkt... Bár ezt meg azért nem hiszem, mert nagyon nagy grafikája van a játéknak... Az viszont 10000% marketing, hogy ebben nincs még 4 magos támogatás a fullba meg majd lesz, mert ez nem úgy működik hogy akkor maj 1-2 nap alatt 4 szálasra írok meg egy progit :D Ha lehet hinni a dátumnak amit kiír a progi, akkor a demó 1 héttel a GOLD előtt készült...
  • Livius
    #15702
    Gyönyörű példa az EA szép politikájára, hogy a BF2 készítői, a Dice emberei, a BF2 megjelenés után ott hagyták az EA-t, mert teljesen átszabta a játék kinézését, és nem engedte az eredeti tervek alapján készíteni a BF2-t. Aztán az első patch után már egy új csapat dolgozott a gamen, persze ők egyáltalán nem látták át még a programot, és minden egyes patchel csak szarabb és szarabb lett a játék.
  • gduck
    #15701
    Igen! Nagyon jól fut vele a játék és VERY HIGH szintű látványt kapsz :D
  • KILLER2
    #15700
    Szerintem nincs. Most megint belekezdhetnék a szokásos szövegembe, de szerintem most nem fogok.
    Zsoltika 007: igazad van, az a pre-relase nem hiába lehet ott. Ez még nem jutott eszembe. Remélem javítotak minden ilyen idegesítő szart. Bár az emberek szeritnem tuti nem fognak sétülni, meg megégni benne, meg a hulla sem fog szerintem mozogni benne, de azt a teknőst csak megcsinálják xD
  • Viktor9202
    #15699
    Hát az optimalizálásba eggyetértek, amikor bennvok a dzsungelba megállok nézek előre 35 fps meg 25 fps, sokszor így ugrál, meg amior vége a sötét résznek és kiérsz a tengerhez, ottis optimalizálatlan,de ott nagyon
  • Zsoltika 007
    #15698
    F1 challenge ? :D De ne menjünk offba!
  • Zsoltika 007
    #15697
    De ők csinálják nem az ea. A patcheket meg nem hinném hogy az ea intézi. Ők csak követelik max hogy javítva legyen ez meg az. Nekik is ez az érdekük.
  • Livius
    #15696
    Mondj nekem egyetlen olyan játékot az EA től ami tökéletes volt.
  • red bull
    #15695
    Szerintem csak a DEMO bugos. Jah és sz@rul is van az egész optimalizálva