31662
CRYSIS
  • Magiszter
    #15775
    Az Béta teszt. (csak hogy kötekedjek :D )
  • Von Nyalosch
    #15774
    Multi demó már lassan két hónapja van :)
  • trogerzsiger
    #15773
    Sziasztok!

    Nos kipbróbáltam a demót, hát egy átlagos fps.. de ahogy elkezdtem játszani, olyan kis apróságok tették egyedivé, mint a fegyverre menetközben szerelhető extrák, amikor felvezsek egy fegyvert vagy egy tárgyat odanyúl érte, nem úgy mint a többi fpsbe.. a kóreaiak vagy nemistudomkiknek a fegyverén a világítás...
    Szal nem rosz... multi demó lesz? mert ha igen és tetszik megvezsem
    na megosztottam veletek véleményem :-)
  • GamerAdams007
    #15772
    Grebber 1000 köszönet a kulcsért, úgy tűnik én voltam az első! :D Na megyek is nyomulni, thx! ^^
  • red bull
    #15770
    télleg ? xDD
    JO ENNYI KELETT KÖSZ
  • MaskimXul
    #15769
    Igen, nem rosszak, de heli irányítása sux, és állítani meg azt nem lehet. Gondolom van config file, majd megnézem. TAC tank a legjobb :)
  • markastor
    #15768
    A vezethető járműveket próbálta már valaki?
    http://crysis.4thdimension.info/forum/showpost.php?p=64125&postcount=149
  • bordy
    #15767
    összedobtam egy nagyon 1xerű útmutatót hogy a rákba lehet letenni ezeket a vacckokat.
    ha ez alapján nem megy uninstalláljatok

    tessék
  • MaskimXul
    #15766
    És még ha nem is lenne már a gépeden, akkor meg google, azért van
  • lac coo
    #15765
    Nem való az neked ! :D
    Ha nem jössz rá, hogy már rég a gépeden van neki se állj .....
  • Nufy
    #15764
    Bocsi igazatok van, kicsit elnéztem. Köszi üdv mindenkinek
  • red bull
    #15763
    Ok ok sorry. 1 kérés ! : leírnád nekem ötezredjére hogy honnan tudom letölteni a Sandbox2 progit?
  • tobias88
    #15762
    fraps
  • GamerAdams007
    #15761
    Mindkét kérdésedre kaptál választ. Olvasd szépen el őket, kevesebb, mint 10 kommentet kell visszanézned!!
  • Nufy
    #15760
    Megkérdezem mégegyszer, hátha sikerrel járok. Valaki tud nekem olyan parancsot mondani, amivel meg tudom nézni, hogy a játék menyi FPS-al megy? Vagy valami programot tudtok ajánlani, ami mutatja?
  • GamerAdams007
    #15759
    Ha felrakod valamelyik Crysis-hoz készült drivert, és a HeadHunter által linkelt optimal settings-et, akkor nagyon jó graffal szaggatás nélkül.
  • tobias88
    #15758
    ez -zel a karival hogy fog futni a játék??
  • GamerAdams007
    #15757
    Valaki nem tudja, hogy kell fegyót, meg járműveket berakni? j/k
  • lac coo
    #15756
    Na de ha nem lenne két hasznos hsz között 300 hw téma, talán vissza is olvasnának az emberek, így hogy is lehetne elvárni tőlük ???
    Már az elejétől kezdve törölgetni kellett volna ezeket .Persze ez nem olyan egyszerű, nem ülhet egész nap a gép előtt Ability....A sok agyoniskolázottnak meg magától nincs ennyi esze, hogy teljesen tönkre teszi vele a topikot .
  • KILLER2
    #15755
    Amúgy bordynak annyiban igaza van, hogy ezt a fegyvert témát, akárcsak az ellenfél vagy jármű berakását eddik vagy 500x leírtuk és idegesítő tud lenni, ha valaki még ezek után megkérdezi.
  • KILLER2
    #15754
    Nem? Bocs, elfelejtettem. De úgyis csináltam egy videót, meg most csinálok is, azokból sok minden kiderül, többek közt ez is. Amúgy párszor szeritnem már le is írtam SB topikba, szóval ha a videót nem akarod leszedni, akkor ha kcist keresgélsz, szeritnem találsz 1-2 hsz-t, amiből kiderül.
  • Ability
    #15753
    \r_displayinfo 1
  • lac coo
    #15752
    Ugy , ugye..A sok agyatlan flém ... :DDD
  • mikiking
    #15751
    Hát be kell valljam,már vagy 16 -odszor vittem végig,mostmár minden fokozaton,legjobban a hard fokozat tetszett,de a grafikától még most is beszarok ..... egyszerüen gyönyörü...... very high és picike medium beállitással oltári.... this game is a god
  • red bull
    #15750
    #15749 hsz-t? Értem. Érdekes felfogásod van.
  • bordy
    #15749
    vannak dolgok amik 500x le lettek írva és 501x-re már nincs kedve az embernek legépelni. ha ennyiszer képesek voltunk leírni legyetek képesek visszaolvasni.
  • MaskimXul
    #15748
    Ja, ez nem az sb topik, bocs, akkor oda menj
  • MaskimXul
    #15747
    Linkelt egy videót nemrég, azt nézd meg.
  • red bull
    #15746
    Valaki elmagyarázná hogy kell új fegyvereket rakni a játékba? Már megkértem killert de ő nem segít pedig tudna. Pls help
  • KILLER2
    #15745
    FRAPS? Meg van valami parancs a játékban is, de az most nem jut eszembe.
  • ellington
    #15744
    próbáld ki.....
  • Nufy
    #15743
    Sziasztok!

    Hogy tudom azt megnézni, hogy játék közbe menyi fps-en fut a játék?
    Előre is köszi az infót
  • SinClaiR
    #15742
    Sablonkérdés, midnenki médiumon játszik? Nekem azt detektálta a mocsok, ha feljebb teszem, bosszantóan szaggatni fog?
  • bordy
    #15741
    jaja, én is csak amiatt veszem meg, tököm fog tört szerverezni...
  • HeadHunter86
    #15740
    Én eddig amit eredetiben megvettem az csak Valve Cucc volt, azt érdemes megvenni, ha elkopik a DVD és nem olvassa be akkor sincs gáz, mert a steam-ről bármikor le tudod szedni ugye. Bárhol, bármikor :D
    Single game-t én se gyakran veszek, de ezt lehet meggondolom.
  • GamerAdams007
    #15739
    Valaki lenne oly szíves, hogy feltöltené valahova az eredeti island.cry fájlt, és adna egy linket? Köszi
  • grebber
    #15738
    Nekem a multi béta eleget bizonyitott hogy érdemes megvenni.Single miatt véletlenül se vennék gamet mégha multimilliárdos lennék se.(És most ezért nyugadtlan lehet köpödni )
  • HeadHunter86
    #15737
    Én is tervezem, bár most az új proci meg az Orange Box elvitte a pénzem, szal majd karácsonyi ajándéknak jó lesz. Először kipróbálom a tört-et hogy érdemes e megvenni :P
  • GamerAdams007
    #15736
    És klienst honnan lehet szedni? Van egy olyan érzésem, hogy valaki már felhasználta a kódot, de mindegy, megpróbálnám, hátha. :) Szivesen játszanék multiba...
  • grebber
    #15735
    Én megfogom venni azért adtam ki a kodomat! Az a két hét már nem számít nekem!