31662
CRYSIS
  • bordy
    #15815
    nemén csináltam, csak annyira király hogy kellet ide :D
  • KILLER2
    #15814
    Ez hogy sikerült?
  • bordy
    #15813
    egy kis természeti jelenség

  • Zsoltika 007
    #15812
    Ha kinyitnád a szemed és nem csak a billenytűig látnál el akkor észrevennéd hogy 3 hozzászólással előtted van egy kép amin eléggé nyilvánvaló hogy fps.
  • KILLER2
    #15811
    FPS. Láttál mát belőle képet?
  • piamania
    #15810
    Hello!Ez FPS vagy stratégiai?
  • McW
    #15809
    Nektek is előfordulnak grafikai bugok, ún. "artifaktok" játék közben? Elcsúsznak a textúrák, színes falak jelennek meg a levegőben, de csak bizonyos nézetből, ha elfordulok eltűnik, vissza megint előjön. Lehet beta drive hiba de más játékban nem fordul elő, szal azt se hiszem hogy a vidkártyám lenne hibás.
  • KILLER2
    #15808
    És miért ne? Akinek erős gépe van, annak nincsen joga megszólalni vagy mi? Nem értem, hogy most mi a bajod, szeritnem nyugodtan beszélhetek róla. Nem várhatja szeritnem senki, hogy egy ilyen játék ennél sokkal jobban fusson.
  • GamerAdams007
    #15807
    Hy. Lenne néhány gondom. Egyik az, hogy miért ilyen szivárványszínű a homok multiban? (Low settings)


    Másik ugyan Sandbox, de ha már itt vok megkérdezem. Szal a tulsó szigeten látszik, hogy medium beállításokon így becsíkozódik a cucc vagy mi. Low beállításoknál meg világít az egész, mintha egy lámpa lenne, highon viszont semmi gondja.
  • bordy
    #15806
    lehet, én nem tudom. csak gondoltam. elképzelhető.
  • Zsoltika 007
    #15805
    Én úgy tudtam hogy a 2km-es űrhajó a földbe fúródott és oda mész be.
  • GamerAdams007
    #15804
    Tudom, de azok mindig a földön fekszenek, szerintem elfáradtak, vagy én nem is értem...
  • MiQ
    #15803
    ... ha megmarad a sofõr, akkor kimegy a partra erõsíteni a parton bóklászó bandát :)))
  • GamerAdams007
    #15802
    Én meg sandboxból berakom a sniper célzókát, felnyomom a SCAR-ra, és 1 lövésből leheccsátolom a csónakon lévő golyószórós csákót. Innentől kezdve nem nagyon érdekel, hogy a hajó magába köröz-e még 2-őt, vagy elsüllyed. :)
  • MiQ
    #15801
    ... kipróbáltam, de a 320 MB vmem miatt nagyon lassul. Ha 640 MB-os lenne a karim, akkor nem lenne gond a high textura beállítás sem. Az árnyékokkal meg az NV kártyái legendássan jól bánnak, így nincs sebességbeli különbség a medium és a high beállítások között, sõt very high-on is faszán megy, de a high nekem jobban tetszik :)
  • Denes888
    #15800
    Azt próbáljátok ki, hogy elaltatjátok a csónak sofőrjét, egy piros(robbanékony) hórdít erő segítségével felé dobsz és aztán mielött oda esne szét kell lőni és felrobban a csónak. és így kábé 10 golyóval fel lehet robbantani egy csónakot.
  • Zinaj
    #15799
    1-2 kep amikor kijott a demo:)
  • GamerAdams007
    #15798
    Texture helyett Shadows rakd szerintem mediumra. Shadow medium és high között szerintem semmi lényeges különbség nincs, és helyette lehetne kicsit szebb a textúre, legalábbis szerintem.
  • MiQ
    #15797


    én a fenti beállításokkal játszok, és 20-27 fps-t produkál a játék 1280x768-as felbontásban. Nekem ez elég. Az zavar egy kicsit, hogy a videokártya húzása semmilyen fps töbletet nem hoz.
  • bordy
    #15796
    igen :) kint a szpészben elvileg.
  • GamerAdams007
    #15795
    Mármint a Crysisban?
  • Zsoltika 007
    #15794
    Az nem föld alatt van, hanem egy űrhajó belsejében.
  • Davidus
    #15793
    faszt. highon már szép és 150es gépen gyors is
  • Sarapetike
    #15792
    Ahoz hogy igazán szép és gyors legyen ahoz kell a 300000 és gép
  • steweee
    #15791
    kipróbáltam a demót. sztem tényeg fasza lesz a teljes. és nem kell hozzá 300.000-es gép egyáltalán
  • Djemba
    #15790
    te vagy az
  • Sarapetike
    #15789
    sz optimalizáltságrol ne beszéljen már olyn valaki akinek az alaplapja kb 35000
    procija kb 57000
    vidikari kb 105000
    memoja kb 25000
    és akkor holvan még a ház a táp a monitor kinekvan ennyi pénze összesen kb 300000 ft -ja hogy szép legyen egy jázék na neee jó megértem erröl szól az egész hogy vegye az ember a mindig meg az ujabb cuccokat ja és persze vegye meg az eredeti játékot :XD nem szt mondom hogy ne legyen külömbség gép és gép kozott de azért nem kénne ekkora vagyis gyengébb gépen is mehetne szebben is ez tuti szép nagyon de azért nem kéne ennyire szarul mennie az átlag ember gépén sem ennyi
  • GamerAdams007
    #15788
    Hm arról nem volt szó, hogy Matrix másolat lesz... első lépés az őrszemek, amik kísértetiesen hasonlítanak a matrixban látottakkra, csak kék ledekkel lettek feltupírozva, aztán a föld alatti terület, amiről szintén a Zion-i (vagy mi volt a neve) háború jut eszembe.
  • HeadHunter86
    #15787
    Fuhhh nagyon kemény, rövid velős. Nagyon jó ez a TV Spot, MTV-n majd biztos adják :D
  • vgvg
    #15786
    tul sokan aktiválták azt mondja,sajna nem müxik:( de azért köszi
  • bordy
    #15785
    reklám_reklám_reklám

    van 1-2 új jelenet benne...
  • vgvg
    #15784
    Köszi a kulcsot:)ugy hiszem sok örömöm lesz benne:)Igen baro a multi!még1szer köszi!
  • Hunor1
    #15783
    Hi Mindenki !

    Csak tegnap sikerült letöltenem a crysist ezért kicsit le vagyok maradva...sorry de kéne egy kis segítség mert nekem játszhatatlan...

    Az a gondom , hogy szinte fekete az egész képernyőm.. illetve csak foltokban látom a sziklákat meg a homokot, a beach után meg szinte azonnal lelőnek mert nem is látom az ellenséget, csak valami halvány elemlámpa fénycsóvát..:-( Gondolom valami driver probléma lehet talán?

    Vidkarim: GeForce 7300 GT, proci AMD Athlon 64 2800+ 1Gb RAM......
    Köszi a segítséget előreis..
  • GamerAdams007
    #15782
    Hehe én már nyertem egyet, most tértem vissza gameből, mert megyek szunyálni. Gyors vélemény így elsőre: rank system nagyon jó, egy kis motivációt ad, hogy bevegyünk 1-1 spotot a prestige pontokért. Járműgyártás nagyon király, kedvencem az 50 P-s kis terepjáró, nem elég, hogy olcsó, még király is. :D Gauss tank is jó, meg kb. mindegyik. :D A csapatjáték is tetszik, amikor mindenki a Prototype Factorybe megy, megvárnak a kocsival másokat, és egyszerre bezúz 4-6 ember a szobába, aztán kiírtunk mindenkit. :D Ami viszont nem tetszik, hogy szerintem még kevésbé van optimalizálva, mint az SP demó, így kb. low-med között megy jól. :( CoD 2-es 125 fps-hez képest még meg kell szoknom ezt egy kicsit, de a kezdeti 0-8-as statom után már kezd 5-8 lenni. :D Nah mek szunyókálni, aztán holnap folytatom, 1-2 nap és beletanulok. Grebber mégegyszer köszi!! :D
  • KILLER2
    #15781
    Az ötös lottó e heti főnyereménye egy CRYSIS BETA KEY!!! xD
  • DarkSector
    #15780
    Privátba kellett volna egy embernek kisorsolnod.
  • mikiking
    #15779
    mért szted mit lehet még multi demoba beletenni? semmit..nyugi ez a multi dmo,más itt már nem lesz,és nem is kell ....ezzel megtudtunk mindent
  • Von Nyalosch
    #15778
    de, hogy fokozzam még egy kicsit itt egy fölös kulcs a multihoz, mert az elejn még véletlenül kettőt kértm

    YOUR BETA KEY IS: 8ECU-VQNJ-VB7R-QRZB-SS2B

    If you have not already done so, you will need to download and install the beta client.

    Be sure to turn off all pop-up blockers before trying to download.

    Download the beta client Here - http://www.fileplanet.com/144808/140000/fileinfo/
  • Von Nyalosch
    #15777
    de multinak multi :D
  • mikiking
    #15776
    Hű ez viszi a pálmát...... "multi demó lesz?" - Hát haver......fasza ,csak igy tovább...... :)