31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #15857
    Ezt nézd...
    megtalálták...GS-osok is....
  • lac coo
    #15856
    Inkább HW, HW, HW ! :D
  • mikiking
    #15855
    Semmi extra..Sandbox sandbox sandbox...lehet ki kéne probalnomnekemis
  • lac coo
    #15854
    Nem én vótam ! :P
  • VRSDM
    #15853
    valaki kipróbálhatná akinek megy a dömó maximumon. csinálja meg ugyan azt a szöget, hasonló fényviszonyoknál. és nézzük meg ugyan olyan képet kap-e :] csak kiváncsivagyok hogy szarráphotoshoppolta-e a srác a sajátjait :D
  • ZsirosKenyer
    #15852
    bocs de nincs kedvem visszaolvasni:

    ezek az editorral módosított pályák csak az editorból indíthatók el? vagy ha az alap demo alá is be lehet rakni akkor lennél oly kedves és feltöltenéd nekünk?
  • Sland
    #15851
    How to take BEST realistic crysis screenshots EVER!
  • CUCLI
    #15850
    banner csere vót? :/ 1hét alatt 1800 új üzi (Y) nemolvasok vissza -.-' történt valami említésre méltó?
  • tiburon26
    #15849
    lehet hogy hüjeség de nekem is kell!
  • KILLER2
    #15848
    Nem rossz, de én sandboxos tekintettel azt tudom erre mondani, hogy hülyeséget csináltál. Elég lett volna csak egy fegyvert letenni és inkább lőszert tenni mellé.
  • nero
    #15847
    Bocsi es a szornyike:



  • nero
    #15846
    Es az utolso:



    Igy azert mas a jatek.

    COOL :):):):)
  • nero
    #15845
    na megegy



  • nero
    #15844
    es meg egy kep:



  • nero
    #15843
    Ne megegyszer

  • nero
    #15842
    Egy kis kep a modositott demorol:



  • KILLER2
    #15841
    Egyszerűen csak be kell tenni. Lényeg, hogy BMP legyen. A Sandbox átalakítja magának szürkére.
  • MaskimXul
    #15840
    Hogy lehet egy színes topográf térképrészletből egyszerúen heightmapot csinálni?
  • VRSDM
    #15839
    kb. 1000hsz-el előtted laccoo már megcsinálta-lekamerázta stb. -.- be up to date
  • HeadHunter86
    #15838


    Súlytalanság Powaa, mingyárt robbantok egyet, úgy a fain :D
  • nero
    #15837
    Sziasztok
    Jatszottatok mar a demo kiegeszitesssel? Mintha kicsit nehezebb lenne a game delta modban.
    A szornyel birkozni sem olyan konnyu. -Szerintem :):):)
    De a tank, a hajo, es a helikopter eszmeletlen.
  • Jokes
    #15836
    Hunor mindent tegyél high-ra...akkor jó lessz a kép....:D (ok,nem kell minden...) nekem ez segitett
  • szurop
    #15835
    Nekem kimondottan nehéz delta fokozatban. Sokan mondják hogy könnyű úgyis, nekem nem. Van egy rész, mikor lent haladok már a tengerparton, és a sziklák között van egy 6-7 emberke. Elkezdek bújócskázni, szedem szépen ki őket a sziklák mögül, és csomószor körbekerítettek. Jópárszor meghaltam úgy, hogy a hátam mögé került valahogy egy, és lelőtt.
  • mrbaba
    #15834
    Nektek nem buták DELTA fokozaton? Nálam akkkora ultralámák...belefullad 2/3a a vizbe..:S Futnak a vizhez és ellepi öket és kifagynak...rem a fullba nem lesznek ien jófejek, me én akarom öket lelöni..:P amugy DELTÁN is elééggé könnyü lett..:S

    Nah mind1...
    Üdv.: Baba
  • bertino
    #15833
    nem tudom ki csinálta ide a bannert, de kurvára odabasz, gecijó lett
  • SinClaiR
    #15832
    Hm, de rövid a demo. Viszont kérdés, tudopm lusta vagyok, meg nézzem meg de egyszerűbb ha kérdezek, mivel tudok screenshotot csinálni? Szokványos gombok nem működnek, legalábis nem történik semmi.
  • HeadHunter86
    #15831
    Menj fel nvidia.com-ra és szedd le a legújabb drivert. Ha ez se segít akkor próbáld meg szűz windows-al. Ha ez sem akkor cserélgesd ki külön a hardver elemeket hogy megtudd melyik a ludas, mert itt a fórumózók között eddig mindenkinek rendesen futott, nálad gyengébb gépeken is. Többet nemtok segíteni. Bocs hogy egyik másik megoldás kicsit durva, de nincs jobb ötletem.
  • mrbaba
    #15830
    Hogy is lehet felrakni veryhighra? GYIKban vmi pöcs nyelven van leirva...S addig oké h bemáslomom a fileokat...és utánna mit kö csinálni?o.O

    Help Me!!
    Üdv.: Baba
  • Hunor1
    #15829
    " Hi Mindenki

    Csak tegnap sikerült letöltenem a crysist ezért kicsit le vagyok maradva...sorry de kéne egy kis segítség mert nekem játszhatatlan...

    Az a gondom , hogy szinte fekete az egész képernyőm.. illetve csak foltokban látom a sziklákat meg a homokot, a beach után meg szinte azonnal lelőnek mert nem is látom az ellenséget, csak valami halvány elemlámpa fénycsóvát..:-( Gondolom valami driver probléma lehet talán?

    Vidkarim: GeForce 7300 GT, proci AMD Athlon 64 2800+ 1Gb RAM......
    Köszi a segítséget előre is..
    ( sorry megpróbálom mé 1szer..hátha válaszoltok)
  • GamerAdams007
    #15827
    Ehhez van 1 külön fórum, kereső használata előny a megtalálás érdekében.
  • gduck
    #15825
    1. DX10 kell hozzá, de DX9 alatt is engedélyezhetők a VERY HIGH "opciók", olvassd el a FAQ-t ;)

    2. konzolba belépsz a ~ billentyűvel és beírod: r_displayinfo 1
  • lac coo
    #15824
    Akkor hagyd a fenébe :D

    Bár én is csak nagyjából írtam az elérést, de ha nem találod.....
  • MiQ
    #15823
    Vista alatt dx10-zel vagy megkeresed a neten a dx9-es very high peccset :)
  • Balintrial
    #15822
    2: sztem nincs erre parancs (?), Frapsot futtasd játék közben és az kiírja...
  • Exiledd
    #15821
    Sziasztok.

    Két kérdésem lenne : 1. az hogy demo verzioban a maximális grafikai beálitás az a Hight? csakmert ismerösökkel öszetettunk egy mondhati elég jo konfigot de még azon sem ment very highon ez most a demo hibája vagy ahhoz mi kellhogy arra lehessen állitaniI,

    2. valaki tudna mondani egy parancssort amivel FPs-t ki lehetne iratni?

    Köszi elöre is.
  • szarjancsi
    #15820
    hát nekem rohadtul nincs ilyen
  • lac coo
    #15819
    Crysis\bin32\editor.exe....
  • szarjancsi
    #15818
    bakker még sincs meg elkevertem
  • szarjancsi
    #15817
    kinek kell crysis mp beta kulcs? . irjon rám
  • szarjancsi
    #15816
    cs valaki el tudná mondani hogy mivan felinstalálom sandbox2 installerrel sandboxot és semmi nem történik , nem tudom elinditani nincs mivel inditsam. nemértem