31662
CRYSIS
  • InfectedMann
    #15897
    Kipróbáltam a Demo -t.
    Nekem iszonyat bejött csak kár, hogy a vasam nem elég ahhoz, hogy a grafika adta plusz -t is élvezzem.
    No mindegy majd jövőre bepakolok egy DualCore procit meg egy GF8 szériás vidkarit.
    Ennyit megérdemlek ha már látástól vakulásig dolgozom :(
  • bordy
    #15896
    lehet még fokozni az érzetet :P
    persze folyamatában jobban nézz ki.

  • dante3
    #15895






  • LoCk
    #15894
    Széjjel megyek ettol az Editortól.
    Brutális!!!
    Halál egyszeru kezelni, áttekintheto.
    Tettem bele egy csomó tuti cuccot a gaméba.
    Széjjel szerkesztem a demót
  • mikiking
    #15893
    igazad van :)
  • gyuri12
    #15892
    nekem nem lassult,nem gyorsult,ugyanúgy 15-20-25 fpssel megy
  • lac coo
    #15891
    Kezd elölről a demot .Mentések már nem jók....
  • mikiking
    #15890
    Én nem értem,betettem az island mappába a két fájlt,és hibaüzenettel kidob amikor 100 % Nál jár a loadning a gamen belül...miért van ez ? mi tegyek ?
  • LoCk
    #15889
    Ja nekem is bejött.
  • Viktor9202
    #15888
    Nekem se gyorsabb, 5-6 fps-el legalább lassult, de nagyon tetszik azért a pálya;)
  • LoCk
    #15887
    Eléggé jó hangulatu ez a téli mod, de nekem az eredeti tetszik a legjobban.
    Nem fogom szeretni, amikor az Ufokok :) frigót csinálnak a tájból.

    Kamu, hogy gyorsul.
    Nallam az eredeti texturakkal közel 50FPS-el megy néhol még többel is,de a havas moddal nem volt annyi.
  • Smithwarden
    #15886
    Remelem rengeteg hasznalhato es jol megszerkesztett mod es map fog a jatekhoz keszulni, mert a Crysis-ban minden lehetoseg megvan szinte ezekhez - grafika / fizika / nagy teruletek, viz, novenyzet / jarmuvek / sebzesrendszer / netkod / moddolhatosag...
  • tiburon26
    #15885
    nekemis lasitotta aztán meg nekem annyira nemjött be ugyhogy hamar kiiktattam
  • stultus78
    #15884
    Hali hogy lehet letölteni a rapidshare-rol?

  • AntiHero
    #15883
    ja nekem gyorsabb.
  • Smithwarden
    #15882
    Gyorsabb?
    Hat akkor neked valami kulonleges geped lehet, mert a havas tajtol nekem siman felere esett vissza az fps, nalad megy "gyorsult".
    Ettol eltekintve jo map.
  • GamerAdams007
    #15881
    Low-med között szerintem elfurikál, talán az új driverrel kicsit jobban, bár nem vagyok benne biztos.
  • KILLER2
    #15880
    Nem, nem fog, el se indul majd, sőt leolvad az egész gép, aztán felrobban és kitör miatta az atomhábórú. Pfff, ez már fáj.
  • CUCLI
    #15879
    ott ficeg fent a fakjú, necsináld már..
  • norbi56
    #15878
    a configom alul látható fog menni a játék?
  • Kami
    #15877
    Új mod: MOD
    Ha már volt, bocs!
  • bertino
    #15876
    rém egyszerű amugy jol futtathatóvá tenni a játékot: a shadereket és egyéb "hype effekteket" nem kell feltenni, elég csak mediumon, nekem 3800+X2 van és egy 7600GT és 1280*1024ben legrosszabb esetben is 22 FPSel megy a game.
    Tény, hogy nem is olyan szép, de legalább jól fut, ameddig meg veszek másik procit és VGA-t simán kibírom így.
  • AntiHero
    #15875
    nekem sokkal gyorsabb lett így a játék. Ja és a pálya majdnem teljesen átvan dolgozva! Új dolgok és helyszinek is vannak benne.
  • Smithwarden
    #15874
    Jo kis mapmod csak kisse durvan felzabalja az fps-t.
  • gyuri12
    #15873
    és itt alapból odaaddingolja a fegyvert,ami ott van a csákó kezében,vagy azt majd nekem kell sandboxban belerakni?:|
  • Blinkye
    #15872
    LOL 3200+ os AMD-n teljesen jol megy 7900GT vel.Igaz medium grafon. Nemtom minek ez a fölös gépigény para. Jahh és több mint 2 éves a rendszerem. a cobra 11 játék akad egy ideje olyan fos a winfosom :)
  • CUCLI
    #15871
    ez kurvajó :o
  • AntiHero
    #15870
  • DavidX92
    #15869
    Hello!

    Az én gépemen 800*600-ba úgy, hogy shadows és shader nincs a többi beállítás pedig mediumon úgy tökéletesen fut. Igaz némi akadással. 30-40fps-el
  • KILLER2
    #15868
    Ezt se gondoltam volna. Amikor nyílt key osztás volt, szinte vérre ment, hogy legyen mindenkinek betakey-e, most meg midnenki kiteszi, hogy neki már nem kell xD Hogy változnak az idők.
  • bordy
    #15867
    multi beta key.
    az első 2 leggyorsabb felhasználhatja. 2x lehet aktíválni még.legalább...

    682J-H2FA-MB79-B9AF-V4AF
  • KILLER2
    #15866
    Az vlaami hiba lesz. Hangszóró beállításait nézegesd vagy hogy nem csúszott-e szét valami, mert minden hangnak jónak kell lennie. Estleg nézd meg, hogy a játék jól van-e beállítva hang ügyileg, hogy ha pl stereo hangfalad van, akkor a játék nem próbál-e 5.1-be adni hangot. Az effektek hiány meg lehet csak hiba, nálam néha nincsenek robabnások, azt sandbox restart megoldja. Amúgy a TAC tank lő jó nagy atomot.
  • HeadHunter86
    #15865
    de elindul.
  • JaSoN HuNTeR #15864
    szóval akkor nem
  • bertino
    #15863
    gyakran feltett kérdések bannerben
  • JaSoN HuNTeR #15862
    AMD 64 3000+/Ati x1650 512/1,5GBram

    ezen a confingon elindul?
  • levi1989
    #15861
    Azt hogy lehet elérni hogy sandboxba a tank olyan atombombát lőjön ki mert lövöm a hegyet azt csak 1 kis fény van azt kész meg 1 csomó cuccnak nincs hangja
  • KILLER2
    #15860
    Akit érdekel a sandbox 2, annak mondom, hogy elkezdtem egy video tutorial sorozatot belőle, így aki szeretne belekezdeni, annak jól jöhet. SAndbox 2 topicban nemrég linekltem az oldalt.
  • mikiking
    #15859
    Honnan tölthetek le valami modot ? mint pl volt az a havas pálya ? vki egy linket pls
  • The Protector
    #15858
    Van ojan mod ahol a nuke fegyvert ki lehet próbálni?