31662
CRYSIS
  • Boxer HUN
    #16147
    Mégis te figuráztad ki a hozzászólásomat... mintha fikáztam volna... Ja, és B+.
  • DarkSector
    #16146
    Jah én se vágom, hogy mi a gond.
    Ha látom, hogy ha nem felel meg a gépem a RECOMMENED-nek, akkor nem fogok csodálkozni azon hogy nem fog úgy kinézni, vagy futni, mint azt ígérték.
    Amúgy meg Full max-on Vista mellett meg szerintem olyan, amilyennek a készítők ígérték, úgyhogy én ebben nem látom a probléma forrását.
  • DarkSector
    #16145
    Nemtuom, hogy ki és miért fog csalódni, és miben?
    Oda van írva, hogy milyen gép kell a max-hoz.
    Mindenki tud olvasni, és ez eddig is már mindenki tudhatta, hogy mire számítson.
    És a készítők is nem egyszer beszámoltak, hogy miről van szó.
    Úgyhogy lehet hogy neked ez újdonság, de akik kicsit is utánaérdeklődtek vagy régebbi híreket olvasgattak a játékról, azok tudják, hogy ez nem fog maxon menni egy C64-es gépen.
  • grebber
    #16144
    Te most miről beszélsz?? Értem én mit modasz.Mit kell ezért bazmegolni?
    Ezt már mikor mondták tulmutat a game a mostani hw-eken.Majd jővőre jön olyan vga amin rendesen fog futni!

    KK meg nemtom mi kifejthetnéd bővebben!
  • CUCLI
    #16143
    "B+!!! Kell, hogy ideszokjon a KK???"
    csak azt ne
  • Boxer HUN
    #16142
    B+ !!! Baj van a szövegértelmezési képességeddel? Vazze!!! Olvasd el újra, hogy mit írtam, mielött belémkötsz! Bannoltathatsz ha csak egyetlen szót, vagy utalást is találsz a #16139 HSZ-ben arra vonatkozóan, hogy fikázom a játékot!

    B+!!! Kell, hogy ideszokjon a KK???
  • Djemba
    #16141
    úgy legyen
  • grebber
    #16140
    Hm ezen jót kuncogok.Egy game nem amiatt lesz jó vagy szar hogyan fut .Én pl Far Cry-t csak ebben az évben tudtam a mostani gépemmel fullmaxba tolni.
    És amikor kiadták 2004 márciuásba akkor nem mondtam rá hogy fos meg minden mert nem ment el rendesen a 9600-ar karimon!
  • Boxer HUN
    #16139
    Sokaknak lesz ez a game csalódás... és vajon miért is nem azt fogják kapni amit a médiákból ontanak az emberek felé??? Na miért??? ... Mert még mindíg csak kevesen tehetik meg, hogy egy 300K-s gépet rakassanak össze, hogy úgy nézzen ki és fusson az a játék, ahogy azt az alkotók megálmodták...
  • red bull
    #16138
    kedd lesz abból a warezból
  • Djemba
    #16137
    7 nap jaj de jó de remélem már szerdán vagy csütörtökön jön a warez
  • ToCsEk
    #16136
    Képek a teljes játékról.
  • grebber
    #16135
    Fantasztikus siker a

    Crysis2007. november 9. 02:31, Péntek - Németh Szabolcs

    Eddig sosem tapasztalt érdeklődés veszi körül az Crytek játékát. Cevat Yerli a cég igazgatója szavait idézve, elképesztően forr a levegő a játék körül.

    A gurunak igazat kell adnunk, hiszen csak az első hétvégén több százezren töltötték le a Crysis-t a különböző oldalakról. Eközben a szakma már betekintést kapott a teljes verzióba is, és szinte mindegyik újság rekordokat dönt. A német Gamestar például tíz éve nem adott 94%-ot egy játékra. De a tengerentúlon sem más a helyzet, a PC Gamer a maga 98%-val minden idők legjobb értékelését adta. A francia PC Jeux 95%-kal jutalmazta az FPS-t.

    "A siker mögött négy év kemény munkája rejlik. Nagyon örülünk, hogy nemsokára végre bárki leülhet a játék mellé. A szakma bizonyítványa különösen jól esik, hiszen a fejjlesztők mindent megtettek azért, hogy rászolgáljanak a dicséretre."- nyilatkozta Cevat Yerli.

    info : SG :D
  • KILLER2
    #16134
    Azt nem tudja valaki, hogy a játék gyűjtői verziója is magyar feliratos lesz-e?
  • Jaffa 2843
    #16133
    jah próbáld meg irásvédetté tenni...
    vagy nézd meg hogy egyáltalán azt használja e a game.. inditsd el állitsd át a felbontást valami másikra, lépj ki és nézd meg hogy ott átirta e, ha igen akkor irásvédettségnek müködnie kell...

    meg van egy parancs is amivel inditani lehet a gamet mindjárt utána nézek..
    ha jol emléxem akkor:

    Crysis.exe -Width "szélesség" -Height "magasság"
  • Stalker
    #16132
    sztem próbáld meg, h miután átírtad és elmentetted, írásvédetté teszed a game.cfg-t
  • Ronin666
    #16131
    átírtam és így is 1280*960-ban indítja

    azért köszi
  • Jaffa 2843
    #16130
    akarom mondani igy pl: :)
    r_Height = 1050
    r_Width = 1680
  • Jaffa 2843
    #16129
    C:\Documents and Settings\"név"\Dokumentumok\My Games\Crysis_SP_DEMO\game.cfg

    itt átirod ezt a két értéket arra mire akarod: pl:
    r_Height = 1680
    r_Width = 1050
  • Ronin666
    #16128
    nincs csak 1 db felbontás 16:10-es képarányhoz (windowsban is). 16:9-es képarány pedig egyáltalán nincs. A kis és nagy HD pedig szerintem alap lenne, de nincs. Meglepő...
  • Ronin666
    #16127
    8800GTX és a 163.75 forceware
  • GamerAdams007
    #16126
    Pontosan milyen kártyád van? Illetve milyen driver van fent?
  • Ronin666
    #16125
    No senkinek nincs ötlete? Most nézem, hogy a CS-ben is csak a natív felbontás van. Eddig tele volt 16:10-es felbontásokkal, most meg csak 1920*1200 maradt. Ennyire szar az nvidia drivere, vagy mi a fene van? Crysist elég nehéz játszani akkora felbontáson...
  • Peetboy
    #16124
    Én is kaptam tegnap e-mailt a File Planet-től. De nem értettem meg mit irtak benne angolul. Lehet pont ezt,hogy Beta kulcsokért lehet kapni megint.

    De én már nem bétázok, meguntam a pályát is meg a játékot is.
    Viszont a Béta mindig elindult, most meg a Demó nem töltődik be nálam.
  • Raptor 2
    #16123
    Nem tud valaki jó linket a MP bétára ahol nem kell várni?
  • bordy
    #16122
    ezeket fizika kategórába tartoznak leginkább nem garfikába :D
  • Ronin666
    #16121
    Nemrég cseréltem kártyát ATI-ról nVidia-ra. Az ati kártyával kurva sok felbontásból lehetett választani, az nvidiaval meg alig van és a többség 4:3-as és nekem 16:10-es kellene. A natív felbontás mondjuk ott van, csak az meg túl nagy és nem bírja a gép. Mit lehet tenni? Van konzolos parancs? Vagy a config fileban kell valamit átírni?
  • elite
    #16120
    Messze vagyunk még a grafikai tökéletességtől SZVSZ. Majd ha a ruhák gyűrődnek, minden fűszál elhajlik a testek hatására, pontosan úgy reagál az ellenfél a sebzésre ahogy kell, és még sorolhatnám, na majd AKKOR!!!
  • Smithwarden
    #16119


    CRYSIS MULTI BETA ujra INGYENES mostantol a megjelenes elotti heten mostantol !!!



    Fileplanet



    (Aki multizni fog ezzel sztem vegye figyelembe hogy ez 1.5-2 honapos beta multi verzio, nincs jol optimalizalva, nem fut olyan jol mint a Single demo es kisebb bosszanto bugok is vannak benne (beakad a geppuska hang neha, stb).)

    De nagy poen egymas padlogazzal kozlekedo terepjaroi ala granatot hajitani, sniperezni 1 km-rol vagy maximum cloak modban becserkeszni az ellenfelet hatulrol.

    Eros gepet adjatok meg konfignak mert kisebb gepeket elutasitja a fileplanet.

    Crysis.hu forumban es az oldalrol elerheto Teamspeak szerveren foleg estenkent talalhattok par embert akik delutan / estenkent publikozni szoktak a szervereken.
  • woy
    #16118
    hűűha 8 nap
  • tobias88
    #16117
    támogat dx 10et, de azon nem dx10ben játszani... meg a 2600assal se, ahhoz kevés
  • tobias88
    #16116
    ez a kártya 27ezer, a 8800 gt a duplája... és a crysis námam bőven megy asus 8600Gt-vel, ami ugyan ebben az árban van és a procim se kétmagos, szóval jól menne
  • vgvg
    #16115
    24körül milyet érdemes venni?vagy inkább egy 8600gt-t?de az támogat dx10 et?köszi a helpet!Szoval az futna a CRYSIS highon vele?
  • MaskimXul
    #16114
    Szerintem már ne vegyél ilyen kártyát, inkább egy 512 megásat vagy 8800gt-t. Vagy ha mindenképp radeon kell, akkor egy erősebbet, kétszerennyi memóriával.
  • vgvg
    #16113
    Üdv!!

    Szerintetek hogyan menne a Crysis egy MSI RX2600 Pro T2D256EZ/D3 DDR3 -n?
    (- AMD Radeon HD2600 Pro mag
    - 600 megahertzes magórajel
    - 256 megabájt 1400 megahertzes, 128 bites DDR3 memória
    - Aktív hűtés
    - Dupla DVI-kimenet (HDCP-támogatással), S-Video és komponens kimenet )

    amugy itt vannak a dx10es kártya tesztek ha vkit érdekel:http://pcworld.hu/story.php?sid=9962&p=1
  • MaskimXul
    #16112
    Ja, ezzel én is egyetértek, nem olyan forradalmi, mint pl a hl2. Ez egy farcry, ultrabrutál grafikával. De mivel azt is szerettem, ez is tetszik, hiába nincs benne sok újítás, a fák darálását meg hamar meglehet unni. Az igazi lehetőségek inkább az engineben meg a sandboxban rejlenek, az egész játék csak ezeknek a techdemoja szerintem.
  • HeadHunter86
    #16111
    Biztos vagyok benne hogy nem lesz, már Highon se veszed észre különben, Very high kicsit már pazarlás is, erőforrás terén.
  • capo89
    #16110
    Most már tényleg jobb :) Nem gondoltam volna, hogy azon a beállításon múlik. Mindjárt végigviszem még egyszer és megnézem hogy van-e még ilyen probléma.
  • GamerAdams007
    #16109
    Object Detail-t rakd fel Very High-ra és nézd meg úgy jó-e.
  • capo89
    #16108
    Nekem a grafikával kapcsolatban lenne kérdésem. A víz, meg ellenség meg hasonlókkal tényleg nincs gond. VISZONT! Lehet nálam van valami baj, de ahogy megyek folyamatosan előtűnnek a semmiből a bokrok, kövek, stb. Very highra van állítva a postprocessing, A többi is medium/high. A gépemben e6420 core2duo, 2 giga ram, 8800gts 320MB van, nem hiszem hogy ezzel gond lenne. Próbáltam az új nvidia driverrel de ugyanaz. Másoknál is van ilyen, vagy csak nálam? Mert ez az egy bajom van vele de ez NAGYON, legalább is engem nagyon zavar, számomra évezhetetlen így, hogy amikor mozgok akkor látóhatáron belül csak úgy otterem valami.