31662
CRYSIS
  • koschwarz
    #16107
    én nagyon bírom Koroush Ghazi tweakguied-jait, és ezzel a pár mondatával is egyetértek a bevezetőjéből:

    "Let's be clear about some things: Crysis is not a revolution in first person shooters. It is not the greatest game ever made, nor does it change the way you will live your life forever. Marketing hype aside, it is however a landmark title, an absolutely stunning progression of video game graphics; one of the most photo-realistic and immersive first person shooters to date."

    magyarán szólva: "tisztázzuk: a crysis közel sem forradalmi játék, nem a legnagyobb, amit valaha is készítettek, és nem változtatja meg az életed....bal, bla, ettől eltekintve hatalmas lépés a játékgrafikában, a legfotorealisztikusabb és immersive (ezt sose tudtam magyarra fordítani rendesen, de a lényeg, hogy beleélős) játék manapság."

    pont ez az amiért nem tudtam megkedvelni a demo alapján, semmi újítás, a grafika csodálatos, de ez kb. 10 percig csoda...
  • KILLER2
    #16106
    Ruha tulajdoságai. Tudod, a max speed, strenght, cloak...
  • wid22
    #16105
    Maximum Strength? Ls ezt hogy kapcsolom be? Kösz a segitséget megprobálom más irányba is.
  • KILLER2
    #16104
    Maximum Strength? Azzal fel kell, hogy ugorjon, azzal mindenhova felpattantam.
  • GamerAdams007
    #16103
    Rossz irányba mész azt hiszem. Semmilyen sziklákon nem kell felugrálni, kivéve 1-et még a legelején, de az csak 1 ugrás, abból itélve, hogy azt mondtad, hogy utolsó ugrás, arra tippelek, hogy úgy 3-4 sziklával már a tengerszint felett vagy, és akkor valamit nem jól csináltál. Egyszóval -> nemarrakellmenni!
  • wid22
    #16102
    A játékhoz szeretnék segitséget Ott vagyok ahhol a sziklákon kell fölugralni. Az utolsü ugrás sehogy se megy nem ugrik elég nagyot pedig látom az utat. Mi a trükk? Hogyan kell oda fölugrani? Kösz
  • MaskimXul
    #16101
    Crysis Tweak Guide
  • tiburon26
    #16100
  • Smithwarden
    #16099
    Par napja osszedobtam az Island alapmapra minden fegyvert es jarmuvet amit talaltam, aranylag normalis elrendezesben, feltoltottem ket helyre ha valakit erdekel.
    Ami alapbol nincs a demoban fegyver es jarmu azoknak altalaban nincs hangja es peldaul a fagyaszto nem mukodik tokeletesen, de jol el lehet bohockodni azert mindennel ettol fuggetlenul.
    Ezen kivul beraktam par sziklat es ha az indulohelytol balra felugrotok es a fennsikon mentek vegig az, akkor ejszakai marad az egesz palya (amig nem mentek vissza arra a helyre ahol meglatjatok a dzsungelbol a partot, mert akkor kezd el hajnalodni).

    Tehat fegyok es kulon a felszereleseik (sniper tavcso, granatveto, lezer, stb), toltenyek, granatok, aknak, raketavatok, rontgenfegyver, atomfegyver, heli, legparnas, tankok + ejszakai map.

    Kb ennyi.








    http://www.nowupload.com/:a6k

    http://rapidshare.com/files/67381832/crysis-island-weapons-vehicles-maxxx.zip.html

    (level.pak -ot kell kicserelni (eredetit mentsetek el) es uj jatekot kell kezdeni, regi mentett allasok nem mukodnek)
  • Smithwarden
    #16098
    Ujra bemasolom mert a multkorit toroltettem mivel en is rosszul linkeltem es a forum is kavart a beirasokkal.
  • tiburon26
    #16097
    hali!linkelné valaki azt a dolgot a sok fegyverrel meg jármüvel légyszi!nem találom sehol
  • kovecses
    #16096
    Szép a banner
  • Peetboy
    #16095
    A jobb oldali sárga terepjárót. Hehe
  • MaskimXul
    #16094
    Most ezen mit kell nézni? A fekete hummert, a fekete hátteret, vagy a havas talajt?
  • bordy
    #16093
    tudom hogy a kutyát se érdekli most a cod4 és a gow mellet :D


  • Peetboy
    #16092
    Én is gratulálok a Logóhoz. Nagyon szép lett és a középső nanoruhás katona nagy jól néz ki így szemből. Eddig ez a legjobb kép.
  • tobias88
    #16091
    a demót ma szedtem le és pont amikor izgalmasabb lett volna, vége
  • Blint
    #16090
    Gratula a logohoz, nekem is tetszik!:)
  • red bull
    #16089
    Jo lett az új banner ;)
  • NeBby
    #16088
    Sokszor az egyszerűbb a jobb , tudom , csak én olyat sajna nemnagyon tok csinálni

    Ability: Az nemaz ott a hajlatba , csak egy fénylő cucc aminek a vége nemfénylik
  • CUCLI
    #16087
    Index - ANYÁDAT!
  • Ability
    #16086
    Amúgy remélem fentebb is szétnéztél, mert a katona oldalánál is van folt, csak elfelejtettem megjelölni. Viccet félretéve: nem is kell, ez tökéletes, szerintem mindenkinek tetszik. Most pedig már ideje lenne abbahagynom az offolást. :)

    #16083: én nem tudom, hogy az milyen volt, de nekem ez így nagyon tetszik, most már ne nyúljunk hozzá. :D
  • NeBby
    #16085
    Olyan kép nincs sajna , csak az a fehér ... (én is gondoltam rá) Vidiből kiszedve meg pixeles lenne
  • HeadHunter86
    #16084
    Télleg nem rossz, de nekem a régi jobban tetszett.
  • berczely
    #16083
    A középső nanoruhás katona jobban mutatna sztem ha háttal álna mint a demo videó végén az nagyon komoly volt! De persze így is jó!!!szuper!!
  • NeBby
    #16082
    Uhh télleg ottvan , sajna laptopon 1280 ba nemláccik... Nah mind1 , csak az veszi észre aki nagyítóval nézi , ezt már nemjavítom
  • berczely
    #16081
    jaaaaaj istenem
  • Ability
    #16080
    [URL=http://images.netbag.hu/20071106/22074049680.png]Szerintem már most is korrekt, de azért berakom, hogy ... nem tudom ... hogy lásd. :P Amúgy nálam nagyítás nélkül is jól látszik.[/URL]
  • NeBby
    #16079
    Hát , most akárhogyis nzem , télleg nemlátom azt a pacát Sztem csak van egy folt a monitordon De amúgy csak örülök , hogy szóltál , ha már ki van rakva , akkor legyen korrektül megcsinálva
  • Ability
    #16078
    Köszönjük a munkádat!

    Beraktam a fent látható verziót, akinek jobban tetszik a másik válozat, az írja le, és legfeljebb cseréljük.

    ui.: amúgy még mindig van ott egy paca, de ki ne javítsd, mert már én érzem magam bunkónak. :D Lehet az is vagyok, csak gondoltam dicsekszek a "mindentlátó" szememmel. Szóval ez teljesen jó ahogy van, egyáltalán nem feltűnő, ne csinálj újat. Sőt, nekem eddig ez a legszebb banner, nagyon tetszik, szóval ne vedd magadra a kötekedésem. :)
  • gyuri12
    #16077
    vaddafakkért nem indul el a demóm? eddig elindult,azt csinálja,hogy elindítom, bejön azaz " ez a demó ingyé van,ne add el" a pre reloaded demo felirat ott befigyel,és sötétség:O
    se hang,se kép
  • CUCLI
    #16076
    ott írja az nfoban pászmek tréler, képek, logo és más finomságok
  • NeBby
    #16075
    Bonus DVD 2 trailer csak , meg pár kép
  • NeBby
    #16074
    javított:
    v1
    v2
  • CUCLI
    #16072
    a mostani zsír (Y)
  • Ability
    #16071
    Írjatok véleményt, hogy melyiket rakjuk be! Nekem most talán a váltott színű tetszik.

    ui.: és egyáltalán nem szőrszálhasogatásként mondom (legalábbis nem annak szánom), de lehet látni oldalt két radírfoltot, és rögtön mellette a vonalon még egy pöttyöt, mint ami volt korábban is. Amúgy ez csak apróság, sőt, jelentéktelen dolog, viszont egyre jobb, és nálam még mindig a "dö beszt".
  • NeBby
    #16070
    v1
    v2
  • Ability
    #16063
    Nekem is tetszett a váltott színű Crysis logó, és az eredeti pirosas keret is jó lenne, csak erősíteni kéne rajta. Mondjátok el többen a véleményeteket, és a többség akarata szerint lesz berakva a kiválasztott kép! Ellátjuk munkával NeBby-t... :D
  • Ability
    #16062
    Jó lesz ez sárgával is. :P Azon gondolkoztam közben, hogy kell nekünk az a Crytek logó? Szerintem nélküle jobb lenne. Nincs is igazán jó helye ott, ellenben kitakarja a kép egy részét, mégha nincs is ott semmi fontos.
  • GamerAdams007
    #16061
    Hmm szerintem az eredeti jobb volt, csak a piros színen kellett volna erősíteni a jobb oldalon, mert alig lehetett látni, olyan volt, mintha nem is lenne szinezve, mint a baloldalon. Crysis logó két színnel szintén jobb volt, de ott se volt annyira feltűnő a piros, mint a kék.