31662
CRYSIS
  • grebber
    #16349
    Hát nemtudom nekem a Cod 4 egymegoldásos agyonölök mindenkit azt jóvan melette kurvarövid.
    Crysist már alapból 2 féleképpen lehet végigvinni a lűthatatlanság miat és és alapból van hangulata.
    Mert mintha a Cod 4-be lenne ötlet.
  • Davidus
    #16348
    téged kirúgtak a crytec-től?
  • grebber
    #16347
    Miért lett volna különbség? Ezt eddig is mindenki tudta nem lesz mert demohoz képest nem változtatnak a fullon kivétel a TimeShift a legelső demohoz képest
  • lac coo
    #16346
    Még mindig optimalizálhatják ! ;) Türelem :) A remény hal meg utoljára !
  • lac coo
    #16345
    A hangulata, nem egy steril, techdemo pályán futkosok.....
    Crysisi nekem uncsi + plussz ötletszegény ....A helyszínek vátlozbak, de más nem , ugyan az van mindenhol ....
  • lac coo
    #16344
    Most nincs fennt más shot , csak COD4 de jól látszik rjata mire gondolok, adott gépnél, milyen csigalassú a Crysis:

    Ternészetesen a Crysis 800x600-ban megy nálam,halálba lodolva minden, a Cod nem + aa és fps -ben szintén hozza a 50-et ...



  • grebber
    #16343
    Cod 4-be mi ragad magával áruld el mert marha kiváncsi vagyok?
  • Newfronter
    #16342
    Ragtagnak megvan a Crysis.
    Azt írja hogy nincs teljesítményben különbség a demo és a bolti játék között. :(:(:(:(:(
  • Boxer HUN
    #16341
    Mondd apucidnak, hogy vegyen egyet nekem is...
  • lac coo
    #16340
    Itt nagyon-nagyon sokan csak low-on tudják futtatni, azt is iszonyú lassan, és kb DX7-es színvonalon !Egy diffuse map , azt jól van :))) És a méteres kövek az orrod előtt jelennek meg!
    Úgyhogy a Crytek-EA-NVidia bakaphatja ! :)))
    Lehet futkosni új gép után, de én ezért az egyértelmű átbasz---sért nem adok egy forintot sem, és aki végig gondolja ezt az szintén nem termel hasznot sem a készítőknek sem a kiadónak ! ;)
    Bár ez így is úgy is így lesz már.....
  • GPx8
    #16339
    Lac coo B+!
    Maradj már ezzel a low grafikával! Például nálam a Race07 a régi gépemen tök szar volt és hatalmas csalódás, aztán amikor az új gépemen futtattam, akkor meg már mindjárt tetszett...
  • Dante73
    #16338
    Úgy ketdtem, izlések, és pofonok....
    Egyébként 2 csapat már licencelte a motort, álitólag, hogy kik nemtudom.
    Te ezekszerint máshogy vagy vele, de engem frusztrál, ha 1 megoldása van egy játéknak. Akármit próbáltam, leszedtek. Az elöre meghatározott vonalon haladva löni sem kell, csak érd el a legközelebbi save-pontot. Pedig elsöre nagyon tetszett. A Crysis elsöre nem annyira jött be, MP alapján. Idétlennek tartzottam a nano-suit-ot, és még mostsem a kedvencem az alien- téma. Viszont 27 féleképp támadhatok, lopakodhatok, a nano-suit csomó lehetöséget kinál, ha használod a fantáziád, stb.
    Grafika egyszerüen mindent ver, szerintem még 2 év mire hasonlo grafikát látunk. Szerintem.
    És TALÁN SP1 után kicsit a grafot is feljebb lehet tolni...

    Dante.
  • lac coo
    #16337
    Igen a szabadság jó...
    Csak volna valami értelme:) Igazából FC-ben sem volt, gyakorlatilag ott is csak a készítők által eltervezett helyen lehetett közlekedni, ez itt sincs másként .Szabadság ide vagy oda, 100 %-osan lineáris a játékmenet.. Persze vannak akik elélveznek attól, hogy átlátszó egy falevél, meg sétálhat amerre akar, ami nekem kb 10 percig volt érdekes, aztán untam az egészet .....És mivel erősen be vannak határolva az AI-k mozgásterületei is , igazából csak egy fokkal jobb mint egy ilyen csőszerűre scriptelt játék...
    Ami javítható lenne, be tudnám lőni elég jól az AI-t, csakhogy olyan lassú a motor, hogy ha összejönnének a pályán játszhatatlan lenne ....
    Viszont már elsőre is nulla hangulatú a játék, szemben COD 4 -el , ami egyszerűen magával ragadó ...
    Nem beszélve róla , hogy fullon tudom tolni, és a gyagyi low Crysis-hoz képest álomszépnek mondanám :)

    Persze ízlések és pofonok .....Kicsit olyan ez a Crytek, hogy veri a mellét a csilli-villi , megfoltozgatott motorjával, de kapásból tudnék mondani tucatnyi csapatot, akik ebből értelmes, felejthetelen játékot tudnának csinálni, nem pedig techdemot ....

    Csak hát sajna a motort valszeg senki nem fogja megvenni ....FC-nél nagyobb durranás volt, de valamiért a kutyának sem kellett ...
  • mikiking
    #16336
    ja az nálunk már múlt héten leesett............. off :P
  • Dante73
    #16335
    Mennyire különbözöek az emberek, és izlések!
    Vettem egy gamer bill-t, a witcher miatt, felraktam, de nem müködött. Ujrapakoltam a CöG4-et, mert azzal akartam kipróbálni, és azt hittem ez a gondja. Sajna a Vista a gondja, de megoldottam, Viszont a CoD4 mentéseim elvesztek, kezdhettem elölröl.
    Ami elsőre 2 órámba telett, most 20 perc alatt megvolt, és marhára untam, hogy tudom, mi fog történni. (most jöbbról jön, aha, most balról, szemből, itt fordulni kell, stb...) Próbáltam a dolgot másként megoldani, nem lehetett. Ha nem arra mentem, amit a játék készitői kitaláltak, kegyetlenül leszedtek. Na ez kegyetlenül nekiállt zavarni! Crysis demóján 6x mentem végig, leszámitva azt, mikor a legjobb kinézet/FPS arányt kerestem, és mindig kicsit másként. Hol henteltem, hol lesböl lövöldöztem, hol elgázoltam az ellent, stb.
    Igazság szerint, a CoD4-et nagyon élveztem, mig rá nem jöttem, mennyire elöre van scriptelve minden, sőt ezzel együtt is rendkívüli a hangulata a harcoknak, hiszen, azért tényleg durva csaták vannak benne! A Crysis ezzel szemben "igazi" szabadságot kinál, ami nekem sokkal jobban bejön. A Multijával ugyan pechem volt, mert folyamatosan vérpistikékbe, vagy vérprofikba botlottam, nem sikerült kifognom egy jó csapatot, de még az sem volt rossz. A CoD4 multiját pedig nem próbáltam, mert egy letöltött játékkal nincs pofám multizni... Az eredeti pedig majd ha budget kategóriás lessz, mert míg emléxem, hol merre kell fordulni, addig nem kihívás!

    Dante.
  • mikisanzi
    #16334
    azon kívül hogy a fogorvosnál megkínoztak pénteken, semmi. esetleg még megemlíthető hogy leeset az első hó.meg k*rva hideg van.
  • mikiking
    #16333
    Helo mindenkinek.szép reggelt + iesmi..van valami uj a legutóbbi pár napba ?
  • lac coo
    #16332
    Vannak dolgok amik jók benne, ettől még nem egyébb mint egy átlagos fps! egy sms-t meg ér azért:)
    De előre látom ezzel is úgy leszek mint az almúlt 3 év fps-eivel: felénél letölrlöm a fenébe mert uncsi .
    Itt ugye szinte mindent láttam már tehát valszeg előbb be fog ez következni .
    COD-ot jó hogy felhoztad a gygyi agyonscriptelt játékmenete ellenére is alázza az Crysis-t, nem egy pályát újra kezdtem csak mert olyan jó volt :)

    FC-t is unom már, ez pedig nem több annál!!!
    Hiába vannak új pályák attól még uncsi .

    Szal egy szó mint száz: jó ez a játék ( arosszakhoz viszonyítva) de az a plussz még nyomokban sincs meg benne , ami miatt orákra le tudnék ülni mellé ! Talán a Sandbox, azzal el lehet hülyéskedni ....

    Főképp , hopgy az AI állandóan megröhögtet...FC idejében ez még nagy volt, de azóta illett volna javítani a scripteken, hogy pl legalább ha tőle 10 méterre van fedezék, akkor ne futkosson helyben, vagy ne gugoljon le és kezdjen el lopakpdni még könnyebb célpontot kínálva nekem .
    A sok felesleges cselekvés helyett, inkább ezeket gyúrhatták volna, mert bár jópofa , hogy lefekszik vagy pisil , azért ez elég kevés ....


    A játék nálam megér egy próbát, de 10-ből nem adnék 5-nél többet neki ....


  • lololol
    #16331
    Elég lesz, köszi. Az elmúlt héten túltöltötted az internetet a csőfps szóval; nagyon sok ember idejét fecsérled azzal hogy 25x kell ugyanazt elolvasnia.
  • schrank
    #16330
    hát most hogy részem volt kipróbálni a cod4 multit meg anno a crájzisz beta multit a crysis magasan veri ezt a csőefpes szart amit cod4-nek adtak ki , de persze egyik se ér játékélmény terén a bf lába nyomába se pedig a crysis-ra már nem lehet mondani hogy nem az a kategória mint a bf mert bizony ez a kategória az már más kérdés hogy sikerült bf paródiát készíteniük belőle
  • HeadHunter86
    #16329
    NEm zöltség, tapasztalat :D
  • Smithwarden
    #16328
    Akkor tisztazom mert kicsit felreertettel par helyen:


    "Multiban nem hiszem, hogy túl nagy durranás lesz."
    Hat lehet... amugy az lenne sztem, de a gepigyenye miatt messze nem fogjak annyian tolni kezdetben mint pl a COD4-et sajna az biztos.

    "BF2-nek nemigen ér a nyomába"
    Indulaskor az emlitett ok miatt nem, de kesobb fene tudja...

    "Multiban nem hiszem, hogy túl nagy durranás lesz. Most attól hogy kidől egy-két fa meg jól néz ki még nem kelltőle ennyire elájulni."
    Errol a a kidol 1-2 fa es a grafikai ajuldozasrol annyit hogy en is es akikkel egyutt jatszottunk nagyon sokat a multi betaban eros gepekkel full LOW grafikan (!!) toltuk, es nagyon elveztuk azt az egy palyat! (= eleg ronda volt es semmi favagas power! ... a multi betat nem optimalizaltak, irtak is hivatalis forumon hogy sorry de a vegso jatekra koncentralnak nem a multi betara)
    Es mindenki ugy dontott kozuluk hogy CSAK MAGA A MULTI miatt megveszi a jatekot.

    "Én igazából már a demóját is untam."
    A single-t persze en is eleg gyorsan, csak egy palya, nem is tul hosszu.

    "Ja szerintem is érdekes, de akinek az írására reagáltam az azt írta mindenben (multiban is) a Crysis lesz az etalon még sokáig."
    Technikailag ertettem foleg hogy nem er a Crysis nyomaba a kozeljovoben semmi, viszont HA az alap multi melle tenyeg normalis modokat es full jatekokat osszerakanak a motorra akkor tenyleg nagyon nehez lesz megszoritani meg akar egy multira irt gamenak is, pl BF3, stb.

    De ezeket nem tenykent irom, hanem hogy LEHET, majd idovel elvalik.

    Nem kell feltetlen technikailag topon lenni egy jateknak (jarmuvek, fullos fizika, nagy terep, viz, stb) hogy durva legyen single-ben es multiban - lasd COD4!

    DE ha sikerul osszehozni a legdurvabb motorra egy nagyon jo multit akkor inkabb azzal jatszok tobbet mint a kevesebbet nyujto masik multival.
  • KILLER2
    #16327
    Hát ez nálam is problémás. Asszem először végigtolom a játékot, aztán csinálok valamit. De az editort azt tuti, hogy rögtön átnézem.
  • bakvarnyu
    #16326
    Ja szerintem is érdekes, de akinek az írására reagáltam az azt írta mindenben (multiban is) a Crysis lesz az etalon még sokáig. Hát szerintem nem.De már csak 5 nap és kiderül.
  • bertino
    #16325
    :DDDDDDDDD
  • Smithwarden
    #16324
    "Megint képzelődtök, hol írtam, hogy nem tetszik ?"

    ...


    "..Crysis ami nekem már most unalmas, főleg, hogy végignéztem minden fegyvert , járművet stb, már kicsit sem érdekel a teljes játék."
    "A Crysis pedig abszolut egy szűrke egér..."
    "Jó vagy ennél jobb ? :D"
    "Nekem pl. ennél sokkal jobban tetszett a Stalker Ai-ja.. .Vagy ha valaki próbálta a Halo2-őt..."
    "Ai.. Jó a szart..Szokásos FC : simán elő lehet csalni őket úgy, hogy libasorba jönnek a puskacső elé:DDDD"
    "De lehet csak egyszerűen öregszem, és nem akarok még egy csilli-villi tucat játékot végigtolni, azértnem vagyok annyira oda érte, mintha maga a játékok királya lenne ..."
    "De mindegy, megértettem: százszor leírni milyen jó az nem flém, néha valamire negatívan reagálni az flém."
    "A COD4 ötletességben, hangulatban porigalázza a Crysis-t."
    "...szal itt sem számítok semmi jóra, főleg, hogy egy év műlva senki nem emlékszik a Crysis-ra : jön egy szebb, csillogóbb és vége lesz a nagy őrületnek."
    "Persze elég nagy a hiszti Crysis körül ,egy darabig még mindenki meg lesz őrülva érte :D"
    "Kb. a FC2 megjelenéséig."
    "Az AI meg még mindig hülye."
    "Én legalábbis kinőttem abból, hogy a grafikára élvezzek, és megcsináljak 500 db "lőj le 10 embert, majd USE-gomb" küldetést.."
    "Szerintem is felejthető a játék.."
    ...

    A felso kerdesedre asszem valaszoltam a copy-pastekkal.
    Es ez csak az utolso par oldal volt, nem is leptem vissza a regi fikazasaidra.

    "JÓ A JÁTÉK, SZÉP is de ez szvsz messze nem Nextgame :DDDD"

    Totalisan ellentmondasos dolgokat dolgokat irsz, most meg kezded adni az artatlan Crysist megiscsak szereto jo fiut.
    Most akkor jo vagy szar?
    Emiatt (is) ujitasz furcsa modon pont a megjelenesekor gepet vagy nem?

    Felelmetes vagy...

    Ability ne torold ezt a kommentet pls, ennyi flame utan amit osszehallgattunk tole, igazan megerdemlunk mi is egy "osszefoglalot" - csak a feltett kerdesere valaszoltam.
  • bordy
    #16323
    én nem is tudom mit fogok elöbb indítani. teljes sandboxot vagy a gamit .
    még tudok párat aludni hogy eldöntsem XD
    remélem gyorsan jönn is majd utána a normális részletes manualja.
  • Zsoltika 007
    #16322
    Azért nem kéne zöldségeket beszélni...
  • lac coo
    #16321
    Modot felejtsd el, évekig tartó munka ...
    Egy két egyedi pálya maximum ....
  • KILLER2
    #16320
    Majd segítesz nekem modot csinálni.
  • lac coo
    #16319
    Inkább csak az editor érdekel :)
  • gduck
    #16318
    Nagyon jó teszt, ezt még nem láttam! Köszi ;)
  • gduck
    #16317
    :D Egy biztos, jókat fogsz ezzel a játékkal játszani és ahogy látom az editorral is eltöltesz majd elég sok időt ;) Grat az új géphez és jó játékot :D
  • KILLER2
    #16316
    Hát ja. Nagy mázlista vagy ám.
  • lac coo
    #16315
    Nem tok, ez abszolut szívesség alapon megy, mi is alig szántuk rá magunkat, hogy rákérdezzünk a gazdasági igazgatónál .... ilyennel nem szokás sűrün élni .
  • lac coo
    #16314
    tornádót nem is, az biztos, nem is igen látjuk a játékban talán olyan helyen ahol nincs sokminden amit szétszed...
    De nyílván a kész pályát akarom jól futtatni nem az editort.... Mimden efekt alapjáraton megy ebben a demoban, jóval szebbé lehet tenni mindent: ködöt, szelet, lodokat stb ....
  • KILLER2
    #16313
    Nekem nem akarsz szerezni így egy gépet? xD
  • Nagy01
    #16312
    Nincs olyan gép ami futtatni tudná az editorban művelteket....pl leraksz 500házat 100autót és néhány robbanó hordót meg egy tornádót...azt olyan szép 1fps-ed lesz hogy öröm lesz nézni...még sliben is.
  • lac coo
    #16311
    Messze van ez a játék attól amiket mondanak róla, de egy próbát megér.... Más úgy sincs...
    Ha nem is igényli az SLI-t , editorban össze lehet dobni olyan pályát ami még azt is kiakasztja ....
    De alapvetően a jövőre gondolok, 3-4 évet ki akarok húzni ezzel ...Még azt sem tudom milyen lesz, rábíztam az ottani emberkére, remélem ATI...

    Ár...
    Feleségem egy nagy banknál intéz milliárdos hiteleket, ez a cég is így jött a képbe, 2 éve dolgoznak együtt...Nem tépem a szám de hidd el kihozom ezt a gépet 100 k alatt...
    Mondjuk életemben nem vettem még 50% -os árnál drágábban hw-tm talán itt van olyan emberke akinek hoztam ....Pedig azt elég kupec gyerek adta, gondolom volt haszna rendesen neki is...

    Mire a tucat hivatalos beszerző, nagkereskedőn, kisekreskedőn stb átmegy lazán rájön az a 80 %...Sajnos így van ez mindennel :(
  • tobias88
    #16310
    én nem hinném hogy ez dx 10... még a vistás képek se