31662
CRYSIS
  • bordy
    #16433
    demo alapján én azért nem mondanék ilyett. kb első pálya annyi hogy meg lett tudva hogy van valami a szigeten.
  • lac coo
    #16432
    Ember ,ennyire nem értheted félre!!!! :)
    Olvasd át mégegyszer ! ;)
  • lac coo
    #16431
    Ja, kívácsi vagyok a kaméleon-cloack -ra ! :))))
  • MaskimXul
    #16430
    Azért gondolom te is érzed, hogy két kép alapján nem nagyon lehet összehasonlítani, főleg ha az egyik éjszakás, alig látni valamit. Csinálj olyan képet crysisről, ami very high, és nappal, aztén azt tedd a cod mellé
  • HeadHunter86
    #16429
    CoD4-nek kibaszott jóó hangulata, van. Crysis-nak azért nincs akkora.
  • lac coo
    #16428
    Ott a két kép nézegesd !

    OMG ! :)))))
    hála istennek sms-be sem került mert van még maradék 20 napom kb ...;)
  • bordy
    #16427
    sandbox sandbox sandbox hehehhe végre végre XDD
  • MaskimXul
    #16426
    Hallod lacoo, az ait dicsérei, ne hagyd magad
  • Ariakus
    #16425
    Biztos , hogy vmennyire jó ez a játék , mert láttam egy német pc-s újságban hogy 94%-ot kapott, pedig ott sok nagynak titulált játék mint pl Hellgate London 79%-ot kapott. Azt írták , hogy jó lett benne a mesterséges intelligencia, meg hát ugye a grafika. Bár sztem ez a grafika még most sok egy kicsit, inkább lett volna gyengébb grafikájú , jobban optimalizált és mondjuk egy überhangulatos történettel megáldva. Egyébként sztem ez a játék még mindig jobban van optimalizálva mint mondjuk a Supreme Commander...
  • Smithwarden
    #16424
    Teljesen egyezik a velemenyem amugy Dante73-al, szinte szorol szora.


    Laccoo !

    "jó ez a játék (a rosszakhoz viszonyítva)"
    "nulla hangulatú a játék"
    "egy átlagos fps"
    "be tudnám lőni elég jól az AI-t, csakhogy olyan lassú a motor, hogy ha összejönnének a pályán játszhatatlan lenne"
    "Csak hát sajna a motort valszeg senki nem fogja megvenni"
    "A helyszínek vátloznak, de más nem , ugyan az van mindenhol"
    "Bár COD annyi díjat bezsebelt már amiről csak álmodhat a Crytek :))))"
    "egyértelmű átbasz---sért nem adok egy forintot sem"


    Utolso par oracska termese es lenyege Laccoo-tol...NC!

    ...hogy is volt az sms amit kifizetsz erte megis, lehet tobb mint 1 forint?
    Egy kulon 1 palyas 15 perces DEMOt kritizalsz halalra egy TELJES COD4-el !
    KI SEM JOTT a jatek es te mar mindent tudsz rola.
    A valosagtol ennyire elszalljon valaki nem tudom milyen trauma erhetett teged.
    Amiket irogatsz meg mindig omlesztve, minden 2.-3. hozzaszolas tied, erosen 0 kozeli a valosagalapja vagy durvan gyenge labakon all.
    Tipikus negativ, pesszimista, mindenkinel magat okosabbra tarto ember vagy akit az sem erdekel ha mindenki ellenkezo velemenyen van, te akkor is beirod mert akkor is neked van igazad, ezt le is irtad.
    A tenyek es egyertelmu dolgok semmit nem szamitanak neked, irasaidban nem finoman kozlod a szemelyes velemenyed, hanem totalisan szelsosegesen nyomod a fikazast soxor mindenfele realis alap nelkul.
    Es te egy elvileg 35-40 ev kozotti felnott ember vagy, hihetetlen!

    De most komolyan te mindenkit ENNYIRE HULYENEK vagy LEVEGONEK nezel itt?
  • tobias88
    #16423
    Nem átverés
  • csoola
    #16422
    boom XD:D
  • lac coo
    #16421
  • Prince of Máté
    #16420
    AZt hittem még csak jövő héten lesz warezon.
  • MaskimXul
    #16418
    elmúlt napok eseményei után ez vagy bátorság vagy botorság.
  • gduck
    #16417
    Hét nemtom én tegnap kaptam mailt és már akkor le is tudtam tölteni :) Persze csak péntek hajnalban kódolódik ki :(
  • kill3r21
    #16415
    elsö hóval együtt.....szép :)
  • Ability
    #16414
    Van, de senki sem használta. Na, de akkor tegyünk egy utolós próbát! Pillanat...
  • MaskimXul
    #16413
    csak egyszer, és nem is lacoonak :)
  • CUCLI
    #16412
    van. de kilett szedve -.-
  • MaskimXul
    #16411
    hülye vagy, vagy csak olvasni nem tudsz?
  • k3nGu
    #16410
    van spam topikja a crysisnak?ha van bekéne rakni banner alá...
  • lac coo
    #16409
    Inkább az "ezt még optimalizálni fogják a patch-ben" ..... :DDD
  • asusaudio
    #16408
    INNEN TÖLTHETŐ A FULL GAME!

    Az elobb talaltam ra erre az oldalra, es ez legalabb jó gyors. Atlagban jon 560k/sec-kel!!!
  • Ability
    #16407
    Nekem meg pont most lesz edzés, de utána kigyomlálom a kommenteket. -.-

    Megkérek mindenkit, hogy amíg távol vagyok, ne postoljatok illegális anyagokkal kapcsolatos kommenteket. Pl.: milyen rilíz jött ki, honnan lehet tölteni, stb. Sem nevek, sem linkek nem kellenek. Másik: ne szemeteljetek a szokásos "nekem már 60%" kategóriájú hozzászólásokkal! Köszöntem!
  • Smuge
    #16406
    Nem azt mondtam hogy nem veri, csak hogy egyik se jobb a másiknál. Egyik se mutat többet a másiknál. Ez a crysis meg baromira nem izgat, ugyan olyan mint az összes többi a grafikán kivül, de az nálam sajnos csak másodlagos szempont.
  • lac coo
    #16405
    Én meg leszedem és majd talán ha 100 ft-ért dobálják utánam megveszem :))))
  • k3nGu
    #16404
    nem hinném h már feltöltötték is vhova(warezre)
  • Raptor 2
    #16403
    én meg leszedem warezon és ha tényleg megér annyit megveszem ... (mint Armed Assault, Ofp, STALKER, Boiling Point, stb...)
  • Skyline
    #16402
    Szeretnék elnézést kérni a topic urától amiért ideszóltam hogy kinnvan a game sőt az én k***a anyámat!:)
  • GazCamp3r
    #16401
    teli van má warez miatt büntiponttal, és megint itt warezol xD
  • MaskimXul
    #16400
    mennyéinnen
  • GazCamp3r
    #16399
    de mé ilyen buzik? :D warezon meg má rég kint van a full... de én kitartok a rendes tiszta szoftver mellett (na jó csak a multi miatt... xD )
  • Raptor 2
    #16398
    és a Cryengine 2 motorral azt művelsz amit akarsz, agyba főbe veri a COD-4-ét :D Ennyi, kész pojén h. ott a Sandbox és máris olyan élménybe lesz részed ami COD-ban soha...
  • gduck
    #16397
    Hát a nanoruci miatt van benne fantázia :) Főleg multiban ;)
  • MaskimXul
    #16395
    Vagy megint kezdődik a crysis szar/nemszar végeláthatatlan vita :D
  • CUCLI
    #16394

    najó, visszaveszek kicsit. egy 13éves újreg nem nyilvánul úgy meg mint én -.-'
  • k3nGu
    #16393
    nanosuit meg új és különleges
  • lac coo
    #16392
    Gondolom lassan jönnek a hány százaléknál vagyok című helyzetjelentések ! ? :DDD
  • Smuge
    #16391
    És Crysis grafikán kivül mit tud felmutatni? Semmi forradalmi ujjitás. Szimplán egy játszhato benchmark semmi több.