31662
CRYSIS
  • MaskimXul
    #16390
    Akkor nem fake, ha már az end creditset látod, csak a halál biztos
  • lac coo
    #16389
    Küldök neked egy ajéndék kodot , ha kirakják valahová ! ;)
  • k3nGu
    #16388
    akkor 100000% h nem fake?:O
    hadd szedjem mááárD:DD
  • CUCLI
    #16387
    sms dologból már régóta kinőttem. de a kísértés... bááá
  • MaskimXul
    #16386
    Ahhoz képest, hogy csak jövő hétre volt tervezve, de türelmetlen mindenki :)
  • k3nGu
    #16385
    mennyi idő lehet míg felnyomják a netiparos wnd-re??2 óra kb?szedném már:DD
  • lac coo
    #16384
    Akkor legfeljebb rááldozol egy SMS-t !
    Talán kibírod, nem ? :)))
  • Skyline
    #16383
    Azért annyit hozzáfűznék,hogy felesleges írkálni Cod4 vagy Crysis,mindkettő királyságos Cod4-ben rengetegszer hatalmas a hangulat hiába agyigscriptelt..
    De azért Cod4 jelentősen kisebb gépigénnyel elröcög fullgrafin nagy felbontásban,ugyan ez Crysis-re nem mondható el...És azért a crysis gyengébb grafikai beállításokkal már élményrombolás...:)
  • gduck
    #16382
    Sztem be kellene "égetni" lac coo álláspontját a bannerbe :D :D :D
  • MaskimXul
    #16381
    Ja nem, a világért sem akarok elkezdeni veled vitatkozni, meg nem vagyok crysis fanboi sem. Viszont a cod féle árkádos halomra mészárlás nem műfajom. Meg aztán szerintem a két játék nem összehasonlítható.
  • CUCLI
    #16380
    az 1 dolog. de mivel most volt razzia és egyedül az ominózus aszfalton voltam fent... kezdek izgulni
  • lac coo
    #16379
    Nyugi, ha igazi holnap mindenhol fent lessz már ;)
  • k3nGu
    #16378
    hát akkor nyomják fel WND-re azt tőccsük:D
  • Skyline
    #16377
    Jóvan csak gondoltam szólok,mert annyira elvagytok foglalva az agyigbarom melyikjátékcebbmelyikjátékjobb hülyeségekkel..:)
  • CUCLI
    #16376
    na erre kíváncsi leszek :D
    kár hogy nemtudom honnan tölteni :DD:DDS:AS D
  • lac coo
    #16375
    Akkor csak a két képet nézd ! Ég és föld nem kellen ezen mit magyarázni !!!
    meg én sem akarom újra kezdeni mi-miért van ...
    Ha technikai adatokat nézzük a Crysisnak azon a képen közelítenia kellene a 100 fps-hez ha a COD 50 ....

    De csinálhatsz magadnak egy 100X100 méteres páylát is ott is ilyen lassú lesz :(
    De ez van, valahol fizetnünk kell a sok warezért! :)))
  • Smuge
    #16374
    nem fake 100%
    Csak kár hogy rohadtul nem izgat ez a játék :)
  • k3nGu
    #16372
    lol télleg kinn van nforce-n, öccsém csak h fake- vagy nem:D
  • Skyline
    #16371
    Ööööhhhmmm...Nemtom valaki látta-e még de kinnvan..;)
  • MaskimXul
    #16370
    Ja, meg a látótávolság, codos fenyőfák 100 méteren már homályosak
  • Dosia
    #16369
    megjelent!!!
  • MaskimXul
    #16368
    De azért nézd meg, hogy codan mekkora terület van töltés nélkül és crysisban mekkora.
  • crossy104
    #16367
    Tehát inkább menjen duálba 800-on? Úgy gyorsabb lesz?
  • Pardon22
    #16366
    667-en fog menni az összes ha beleteszed még azt az 1GB-t!
  • MaskimXul
    #16365
    Mondjuk nem is baj, mert ha a full kicsit jobban optimalizált, akkor megjelenés napján megyek is megvenni
  • BlastR
    #16364
    Nforce
  • crossy104
    #16363
    Lenne egy kérdésem. 2GB 800 rammal gyorsabb, vagy 2GB 800-as + 1GB 667-el.
  • gduck
    #16362
    Ha megnézed a megrendeléseidet az EAstore oldalon és nincs ott a SERIAL a Crysis mellett, akkor még nem tudod tölteni :( Lehet, hogy egy kis időnek el kell telnie...
  • lac coo
    #16361
    A szépség szubjektív, kinek mi...
    De poligonban, shader-ben efektben mérföldkövek vannak a képek között :)))
    És a jobb fut kétszer gyorsabban ...
  • tobias88
    #16360
    cod4, gears of war ellenpélda
  • tobias88
    #16359
    emberszabásún fent vol az nfs p.s. 1 hétig, mire rájöttek ugyebár hogy fake
  • lac coo
    #16358
    Lassan várható valami virágbolti, ritka ma már az olyan ami nem előbb van mint a gyári megjelenés ....
  • tobias88
    #16357
    nekem is jobban bejött a cod4 a crysis demónál, highon sem olyan szép a crysis szerintem
  • MaskimXul
    #16356
    Jó, akkor csak annyit írok, hogy ez bitony csúnya borstörés lehet preloadosok orra alá :)
  • tobias88
    #16355
    szerintem nem
  • GazCamp3r
    #16354
    vki segítsen please: megvettem az ea storeba a játékot, ki is fizettem, meg megvan a download manager, de bepakolta a demot, meg a bonus contentet, a full játékot meg nem. Pedig ott van hogy preload, és majd 14.-én lehet aktiválni, de nem rakta be azt írja, hogy "1 Crysis® Processing serial number or unlock code."

    erre most mi a megoldás?
  • lac coo
    #16353
    Még lehet bízni a patch-ekben ! A híres optimalizálás már elbukott, de ez még megtörténhet ! ;)
    Utána meg még ott van a Vista és a DX10 javítgatása, szal senki ne adja fel !
  • gduck
    #16352
    Mivel közvetlenül a demó előtt lett GOLD, ebben nincs semmi meglepő :)
  • lac coo
    #16351
    Van ötlet !
    Crysisban de sok más játékban sem látni olyan történéseket magad mellett mint Cod-ban, ez teszi hangulatossá....

    Na mindegy erről kár is beszélni , kinek ez kinek az ...
    Bár COD annyi díjat bezsebelt már amiről csak álmodhat a Crytek :)))) Szal valamit csak tudhat ....
    Nekem nagyon bejött, magával ragadó, évek óta nem játszottam ilyen jót , fps-el !
    Respect ....
  • KILLER2
    #16350
    Szerintem ezt most hagyjuk is abba, mert midnenkinek más tetszik és emiatt úgysem fog senkinek megváltozni a véleménye, viszont mindenki próbálja meggyőzni a másikat, de persze mindenki ragaszkodik ahoz, ami tetszik neki, így ebben az egészben akármi értelem helyett csak egy újabb vitát látok.