31662
CRYSIS
  • k3nGu
    #16476
    olyan kártyán amin nincs ut3 engine??
  • gduck
    #16475
    Jajj, ezt nem kellett volna megkérdezned :D
  • MaskimXul
    #16474
    nem, olyan videókártya kell hozzá, amiben benne van az ut engine, különben nem fog menni
  • Mr Bishop
    #16473
    Nem mondjátok komolyan, hogy ott van nforce-on....
  • DarkSector
    #16472
    Én nem láttam, hogy lassú lenne a motor.
    Nem értem, hogy miről megy a vita.
  • MaskimXul
    #16471
    Azért pl full lowon nálam 60fpsel ment a crysis. Igaz, hogy úgy bűnronda volt :)
    Én személy szerint meg vagyok elégedve vele, megnéztem ultra high grafon 3 fps-el, és tényleg gyönyörű. Jó benne a fizika, az ai is elmegy. Robbanás effektek nagyon jók. Meg cvar buzerálással elég jó kinézetet lehet jó fps mellett elérni. Na és mi csak a demót láttuk, nemsokára kiderül, a full jobban fut e, jönnek majd gondolom driverek is, stb.
  • MORO67
    #16470
    csakazért kérdeztem hogy akkor elfut olyan kártyán amin nincs Unreal 3 Engine
  • Smithwarden
    #16469
    hali
    nem hasznal
  • k3nGu
    #16468
    ember, ezt ne-.-
  • lac coo
    #16467
    áááá...Nem érted :)
    Ugyanazon a hw-n, hasonló élveteti értékkel, kinézettel mindig is lassú lesz a Crysis !
    Hogy ez javítható lenne-e vagy sem azt nem tudom, nem értek a motorhoz...
    Ha ennyit tudtak összehozni a Cryteknél akkor ennyit, ha viszont széndékosan lassú , akkor bekaphatják !
    Mert hogy itt a full low- közelében sincs pl. az FC max grafjához az tuti .... Technikailag, szépség már mindenki magánügye..:)
    Fps-t meg ismered....
  • MaskimXul
    #16466
    cryengine2-t használ, uthez semmi köze
  • MaskimXul
    #16465
    olvastál volna vissza, okosabb maradtál volna
  • MORO67
    #16464
    sziasztok a játék használ Unreal 3 Engine-t??
  • MaskimXul
    #16462
    Nézd én nem mondom, hogy a crysis gyors,meg ilyenek. Ugyanaz van, mint farcryal, fél év múlva megjelenő karikon fog jól menni. Hogy ez egy inkorrekt húzás e a játék szavatosságának kitolására vagy nem, az más kérdés. De a játék fullon szép, legszebb a mostaniak közül. Jóhogy cod gyorsabb, jó kis csőpályákkal, minimális növényzettel.
  • mikiking
    #16461
    csak vicc volt :D
  • kirol
    #16460
    Na most látom hogy mi van. Ilyen hamar?
  • lac coo
    #16458
    Tényként közlöm , hogy lassú a motor, ma a baj ebben ,:)
    Ha csinálsz magadnak egy zsebkendőnyi pályát editorban, néhány fával , bokorral stb, az is lassú lesz ...
    Pedig se nagy terület ,se 3D hegy se semmi ....
    Ahogy mondtad :épeszű ember honnan szedi ennek az ellenkezőjét? :)))
  • k3nGu
    #16457
    netán tudsz vele játszani?!
  • mikiking
    #16456
    ha letöltöm mit érek vele ?
  • Smithwarden
    #16455
    Mar megfigyeltem sok helyen, chaten, jatekokban hogy ez tipikusan a 12 eves koruliek nevjegye (ha idosebb akkor agyilag annyi vagy az alatt). (nem poen)
  • Tecnamo
    #16454
    Aztírták h only english. De reméljük lehet majd külön fáljal beimportálni a magyar feliratot.
  • MaskimXul
    #16453
    De mindig?? Akkor jó neki Az meg tök igaz, hogy a warez miatti kiesést bőven beszedik a hw-ken.
  • Newfronter
    #16452
    Azt írták nforce-on hogy english only, de még senkinek sem jött le.
  • raymond01
    #16450
    be van tépve és mindenen csak mosolyog!
    bocsi ha tévedek.
  • Smithwarden
    #16449
    Persze ez egy normalis velemeny, leirod es senkinek semmi baja.
    Lehet igy van igen.

    De Laccoo nem leir egy velemenyt normalis hangnemben, hanem folyamatosan tenykent kozolve hangosan szarnak kiallt ki ezt-azt olyan dolgokrol amikrol minden epeszu ember tudja hogy abszolut nem olyan mertekben ugy van, sot inkabb az ellenkezoje igaz altalaban.
  • Raptor 2
    #16448
    MOst nem warez ügyben, de sztetek amit szedek, az már amgyar is? Vagy külön release lesz MO-n???
  • gduck
    #16447
    Sztem egy 8800GT-vel jobban járnál ;)
  • k3nGu
    #16446
    nem csak téged, höffe nem véletlenül nem css-zel, ott is ismerek egy ien nevűt..
  • Davidus
    #16445
    a nagyszerű 2D hegyeket se felejtsd ki. azt sincs crysisban:D
  • HöfEE
    #16444
    Bocs, hogy beleszólok de csak engem zavar hogy minden egyes mondat mögé raksz 20 smiley-t?
  • Cafu
    #16443
    Hello!
    holnap akarok venni uj cuccokat a gépbe!
    Szerintetek ez a konfig jó lenne?
    Amd Am2 A64 x2 5000+
    Geforce 8800GTS 320 Mb
    2X1 Gb memória
    Előre is köszi!
  • lac coo
    #16442
    Igaz a COD képen nincs fps, csak egy fekete juk a Flashget helyén, de lusta voltam újat csinálni :))))
    De elhiheted stabil 50 fps-el megy ilyen kinézet mellett ahogya képen látod.....DOF-ról meg csak álmodhatok Crysis alatt, pl ...:))))És akció közben lazán lemegy 20 alá :( Mindenzt 800X600-ban :)))

    Mondjuk valahol értehtő. most is éppen sok száz ember 4 éves munkáját lopom el,ingyen:)))
    Valahol fizetni kell érte, hát majd a hw eladásból csurran nekik ;)
  • k3nGu
    #16441
    jaja
  • Djemba
    #16440
    JOJ DE JÖN
  • HeadHunter86
    #16439
    Én pedig mondanék ilyet, CoD4 háborús feelingjét, azt a pörgést, azt a hangulatot, egy játék se tudja überelni. Crysis más lesz, gyönyörű, tátva marad az ember szája néhol, adrenalinpumpáló, lopakodós, robbangatós és még sok más, más mindenképp. De nem lesz sose cod4 feelingje, nem is kell hogy legyen.
  • MaskimXul
    #16438
    Most nem az a lényeg, képet lehet csinálni 2fpsel is. Ha már a fullonfull grafikát hasonlítjuk össze. De mondom, nem olvastam el a postot, szal lehet, hogy tök másról van szó :)
  • Djemba
    #16437
    KIJÖTT
  • tobias88
    #16436
    very highon alig meghy valakinek
  • tobias88
    #16435
    már csak pro street és beowulf, és vége a játéközönnek
  • MaskimXul
    #16434
    Én csak a képeket néztem, olvasni luxus volt