31662
CRYSIS
  • ACE
    #17113
    Inkább rakd át nagyobb felbontásra élsimítás nélkül....
  • simonl #17112
    A "többen" természetesen 2 b -vel:)
  • BiG G
    #17111
    :)
  • JAG1
    #17110
    Hö?
  • simonl #17109
    Ne haragudj, hogy így kéretlenül megszólítalak de leírnád pár lépésben hogyan is kell csinálni azt a bizonyos autoexe.cfg file -t??

    Gondolom töben megköszönnénk:)

    Illetve a fenti módosítás csak az fps re van kihegyezve? Grafika - persze a korlátok között - szép marad?

    Várom megtisztelő válaszod
  • JAG1
    #17108
    Mondom tesztet, nem ilyen tomsos szart...
  • Mr Bishop
    #17107
    No !
    Kiszálltam ebből az értelmetlen vitából !
    Méghogy Hitman ....
    Végülis mindenki maga dönti el. Majd értékelik ezt szakik, akiknek adok a véleményére, végülis tiszteletben tartom a Te véleményedet is.
    Nem vagyok én Crysis fan, csak értékelem ami szép.
    Meg Max Payne....
    Ideje, hogy lelépjek játszani.
  • marco2
    #17106
    Hol kell magyarra átváltani?
  • BiG G
    #17105
    Ezek közül válogathatsz:
    Abit IN9 32X-MAX Wi-Fi
    Abit AB9 QuadGT
    Asus P5N32-E SLI Plus
    MSI P6N SLI / MSI P6N SLI Platinum
    részletes teszt
  • DarkSector
    #17104
    Az én listámon ez a legdrágább.
  • ntex
    #17103
    Na erről beszéltem : Ilyen a 7.5-ös és a 7.10-es Catalystal is, ha bekapcsolom az 2x vagy 4x Anti-Aliasing -ot
    Így elb*szni a játékot... A DEMO még tökéletesen ment Medium-High 2x AA-val

  • BiG G
    #17102
    Jobbat játékmenet szempontjából? Százat is! De ennyi időm nincs, szóval a teljesség igénye nélkül párat kiragadva: teljes Half-Life széria, Max Payne 1-2, No One Lives Forever 1-2, RtCW, Call of Cthulhu, Hitman sorozat... és akkor csak a "lövöldözős" játékokat említettem.
  • elite
    #17101
    SLI-hez valamilyen NVidia chipsetes alaplap kell, de az új szériásak qrva drágák.
    Vagy Intel X38 asszem, de az is drága. Nehéz kérdés jelenleg.
  • MaskimXul
    #17100
    Ja, kösz a linket az írásomra
  • Mr Bishop
    #17099
    Ez igaz !
    Ha átrohansz rajta a te bajod, ha szép komótosan végigirtod a bandát, akkor van játékélmény !
    Ilyen marha egyszerű.
  • MaskimXul
    #17098
    tankcsatát láttad? fájt a szívem, hogy bfben közel sem ilyen a feeling.
  • DarkSector
    #17097
    Tudsz ajánlani egy másikat?
  • LoCk
    #17096
    Na nekem sem nyujtott tobbet a COD4, mint pl a COD2.
    Szép a grafikaja és ... pont..
    A multi reszet meg nem volt idom megnézni..

    Viszont ez grafikailag annyira szép, hogy már csak ezért is megveszem.
    Ha nincs idom kirandulni..mászkálok egy kicsit egy nyugodt parton..
  • DarkSector
    #17095
    A poén az hogy szó sem volt arról, hogy extra játékmenet lesz.
    Egyedül vizuálissan ígértek nagyot.
    Úgyhogy csak alaptalan elvárások lehettek ezügyben.
  • elite
    #17094
    SLI-t ez az alaplap nem tud.
    Max ATI crossfire-t, de a második PCIEX16 sín a déli hídhoz kötődik, ezért nem megy 16x csak 4x sebességgel!
  • Mr Bishop
    #17093
    Oké Big G !
    De mondd meg , tudsz-e jobbat ennél ?
    Mé vagyunk annyira telhetetlenek, hiszen azt sem értem, hogy akkor minek dolgozott ezzel annyi ember évekig, vagy esetleg mi magyarok elmagyarázzuk annak a 200 gyökérnek, hogy szart csináltatok ?
  • KillAir
    #17092
    Ehhez azért annyit hozzáfűznék, hogy bármilyen játék annyira lesz élvezetes, amennyire azzá teszed... legtöbb esetben mindenhol végig lehet rohanni. A COD4-ben is pontról pontra mész ;)
  • DarkSector
    #17091
    THX a tippért.
    De sajnos egyenlőre erre jutott csak lóvé, és majd később még lehet szó SLI-ról, mert ugye az alapot is úgy választottam, de egyenlőre ezzel kell beérnem.
  • BiG G
    #17090
    egy példa a sok közül: katt
  • elite
    #17089
    Very highon?
    MUHAHA!!!
    Felecsd el...
  • timantes
    #17088
    egyetértek
  • LoCk
    #17087
    Valaki Vistas DX10-es kepet toljon fol plz.!
    Very High felbontásban természetesen és megelégszem az 1024x768-al...
  • DarkSector
    #17086
    Nem mert szar a VGA-n kívül minden, de ahhoz képes eléggé jól megy.
  • BiG G
    #17085
    csöppet félreértetted amit írtam :) nem a játékszoftver fejlesztésben mérföldkő barátom, csak a grafika fejlődésében. játékmenet szempontjából nulla.
  • crossy104
    #17084
    Tényleg Rambózásról és 10000 koreai kiirtásáról szól.A légvédelmi ágyús részig vittem, de eddig csak ez volt. Ja, meg kettő tank, és kettő helikopter.Remélem változatosabb lesz.
  • timantes
    #17083
    grafikája az szép , de pár óra után monoton a grafika is... , semmi extra , UE3-ba van valami plusz ami miatt nekem jobban bejön , ez olyan ,, Techland féle chrome engine hasonmás"
  • JAG1
    #17082
    ?
    Nu, mutass egy tesztet lécci, mert egy Core-os Celeron is körberöhögi a P4-et...
  • Mr Bishop
    #17081
    Így van ! Mérföldkő !
    És nyugodtan meg lehet húzni azt a bizonyos vonalat a tegnapi naptól a játékszoftver fejlesztésben !
  • BiG G
    #17080
    a crysis-nek a vga a gyengéje, hiába teszel alá 4 giga ramot meg ütős procit, nemfog sokkal gyorsabban menni (max +5 fps)... szóval vagy egy izmosabb 8800-ban gondolkodj, vagy SLI-ben.
  • timantes
    #17079
    Aszem a 3. pálya volt amikor a kutatólaborba kell ,,elbiciglizni". Szal. a pályán kb 10000 enemy , mint egy csorda támadnak ész nélkül.... annyi volt az egész hogy a elbicajoztam a bunkerig , beszéltem a tatával , kijöttem a bunkerból, beszáltam egy teherautóra és elfurikáztam a kimenekítési pontban , közbe a pályán lévő 10000 ellenség üldözött helikopterrel/ gépágyúval együtt, én meg egyet se öltem le csak vigan elfurikáztam... hát ez nem semmi , NORMÁL nehézségi fokon....
  • BiG G
    #17078
    "ősrégi P4" - el vagy te tévedve barátom, egy utolsó szériás P4 exteme edition röhögve megszorongat egy c2d E6400-at is, főleg mivel a két, illetve négy magot nemigazán használja ki ma még semmi sem. (főleg nem a játékok)
  • DarkSector
    #17077
    Remélem ezzel a géppel már Very High-on fog menni, mert ezt állítottam össze magamnak...:

    s775 P35 ASUS P5K (1333)
    Core2 Duo E6750 (1333)
    4GB DDR2 Ram (1066)
    MSI 8800GTS 320 OE (a VGA a régi gépből kerülne az új rendszerbe)
  • JAG1
    #17076
    Nono, nem duplázódik... :-)
    Olyan 60-70%-ot dob csak a SLI rajta, vagy még annyit sem...
  • BiG G
    #17075
    pedig bizony azt nevezik felsőkategóriának, mielőtt pedig kijavítanál, a 8800-as széria a csúcsvga-kat erősíti. (tehát a kettő nem ugyanaz...) de ez csak szőrszálhasogatás ugyebár.

    amúgy a max grafikát én se nagyon hiszem el, ahhoz még egy erősebb gép is kevés lenne, de azzal nem lehet vitatkozni hogy ez a játék csak szép, és semmi más pluszt nem ad.

    a játékmenet elég gyermeteg kimerül az esztelen lövöldözésben (abból sem a jobbik fajta...), illetve a fizika és grafika csodálásában.

    ettől függetlenül mérföldkő ez a játék, igaz nem a játéktörténelemben, hanem a grafikai fejlődésben.
  • KillAir
    #17074
    Ha hent lett a vége, akkor a többség torony magasból fog sz@rni a grafikára... ha ez kell, akkor nézegesd a 3Dmarkot és közben nyomogasd a jobbra-balra nyilat. Kb az is ekkora élvezet lesz.
    Én még nem néztem meg, majd otthon, de ha tényleg csak 10000 kínai ész nélküli lerambózásáról fog szólni csilivili erdőirtással, akkor nagyon hamar rá lehet unni. (A grafika érdekes lesz kb. egy órát, utána már minden fa ugyanúgy fog kidőlni, minden robbanás ugyanolyan lesz és minden ház hasonlóan dől össze. Süti...)
    Persze már nem egyszer okozott várva-várt program csalódást. Nem lennék most sem meglepve... Majd kiderül. A timeshift sem a grafban ütős - bár nem csúnya - és mégis élvezet volt végigvinni. (Ráadásul nem volt így beharangozva mint ez a proggi.) Ma - 2007-ben - már nem lehet csak a grafika mögé elbújni. SZVSZ