31662
CRYSIS
  • w77d
    #17273
    sikerült megoldanom!
    amúgy a játék automatice dx10-ben fut? nem kell átállítani valamit? én a beállításokban mindent nagyon magasra nyomtam, 4xélsimítással, 1280x1024-ben simán döccenés nélkül fut amin azért egy picit csodálkoztam.
  • Papirzacsi
    #17272
    Nos nálam hiába van LOW grafikán, a játékélmény így se az igazi. Elég gyengus a gépem, nem hogy egy, de még inkább csak fél magos. LOW beállításon egész jól küldi FPS-ben(csak a fizika van mediumon), így gondoltam látvány ide vagy oda, nekiállok.Legalább a demóben megismert rész végéig. (A demó mediumon futott így...) Az egyetlen probléma a demóban az volt ,hogy arádiózás sose ment végig, mert egymás szavába vágtak az emberek.
    Az játékélmény nem tartott sokáig, mert vmiért ha lelövök vkit, elnyel 3-4-5 tárat, és nem hal meg. Majd mikor már üres a táram, akkor úgy 30-60 másodperc rohangálás után egyszercsak nagy hirtelenséggel kimúlik. Szóval nálam annak a bizonyos játékélménynek is lőttek. Nem mondom ,hogy nem a lassú gépem a felelős érte, de hiába fut, játszhatatlan.
    Majd talán egy újabb gépem.
  • grebber
    #17271
    Ami hibákat eddig észleltem:

    -tárgyakon átlogo tárgyak pl hummeren átlog a pálmafa, lelöttem a csávót fegyvere beleolvadt a falba és ott mozgott összevissza.
    - hummer felső "löveg"tornyához odaragadt kirobbanthatatlan koreai.
    -AI rettenetesen szar (olyan hogy mögém kerülni megse fordul a fejükben)Nem nem easyn tolom.
    -akiket kinyirok szánalmasan terülnek el mitha betonbol lennének olyan pozokat vesznek fel.
    -Gépigénye lehetne kisebb is

    Egyenlőre ennyit találtam de ezek bőven elegek.

    Pozitivum számomra:

    -A nanoruha adta tulajdonságokat szerintem jól ellensulyozza az ellenfelek mennyisége
    -Szép grafika (bár csak képekből modhatom mert nálam akad nagyon highon,médiumon meg csak a víz szép semmi más!
    -Hanglatos

  • SLICK
    #17270
    na végre kitudtam próbálni a gamet..
    Hát eszem megáll, iszonyatos milyen feelingje van :| igaz az élsimítást ki kellett lőnöm, h fusson normálisan szaggatásmentesen :D

    1024x768 Magas felbontásban játszok, gépemhez képest elég jól megy szerencsére.. Meg si őrülnék, h beújítottam és még így se futna ilyen jól...
    Kicsit neheztelem h az ellenség nehzen akar megdögleni viszont :|
  • Sland
    #17269
    Most tartok ott hogy nincs gravitáció az Alienek vezetékeiben. Belemtem egy vezetékbe ami felgyorsított, vitt jobbra, balra majd kidobott egy helyen.
    A rész címe "Légió"
    Lesz már itt valami értelmes dolog?

    Amióta beomlott a bánya és csak tekergek, egyrészt semmi látványos nem történt, semmi akció nem volt, másrészt majdnem okádtam már a buzi súlytalanság miatt,

    Mire készüljek ebben a Légió részben? :) Mennyire vagyok a játék végétől?
  • w77d
    #17268
    sziasztok.
    akarom indítani a játékot, de mindíg a Crysis működése leállt szöveggel fogad és kész!
    valakinek ötlet?
  • Skyline
    #17267
    Öööö van vmi látványos különbség (azonkívül hogy lasabb) vista alatt futtatva minden beállítást maxra tolva vagy xp alatt high-max átvariálás között?:)
  • HeadHunter86
    #17266
    CoD4 sztem is jobb mint a Crysis.
  • sharpwrz
    #17265
    Naggyon faxa gém! Nagyon tetszik, grafikailag is szép, célzással vannak még pici gondjaim, mert mire megszokom, h 100m alatt felé kell célozni, 100m felett, meg alá! Amugy mindent egybevéve 10/9 nekem, Cod4 viszont nálam vitte a 10/10-et
  • Rusy
    #17264
    valaki mondja már meg légyszi hogy lehet vista alatt dx9be nyomni
  • lac coo
    #17263
    Miért mit vársz, mindenki álljon szájtátva percekig egy pálmafa előtt ? :)
    Főleg aki low-ban tolja és hánynia kell olyan ronda ;)
    Low-ban jön elő a játékélmény, ott csak az van, nézelődni nem igen van mit :)
  • crazyclone
    #17262
    nekem nem tetszik annyira ... egyelőre ... lehet majd megtetszik de lehet beleunok sajna a far cry sem tetszett azt is meguntam ....
  • MerlinW
    #17261
    ne legyetek már "szexelünk bébi? hozok sört, te addig csinálj szervert...." tipusú emberek:D
  • HeadHunter86
    #17260
    Sok ovodás, azt se tudja mi az a játék vagy hogy kell vele játszani, elakadnak egy ilyen játékban, hát, lol.
    Tegnap jött Warezon a Crysis, de itt már van aki kipörgette, gondolom milyen élvezetes lehetett végigrohanni a pályán... Apuci gépével, az ilyenektől hányok..
  • lac coo
    #17259
  • MaskimXul
    #17258
    biztos nem kérdezed elég sűrűn, azért nem válaszol senki. de hogy legyen egy jó napod; ott, nem, szarügy :)
  • Pókmalac
    #17257
    hol van a rakétavető:D????xd ja és nem lehet beállitani hogy automatikusan vegye fel a löszert a kinyirt katonátol????mer elég idegesitö minden halotthoz oda menni és egyenként megnyomni az F gombot:)
  • GoKu x
    #17256
    a tankokat h kell kinyirni?? értem én h rakétavevővel, de aztt hol találok mert nincs??
  • mikiking
    #17255
    Na beszarok mik mennek itt :D Rambo szimulátor :D Rambot megszégyenitve,,,,,,doom 1 prealpha techdemo szintü grafika..viszi a pálmát
  • grebber
    #17254
    Pontosan nemtudom megmondani de 20-30 fps között mozgott az fps szám amikor néztem de volt hogy lement 14 fps-re pl az atomnövényes dzsungeles részeknél.
  • MerlinW
    #17253
    tizenegyezerforint
  • skinnyman
    #17252
    A 2. képen mi az az ocsmány geci? :)
  • skinnyman
    #17251
    Aham. És az átlagfps kb mennyi?
  • MaskimXul
    #17250
    Ja, meg arma és crysis között azért nem kéne párhuzamot vonni, semmilyen szinten
  • MaskimXul
    #17249
    na a deer hunter is ilyen, leültem játszani, és csak bambultam a szarvasokat meg a szép osztrák tájat :)
    szinte kínos volt lövéssel megzavarni azt a világot.
  • MaskimXul
    #17248
    Nem mindenki a kihívást keresi a játékban. Én pl végigtoltam a demót normalon, utána beraktam minden létező csítet, és mentem baromkodni, tájat nézni, meg mindenféle taktikát kipróbálni.
    Nekem nem attól lesz élvezetes egy játék, hogy tízszer kell újratölteni, mire rájövök, hogy milyen sorrendben kell kinyírni az ellenfeleket, hanem attól, hogy szórakoztat, elvarázsol, olyan hangulatot hoz létre, amit amúgy nem tapasztalhatnék.
    Crysis ebben nagyon jó. Akinek az okoz örömet, hogy ő nyomta végig leggyorsabban a suliban, hát egészségére. Én inkább megnézek mindent, bekukkantok az összes sarokba, bámészkodok. Mert itt aztán lehet mit.
  • magus
    #17247
    értem én hogy egy társadalom rákfenéje vagyok hogy nincs csúcs gépem de akkor ha nem maxon futtatom akkor a játéknak rondábbnak kell lenni a doom 1 prealpha techdemojanal is?
  • grebber
    #17246
    FPS általában igen arral szól hogy szarrá löjjünk mindekit.Nemtudom mit vártatok basszus.
  • bepe79
    #17245
    Akkor olyan game-eket, mint az Armed Assault, Operation Flashpoint, Operation Flashpoint 2 (2008), Deer Hunter 2005, stb. stb. ki se probalj, mert nem RAMBO-szimulatornak keszultek. (:
  • lac coo
    #17244
    Elég uncsi ez így is úgy is :(
    Vagy ledarálok mindenkit percek alatt, vagy csak sunnyogok a bokrok között....
    Egy pályának mondjuk ez elmenne de egy játékot így végigtolni ... Nem tom... Biztos van akinek ez bejön, de én pl elég keveset játszom azt meg nem hason csúszva akarom eltölteni :))))
  • SimaSuna #17243
  • lac coo
    #17242
    Keress egy patakot a nagy falu mögött, azt követve eljutsz egy barlang bejáratához .....
  • bepe79
    #17241
    Na az ilyeneket en is kutya legyek, ha megertem...
    Var 5 evet a Crysis-re, meg a HL2-re vagy eppen a STALKER-re, 60000-szer frissiti a forumot amig kijon, kepeket es videokat rak be, elemzi a grafikus motort, es amikor kijon a game (na persze warezben..), akkor letolti, es egy delelott vegigrohan rajta esz nelkul easy fokozaton rambot megszegyenitve. Na az ilyen embereket nem fogom en soha az eletbe` megerteni.
  • wedge31
    #17240
    Nem tudom nekem furcsa ,ha csak a legutobbi Bioshock örületre gondolok akkor is nagy a csend de lehet hogy neked van igazad.
  • SimaSuna #17239
    tank nyakát célozd a rakétavetővel :)
  • Pókmalac
    #17238
    hi all

    hogy kell kinyirni a tankokat mer nem jövök rá thx:) ja és nem lehet beállitani hogy automatikusan vegye fel a löszert a kinyirt katonátol????mer elég idegesitö minden halotthoz oda menni és egyenként megnyomni az F gombot:)
  • SimaSuna #17237
    én per pill elakadtam..kb 50hszel ezelőtt irtam 1 kérdést..de csak a "gépigény" topikot leltem itt..
  • Smithwarden
    #17236
    Meg multi szerver kellene...

    Nem tudom fel van-e torve az a resze es van-e egyaltan tort szerver hozza....vagy meg kell venni mindenkeppen az eredeti majd emiatt.
  • ka87
    #17235
    Neked hogy sikerult?
    en mikro kinyirtam azt az elso nagy dogot, utana jon egy ellenseges hajo a hajonk tulaoldalanal. Lelovom azokat az agyukat, utana vmi olyat mondanak hogy fogjam be a TAC gunnal azt a dogot. Na mar most nekem olyan nins, es ahol a terkep mutatja hogy ott kene lennie ott nincs.
    Otlet?
  • Smithwarden
    #17234
    Sztem eleg sokan jatszanak.