31662
CRYSIS
  • azriel
    #17312
    Rakétavető, bent van az egyik épületben. 3-4 rakéta elég egynek, legalábbis nekem annyi kellett.
  • #17311
    Elakadtam egy kicsit, tudtok segíteni?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hajót lebombázta a légierő, most elvileg a kikötőt kellene megtisztítani. Ezzel szerintem meg is vagyok, mert se ferdeszemű, se helikopter nincs már, de mégsem történik semmi.
  • Petter Szajmon
    #17310
    Én még nagyon az elején vagyok de most el is akadtam amikor megjött az a két tank .
    Már beleeresztettem mindent de még csak a motorja gyulladt ki .
    Van valahol valami spéci fegyver amivel el lehet intézni?
  • gduck
    #17309
    A beállításokban a legfelső nyomógomb (ha jól emlékszem játékbeállítások a neve)
  • bepe79
    #17308
    Jol latod. Van, aki mar vegig is jatszotta tegnap...
  • Lossantos
    #17307
    Jó reggelt! Jól látom tölthető a warez verzió?
  • wid22
    #17306
    Hol lehet a feliratozást bekapcsolni? Kösz
  • SimaSuna #17305
    nah végre értelmes topik szabályzat..

    már nagyon untam a gépigényező topikot.. :)

  • gduck
    #17304
    Hát ez az ami jó marketing szöveg, de NEM IGAZ! A letölthető verzió jelenik meg először, amit az amerikaiak egy nappal előbb telepíthetnek mint az európaiak! Szal itt is muszály volt különbséget tenni a kontinensek között!
  • Djemba
    #17303
    kb hány pályás a game?és van olyan hosszú minf a facry?
  • zeus89
    #17302
    az lemaradt, hogy PLS SEGITSETEK!!!!!
  • kill3r21
    #17301
    Pár Kép Lehet Spoiler!







    Nem rossz a cshaje..meg a vizesés sem :P
  • zeus89
    #17300
    én ott vagyok, hogy azt mondják, hogy jussak el az ásatásokig, és azt ajánja, hogy menjek kocsival .... de én nem took oda eljutni sehogyse, mivel arra hegy van és nem took átmeni egy hegyen XD
  • HeadHunter86
    #17299
    Ezt legalább lehet úgy játszani hogy hosszabb legyen picivel. Cod4 esetében ez nehezen ment volna. Itt te oszthatod be az időd.
  • IgH
    #17298
    Na,hát ezek szerint ennek sincsen sokkal hosszabb játékideje,mint pl. a cod4nek..kurvajó ..
  • MrDevil
    #17297
    innen hogyan tovább ??

    [spoiler]
    kilövöm az utolsó generátort és erre nomád "megszólal mozognom kell" na innen nem tudom merre tovább :S
  • Purga
    #17296
    Köszi, jó kis idézet!
    Bár nem mondom, hogy ezt nem tudtuk eddíg is!
  • MaSzKa
    #17295
    Úgy tűnik, hogy az EA Magyaroszág továbbra is kényezteti a magyar játékostársadalmat, hiszen közelgő nagyágyúját is saját anyanyelvünk felirataival élvezhetjük. A tervek szerint a játék nálunk is a világpremier időpontjában (2007.11.16) jelenik meg, ami még nagyobb öröm lehet a türelmetlenül várók számára. Aki nem tud addig várni, az már előrendelheti vagy letöltheti a demót.
  • PENGEinno3d
    #17294
    Végig vittem a játékot...hát azt hittem hogy hosszabb lesz! Kicsit csalódott vagyok mert pár dolgot kihagytak !
    Lehet hogy rosszul emlékszek szóvolt arról, hogy a koreai komákkal közösen fogjuk aprítani az idegeneket!
    Ugye valós ideju eljegesedést is igértek és ezt egy új pálya töltéssel oldották meg...
    Szép volt jó volt meg minden, csak a kiadott videókból nagyon kevés volt benne a játékban!
  • Purga
    #17293
    Valaki erre, valaki arra very...high
  • w77d
    #17292
  • MerlinW
    #17291
    Nekem Jessica Alba mégjobban
  • w77d
    #17290
    én tudom értékelni, mert tényleg kibaszott jó, de nekem a Cod4 egy picit jobban bejön!
  • High Voltage
    #17289
    kosz mindkettotoknek. uton vagyok. csak kicsit fura volt, mar megszoktam a mai jatekoknal mindent a pofadba ragnak, nem is mertem elindulni a nagy semmibe kalandozni :)

    amugy meg kurvaszep es kurva jo. aki ezt nem birja ertekelni, azt nem is sajnalom, mert nincs annyi energiam hogy ezt megtegyem. egy szaros 6600gt-n is elvezhetore be tudtam loni.
  • w77d
    #17288
    amúgy hogy lehet ebből a játékból képet lopni? A Fraps nem látja, printscreen meg fekete képernyőt ad!
  • PENGEinno3d
    #17287
    Sziasztok! Plz help tudna valaki adni egy mentést? Ott járok ahol azt a nagy dög űrhajót kell szétlőni. "Kicsit" nehéz küldi és meghaltam, de az az idióta úgy mentette el, hogy ha vissza töltöm a mentést akkor kersztül esek a repülő fedélzeten ! Jah és a korábbi mentés is ilyen lett!
  • McW
    #17287
    Biztos volt már, de megkérdezem, lehet valahogy aktiválni, hogy koreai nyelven vartyogjanak és ne angolul hard fokozaton? Nagyon fílinges, csak nem jön be a delta nehézsége. Szal van megoldás?
  • magus
    #17286
    összességében a nanoruha sztem jó ötlet, de kb mint a far cry, szép, de ez egy játszható techdemo, és mivel a far cryt se vette meg senki, ez így kb értékelhetetlen. uninstall
  • SimaSuna #17285
    kicsit visszaolvasol..ezt a kérdést tettem fel én is..
    Laci válaszolt is rá...



    "Keress egy patakot a nagy falu mögött, azt követve eljutsz egy barlang bejáratához ....."

    én megtaláltam..azóta túljutottam..


    kösz!
  • Micsu
    #17284
    vagy razor papa műve :D
  • Micsu
    #17283
    még jó hogy odaírtad hogy szerinted, egyébként meg tényleg szép a cod csak néha elhánytam magam a plasztikemberkéktől, meg az arckidolgozás kb a half2es szintet üti de egyébkén szép a cod4is...
  • High Voltage
    #17282
    "Sziasztok !
    Ez vajon mi a túró lehet ? másnál is van ilyen a tankkilövős, túszcsajmegmentős pályán ?"

    Igen van, pont most akartam ezt irni. Már ha arra gondolsz, hogy kinyirod a ket tankot, objective complete, es utana nemtortenik semmi.
    kurvara idegesito. en visszab mentem 2 checkpointal, es ugyanugy megall. Most ennyire hulyek lennenk, vagy ez egy kurvanagy bug?

  • w77d
    #17281
    na látod ezt nem tudtam! köszi!
  • Rusy
    #17280
    ha fut a játék és nyomsz egy alt+tabot, akkor ott kiírja hogy crysis dx10 én onnan láttam, nem tudom sehol átteni dx-10be arra gondoltam még, hogy a magas meg a nagyon magas beállítás csak dx10be érhető el lehet ha ezt lejjebb veszem már dx9b fut
  • w77d
    #17279
    egyébként sztem a COD4-nek ütősebb grafikája van..
  • w77d
    #17278
    nem találtam! őszintén szólva arra sem találtam bizonyítékot hogy dx10 alatt fut most (legalább valami jelezhetné)
  • Rusy
    #17277
    Hello nekem is alapból dx10-en fut vista alatt nem találtál valami beállítást, ahol át lehetne állítani dx9-be?
    Nekem asus hd2900xt, olyan 15-20fpsel megy magas beállításokkal, azért szeretném dx9be kipróbálni milyen
  • shootme99
    #17276
    bocsesz, ez a képfeltöltés nem akaródzik menni
  • shootme99
    #17275
    https://media.sg.hu/forum/posts/2007_11/crysis_sárga_hiba.jpg[/IMG][img]https://media.sg.hu/forum/posts/2007_11/crysis_sárga_hiba.jpg[/IMG
  • shootme99
    #17274
    Sziasztok !
    Ez vajon mi a túró lehet ? másnál is van ilyen a tankkilövős, túszcsajmegmentős pályán ?