31662
CRYSIS
  • ricsa008
    #17474
    skacok a INNO3D GeForce 7600GT 256MB DDR3 128bit TV AGP Monitorvezérlõ milyen? jó?
    mer mos rendeltem meg neten
    akinek vannak tapsztalatai ossza meg vélem PM be vagy msn-en
    thx
  • DarkSector
    #17473
    Ha még eddig nem lett volna!!!!!!!!!!
    Nvidia driver direct a Crysishoz.
  • Berv
    #17472
    hi !
    A minimál követelményt messze felülmúló gépemen a játékból néhány szürke folton, némi sziklán, vizen kívűl semmit nem látok..
    Videokártya drivert frissitettem, eredmény nélkül :(
  • GamerAdams007
    #17471
    Jó értem én, de mivel úgy láttam, hogy a parancsikonnál lehet választani DX9-et is, ezért gondoltam, hogy akkor azzal talán működne. Egyébként nem kell ehhez felrakni DX9-et is a 10 mellé, vagy nem is engedi?
  • Rusy
    #17470
    én is erre gondoltam, újraraktam de nem találtam ilyen opciót hogy parancsikon de lenyomom mégegyszer megnézem :D
  • GamerAdams007
    #17469
    De, meghalsz multiba. :D (Nem lehet tudomásom szerint)
  • Rusy
    #17468
    okok nem a parancsikonnal van a gond, csak dx9-be akarom nyomni vista alatt és sehogy sem megy
  • fsgh
    #17467
    sehogy se lehet kivül nézetessé tenni a játkot?:)
  • GamerAdams007
    #17466
    Csinálj egyet. :D Egyébként szerintem telepítésnél lehet kiválasztani, hogy rakjon-e.
  • Sland
    #17465
    Nah végigvittem. Szép volt jó volt, de szar volt a vége...
  • Rusy
    #17464
    nemtom érdekes a dolog, én is erre gondoltam a dolog lényege az 64 bites vistám van, 2x telepítettem újra a játék nem rak parancsikont, sem a start menü programokba nem rakja be magát csak úgy tudom uninstallálni, hogy vezérlőpult programok telepítése törlése, nemtom szerintem ez vista hiba, mert más játéknál is csinálta, de van amelyiknél meg jó, úgyhogy sajna nincs parancsikonom,....
  • GyuriX2572
    #17463
    Az az előző konténerben volt asszem, ebben nincs szinte semmi :S
  • GyuriX2572
    #17462
    Tévedsz. GTX-el nyomom, de kemény kompromisszumokra kényszerülök :/
  • Yrda
    #17461
    sziasztok
    van itt valaki, aki 8800 Ultra-val nyomja a crysis-t?
    gondolom azzal jól megy, vagy tévedek? :)
  • GamerAdams007
    #17460
    Úgy láttam valamelyik videóban, hogy vistán ha a parancsikonra kattintasz, akkor ott van olyan, hogy Play in DX 10 és 9, ezt már próbáltad esetleg?
  • GamerAdams007
    #17459
    Jobb, mint a betában látott 90%-os fps vesztés...
  • MaskimXul
    #17458
    Azért az a 10 fps vesztés van akinek 50%-ot jelent
  • GamerAdams007
    #17457
    Mapon duplán kattintasz valamelyik kék zászlóval jelzett hatszög alaku emblémára, ekkor sárgával kitölti, onnan fogsz indulni minden halál után. Persze akármikor változtathatsz rajta.
  • sharpwrz
    #17456
    sziasztok!
    Belépek multiba egy serverre, és irja, hogy kezdési pont vagy mi! Nem tudok kijelölni semmit, ezért nem isengedi, h menjek a pályán, ilyenkor mi van?
  • Rusy
    #17455
    Hello valaki írta hogy vista alatt úgy kell játszani dx9-be hogy system.cfg r_driver=DX9, de így nem indul el elindulna és utána kidob a desktopra hd2900 xt
  • GamerAdams007
    #17454
    Másikat próbálj. :D Azt, amelyik középtályt van hátul valami doboz tetején és ha jól emlékszem a képernyőjén egy muksó feje látható.
  • bordy
    #17453
    noh, elég jól megy itt a multi már a bétához képest, kb úgy mint a game. kicsi fps vesztés van természetesen. kb 10 szerintem. másik hogy magyarul valamiért lekapcsolt a szerver magáról valamiért. át nyomatm angolra úgy már gond nélkül ment.

    amúgy nyelvet átnyomni úgy lehet hogy a
    Localized könyvtárban a default.lng-ben át kell írni a Hungarianokat Englishre. persze annak is telepítve kell lennie mint nyelv.

    spéci járművet nem tudtam kiprobálni benne, mármint az apc-t mert neten keresztül kell akítválni és az oldal még átírányít a hivatalos crysis oldalra. gondolom majd pénteken vagy holnap...
  • GyuriX2572
    #17452
    Nekem csak megfogja és hozzávágja a falhoz :S
  • GamerAdams007
    #17451
    Nyomj egy F-et a laptopra.
  • GamerAdams007
    #17450
    Nekemiiis :D Kifizetem!!
  • GyuriX2572
    #17449
    Még a játék elején vagyok, de elakadtam. Van két társam és azt mondják menjek be a kommunikációs konténerbe. Bemegyek, de nem történik semmi... ??? plz help
  • item
    #17448
    Megtudlak érteni . Holnap reggel 8 és 10 óra között hozza a futár a gamát...

    Haveromnak mondtam hogy telefonáltak az 576-ból hogy megjött hozzájuk a cucc és mondta hogy neki is kérjek egyet ha lehet. A csajszi a telefonban aztmondta, semmi gond és hozzácsapott mégegyet..
  • sweet11
    #17447
    [email protected]
  • sweet11
    #17446
    Valaki tudna küldeni mentést az a rész utánról hogy be kell menni a barlangba a folyó mellett?
    Má teljesen kiakasztott hogy nem tok bemenni
  • GamerAdams007
    #17445
    Énis valahogy így állok hozzá... ma még csak 3x vittem vég a demót, hogy azért mégis tudjak vele játszani. :D Főleg, hogy a beta kliens már nem műkszik... :(
  • item
    #17444
    Ehh nem birom ki holnapig, de akkor se szedem le a törtet...
  • MrAndree
    #17443
    Közben tárgytalan. Megoldottam.
  • SimaSuna #17442
    re...

    bent vagyok a magban..
    szállok jobbra balra..eljutottam 1 "vezérlő központ" vagy mi a túró.. ahol 3-4 zöld szörnyike repül..

    1 "csatornán" keresztül jöttem ide be..de itt elakadtam..

    vkinek vmi 5lete?
  • grebber
    #17441
    Antigravitáció!

  • Sgtfathi
    #17440
    Hát ha 800x600-ba rakod akkor csúnya les minden,attól függ mekkora moncsid van!
    nálam 20"-os tft-n 1440x800-ba már élsimitás nélkül is szép,de 1280x800-ba csúnya.
  • MrAndree
    #17439
    Felirat nyelvét át lehet valahol állítani? Mert magyart adott be de én inkább angolt szeretnék mert zavar, hogy mást olvasok néha mint amit hallok.
  • bordy
    #17438
    jelentem van magyar a specialosban is, full magyar minden. és már van sok szerver is :D
  • Sland
    #17437
    ILYEN ATOMROBBANÁST hol lehet látni a teljes verzióban? Mert olyat, amilyennek van lökéshulláma, ráadásul ilyen, még nem nagyon láttam...

    Ugyan az csak hosszabb.
    2:50-től
  • ProGabe #17436
    console-ba: r_displayinfo 1
  • Yoda001
    #17435
    őőő... az fps-t hogy is lehet kiírna? meg a többi dolgot?