31662
CRYSIS
  • kill3r21
    #17514
    most vagyok a havas résznél mot jutottam ki a barlangbol...sok van még? :D
  • BEAST #17513
    Talan egyenesen a celra mennek az emberek, ami a kuldetes ... nekem is 5-6 ora kozott volt a jatekido, normalon kezdtem, most Deltan jatszom igy azert tovabb fog tartani :D ... raadasul elhataroztam hogy amit lehet azt puszta kezzel fogom elintezni, szoval biztos :D
  • gduck
    #17512
    most értem a 3. pályára, kb 6 óra játék után :D Csukott szemmel rohantok? Vagy mit csináltok ezeken az óriási pályákon?
  • grebber
    #17511
    4-5 óra??? aztakurva te speed cheat-el nyomtad vagy mi a fasz?

    Nekem lazán volt vagy 8 óra.
  • crazyclone
    #17510
    olyan 4-5 orámba tellett végignyomni ezután legnehezebben nyomom a hard nem volt elég hogy megfogjon ha jol emléxem az volt delta alatt ...
    a lényeg hogy a grafikája nagyon ottvan hihetetlen mit hoztak össze a vége nagyon élvezetes csak nagyon sci-fis majd meglátjátok picit halos volt a zene NONO crytec összességben egy nagyon élvezetes játék volt várom már a far cry 2t nameg a crysis 2-t XD
  • Skyline
    #17509
    Kb ezzel féligmeddig el is vetted a kedvem attól hogy komolyabban nekifogjak ezzel játszani...:)
    Ha van amit kifejezetten utálok az a sefülesefarka agyatlanpénhajhász " TO BE CONTINUED" befejezés..:)
  • Skyline
    #17508
    Ajánlom figyelmedbe,hasznos,nállam is agyig van húzva a cucc,de minden faxán be lett állítva és így most 60 fok fölött beindul a pörgyettyű:)

    http://www.guru3d.com/article/article/449/
  • tmisi
    #17507
    Nekem ugyanúgy megy mint a demó. Nem lassabb, de nem is gyorsabb. : /
  • Nagylaci
    #17506
    Hát ez hihetetlen! Ennek a történet szempontjából még csak nincs is semmiféle vége. Tök jó éppen csak beindul a sztori kialakul egy bazi nagy alienes konfliktus erre totál lezáratlanul abbamarad az egész. Most már nem csak azt mondom, hogy a játékmenet az FPS játékok pattintott kőkorszakából származik, de ráadásul még pofátlanok is a készítők.
  • GyuriX2572
    #17505
    95fok folott szokott fagyni, belassulni nem
  • lac coo
    #17504
    Az magas, szokás 60 alatt tartani ....Gyári hűtők általában nem bírnak vele .
  • varga peti
    #17503
    lehet húzd fel rivatunerrel a hütöventillátorát 100%ra
  • w77d
    #17502
    az mitől lehet, hogy amikor indítom a játékot egy döccenés nélkül fut tök simán aztán 20-25perc múlva elkezd belassulni? Ha ilyenkor kilépek a játékból, majd visszalépek megint hasít mint az álom, de aztán megint belassul! Néztem, hogy a GPU 85fokos amikor ez történik! Ez gtx-nek magas? lehet attól ez a lassulás?
  • GyuriX2572
    #17501
    Hogy kell kilőni a két tankot??
  • skyli991
    #17500
    Nekem néha fehéres lesz a keze az emberkémnek. Amúgy ma egész elfogadhatóan ment 18-20 fps körül a 7800gs-emmel mediumon, 1-2 dolog lowon. Grafikailag ígyis nagyon szép, néha csak néztem a tájat :O
  • Sland
    #17499
    Itt írtak nyolcadikát, de nincs még mindig új driver
  • Sland
    #17498
    7.10 a legutolsó ami kint van...
    lásd
  • Skyline
    #17497
    No az nemártana vagy egy gamefix,mert bár aláírom baxott videókariorientált a progi,de azért ugyanazzal a vidkarival ne csak úgy menjen már egy 2magos amd-n mint egy celeronon...:)
  • Rusy
    #17496
    november 8-ra ígérték a 7.11-et hát azóta is kintvan...
  • Rainbow15
    #17495
    Na akkor az AMD is kiadhatna valami új drivert, mert én küszködöm a beállításokkal, elég rosszul megy.
  • GamerAdams007
    #17494
    Nekem amikor először felraktam a 169.02-t, akkor az az addig 162.akárhányhoz képest lényegeset dobott! Mediumról rakhattam is fel high/very high közé. :D Azóta is úgy megy és nagyon szép és jó!! ^^
  • lac coo
    #17493
    Az kb játszhatatlan akkor :(
    Én még ne láttam életmeben olyan drivert, ami számottevően emelt volna fps-en.
    Legendákat viszont hallottam már ilyenekről :))
  • GamerAdams007
    #17492
    Honnan vetted, hogy ez Vistára való driver? Alul ott a link, a megjelenő lapon a "kérdőíven" XP-t választasz ki és tovább gomb után már töltheted is a jó kis 32 bites XP-hez való változatot, úgyanúgy 169.09, ez a legfrissebb. Ha akár csak 2-5 fpst kapok tőle már az is nagyon jó lesz, meglátjuk holnap.
  • bordy
    #17491
    hát nem is vártam sokat az új drivertől, továbbra is 15-30 között ingázik a multi mediumom(shader az low) 1024-ben nálam.
  • Berv
    #17490
    :-)
    Sorry, tényleg véletlen egybesés lehetett :)
  • lac coo
    #17489
    Ez a 4. hely is a sok hülyeségnek köszönhető ! ;)
    Ha a játékról lenne szó leginkább első tíz sem volna meg :D
  • Skyline
    #17488
    Ez a high/extra bemásolgatás hogy fullos legyen a game ez egyenlő lesz képvilágban a vista alatti dx10-el?:)
    Vagy csak hasonló? Megéri emiatt vista+dx10?:)
  • DarkSector
    #17487
    Nincs "válasz erre"
    Amúgy meg most olvastam vissza, és ez csak véletlen egybeesés és egyben egy félreértés is.
    Én csak akkor írok valakinek, ha használom a "válasz erre" opciót.
  • Berv
    #17486
    Ha nekem írtad, akkor ... khm, xp-m van, nem vistam, ez meg vistara driver. xpre a legfrissebb van fent ... fel oraja a gepemen
  • warass
    #17485
    Ebben teljesen igazad van...
  • DarkSector
    #17484
    A sima is magyar.
    :D
  • mikisanzi
    #17483
    collectors - felirat többeközött magyar nyelvet is tartalmaz.
  • DarkSector
    #17482
    Ez csak azt jelenti, hogy többet vagy többször írnak oda, de nem TÖBBEN.
    Írok neked 3000 hozzászólást sok hülyeségről, és akkor ez lesz a nyerő.
    Nézd meg miket írkálnak a COD4 topicba.
  • ricsa008
    #17481
    nekem nem kell végülis csúcs kártya a crysis mediumbe elmegy vele?
    9600XT vel min-be megy
  • Rusy
    #17480
    dede fel is telepítettem a dx9-et, na megpróbálom újrarakni
  • k3nGu
    #17479
    hát nem mondanám jónak...a igazán jó kártyák szinte 100 körül és felette vannak...
  • warass
    #17478
    1. Call of Duty 4: Modern Warfare
    2. Ismerd fel a képről az autót
    3. PlayStation3
    4. CRYSIS
    5. '80 as évek zenéi
    6. Battlefield 2
    7. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    8. XBOX360
    9. Partyarcok
    10. F1CHL - Retro

    Naon meglepett ez a korai visszaesés, azt hittem 1 hónapig vezetni fog a Krízis
  • Yoda001
    #17477
    valaki megdob egy pb-s linkkel? vagy hol tudom egyáltalán frissiteni? crysisen is csak van, van egyszerüen télleg nem lehet neten játszani?
  • bordy
    #17476
    na erre kivi leszek, tuti semmit nem fog javítani.
  • GamerAdams007
    #17475
    Váá újabb 10-20 FPS :DD