31662
CRYSIS
  • bordy
    #17434
    meg, csak most nyomom fel, elég sokáig szedte le az elözőt, meg kimentegettem a magyar cuccokat, valszeg nem lesz szükségem rájuk :D
  • k3nGu
    #17433
    neked már megvan nem?
  • bordy
    #17432
    úgynézz ki hogy van benne magyar, meg minden más nyelv is ebben is.
    nem vágom miért volt ez a csak angol duma akkor.
  • Berguson
    #17431
    Sziasztok!

    Nah,én bevégeztem vele.... egész érdekes egy game volt,s ahol elakadtam,egy kicsit több odafigyeléssel meg lehetett csinálni! Izgalmas volt,jó volt,nekem személy szerint nagyon tetszett!
    A vége picit nehéz volt,amikor a "nehéztüzérséget" kellett elpusztítani...

  • k3nGu
    #17430
    mellesleg galaxisneten már kapható collector meg simába is, a collectoros az only english?vajon lelehet majd magyarosítani??:S
  • k3nGu
    #17429
    én már sztem pont a 25.-en vaok ha a SPOILER! hadihajós map SPOILER! az uccsó;)
  • Djemba
    #17428
    25 pálya az igen én most vagyok még csak a 4
  • GamerAdams007
    #17427
    Azt nemtom.

    Valaki viszont kérdezte (nincs kedvem visszaolvasni ki volt), hogy hogyan lehet megoldani, hogy az ellenfelek ne csak Delta, de más fokozaton is koreaiul beszéljenek. Nos a megoldás nagyon egyszerű, jegyzettömbel meg kell nyitni valamelyik diff_[nehezsegifok].cfg fájlt, értelem szerűen azt, amelyik fokon játszani szeretnél, és a közepe fele megkeresed ezt a sort:

    ai_UseAlternativeReadability = 1

    Na azt az 1-est átírod 0-ra, elmented a fájlt, kezdesz egy új játékot azon a nehézségi fokon, aminek a configját átírtad, és máris hallani a csodás kóreai szövegelést. :D
  • Viktor9202
    #17426
    És ha minden very high-on van minden és 800x600 a felbontás?
  • GamerAdams007
    #17425
    Hát én megnéztem, de azon kívül, hogy highon éles az árnyék széle, mediumon meg kicsit elmosott, lényegében olyan, mintha meden lenne rajta AA, highon meg nem. Más különbséget viszont nem láttam, nem úgy mint low és med között, ahol igen nagy változás van.
  • k3nGu
    #17424
    hát azért a mid és high shadow között nagy a különbség, csináltam frpasal képeket, a gameben ronda volt az árnyék, de a képeken meg nem látszik:O
  • GamerAdams007
    #17423
    Ha nincs AA, akkor többel is. Bár az árnyékokat érdemes lenne mediumra venni, úgysincs nagy különbség med-high között.
  • Sgtfathi
    #17422
    Gyanus! Lehet médium lesz az.
  • k3nGu
    #17421
    hát 30 fölé biztos h nem menne full high-on...
  • Viktor9202
    #17420
    1024x768 , minden high (DX9-ben) 8800 gts 320 mb-os karival menne 30 fps-el, vagy többel?
  • k3nGu
    #17419
    h néz ki a TAC gun?a hadihajón azt íraj h használjam, de nem látok ilyes félét...
  • gduck
    #17418
    NEM! 16.-án hajnal 1 órakkor :((((((
  • item
    #17417
    Holnap kapom kézhez a drágát...

    Hétfőn hívtak az 576-ból hogy megérkezett hozzájuk a cucc, és hogy szerdán kapom meg..
  • varga peti
    #17416
    Kéne egy mentés a RELIC _ 25 pálya után mert ott mindig lefagy gyorsmentésnél. Ha valaki el tudja küldeni a

    hammer78@freemail .hu cimre.
  • gyuri12
    #17415
    mit vártál,meleg hógolyót?:|
  • Djemba
    #17414
    3 dvd?
  • Rainbow15
    #17413
    hova menti a metnéseket?
  • SD456
    #17412
    Hy all!

    Megszeretném kérdezni, hogy nektek is nagyon szaggat a fagyott,havas pályákon? Mert nekem játszhatatlanul szaggat! Én 1280x1024 ben tolom, az árnyékokon és az árnyékoláson kívül minden maxra van állítva. Probálgatom még állítgatni... Akinek ilyesmi gépe van mint nekem (aláírásomban) az megmondaná, hogy neki, hogyan van beállítva?

    Előre is kösznönöm!
  • wesker24
    #17411
    Egy kis ház rombolást végeztem !!

  • bordy
    #17410
    hát én előrendeltem. azt nem tudom hogy csak is kizárólag ők...
  • GamerAdams007
    #17409
    oO Már kapható? Vagy csak és kizárólag előrendelők vehetik ma kézbe?
  • wid22
    #17408
    Igen van azt hiszem a 3. pálya amikor a zavaró állomás miatt nem tudnak irányitani a központból. Azt kell kiiktatni valahogyan.
  • bordy
    #17407
    WÁÁÁÁÁ. nem vártam semmit se.



    14.-én aktivál az ea store ugyi? :P

  • GamerAdams007
    #17406
    Ha az első pályán lévőre gondolsz gondolsz, akkor csak odamész, és F-et nyomsz a kijelőzknél, vagy szétlövöd. (azér kérdeztem rá, mert nem töltöttem le, szal nemtom később is van-e)
  • wid22
    #17405
    Hogyan kell a zavaró rádiótornyot megszüntetni? Kösz
  • tobias88
    #17404
    azt észrevettétek már, hogy ha nagyon megsérül a teherautó és nincsenek gumijai már, akkor álló helyzetben is szikrázik?

  • sweet11
    #17403
    Hali. Végigmentem a folyó mentén ott van a barlang is de enm tok bemenni me be van szakadva merre menjek?
  • MazeZee
    #17402
    sziasztok.annyi lenne hogy a végefelé a hajón van egy ien nagy páncélos idegen. és hogy van egy valamien gránátvetőm ami végtelen töltényű. és a helyzet az hogy azt ítja hogy nincs befogott célpont. most mit csináljak?
  • mikiking
    #17401
    No és ez hogy van ?
  • varga peti
    #17400
    Ez az ,hogy nem tudom fölvenni pedig kilöttem a 3 skulót. Akkor ez bug .
  • k3nGu
    #17399
    ha kilövöd mind a 3 töltényt, utánna feltudsz venni még rakétavetőt, nem kell eldobni..
  • GamerAdams007
    #17398
    J gomb asszem.
  • varga peti
    #17397
    A rakétavetőt hogy lehet lerakni mert kifogyott és nem engedi a másikat felvenni kibaszott idegesitö mert egy helikopter folyton szarrálő.
  • Akylleus
    #17396
    sziasztok. nem tudna megmondani nekem valaki, hogy miert nemul el a jatek idonkent? csak a jatek teljes ujrainditasa oldja meg ezt a problemat. valaszokat elore is koszonom!
  • Berguson
    #17395
    Köszi szépen!Én Xp alatt játszok vele...

    A VTOL-os repülős kérdésre valaki esetleg,tud segítséget nyújtani???