31662
CRYSIS
  • kill3r21
    #17554
    vannak ijen burák azok néha eltünnek...második után alatta lehet menni vmi ijesmi :D
  • Ability
    #17553
    Egyértelmű, hogy nem. A Crysis singleplayer-re van kihegyezve, míg a BF2 egy multi játék. Multizni hosszú ideig szoktak az emberek, főleg (az átlag) akik megmaradnak egy játéknál. Ilyen esetben meg természetes, hogy a magyar közösség folyamatosan fórumozik a játék topikjában. A Crysis esetében nem valószínű, hogy olyan nagy kultuszjáték legyen a multi része (bár ki tudja). A single-t pedig egyszer végigjátszák, után az átlag el is felejti....

    ... de ezzel Te is tisztában vagy. :P
  • #17552
    Közben rájöttem. Átmentem a három záródó szarságon, de onnan már végképp nem találom a kiutat. Közben két űrlény basztat, de megoldás nincs :(
  • grebber
    #17551
    Akkor rosz helyen mész!
  • w77d
    #17550
    ugyanitt akadtam el én is!
  • w77d
    #17549
    tegnap párszor nekem is ugyanez fordult elő, de csak a crysisnál! szerintem inkább a hiba valahol a program és a driver között leledzik!
  • koschwarz
    #17548
    a bf2 élt, él, és élni fog 4ever! kíváncsi vagyok összejön-e valaha is a crysis topicban 131000 hsz...
  • And5
    #17547
    Tudja valaki, hogy ha ezt irja a játék elindulásnál mit kell tenni ?Failed to load GAME.DLL !
  • NeBby
    #17546
    Énis eztszeretném kérdezni...
    Hamachi müxik?
  • #17545
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Be is megyek, de szénné égek!
  • kill3r21
    #17544
    hát igen nekem is sikeröült itt továbbmenni..de az a rész batár érdekes...elszédültem..eccer kéne bepiálva..állat lehet...
    amugyí uj nvidia driver nekem dobott egy 5fps plusszot...8600GTS hez
    Peace
  • GazCamp3r
    #17543
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg időszakosan nyitogatja a "rétegeket" és egyre előrébb lehet jutni... nekem elsőre sikerült ,sztem semmi különös nincs, csak várni kell
  • GazCamp3r
    #17542
    Tudott már vki multizni a játékkal? Hamachi működik? vagy vhogy összelehet hozni, hogy haverral játszunk?
  • #17541
    Elakadtam a Core nevű pályán!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van ott egy masina, ami időszakosan dolgozik, mondja is a csávó, hogyha jól időzít talán sikerül bejutnia. Nah nekem rohadtul nem sikerült. miért???
  • barmi
    #17540
    Hány éves a bf2? Ugy 4 körül lehet ha jól tudom. Csunyán elverték a crysis fejét :D
  • barmi
    #17539
    LoooL

    Bf2 a hatodik, CoD4 a winner amin nem lepődtem meg! Crysis a negyedik Lool
  • BaLeeX
    #17538
    Ez tök szánalom. Vicces az, hogy a nagy NV fanok a joker pc oldalait linkelgették mindenhova, hogy bruttó 52800ft lesz a Leadtek Extreme 8800GT ára...
    Erre koppantak, de közbe már beérkezett 30-40 megrendelés így próbáltak valami kibúvót keresni. Ez után remélem az ilyen cég eláshatja magát örökre mondjuk én eddig sem hallottam róluk csak a folyamatos GT ár miatti linkelgetések miatt jutottam el az oldalukra.

    Hogy ne legyek off: tegnap tettem fel a gamét és hát így elsőre a COD4 nagyságrendekkel jobban megfogott. Igaz a demóban már végigjátszottam ezt a részt de felénél meg is untam majd talán holnap. Szépnek szép de valahogy mediumban meg sem közelíti azt amit a videókon láthattunk szvsz.
  • Locna
    #17537
    Bocs, hogy ide írom de látom nem én vagyok az egyedüli aki vga problémákkal kűzd és az ide vágó topicban nem nagyon akarnak válaszolni az emberek!

    Van egy 2 hónapos HIS 1950Pro-m és az a gondom vele, hogy 15-20 perc (nagyfelbontású, tehát dolgozik a kari rendessen) játék után kikapcsol a monitor mintha nem kapna a vga-tól jelet, és rá pár másodpercre kifagy a gép is.

    Én arra gyanakszom, hogy túlmelegszik a kari, és kikapcsolja magát, vagy ilyesmi, mert azt, hogy dolgozik azt lehet hallani rendessen, tiszta porszívóba megy át pár perc játék után.

    Szóval, ha helyes a feltevésem , mi ilyenkor a teendő?
    Azonnali csere, vagy csak valami komolyabb hűtést pakoljak rá?

    THX!
  • tobias88
    #17536
    van benne valami
  • w77d
    #17535
    nem sokkal, de inkább sztem a látvány javul picit
  • crossy104
    #17534
    Az új nvidia driverrel mennyivel gyorsabb a játék? Mennyi fps-t ad pluszban?
  • koschwarz
    #17533
    egy nagy kamu volt, ne már egy szaros kisker nevetséges értesüléseire hivatkozzatok, hanem majd ha az nvidia megjelentet egy hivatalos közleményt...amit eddig nem tett meg.
  • grebber
    #17532
    8800GT-k visszahivása KAMU.Ezt a LEADTEK mmaga erősítette meg!!!!!!!!
  • bepe79
    #17531
    Csak egy felteves volt. Egyebkent laptopokban szerintem minden ilyen kategoriaju kartyanak vannak hutesproblemai, ugyanis kicsi a hely, meg kicsi a hutes rajtuk... Gyanitom, hogy az en 8600GT-mnek sem megfelelo benne a hutese, de ezen nem nagyon lehet valtoztatni mindenfele hutes-modding-tuninggal.
  • grayfox
    #17530
    bullsh1t :) külföldi fórumokon szó sincs róla,
    csak azért írják, hogy el tudják adni a nyakukon maradt gts/gtx-eket :D
  • tobias88
    #17529
    mért hívnák vissza? csak a 8800GT-nek vannak hűtésproblémái
  • bepe79
    #17528
    Na, nekem 8600M GT kartyam van, de laptopban. Szep lenne, ha a 8600-akat is visszahivnak.. Akkor mit kuldenek vissza, a laptopomat? Es hova, meg kinek...
    Azt hiszem laptopban a csucskartya a 8700M GT per pillanat, most van tervben, hogy a kozeljovoben a 8800-as szeriabol is pakolnak laptopokba.
  • PhantomAss
    #17527
    én viszont tegnap olvastam hogy lehet hogy kamu a visszahívás, és csak így akarják palástolni Mo-n, hogy nem lehet 8800gt-t kapni egyelőre
  • crossy104
    #17526
    http://www.jokerpc.hu/8800gt_a_rovid_karrier_ Ezt találtam!!!!! 8800GT visszahivások!
  • PhantomAss
    #17525
    annyira nem "nagy" ügy, az nvidia nem is veri nagydobra, a vevőt meg nem tájékoztatják
    (persze azért ha utánanézel találsz infót róla)
  • grebber
    #17524
    És azt lehet már tudni mi az oka ennek a visszahívásnak?
    Azonkivül hogy szartse ér a rjatuk lévő hűtés?
  • crossy104
    #17523
    Több helyen is irják, hogy visszahivják az összes 8800 GT kártyát! Mind gyári hibás.Keress rá!
  • w77d
    #17522
    aztakurva! azért ez egy picit drága kártya volt ahoz hogy ilyen hibája legyen! Akkor miért nem hívták vissza?
  • koschwarz
    #17521
    ha volt még bennem egy kis halvány szándék, hogy esetleg én is végigjátszam, most már az is elszállt. akkor ennyi.
  • PhantomAss
    #17520
    nvidia kártyák hibája (8800-as sorozat)
    nem képes kiüríteni teljesen a memóriáját és egy idő után megtelik, ekkor kezd lassulni a játék
    kilépsz-visszalépsz és újra jó lesz
    (hajrá ati)

  • Berv
    #17519
    Xp-re amit legfrissebbet dobott az általad említett módon, az vmi előző volt...
    tegnap még, ma - most - a 169.09-t dobja...
    Vagy ennyire vak voltam ? :)
    Köszönöm !
  • CitizenX
    #17518
    Ez érdekes.... Nálam Very High-on még játszható élsimítások nélkül, 1280x1024-ben. E6750, 2 giga 1066-os ram, 8800GT. Olyan 25-35 frame.
  • tobias88
    #17517
    ugyan az maradt, szerintem
  • VTomi75
    #17516
    Affene... feltettem a Crysis demót... hát kijózanító "élmény" volt, hogy mit tud 2.4-es Core2-n meg gyárilag húzott 8800GTS-sel :( XP alatt élsimítás nélkül, 1280x1024-ben, medium-high-on (sajna a medium a shader, particle, shadow quality) még éppen jó, általában 30 fps felett marad, de a grafikájában így semmi extra nincs. Mintha a Far Cry-jal játszanék, kicsit kicsiszolva. Vista alatt élsimítással, Very High-on ÁLLATUL néz ki, de úgy gyakorlatilag meg se mozdul a konfigomon. Eléggé előrefutott az időben ez a játék. Core Quad 9650-essel meg majd Gef9800 SLI-vel gondolom jó lesz. De most... :(
    Szerintetek lesz még valami optimalizálás a végleges verzióban?
  • bordy
    #17515
    egész este multiztam, akárki akármit mond, király :D
    1-2 pálya lehetne kisebb power strugle modban mert még 32-nek is nagy szerintem.