31662
CRYSIS
  • Kimi23
    #17594
    Na a végére értem, számomra meglepően rövidnek tűnt, lényegesen hosszabbra számítottam. A Far Cry emlékeim szerint sokkal hosszabb volt. Nem mondom hogy rossz játék, de az idei termésből fps fronton szigorúan szubjektív véleményem szerint a Bioshock viszi el a pálmát.
  • k3nGu
    #17593
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kék nagy ien nyílást lődd ki rpg-vel, utánna atomot neki és vége;)
  • Silent Knight
    #17592
    elakadtam!!!! segítsetek kérlek! a feladat: behatolni egy barlangrendszerbe, velem van a főnököm is, megvan a barland (egy vízesés mellett) de be van omolva, nem lehet bejutni. merre kell menni/mit kell csinálni? (a keresztút nevű pálya, miután megvan a régészcsaj)
  • Leonov
    #17591
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki meg tudná mondani hogy mit kell kilőni/kirobbantani az idegenek űrhajóján amelyik kiemelkedik a vízből, lerobbantottam a két "hajtóművét" de utána jönnek a kis idegesítő szarok és a sötétben fingom sincs mit kell kirobbantani....
  • Ability
    #17590
    \r_displayinfo 1
  • joshua
    #17589
    Ki lehet valahogy iratni az FPS számot játék közben?
    Előre is kössz!
  • Danecay
    #17588
    Van ITT újabb, a v158.19 ForceWare-n alapuló Z-tweaked driver
  • bordy
    #17587
    hehe, egyetlen egy szerver volt kb amin lehett nyomulni este, már úgy hogy voltak fent, ott 300-as pingm volt.
    kivácsian várom a 7végét.
  • GamerAdams007
    #17586
    Nah csináltam pár képet, de kb. 0.8 KB/s-re lassult be a feltöltésem... :S Nem véletlen volt 2500-as pingem a multi szerón. Megpróbálom resetelni a routert, aztán felrakni a képeket.
  • Yoda001
    #17585
    én vettem már vagy 10 játékot ott, mind netes, egyikből sem hiányzott semmi, karcolva sem volt, egyelőre én megbízok bennük :D
  • elite
    #17584
    Nekem GTA3 térképet csórták ki!
  • k3nGu
    #17583
    Na ma végigvittem, hát mit ne mondjak nekem nagyon bejött, a történet se sz@r, a pályák is szépek, egy szóval nekem bejön;).

    Várjuk már a 2-t:DD
  • w77d
    #17582
    akkor úgylátszik nem vagyok egyedül :)
  • Fehercsoki
    #17581
    Nekem eddig minden jó volt,de haveromnak Guild Wars kulcsát kilopták belőle.
  • elite
    #17580
    És igen. Árkád 576 Sux!!!
  • elite
    #17579
    Egyetértek!
    576-ból NE!!!
    Mindent kibontanak, kipróbálnak, stb.
  • Rainbow15
    #17578
    Jöhetne már a Catalyst 7.11, az még talán segítene rajtam meg másokon is
  • w77d
    #17577
    akkor te mázlista vagy, velem nagyon kiszúrtak többször is az Árkád 576-ban!
  • GamerAdams007
    #17576
    10perc, simát.
  • GamerAdams007
    #17575
    Hát én nem egyszer vásároltam már ott, és nem volt gondom, szerencsére. :S
  • grebber
    #17574
    Sima verziót vetted meg vagy collectors-t?? Ha simán légyszives csinálj róla képet hogy is néz ki a lemez meg a kis könyv!Előre is köszönöm!
  • GamerAdams007
    #17573
    ROFL, szerintem a haverod megtartotta az eredetit, neked meg odaadta a Razor-t 8k-ért, meg nyomtatott hozzá kézikönyvet. :D
  • w77d
    #17572
    576-ból SOHA ne vegyél gamét! Én eddig kb 4 játékot vettem ott, abból 3 ból lenyúlták a cd-kulcsot, egy meg szét is volt karcolva!
  • GamerAdams007
    #17571
    Szerintem nagyon elnézte. :D Egyébként énis ma vettem meg, mert nekem tetszik és élvezem is! :P Neten még nem nagyon volt szerencsém játszani, a szervereknél a pinghez annyit ír, hogy N/A. :SD Gondolom majd pénteken indulnak be a dolgok.
  • grebber
    #17570
    Hát lehet it nagy balhé lesz faszomba már! :(

    Haver mondja hogy nem is volt "becsomagolva" a dvd tok.(ugye vékony nylonnal szokták bevonni) meg aztmondta a kis könyv mellé az is furcsa amolyan fénymásoltnak tünik.
  • grebber
    #17569
    Hm most egy érdekes dolog állt elő ami számomra örömteljes :D

    Úgye előrendeltem a Crysist 576-ba haverom ma hozta el nekem és aztmondta hogy csak 8000FT-ot fizetett.Remélem jó játékot hozott baszki :D Vagy valamit nagyon elnézhetett a boltos srác!
  • w77d
    #17568
    gondoltam, azért az nvidia csak jobban ért a saját driverei elkészítéséhez mint más
  • elite
    #17567
    Inkább butítottnak neveznék. A sebességet a minőség rontásával éri el.
  • SimaSuna #17566
    jah
  • w77d
    #17565
    ez amúgy csak xp-re van nem?
  • SimaSuna #17564
    optimalizált..

    "Nvidia´s 81.98 driver, in Marine Aquarium, 82 FPS and with the Z tweaked drive I got 243 FPS"

    csuőán enniy :P
  • Madmano
    #17563
    És miben különbözik a "gyáritól"?
  • SimaSuna #17562
    VGA driver
  • ellington
    #17561
    az Assault pályán, amin három légvédelmi ágyút kell megsemmisíteni a kettő likvidálása után elküld a sárgával jelölt KNH bázisra, hogy ott majd letöltöm az adatok (az megvolt) és találok C4-et a harmadik időközben megjelenő ágyu megsemmisítéséhez. namost én ha tízszer nem néztem át azt a pár bungallót, akkor egyszer se, mégse találom meg a c4-et. valaki tudja merre van?
  • #17560
    Kezd eegy kicsit bosszantani, hogy nemtudom hanyadszor akadok ma el. A feladatm, hogy védjem Prófétát, minden űrlényt lezúzunk. Proféta meg lövöldözz mint egy bolond, fákra, meg minden szarra.

    A levegőben még repked 3 űrlén, de azokat nem tudom leszedni...
  • elite
    #17559
    Valaki PLEASE SEGÍTSEN!
    Hiába editálgatom a cfg fájlokat, nem sikerül beállítanom, hogy a távoli hegyek textúrája ne mosott szar legyen.
    Elolvastam a tweak guide-ot is, de az ott leírtakat hiába állítom be...
    Ha valaki segítene, és adna egy email címet, elküldeném a zippelt cfg fájljaimat áttekintésre.
    Előre is köszönöm.
  • MiQ
    #17558
    B(ö)F2 a szervereken játszó csőcselék miatt egy nagy sz@r lett. Ez van, legalább egy éve porosodik a polcon a játék a sok idióta kenguru miatt
  • w77d
    #17557
    ez mi?
  • SimaSuna #17556
    Nvidia usereknek

    Z-Tweaked_v 82.12 ajánlom..
  • Madmano
    #17555
    Szasztok.Érdemes váltani a 169.04ről a 169.09driverre?Tapasztalatok?