31662
CRYSIS
  • Terayon
    #17634
    Köszönöm, de szerintem nem egyre gondoltunk.
    Most az anyahajó fedélzetén vagyok, és a tengerböl kiemelkedett egy idegen ürhajó.
    Nálam van egy kisérleti fegyver, amit nem tudok használni. (azt irja nincs befogott célpont)
    A csaj a VTOL röl láthatóan lézerrel befogja, de a fegyverrel nem tudok tüzelni!!
  • gabr
    #17633
    "576-ból SOHA ne vegyél gamét! Én eddig kb 4 játékot vettem ott, abból 3 ból lenyúlták a cd-kulcsot, egy meg szét is volt karcolva!"

    Ez egy hazugság! Én vásároltam már jó néhány játékot ott (HL2 sorozat, COD 2), de hibátlan volt még a fólia is! Elképzelhető, hogy egyes 576 boltokban vannak olyan eladók, akik lopnak, de nem mindenhol! Ha pedig annyira idióta vagy, hogy fólia nélkül elviszed, akkor megérdemelted! Ilyenkor azonnal reklamálni, és kérni a panaszkönyvet! Vagy, vásárolj a MM-ban, vagy a Saturn-ban!
  • w77d
    #17632
    külföldről rendelted, hogy ilyen hamar megkapod? most akkor mégsem rendelik vissza a 8800gt-ket?
  • stultus78
    #17631
    Valaki ! #17620

    Visszalehet tartani eggyáltalán a levegöt hogy pontosabban lődözzek?
  • Djemba
    #17630
    b betűt megnyomod és bemérdet távcsővel és kattintasz a töbit elintézik a repülők de a hajótol távol legyél egy kicsit
  • Djemba
    #17629
    pl van ilyen c4 bomba vagy az a távcsöves gránátvető vagy mi
  • MaskimXul
    #17628
    strength mode
  • Terayon
    #17627
    Valaki segitene, hogy az anyahajon a TAC löveggel hogy kell löni ??
    A csaj mondja hogy fogjam be a célt, de sehogy sem sikerül.
  • GyuriX2572
    #17626
    Mivell kell rálőni és hova?
  • Neoncsoves
    #17625
    egyébként szerintem túldicsérték a játékot. jó elhiszem, dx10, sm3, stb... sokkal élvezetesebb a játék... de haver is azt mondta. ha nem lenne ilyen grafikája a gamenek le se töltené... mert ebben csak azt lehet élvezni. kicsit Rambo érzés fogott el azon a mapon amikor a suliba kellett bemenni, és 2 tankot csak ugy lazán ki kellett nyirni, + kb 15 katonát tök egyedül
  • Neoncsoves
    #17624
    srácok, nekem az tünt fel, hogy a pálmalevél, a bokrok élethű mozgatására több időt forditottak mint a karakter fejlesztésére. például én teljesen elfogadnám ha lenne szinteződés a képességekben. minél többet használod a gyors futást, annál tovább lehetne futni vele. minél többet használnád a strength-et, annál nagyobbat ütnél... stb. láthatatlanságban tovább lehetne maradni, stb... Találtam egy bugot a játékban. Elhiszem hogy hiperszuper helik vannak benne, de egyszer egy helit leráztam ugy hogy bebujtam a bokrok közé, láthatatlanság, és elrepült. most van egy olyan repcsi, ami elől hiába rejtőzök, láthatatlanná válok nem kopik le...
  • Djemba
    #17623
    kb 2 rálősz de normálisan
  • Mozzanat
    #17622
    szevasztok jo lett a games?
    Én valszeg holnap probálom ki
  • GyuriX2572
    #17621
    Annyival nem jobb, hogy megérje a ráfizetést. Vegyél iinkább olcsón (ha kapsz) GTX-et.
  • stultus78
    #17620
    Szeva mindenkinek.
    Nem tudja valaki hhogy lehet távcsöves pityunál visszatartani a lélegzetet?
    Mert ugy mozog az a sz.. mintha valami alkesz fogná.
  • Stalker
    #17619
    \ már nem kell :P
  • MiQ
    #17618
    ... nem kell messzire menni tesztért --> a Prohardveren van, és majdnem gtx teljesítményt hozott a kari, úgyhogy én elpasszolom az enyémet 30 000 HUF-ért, amint lehet itthon kapni a gt-t :)))
  • NeBby
    #17617
    Csak 2× kb 320asnál
  • SD456
    #17616
    Hy!

    Engem érdekelne egy teszt! Ha jobb mint a GTS-m (és szerintem jobb) akkor leváltom GT re.

    Bye!
  • NeBby
    #17615
    Holnap jön a 8800GT m vagy legkésőbb holnapután! Gondoltam csinálok egy tesztet (vagy leírom hogymegy) , ha valaki akar még venni ilyen VGA t...
    Szal érdekel valakit?
  • GyuriX2572
    #17614
    TANKOT HOGY KELL SZÉTLŐNI???
  • Cafu
    #17613
    Akkor nálam mi a problem?
  • kirol
    #17612
    Nekem olyan 35-38 FPS-el emgy, eddig ettől nem igazán tért el.
    Kivéve, amikor beszűkül a kép és videó megy a saját motorral, na ekkor leesik 20-25 FPS-re. De máskor nem. ÉS minden max, kivéve az AA.
  • ACE
    #17611
    Nekemis olyan 30 fps körül van, de nekem ritkán megy 30 alá, de 35 fölé sem. De azért szerintem így is tökéletesen játszható.
  • Yoda001
    #17610
    ezek a szörny félék mit csinálnak?
  • Prince of Máté
    #17609
    Most jutottam el odáig, hogy tankkal kell menni.
    Eddig jó játék, de elég unalmas volt az előző pálya (assault, amikor légelhárítót kellett robbantani)
    Pár pályán olyan alacsony volt az fps, hogy szinte játszhatatlan.
  • Lyan Kyj
    #17608
    Szépen elsunnyogok szégyenemben. Köszi!
  • Nagy01
    #17607
    Szentem a procid nem valami erős hozzá.
  • k3nGu
    #17606
    jobb gomb és átvált rá
  • romero1
    #17605
    Hali . Segítsen valaki plííííz . Elakadtam a játékban , mégpedig annál a résznél ahol a föld alatt kell üregekben úszkálni , idegen lények társaságában . Van egy nagy terem ami több részre van osztva , na ott eljutottam az utolsóba , közben kinyírtam az összes lényt , de nem találom a továbbvezető utat .HELP
  • Lyan Kyj
    #17604
    Gyors kérdés: C-4-et mivel robbantom? Mert a telepítése után nem találom a detonátort. Előre is köszönöm a választ!


  • NeoMaN
    #17603
    DX9-ben jobb a helyzet sokkal.
  • Cafu
    #17602
    Hát ez nem jó:(
  • NeoMaN
    #17601
    normális sajnos
    ez van
  • NeoMaN
    #17600
    Ez így van. Sőt, CD-kulcsot is kilopják...
  • Cafu
    #17599
    Hello!
    Az normális h 20-25 fps-en fut a játék high-on?
    Configom
    Amd X2 4800+
    2 GB memória
    Geforce 8800GTS 320MB
    Valaki vmi tippet vagy h h állítsam be!!!
    Előre is köszi!
  • GamerAdams007
    #17598
    Jól sejtettem... :D Jó haver _)
  • NeBby
    #17597
    Érdemes megvenni a gamet? ( Csak multizni )
  • w77d
    #17596
    és még a haverod?
  • grebber
    #17595
    Ez a haverom valami abnormális.Jól átvert a mocsokja!
    Nagyba esőben tekerek le hozzá ezerrel már kezemben a mobil hogy perrel fenyegetözök 576-nál amiért átkurtak erre a gyerek előadja a full eredeti bontatlan 11990ft-os árcetlivel a CRYSIS dvd-t!
    Majdnem felrugtam a szemétládáját.

    Huh na kő esett le a szívemről.

    Hol tudnám átirni a regben a cd kulcsot? Mert mennék multizni!