31662
CRYSIS
  • zitback
    #17675
    biztos láma vagyok, de elakadtam ott, amikor a VTOL-nek érkeznie kéne, és felszállni rá, de valamiért nem jön! Biztosítanom kéne a helyszint! DE hogy? :S mit kell csinalni? légyszi segítsetek! köszi
  • Marko001
    #17674
    Azért a 320 megás gts egyáltalán nem olyan szar, mint ebben a tesztben. A többi okésnak tűnik. Mindenesetre a 8800gt marha jó vételnek tűnik.
  • bordy
    #17673
    kukkot nem értek német nyelven de ha jól vettem le 220 €
    akko má 8800gt inkább simán.
  • MaSzKa
    #17672
    itt a Crysis-be a tudása a karinak:
    http://www.computerbase.de/artikel/hardware/grafikkarten/2007/kurztest_ati_radeon_hd_3870_rv670/16/
  • MaSzKa
    #17671
    itt 1 német teszt
  • MaSzKa
    #17670

  • lac coo
    #17669
    Hát én akárhogy játszom a játékot, olyan unalamas mint az állat :(
    Egyetértek azzal, hogy ez CSAK a grafika terén hozott valami újat, bár még mindig nincs gépem , szal LOW-ban tolom az meg iszonyatos ronda :))) De képek alapján fullban egész jó ... aztán itt meg is áll a tudomány ;(
    Most a 10-ből már csak 3-at adnék neki .... Nagy ritkán bescripteltek valami akciót, életet mellém, de úgylátszik ilyenre nem volt energiája már a Crytek-nek :(

    Összetologatták a pályákat, telerakták tökéletesen egyforma AI-val ( pedig az is viszonylag sokoldalúan paraméterezhető ) aztán várják az év játéka díjat :)))))
    Ez így kevés lesz .... Valami elismerést fognak kapni , de mindenki tudja, hogy ahogy az egekbe emelték megjelenés előtt, akkora tucat játék lett, a többi fejlesztő meg levonhatják a következtetést, hogy szép grafikával bármit el lehet adni a sok lámának ,)))
  • Skyline
    #17668
    Nem volt éppen hangtompító a célszerszámon...:)
    Amúgy FEAR MI lényegesen jobb,bár ott is vannak marhaságok...De az rendesen a szopató MI..:)
    GoW is igen betud turvulni MI téren...De mind1...
    Nekem mindenesetre nem ez lett az etalon fps az évben..:)
  • Skyline
    #17667
    Egyel a legnehezebb alatt...De lehet újrakezdem legnehezebben..
    Vistán dx10ként indítva szebb azért mint xp alatt ezzel az ultrára buherálással,vagy ugyan az?
  • Ronin666
    #17666
    Azért néz hátra és keres ott, mert hangtompító van a stukin és mögé mennek a golyóid, ott keltesz zajt. Részben jó, részben nem. Viszont megfordul és aztán lő is rád. Szerintem nem rossz. Nem láttam még olyan játékot, ahol ennél lényegesen jobb lenne az MI.

    Amúgy kitoltam a játékot. Elég baba volt. Most egy darabig elég volt mindenféle játékból.
  • HeadHunter86
    #17665
    Az Oblivion FPS nézetből játszható RPG.
    Mien nehézségi szinten játszol?
  • Skyline
    #17664
    Már neharagudj de az milyen amikor kb 5 méterről rálövök a csókára géppityuval és ahelyett hogy megfordulni továbbra is hátatfordítva keresgél engem,és vagy 5 mp reakcióideje van...
    Vagy meglát rámfogja a fegyvert de ahelyett hogy tüzetnyitva eloldalaz..:)
    Vagy kőröz a harcihelikopter kb 100 méterre tőle felrobbantok két ummert de ide se repül megézni mivan csak kőröz tovább...

    A szabadságot csak azért hoztam fel mert sokan irogatták hogy mekkora szabadság van benne...Amúgy az oblivion fps;)
    Hullákról (az ő fizikájuk az egyetlen gondom) majd nyomok be shotokat a kedvedért rendesen elégsok van amin röhögtem,kb azonnal beáll mindegyiknél a hullamerevség érdekes nem?:) A fák mozgásában mi a gyönyörű? Mindegyik ugyanúgy mozog kb minimétereket,mintha rázná a fát alul valaki egy kicsit..:)
    A grafikán kívül semmi kimagasló nincs ebben a játékban...Talán még az hogy elégsokminden szétlőhető...No meg a gépigény:)
  • HeadHunter86
    #17663
    Ehhh, érdekes.
    Mi 0? - Sztem nagyon is jó lett, az ellenfelek emberi reakciói pl. vagy ahogy bekerítenek.
    Szabadság? - Ha szabadságra vágysz akkor játsz szerepjátékkal, Oblivion pl egész nagy :D
    Ez FPS nem egy RPG ahol bármerre császkálhatsz különféle missióért.
    fizika nemrossz. - te aztán tudsz szépeket írni, mondj még 1 programot, ahol ilyen fizika van, még a hl2-t is lepipálja ilyen tekintetben.
    Fák mozgása gyönyörű.

    Te véletlen nem az orosz crysis átirattal játszottál? XDD
  • Skyline
    #17662
    Hát pár óra játék után :
    Szép szép jójó....Az emberek kidolgozása amire mindenki azt mondta hogy györnyörű...Hát addig amíg arcokat és katonai páncélokat,ruhákat kell megjeleníteni...De pl a kutatócsaj vmi ritkaronda,iszonyatgyengén néznek ki az izmok...Mint egy sorvadt múmia..:)
    Az MI egy 0...Legalábbis számomra hatalmas csalódás,gyakorlatilag csont hülye az ellenfél.
    Számtalan dolog iszonyatosan előrescriptelt akárki akármit is ír...:)
    A szabadság...Hááát...Nagyobb bejárható területen de lineárisan tudunk előrehaladni,a szabadság inkább annyi hogy nagyjából úgy támadunk ahogy akarunk (nekem pl kedvencem a hummerek által bevédett táborokba a jeeppel való belandolás padlógázzal,és kocsiból kiugrás..Hummerek durr és mindenki pislog)..
    A táj szép bizonyos távolságból,a vízeffekt baba,a fizika nemrossz (bár a hullák hagynak igencsak némi kívánnivalót)..
    Én azért ennél többre számítottam,dehát ez van... Bejön,de nem lesz nállam az év játéka...a gagyi széleffek helyett (valjuk be,hogynézmárki ahhogy a fák mozogak....nevetséges...) kisebb gépigény és vagy 3X ennyi MI jól jött volna,ez így semmimás csak egy giccs átlag game...
  • markastor
    #17661
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogyan lehetne megölni az anyahajjón azt a nagy gépet? már próbáltam mindennel, de semmi hatása. :( vagy csak nem vagyok elég kitartó?
  • Microcosmos
    #17660
    Igy probáld!
  • Belucz
    #17659
    Ja és még hogy lehet a rivatunerrel a venti fordulatszámát maxra állitani?Mert itt vki irta vkinek, nemrég olvastam hogy állitsa maxra!
  • Rusy
    #17658
    Hello valakinek sikerült elindítani már vista alatt dx9-be?mert nekem nem akarm menni beírtam így

    \r_driver=dx9
    r_driver=dx9

    de egyiket sem figadja el első verzió elindul de dx10
    a második el sem indul elfeketedik a kép utána azonnal desktop
  • KILLER2
    #17657
    Lassulást nálam is csainálja, csak inkább 3 óra után. Megeledés lesz szerintem.
  • KILLER2
    #17656
    Mondogat az mindet, csak egyszerűen legugolt a fegyveres konténer vagy mi elé, azt nem hajlandó felállni. Pedig végre egész jól sikerült megcsinálmnom. Na mindegy, majd holnap.
  • Belucz
    #17655
    Na hi emberek!Kéne egy kis segitség!Exodus pályán akadtam el!Találkoznom kellett vmi strickland őrnaggyal,aztán jön egy ilyen hatalmas nagy szörny és azt kéne kinyirni, rakétautánpótlás van végig, de nem tudom kinyirni!Lövöm egyfolytában,a száját is, próbáltam gyengepontot keresni, de nem sikerül!Az a feladat elvileg hogy evakuálási pontot kell biztositanom,de nem tom kinyirni ezt a szörnyet!Please vki help!Előre is köszi!Ja meg a másik, laptoppal tolom és nálam is jelentkezik ez a belassul téma!Mi lehet a megoldás?nVidia geforce go 7600ossal tolom,256 MBs!Megy kb az elején 20 percet zsirul ,utána meg belassul és csak néha néha jó,utána megint lassul:S!
  • MaskimXul
    #17654
    Akkor csak szivat, mennie kéne utánad, és mondogatnia, hogy brr dehidegvan, vagy ilyesmi :)
  • Macccy
    #17653
    Jönni fognak csak tedd mindíg amit a parancsnokság mond. Psycho vigyáz rá amíg te kilövöd a két harckocsit az iskola körül, aztán juss ki a faluból és mikor a határban leszel, szólni fog Psycho hogy biztonságba viszi a túszt ...
  • KILLER2
    #17652
    Köszi, de az a baj, hogy nem jön. Pontosan mit kell vele művelni? Vagy csak a játék szivat?
  • MaskimXul
    #17651
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    indulj el vele, és a tüzeknél állj meg, hogy felmelegedjen a manus. Mutatja is a hpját a képernyő közepén asszem
  • Macccy
    #17650
    Mákod van, pont egy órája jutottam ott ki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem tudom biztosan, mitől sikerült, mert elsőre nem nyílt ki, de a továbbjutás szemben lesz, kicsit fentebb, mint az a zsilip ahol bejöttél. Ha kinyílik azt látni fogod, mert a nyomáskülönbség szívja kifelé a "ködöt" az ajtó körül. Elsőre nem nyitotta ki és tíz percig kerestem énis ... szerintem ahogy bemész, lenézel, lesz egy zöld fénylő kör, benne egy szimbólummal, lehet ott kell lenni amíg narancs nem lesz a színe és akkor nyílik a zsilip.

    Egyébként ez a játék kegyetlenül odabasz! A sztori végre ismét elsőrangú eddig és a látvány még így a gépem miatt LOW -on is rettentően jó
  • KILLER2
    #17649
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha valaki tart már az űrhajó utáni részen, az tudna segíteni? Ott vagyok, hogy újra megvan Prophet, de sérült a ruhája. Odaadja az alien fegyvert, én meg leirtok mindenkit, de utána csak jajjgat és nem mozdul meg, aztán meghal és game over.... Itt mit kéne csinálni?
  • mikiking
    #17648
    nem azért de ennél a demot nagyobb grafikén nyomtam, gyengébb konfiggal........é s50000 szor szebb volt mégis..........
  • MaskimXul
    #17647
    mondtam, használd a strength módot, attól biztosabb lesz a kezed, meg hasalj le.
  • Locna
    #17646
    Üdv!

    Segítség kellene mert elakadtam.
    Lent a föld alatt, ahol már nincs gravitáció, bérek egy terembe egy nagy szétnyíló, köralakú ajtón.
    Riadóztatnak a lények és egy pillanatra sötétség lesz.

    Na innen fingom sincs, hogy merre tovább.
    Ha valaki járt már erre, és emlékszik még rá, megoszthatná velem, hogy merre vegyem az irányt!

    THX!
  • HeadHunter86
    #17645
    Ittvan még egy: http://www.gametrailers.com/player/27854.html

    XP-n még gyorsabb lenne a kicsike...
  • HeadHunter86
    #17644
    Tessék: http://www.gametrailers.com/player/27856.html

    Medium beállításon így fut a crysis az videóban látott gépen, felbontást sajna nem adták meg, de sztem 1280*1024 vagy 1024*768 lehet.
  • mikiking
    #17643
    sli gtx-ed van ? jo ég
  • Cash23
    #17642
    Hello segitenétek az elején meg kell találni valami tuszt aki csaj sikerült is de nem tudom hogy utána mit kell teni nem jön utánam nem tudok vele beszélni se, mit kell csinálni?
  • w77d
    #17641
    Hidd el nem vagyok annyira idióta, de volt rajta fólia, ugyanis ilyenkor általában újrafóliázzák (nem nagy ördöngősség, egy fóliázőgép kell hozzá), amit azóta megtanultam megkülönböztetni a gyáritól (kicsit vastagabb és nem tudják olyan szépen lezárni a szélét)! abban teljesen igazad van, hogy hülye dolog volt az összes 576-ra kiterjeszteni a dolgot, én csak az árkád 576-ot ismerem! De ők aztán tényleg lopnak, arrogánsak és abszolút nem korrektek! A többiektől meg elnézést kérek!
  • gduck
    #17640
    Nekem még mindig 1 nap és 2 óra :) EAStore bekaphatja :D
  • gabr
    #17639
    Én minimum úgy egy év(vagy több) múlva fogok csak ezzel a játékkal jáccizni. :(
  • gduck
    #17637
    Hali! Hogy muzsikál a géped?
  • Yoda001
    #17636
    erről van szó, én eddig a hl (hl2 is) és cod sorozatokat is ott vettem,semmi bajuk nem volt
  • GazCamp3r
    #17635
    és azokra esetleg nem gondolsz, aki még nem tart itt??? nem véletlenül van a SPOILER... írj ugy, hogy csak az olvassa el, aki akarja... vannak még itt emberek, akik nem vitték végig, és talán meglepetést akarnak...