31662
CRYSIS
  • markastor
    #17715
    #17661-ra valaki?
  • ent
    #17714
    Sziasztok

    Van egy kis gondom. Volt ugye az MP Béta ahol regisztráltam magam egy accountal, azaz lett egy nick-em. Most megvettem gémet és se a régi account se egy új kreált account sem segít abban, hogy a gémben ne a Nomad(szám) nickel játszak. Mi lehet az oka? Vki help
    thx
  • búgódisznó
    #17713
    Gyá tényleg, te már laktál ilyen szigeten?
  • Berv
    #17712
    Legújabb nvidia driver - talán 169.09 - segit neked is, nekem is segített, szinte isten! :)
  • Berv
    #17711
    Jóvan nyugi, vicceltem csak :)
  • keepernext
    #17710
    Na kipróbáltam a játékot.
    Háát nálam nem ez lesz az év játéka az biztos.
    Deja vu érzésem van ennyi.
  • peti71
    #17709
    Srácok a demóhoz volt egy beállítás HeadHunter86 csinálta a teljeshez használja valaki, vagy nem lehet le szedni kész beállításokat,,
  • wesker24
    #17708
    Valaki esetleg erre valami megoldást ?? Van egy zöld szimbólum ami átvált narancssárgára egy kis idő múlva elsötétül minden és aktiválódik ez a két energianyaláb vagy nem tom mi !!
  • wid22
    #17707
    Hogyan kell a hajora föl menni azután amikor a 3 légvédelmi tankot fölrobantottam? Kösz
  • romero1
    #17706
    megy az utánad , mint a pincsikutya , ha megindulsz .a konténernél kilőttél minden lényt?
  • ssolitude
    #17705
    Csakhogy van egy kis probi ez az ürge ki nem mozdul a konténerből. Hogyan vegyem rá, hogy jöjjön velem?
  • romero1
    #17704
    Prófétát vidd mindig a radaron lévő zöld ponthoz , ott mindig egy égő roncs van aminél megmelegszik , várj amíg az életereje felmegy 100-ra , aztán mehetsz a következő zöld ponthoz.
  • csabush
    #17703
    Az érdekes, én még csak a suliig toltam, ott 2 tank, meg csillió katona volt, ott kb 25 fpsem volt, de nem full lowon, hanem med-highon, pedig nekem csak egy d915ös pentiumom van 3,4 et járatva, és ugyanúgy 2gb ram. Asszem a shadows lowon van.

    Mindenesetre játékmenetre nem nagy durr, de a graf engem kárpótól, a Far Cry-t is szerettem a mutánsokig:) Itt legalább azok nem lesznek:D
  • romero1
    #17702
    Elfogadom én a mások véleményét -így a tiédet is Skyline , mert ugyebár nem vagyunk egyformák ezáltal más szemszögből közelítjük meg a dolgokat . Kinek a pap kinek a papné , kinek a kutyája :) Szerencsére ahány ember annyiféle. De milyen unalmas is lenne a világ , ha egyformák lennénk . A soha nem látott fizikához ragaszkodom! :):) Wesker annál a résznél lesz egy ketyere ami örvényt gerjeszt , menj bele az továbbvisz .
  • ssolitude
    #17701
    Prófétét hogy lehet megmenteni?
  • elite
    #17700
    Hát na neked vissza kellett venni, akkor mindenkinek vissza kell majd venni...
  • Riddick21
    #17699
    Végigtoltam, a játék második fele, vagy inkább utolsó harmada egy kalap szar. Nem tesztelték, nem optimalizálták és így tovább. Unalmas, ötlettelen, a játék valós és létező pozitívumai közül egy sem érvényesül, kivéve a Crytek nagyobbat/többet/hangosabbat elve, ami már a Far Cry végét is elkúrta.

    A játék csúcspontja a tankcsata volt, én azt élveztem legjobban, meg a harcot a koreai nanokatonák ellen a temetőben! Mindezt legkeményebb nehézségen, de a végére azt is vissza kellett vennem, mert a hajón már játszhatatlanul nehéz a befejezés. Amúgy végig very high-on nyomtam 1280*768-as felbontás mellett, de a játék 2. felében több helyen is le kellett húznom minden high-ra, a legvégén pedig már csak mediumon voltam képes 30 fps fölött tartani a sebességet! (Intel Quad @ 2.4, 8800GTX, !GB ram)

    Szóval részemről ez így gagyi, csalódás, a játék első fele nagyon jó, bár rém egyhangú, de ott egy színvonalas FPS-t kaptunk. Marad az év játéka a The Witcher és az év fps-e a BioShock!
  • ACEosztó
    #17698
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Telepítettem a játékot.. A beállításokig minden ok, de amikor játszani kezdek a monitoron csak árnyékszerű dolgok vannak.Átállítottam mindent alapra de úgy sem jó. Mit kell beállítanom? ( a demó tökéletesen futott)
    VGA: nvidia 7950GT 512 MB, 2 giga memória
  • Skyline
    #17697
    Itt is sínen mész csak szélesebb sínen...De ha megnézed mindigcsak egy irányba tudsz előrehaladni lineárisan...A Soha nem látott fizikával meg azért vitatkoznék..:)
    Amúgy nem értem miért nem lehet más ember véleményét elfogadni,ennyire nem kell fanatikusnak lenni....Van akinek (köztük nekemis) ez egy tök átlag game szép graffal,ennyi.

    De még mindig szart válaszolni nekem bárki is...Vista + Dx10 alat szebb,vagy ugyanaz mint a high-ultra buherációval?:)
  • wesker24
    #17696
    A fegyver megvan töltve de jelenleg azért nem látod mert cloak módban vagyok !!
  • Berv
    #17695
    töltsd meg a fegyvert
  • Frank99
    #17694
    van tűzfalad?

    mert minden indításkor nekem ki akar menni, csak nem engedem....
  • wesker24
    #17693
    Hello éppen itt vagyok nem tudja valaki mit kell csinálni ??

  • Bébá70
    #17692
    Hogy regisztráljam vagy vásároljam meg.Ez volt a helyzet mikor felraktam a Sims 2-öt is. Rá1-2 napra már kaptam tölük emilt, mintha kaptak volna infot hogy én használom a játékot.
  • woy
    #17691
    hát igen.voltak benne jó dolgok,meg rengeteg hiba.a végén 4x kellett újraindítani a játékot ,mert nem reagált senki és semmi,én meg azt hittem hogy valamit nem jól csinálok,de volt ilyen többször is.nagyon idegesítő tud lenni.egyszer lelőtték a repülönket,erre mit látok ?! a pilóta sértetlenül ott áll a gép mellett.mondom jó :D a taktikázást nem nagyon lehet jól kihasználni,az űrhajóban vagy miben szerettem volna láthatatlanul kiosonni,de úgyis megláttak,na meg a hát a történet vége is olyan amilyen :S mintha félbe vágták volna.az MI szerintem átlagon aluli,a stalker vagy a fear MI-je sokkal de sokkal jobb volt.a grafika tényleg gyönyörű,ha van hozzá géped.a hangulata se volt valami hű de jó,néha olyan érzésem volt hogy ez a játék még nincs teljesen készen :-) 1x bőven elég volt végigjátszani.ez az én véleményem.
  • retek683
    #17690
    okok de mikor már vannak vagy 40 en meg vagy 5 tank meg 2 helikopter na akkor kiváncsi lennék mien grafon megy 30 fps-t az elején médiumon nyomtam jó volt mostmár azé vissza kell még abból is venni de rájöttem hogy felesleges mer full lowon is ezt csinálja
    x5200+ 2 giga dualba x1950 pro 670/1600
  • bordy
    #17689
    milyen levelet?
  • csabush
    #17688
    hát, nem csak a vidikarin múlik... nekem vegyes beállításokkal, szép is, és 30fps megvan, lazán fut egy 1950xtvel
  • Bébá70
    #17687
    Kapott már valaki emilt az EA-tol a Crysis-sel kapcsolatban vagy csak engem piszkálnak?
  • romero1
    #17686
    Gyerekek aki ezt fikázza, annak mi az ami tetszik ? Vagy csak alapból olyan a természete , hogy semmi sem jó neki??????Gyönyörű grafika , elfogadható MI ( ha kiszúr az ellen megpróbálnak bekeríteni , fedezékeket is jól használják ) játékban még sosem látott fizika !!!!! , nekem a hangulata is bejön , jó nagy pályák-ezáltal ugye nem túl lineáris . Ott a COD4 ,FEAR MOHA ezeknél az az érzése az embernek , mintha villamoson ülne , ami ugye a sínek miatt kötöttpályás . Mindig meg van határozva merre menj . Itt arra mész amerre akarsz !Úgy oldod meg a feladatokat ahogy neked tetszik . Ez egy lopakodós taktikai FPS , nem egy agyatlan lövöldözés.Fel kell nyomni a nehézséget 3. vagy 4. fokozatra , aztán lehet JÁTSZANI. Nem easy-n végigvinni mint Rambo bácsi és dicsekedni a suliban , hogy 5 óra alatt kijátszottam azt a szar , könnyű játékot......ENNYI.... akinek nem inge nem veszi magára...
  • elite
    #17685
    Valaki mondja már meg miért mosott szar a távoli hegyek textúrája?
    e_detail_materials_view_dist_xy = 2048 - on van, mégis szar!!!
  • retek683
    #17684
    azért egy kicsit kellemetlenmül ért hogy az x1950 esemmel minimumon 800*600 ba is jácchatatlan egyes részeknél:(:(:(
  • woy
    #17683
    én is jobbat vártam,és a vége az :S
  • nero
    #17682
    Sziaztok.

    Egy kis "humoros" video hogyan robbantsunk fel a dolgokat. :):):)

    Tom's Hardware Crysis Movie

  • LackoMester
    #17681
    nemrossz game ez a Crysis,grafika szép meg minden,de ...anyira nemfekszik nekem-tény jobbat vártam...
    meg ez a Maximum game baromság,hmmm...
  • Action
    #17680
    Megnyitod a rivatunert, majd a main ablakban a driver settings-nél rákatt a customize ott a legelső a system settings lesz.Azon belül pedig a második fül a fan control asszem...
  • pauly
    #17679
    Szerintem azért unalmas neked mert lowon játszod :)
    Ez a játék tényleg a grafika miatt jó,én low-on biztos nem is játszanék vele...de szerintem ha minimum high-on játszol,és finoman megy,akkor tényleg nem rossz szvsz,egyszer jó végigvinni...(pedig nekem nem nagyon számít a grafika,még c64-en kezdtem,de ez az a játék,ami tényleg a grafika miatt érdemes végigvinni :)
  • Zaicev
    #17678
    Nekem is ugyanez a problémám mint silent knight-nak.
    Nem tudok be menni a barlangba, mindent megpróbáltam már, de semmi, a főnök is csak ott toporog és semerre se megy.Ez valami bug lehet?
    Előre is köszi a választ.
  • Livius
    #17677
    Büszke lehetsz megint az ATi ra. jóval a 8800 GT mögött kullog.
  • varga peti
    #17676
    lödd ki a nanoruhás katonákat a temetö körül és ott várd a gépet