31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #17795
    Most én is kíváncsi vagyok, hogy új windows alatt hogy fog futni.
  • Rainbow15
    #17794
    Nekem még a amikor felraktam, (most valamiért elromlott), akkor minden high, kivéve shader medium és árnyékok, no AA, noAF, 1024*768, átlag 30 FPS. Most meg minden low, és 25-30 FPS :)
  • KILLER2
    #17793
    Megvan.
  • FlyHigh
    #17792
    az ultra kerül annyiba mint az egész gép amit összerakott. 1024 mediumon, pár dolgot high-ra rakva, egész jól szaladna azon a gépen.
  • KILLER2
    #17791
    A Crysis hova teszi a mentett játékokat?
  • Deadman
    #17790
    Elakadtaknak : http://www.mycheats.com/list/cheat/754/crysis/pc
  • KILLER2
    #17789
    Még én sem. A core utáni pályán vagyok, de még egy ideig ott is maradok, mert most fogom újrahúzni a windost.
  • dienesoft
    #17788
    Van, mert az én masinámon úgy szaggatt ultralow-on, hogy nemigaz :) Pedig játszanék vele...
  • CyrSyS
    #17787
    Sziasztok megint!

    Értékelésem megváltozott némi játék megfigyelés után. Én nem játszom vele, tesóm zúzza de viszont jó nézni. Na szóval:

    Grafikailag 1024*768 minden közepes bizonyos esetekben pl távcsővel akar belátni messziről egy falut, ott olyan 5mp-re megáll. Robbanásoknál van kis 2-3mp leállás és akadás. Hát igen 3ghz nagyon kevés!
    Ami a látványt illeti sztem megfelelő így is. Szebb grafika ez bármilyen fps-t is veszek alapúl, pedig csak közepes a beállítás. Szép ami egyben megadja jellegzetes hangulatát. Nekem tetszik az egyedisége. Amikor előszőr találkozott tesom tankokkal az egy faluban volt. Azt a falut mikor legelőszőr megnéztük távcsővel az tisztára olyan feeling volt amikor Arnold a predator című filmben megnézte azt a kis falvacskát. Tehát szuper!
    AI. JAJ a fránya AI. Én érzékeny vagyok az AI-ra bár nagyjából tudom hogy jó AI-t írni idő, energia sok pizza meg kóla, no meg tudás is kell a sok társ mellett. Itt sztem nem volt elég idő vagy pénz pizzára mert az AI nem erős. Könnyen kijátszható pláne a láthatatlansággal lesz igazán nagyon könnyű az egész. FPS terén a STALKER legnehezebb szintje az ami nagyon üt AI szempontjából. Itt talán ha nem lenne láthatatlanság akkor ezt a bekezdést nem is írtam volna meg.
    Objektumok terén picit funny a dolog mert kombinálva de ismétlődik. Ugyanazon hordók, autók, tankok, fák, házak, kukák. Ezt úgy értem hogy van 5 féle hordó meg stb és ezek kombinációja ismétlődik.

    Amúgy összhangban nagyon jó kis játék. Élmény és akciódús.
  • gduck
    #17786
    Speciel nekem most kódolódik ki és most fogom telepíteni :)

    UI: A "próba" verzióval az első két pályát csináltam meg ;)
  • grebber
    #17785
    Inkáb van olyan aki még nem?
  • ellington
    #17784
    a core nevű pályán bejutottam valami nagy terembe, a végében volt egy ki és bejárat, előtte egy hologramos valami.. gondolom ott kell bemenni, és onnan tovább. valaki erősítsen meg.
  • zombeeka
    #17783
    Lövöd rakétával amíg csak kell!
  • gduck
    #17782
    Vááóó :) Elindult az EAStore decrypt ;)
  • NuSkool
    #17781
    és am még mennyi van hátra??remélem nemojan rövig a játék :D
  • Brolly28
    #17780
    éppen a církálón állsz ;)
  • NuSkool
    #17779
    oh köszi!!!:)
  • Djemba
    #17778
    valaki végigvitte már?
  • Djemba
    #17777
    lelmész a hajóról és bekapcsolod a távcsövet a B betűvel és rákattintasz a hajóra hahova akarsz és a repülők lebombázzák
  • NuSkool
    #17776
    hello!!!
    elakadtam itt!!
    nemtom nemlátok semmien cirkálót:S pedig elvileg vmi olyasmit kéne leszednem nem?:D
  • zitback
    #17775
    még mindig láma vagyok biztos, :P de a temetönél nem jön a VTOL, és nincs senhol senki a környéken!!!! :S
    Hogy kell leszedni a vedelmet, vagy álcázva vannak, vagy mit kell csinalni?:S:S:S Sehol senki a környéken!
  • lac coo
    #17774
    Miért very high-on más a játékmenet ? :DDD

    Ha tuti grafikát akarok látni, nem pedig egy jót játszani, megnézek egy akciófilmet ! ;)
    Ezt soha enm fogom megérteni, ha egy akármilyen játék szép, akkor az miért lesz jó is ....Ha low-on unalmas, élettelen, ötlettelen akkor mindenhogy az .
  • Zaicev
    #17773
    Halleluja!
    Nekem is bevált a grafika alacsonyra állítása, sajna ez egy jó nagy bug volt, lehet még találkozunk hasonlóval.
    Bosszantó, hogy három lépés hiányzott a pálya végéig.
  • daneelolivaw
    #17772
    üdv! valaki tudna küldeni e-mail címemre egy mentés onnan, hogy először elkezdett üldözni a helikopter.
    ja,és hova kell bemásolni a mentést
  • MaskimXul
    #17771
    wow! nem hittem, hogy ez működni fog, de ezekszerint mégis :) érdekes bug az biztos
  • szzoli30
    #17770
    Végre! Köszi így sikerült, igaz highról vettem le legalacsonyabbra, de így bejutottam! A kövek helyén nagy piros szarok voltak, de azon átmentem!
    Mégegyszer köszi!
  • MaskimXul
    #17769
    de olyat is olvastam valahol, hogy valakinek nem nyílt meg a barlang, de azért át tudott sétálni a köveken :)
  • MaskimXul
    #17768
    A barlangos bugra egy tipp: indítsd el a játékot, állítsd a grafikát high-ra, tölts be egy barlang előtti mentést, és úgy próbáld.
  • szzoli30
    #17767
    http://www.sg.hu/forumkepek/2007_11/hgfhfghfg6.JPG
  • szzoli30
    #17766
    http://www.sg.hu/forumkepek/2007_11/zhftghfgth.JPG
  • szzoli30
    #17765
    Ez nem feladás az eddigi elmondottak alapján másnak nincs ott kő!
  • szzoli30
    #17764
    Mi van irigyek vagytok? Nem igaz, hogy dél óta itt ülök a gép előtt és senki nem tud megdobni egy mentéssel, vagy valami érdemleges segítséggel!
    Köszönöm mindenkinek!!!!!!!!
    [email protected]
  • markastor
    #17763
    Hogy kell kinyírni a nagy páncélos idegent az anyahajó fedélzetén?
  • Akranor
    #17762
    http://www.gametrailers.com/player/usermovies/127682.html ezen a videon látható egy jungel,de ez benne van a fullban is?
  • kill3r21
    #17761
    probálkozz fater ne add fel ijen könnyen...
  • Rainbow15
    #17760
    Banner alatt Tippek, trükkök, ott levan írva, szabadon módosíthatod.
  • KILLER2
    #17759
    Nem volt az tank, ott van a bal felső sarokban kép arról, ahogy becsukva van. Nem nagyobb, mint egy sima DVD tok. Az összes rajta látható minta lejön róla egy műanyag borítás személyében (persze ez nem véglegesen jön le, szóval csak plussz tok) és csak egy nano-mintás fém doboz marad a hátulján kis szöveggel, egy EA és egy CRYTEK logoval és az elején a nano-suittal. Nagyon fasza az egész, megérte megvenni a gyűjtőit, pláne, hogy csak egy 1000essel több a simánál. Na megeyk, azt megnézem a plussz lemezeket. Amúgy ha valaki nem tudná ezeket tartalmazza a csomag:
    - a játék + járművel
    - videós lemez
    - zenés lemez
    - kézikönyv
    - rajzos könyv
  • Mikiller
    #17758
    OFF
    Nálatok működik a lap alján lévő kereső? Nálam már vagy 2 hónapja nem.
    FPS kiíratást akartam megkeresni,mert le volt írva, de nem talál semmit.
  • Árnyvadász
    #17757
    Úgy érzem muszáj leírnom, hogy kell :) Amúgy faja!
  • szzoli30
    #17756
    Küldjön már nekem valaki egy mentést, barlang utánit
    Hát senkinek nincs szive....
    [email protected]