31662
CRYSIS
  • MaskimXul
    #17836
    Egyrész olvass vissza, másnak ez megoldotta már. Másrészt nem kell véglegesen levenni a grafikát, csak úgy néz ki, ahhoz, hogy a leomlott köves, nyitott barlangbejárat betöltődjön, ahhoz valamekyik beállításon változtatni kell, arra a részre. Ha betölti a következő pályát, akkor rakhatod vissza arra, amit magadnak csináltál.
  • fsgh
    #17835
    nem akarok eleszolni de azzal hogy betölt egy korábbi mentést meg változtat a grafon hogy tudna tovább menni egy adott helyen?:D
  • Balumann
    #17834
    Nemlehet felugrálni. A barlangon kell keresztül menni ez egyértelmű. Már körbejártam, kb. 2 óráig próbálkoztam már mindennel, mindenhol próbáltam felmenni. De hiába :-/
    Na mind1 holnap megpróbálom azt, h állítok graffot és korábbi mentés.
  • kirol
    #17833
    Itt talán fel kell ugrálni nem?
  • Balumann
    #17832
    Ne má, most olyan jól beállítottam pedig a grafikát :( Ráadásul megkell ölnöm vagy 100 ellenséget akkor ha korábbi mentést töltök be :S
    Biztos hogy ez a megoldás? :S
  • MaskimXul
    #17831
    változtass a beállításokon, ha highon van, akkor lowra, vagy fordítva, és töls be egy kicsit korábbi mentést.
  • item
    #17830
    Nem rossz nem rossz a game.. Nemrég jött meg még nem tudtam olyan sokat nyomulni vele de pl a demóhoz képest ez mérföldekkel jobban fut még high ban is!! Elég jó a sandbox is .. Szóval eddig nem bántam meg hogy megvettem!!
  • Balumann
    #17829
    Kellene egy kis segítség! Nem szokásom kérdezni, jobb szeretek magam rájönni a dolgokra, de itt én tényleg feladom így. Egy barlangnál vagyok, a folyó mentén kellett menni, és egy túszt kell keresnem elméletileg. Na most ott a barlang és nem tudok továbbmenni. Próbáltam kirobbantani gránáttal, rakétával is, ököllel is mindenhol, próbáltam keresni más utat, de semmi, nem találom a további utat.
    Az a legidegesítőbb, hogy ez még csak nem is egy rejtvény vagy ilyesmi, és magyar is a játék, mégse tudok egy liyenen továbbmenni

    Itt egy kép a helyről:
  • GamerAdams007
    #17828
    Lehet.
  • solikka
    #17827
    Ezt kérdésnek szántam:D
  • solikka
    #17826
    Másnak is volt már olyan hogy a pályán megjelentek színes főnyes lapok! A színük sárgás-narancssárgás és nagyon rikító de még jobban idegesítő!
  • Gabesz amd64
    #17825
    lehet már boltba venni?
  • spytime9
    #17824
    nekem 13-án már meg volt a special kiadás és az is magyar!
  • zombeeka
    #17823
    telepítéskor ki tudod választani a nyelvet és ott van köztük a magyar is!
  • Soldiers
    #17821
    ja akkor ok
  • zombeeka
    #17820
    Vhol csak van rakétavető! De ha nincs keress vmi felfegyverzett járművet és arról szórjad meg ólommal!
    Aztán csak lepotyognak ha elég ügyes vagy!
    Én azzal aprítottam ha nem volt rakétám!
  • Boxer HUN
    #17819
    nincs... élből magyar. Collector-t kivéve.
  • w77d
    #17818
    nekem alapból magyar
  • Soldiers
    #17817
    vki megtudja mondani honnan lehet letölteni a magyarosítást??
  • 4D
    #17816
    A vízesés tetejére, én jobbról felugráltam.
  • 4D
    #17815
    A seggüket lődd, az a tankok közismerten gyenge pontja.
  • Cash23
    #17814
    úgy néz ki béna vagyok, mert kilőttem a két tankot de nem csinál semmit, elhagytam a falut is és még mindig semmi visszamentem de már nem volt ott a csaj de, nem volt semmi beszéd lehet rossz felé megyek? merre kell el hagyni a falut?
  • Rainbow15
    #17813
    Nálam 3-4 aknavető, és bumm.
  • Choni
    #17812
    Szijasztok:D énis szuperbén kérdéssel fordulok ide , még egész az elején a legelső két tankot nemtudom kinyirni se gránáttal se bazookával sesemmivelXD:D mittegyek v mitkéne tennem mitbasztamel kösz:D
  • w77d
    #17811
    akkor nemtudom, én mondjuk alapból cipeltem magammal rakétavetőt!
  • Rainbow15
    #17810
    Nincs, csak Shotgun!
  • w77d
    #17809
    mondom hogy keresned kell rakétavetőt, biztos van a környéken, vagy valamelyik katonánál! azzal leszeded!
  • Rainbow15
    #17808
    PLS valaki mondja el mit csinált azokkal a rohadék helikkel. Csalni nem akarok!
  • Alexease
    #17807
    A barlangig ugy ahogy meg jo volt, a barlangban mar unalmas, utana mar csak idorablo, visszatoltogetos, szopatas az egesz...:/
  • Balinthun
    #17806
    Valaki tudna segíteni!: Ha be szeretnék tölteni egy mentett állást akkor mindenféle hibaüzenet nélkül kidob az asztalra! Amikor meghalok és úgy tölt vissza játékot akkor nincs para!
  • GamerAdams007
    #17805
    Jaa...
  • Attelee
    #17804
    igen vannak de nem attol zuhanok!Olyan mintha megfagyna a repülö!
  • k3nGu
    #17803
    helivel nem is lehet az sp-ben menni:D
  • k3nGu
    #17802
    a forgószelet kerüld ki, én lazán elmentem mellette a gömb felőli részén, nem kapott egyikse el;)
  • GamerAdams007
    #17801
    Helinél nem space kell hanem W, space a VTOL-nál van.
  • grebber
    #17800
    Ott van ám forgoszél is vagy mi nem amiatt zuhansz le?
  • Attelee
    #17799
    Sziasztok!
    Én is elakadtam!A legvégén vagyok amikor már a helikoptert irányitom és a gömb mellett kellene elszálnom de mindig lezuhan ez a xar!Nyomom a space-t nyomom a bal Shiftet,de semmi!
    Plees Help!
  • Rainbow15
    #17798
    Rohadék helikopterekkel nemtudok elbánni. 4. pálya, 2 heli követ. Itt mit csináltatok?
  • minimize
    #17797
    kicsit eltűntem, megjött, thx 2 Galaxi*, de megyek is vissza pléjelni. jó játékot mindenkinek!
  • FlyHigh
    #17796
    Jobban. főleg ha még alig van feltelepítve háttérben futó alkalmazás, könnyű registry:D