31662
CRYSIS
  • omen1981
    #17755
    Sziasztok. ezt is meglehet variálni hogy legyen very high felbontás xp alatt vagy csak a demót lehetett!
    És ha valaki tudna linket dobni honnan szedhetem hozzá a dolgokat azt nagyon megköszönném
  • Belucz
    #17754
    Hát mexicco!Amit összeállitottál gépet az nem rossz,de ehhez kevéske lesz!:) Szerintem inkább ruházz be egy 8800 GTXbe vagy Ultrába és akkor pöpec lesz!Amugy az én tapsztalatom az hogy a játék elején jobban ment nálam a game, de az idegen részeknél,főleg amikor bementem az űrhajóba, elég durván lecsökkent a teljesitmény még full minimumon is!:S A vége iszonyat gagyi, ennél többet vártam!Nem is volt igazi harc az idegenekkel,meg nem is voltak változatosak az ellenfelek!Amúgy az eleje sokkal jobban teccett!
    Szzoli30 milyen barlangrendszerre gondolsz?Az amikor be akarnál menni az űrhajóba vagy mi?Tudok küldeni mentést,ha leirod pontosan melyik pályánál akadtál el!
  • Rainbow15
    #17753
    Az normális, hogy lowon 25FPS? Már csak így tudok játszani, mediumon játszhatatlan.
  • Roger6
    #17752
    Ezt mind postán küldték? Biztos tankkal hozták.
  • KILLER2
    #17751
    Ez kérem a Special Edition. Itt ugye elérhető multiban a + jármű és ezzel lehet majd. Hátulján van egy kód, gondolom az kell serialnak.
  • w77d
    #17750
    sok ellenfélnél van rakétavető, nézz körül!
  • Rainbow15
    #17749
    Hát shotgunnal elég nehéz leszedni.
  • w77d
    #17748
    exclusive vehicle unlock?
    az meg mi?
  • mexicoo
    #17747
    Üdv!
    Még nem probáltam a játékot,a gépemen jelenleg nem is menne,de tervezem,hogy 1 hónapon belül költök rá kicsit..
    Ezzel a konfiggal sztetek hogyan futna : Asus P5KC,Core2duo 2.33GHZ,2GB 1066MHz DDR-II,Asus GeForce EN8600GT512MB DDR III (ezt tervezem megvenni) ?
    Gondolom némi tapasztalatotok van,ezert kérdezem...
  • KILLER2
    #17746
    Úgy érzem muszály megmutatnom, hogy mim van
  • kill3r21
    #17745
    én már végigvittem legkönnyebben...majd nekiülök nehezebbenis....
    de asszem valami grafikai tuning kellene...mert a gépemen jol megy ugyan...30 fps körül high és egykét dolog medium..de a játék vége jo ha 9 fpst megy ....
  • grebber
    #17744
    Kedzésnek normálon toltam végig
    Most viszem egyel nehezebben de kétlen hogy nehezebb lenne.

    Anno Far Cry is az volt hogy normálon toltam és belegondoltam ez milyen brutálnehéz lehet realisticon azt majdhogynem könnyebb volt!
  • Silent Knight
    #17743
    ne én feladom, emberek, LÉGYSZÍ ÍRJÁTOK MÁR MEG HOGY KELL BEJUTNI ABBA A SZÁJBARÁGOTT BARLANGBA, már vagy 5en elakadtunk itt. nemlehet feljutni sehogy, egy kis rés van fent, ott át lehet látni, de hiába szóróm gránátokkal vagy rpg-vel, semmi nem történik
  • w77d
    #17742
    lelőni?
  • Rainbow15
    #17741
    Amikor megyek az ásatáshoz, követ egy heli. Mit kell csinálni, h eltűnjön? Cloak nem segít, ha meg futok, akkor gyorsan elmegy az energia, úgyh nincs ötletem.
  • szzoli30
    #17740
    Helló!
    Nem tudnál egy barlang belsejében lévő mentést küldeni, mert nálam a barlangrendszer ajtaja kövekkel van tele és nem tudok bemenni, vagy esetleg nincs valami tippet hogyan jussak be!
    Köszi!
    [email protected]
  • Belucz
    #17739
    Hogyan kell kinyirni azt a baszott nagy idegent az anyahajón?Akkor már nálam van az atompuska is!De hiába célzok vele,azt irja ki hogy nem befogott célpont!Mindenhogy lövöm,de nem hal meg!Esik az eső a hajó fedélzetén meg minden romokban!Szal vki irja már meg hogy hogyan kell kinyirni!
  • szzoli30
    #17738
    Helló!
    Nem tudnál egy barlang belsejében lévő mentést küldeni?
    Létszi! Köszi!
    [email protected]
  • Kimi23
    #17737
    A Witcher-t nem próbáltam még, a többivel teljesen egyetértek.
  • wesker24
    #17736
    Egyáltalán milyen nehézségi fokozaton viszed te ?? Ha neked olyan könnyü volt ?? Szerintem az a rész

    amikor a prophetet kell védeni az minden csak nem könnyü rész !! Igencsak idegesitő egy rész !!

    Vagy talán te olyan profi gamer vagy hogy mindent átviszel elsöre ??
  • szzoli30
    #17735
    SEGÍTSÉG VALAKI?????
    Gondolom aki ezen túljutott annak van mentése!
    Köszi szépen!
  • wesker24
    #17734
    Na azért az alienek kinyirása nem pik pak !! Esetleg akkor megmondanád milyen fegyóval nyirtátok ki öket !!

    Mert nálam van az alien puska de amikor egyszerre 3-an vagy többen jönnek akkor már az is kevés hozzá !!
  • grebber
    #17733
    Ez könnyű rész volt nemértem az elakadásod alieneket simán kinyirtuk pik pak azt mehetett proféta melegedni!
  • szzoli30
    #17732
    látom senk nem tudja a megoldást!
    Nem küldene valaki a [email protected] címre egy barlang utáni közvetlen mentést!
    Azt nagyon megköszönném!

    Köszi!
  • Zaicev
    #17731
    Nekem pont ez a bajom mint szzolinak, de még eddig jó megoldást nem hallottam.
    Ott néhány szikla más színű mint a többi, de rpg-vel is lőttem, de semmi..:(
  • szzoli30
    #17730
    Most akkor ezt nem értem! A vízeséstől jobbra lévő barlangról beszélünk!
    Nektek az nyitva van? Vagy kilövi valaki? Vagy mi? Én jövök folyamatosan, megölök mindenkit, majd megtalálom a néger főnököt, az elkezd szaladni a barlang bejárata felé! Majd ugrál a köveken mint a mérgezett egér! A bejárat előtt sziklák vannak! Senki sehova!
    Valaki legyen olyan szíves és fejtse ki, hogyan ment be abba a kurva barlangba, mert kidobom a gépet az ablakon!
    Köszönet!!!!!!
  • tobias88
    #17729
    szerintemtem a 9et nem éri el
  • wesker24
    #17728
    Hello na sikerült továbbjutnom de ahol most vagyok azt képtelenség megcsinálni !!

    Éppen a Prophettel vagyok ideje van még elég kb 60 körül mondja el kell érnünk a hidat igen de annyi az alien hogy nem jutunk oda el idöben ha én oda is jutok ö már féluton meghalt !! Mert ha elöre futok ahelyett hogy tovább futna inkább az alienekkel foglalkozik !!

    Hogy a francba lehet ezt megcsinálni !! Ha leállunk küzdeni az alienekkel akkor fogy az idő és akkor egyikünk sem ér oda !!

    Na meg aztán ha valahogy sikerülne elérni a hidig mennyi van még hátra amig védeni kell a Prophetet ??
  • grebber
    #17727
    Ez nem banyalás én is jóra értékelem a játékot csak ne lenne benne az a sok bug!
  • bakvarnyu
    #17726
    Na a gamespot csontig benyalt nekik, 9.5 pont:
    http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/review.html?page=1&sid=6182739&part=rss&subj=6182739
  • Atesz22
    #17725
    en a barlangba siman be tudtam menni,lex bent 2 forgopuskas nano-koreai is. meg nem is toltott,amikor be kellett menni. nincs nyitva nektek az ajto? a xemkozti hegyrol lovik xet axxem,mielott megkozelitened. node,en meg nem tudok kijonni....:) a gravitacio nelkuli rexen. GREBBER...egex pontosan mit csinaltal az alatt a bolyongas alatt? ott vok elakadva ahol ilyen 2 baxott nagy cso jon ki felvaltva a falbol.
  • Zaicev
    #17724
    Nekem szintén a barlangba bejutás nem megy, ez valami rejtett hiba, vagy bug lehet?
    Amikor behozom a konzolt, kiírja az ip-met, nem kellene kiiktatni a netet?
  • szzoli30
    #17723
    Egyetértek!
    É sem tudok be menni a barlangba, mindent megpróbáltam már, de semmi, a főnök is csak ott toporog és semerre se megy.
    Előre is köszi a választ.
  • Silent Knight
    #17722
    nemazért, de valaki mondja már meg mi a jó életet kell annál a ***** barlangnál csinálni... előre is köszi...
  • grebber
    #17721
    Basszus ahogy ovlasgatom kommenteket felvetödik bennem a kérdés hogy vajon sokan else olvassák miket mond a game miket ir ki a képernyőre??
    Hogy kell Prófétát megmenteni ? LOL meg a térképen a pontok is csak disznek vannak mi?
    Egy helyen torpantam meg a gameben de 15 perc bolyongás után megtaláltam a kiutat a gravitáció nélküli barlangból!

    Valaki nemtudja a cd kulcsot hol tudnám átirni? Mert eredetire le akarom cserélni!
  • Lazlo
    #17720
    annál a résznél vagyok ahol előkerül a parancsnok tiszta jég minden és kikell menekíteni qrvára idegesít :D
  • Akylleus
    #17719
    sziasztok, hova menti az f12vel keszitett kepeket? koszonom!
  • nero
    #17718
    Szerintem vegyel gameboy-t es azzon nyomjad. :) Lehetseges hogy jobbat, szebbet tudnal irni? Hajra. figyelemmel kiserjuk. Ha meg szaggat very high modba akkor vegyel meg egy kartyat hozza. Nekem Striker extreme 4Gb ram Core2 quad 2 x 8800GTS 1280*1024 es nem szaggat. (Na jo volt ra pelda hogy igen) Vagy vegyel meg egy video kartyat es ha nem megy akkor fogd ra a nyuszira. Ezt a jatekeot nem a mai kor high kartyakra irtak majd az nvidia 9xxx szeriakon mar gond nelkul fog menni. Kis turelmetlem.
  • Atesz22
    #17717
    bent vagyok a hegyben az idegeneknel,de elakadtam,valami gyarxeru rexnel vagyok,2 cso jon ki a falbol felvaltva es megy be a hely masik felebe,valamilyen gepet xallit,vagy mit. a terem vegeben meg van 2 cso,gondolom arra kene menni,de nem tudom hogy kene kikapcsolni a bennuk levo ellenaramlast. valaki?
  • Rodman6
    #17716
    Ha árnyékszerű fekete emberek vannak a képen akkor ideje lenne már lecserléned a direct x 9-edet egy augusztusira legalább. Mikorit használsz? 2002-eset?