31662
CRYSIS
  • oniel
    #17876
    http://www.cheathappens.com/show_cheat.asp?ID=23367
  • tiburon26
    #17875
    hali!valaki megmondaná hogyan kell kinyirni azt a nagy szörnyet a hajón?köszi!
  • w77d
    #17874
    nagyon kíváncsi vagyok!
  • NeBby
    #17873
    Hm?

    OFF
    Ma jön meg a 8800GT m , még 4 óra előtt , majd megírom hogy megyeget
  • Berv
    #17872
    Nem működött ? (\r_displayinfo 1)
  • Brolly28
    #17871
    pls vki aki már továbbjutott a core pályáról mondja már meg ezt | #17863
  • NeBby
    #17870
    Valaki meg :)
  • sas13
    #17869
    valaki megtudná mondani hogy kell a crysisbe kiíratni az fps-t kösz
  • #17868
    Valami bug lehetett. Újrakezdtem a pályát, mostmár jó.
  • Akylleus
    #17867
    elvileg szetrobban elotted egy atjaro, es arra kell tovabbhaladni. szoval lehet, hogy bug, ha nincs irany. toltsd be ujra a palyat, talan az segit.
  • #17866
    Kijutottam a Core pályából, de elakadtam. Feladatom megvédeni Prófétát. Kilöjjük az ellenséget, és nem tudom higyan tovább. A térkép nem mutat enemyt, próbáltam a sziklákra ugrálni, de az sem j9tt be. Itt vagyok most, nem tudjátok hogyan tovább?

  • Akylleus
    #17865
    lenne oly szives valaki, hogy kuld nekem egy save-t, a kezeben a TACgunnal, mikor ki kell loni a celt?
    koszonom!
  • ellington
    #17864
    ez engem is érdekelne, ugyanitt akadtam el. sok egymásba érő utca van azon a részen, és ez lenne az egyetlen használható átjáró..
  • Brolly28
    #17863
    itt tartok
    nem tudjátok h itt h lehet átmenni?
  • LoCk
    #17862
    Nem a Vistanak koszonheto :) es nem is DX10.
    Ez XPSP2 DX9.
    Very High beallitasok.
  • Brolly28
    #17861
    hi!
    a core nevű pályán vagyok össze vissza mentem és találtam 1 kék kerek ajtót de vmi erőtér azt h lehet kinyitni?
  • Lazlo
    #17860
    Szija!! én is itt akadtam el van 2 nagy kerek izé amit itt lefotoztál egyikhez ha közel mész kinyílik valami és ott kimész és kész!
  • varga peti
    #17859

    itt akadtam el.
  • varga peti
    #17858
    ott vagyok ilyen vizszerü sulytalanságban és ilyen meduzák vagy mi a f..szok támadnak lebegnek a tárgyak de már kétszer mentett szerintem a végénél lehetek ilyen kék elektromos sugárnyalábok is vannak .fingom nincs mit kéne itt csinálni...
  • varga peti
    #17857
    A Barlangból ,hogy lehet kijutni már egy órája ezzel szopok hihetetlen szar egy rész.
  • Berguson
    #17856
    Huh...Nekem 8800GTX-em van,de én ennyire szép részekre nem is emlékeztem....
    Ezek a szép képek,lehet a 8800ultrának köszönhetők...? Vagy esetleg a dx10-nek és a Vistának?
  • Berguson
    #17855
    Sziasztok!

    Meglepődve olvasgattam a Bug-os hsz.eket!Nálam hála isten nem volt gond a barlanggal,ott simán bejutottam!Ellenben az anyahajón volt nekem is Bug,de csakis akkor az egyszer,mikor a reaktort kellett leállítani!Én is kicsit elakadtam ott,de aztán sikerült bejutnom!Amúgy később még arra kellett mennem,s akkor már le sem engedett oda a "lejáratba"...
  • LoCk
    #17854
    [url=http://photohost.extra.hu/up/gallery.php?entry=images/1195174109.jpg][img]
    [url=http://photohost.extra.hu/up/gallery.php?entry=images/1195174222.jpg][img]
    [url=http://photohost.extra.hu/up/gallery.php?entry=images/1195174272.jpg][img]
  • Purga
    #17853
    Már ha tudja, mit kell benne be/átállítani...amúgy jó ötlet.
    Egyre érdekesebb bug-ok vannak, bár ez remélem egyedi, a barlangos bőven elég lenne
  • KILLER2
    #17852
    Ha nem lesz jó, sandboxban alkothatnál rajta, azt jó lesz.
  • wesker24
    #17851
    Ok megnézem full lowon hátha akkor nem lesz ilyen hiba !!
  • Purga
    #17850
    ...Értem! és ha leveszed az egész/minden grafikát előtte LOW-ra akkor is ezt csinálja?
    Ha igen, akkor passzolok, másnak nem volt ilyen még, legalábbis itt még nem írták
  • wesker24
    #17849
    Mondom szó szeriint a padló/föld grafikája látszik nincs vele gond csak az hogy valamiért eltünnünk benne mert beleesünk a vizbe !! És nem tudunk rajta járni mert egyből vizbe esünk a padlón keresztül !!
  • Purga
    #17848
    Asszép!
    Nem valószínű, hogy csak grafikai BUG mivel, akkor csak a padló nem látszana, de a semmin is tudnátok járni...bár lehet hogy tévedek...esetleg ha visszaveszel a grafból? Lehet megoldja, mint a barlangos részt :S
  • KILLER2
    #17847
    Most nem azért, de az én special editionom pont ugyanúgy magyar, mint a sima.
  • wesker24
    #17846
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hello én most találkoztam egy nagyon idegesitő grafikai buggal ami miatt szinte lehetetlen tovább vinni a játékot !! Jelenleg épp az anyahajón vagyok amikor megtámadtak az alienek sikerült visszaverni őket egy kis időre de megsérült a hajó reaktora és le kéne menni a főmérnökhöz !! Na itt jön az irtozatosan nagy grafikai bug ugyanis amint lemegyünk a lifttel a többi katonával az alsó szint padlója olyan mintha nem is létezne ugyanis ott van lehet látni de amint megközelitjük rálépünk a padlóra elsüllyedünk beleesünka vizbe !! Láttam a hogy a katonák bemennek az alsó szintre és eltünnek mind egytől egyig a padlóban belesülyeddnek a padlóba ahogy mennek tovább ! És emiatt sehogy se tudok tovább jutni !!


    Volt már valakinek ilyen nagy grafikai bugja ?? Ilyenkor mit lehet tenni ??
  • Terayon
    #17845
    A TAC problémára....

    A játékot eredeti DVD röl feltelepitettem, de ennél a pályánál, valami ojbect hibát ir ki a consol elöhivásakor.
    A megoldásként a `kölcsönzött verzióval` ujratelepitettem (javitottam) a játékot, és igy most simán lö a fegyver, ha ráirányitom a célpontra, amit a csaj ad meg..
  • bladex
    #17844
    Én felvettem a fegyvert ott ahol a ruhát szerelték de nem birok lőni vele.
  • Akylleus
    #17843
    nekem is ez a problemam. sehol nincs a tac, visszamenni oda, ahol szereltek a ruhamat, nem tudok. masoknak ez, hogy ment?
  • bladex
    #17842
    Srácok valami főellenséget kéne lenyomni a anyahajón. Állandóan dumál a csaj hogy fogjam be a fegyverrel valami TAC GUN vagy mi a fene. Van nálam egy puska ami nem akar semmit befogni. Nem birok lőni vele. Tudna valaki segíteni?
  • Terayon
    #17841
    Na pont itt akadtam el én is, ha valakinek lenne megoldása annak örülnék.
    Egyébként ha megnyomod a consol( ~) gombot, Neked nem ir ki pirossal hibás betoltéseket ??
    Valami `error blablabla object` vagy mifene sorok pirossal.
    Töréshibárol nem beszélhetünk, mert eredeti a játék..
  • Purga
    #17840
    Jó kis fejtörő! xD
    Porig rombolod a grafikát és kész is a juk :)
  • Balumann
    #17839
    Hát ez értelmes :D Ok akkor megpróbálom majd, köszi!
  • MaskimXul
    #17838
    Oldal alján
  • MaskimXul
    #17837
    Csak sejtésem van, de biztosan nem tudom. Én csak azt mondom, amit olvasok külföldi fórumokon, és már másnak is működött