31662
CRYSIS
  • Alexease
    #17996
    1 palya (:p) 11 kuldetes.
  • DarkSector
    #17995
    DX10-et hogy kell frissíteni?
  • csuripi
    #17994
    regeditben át tudod írni a cd kulcsot
  • peti71
    #17993
    Hello a demóhoz amit csináltál az is nagyon jó lett, én aszal toltam ezt is fel rakhatná valahova jó lenne,
  • CUCLI
    #17992
    na, én is végigtoltam. nálam 8.5/10 ^^ jó lesz ez. most viszont elteszem és akkor veszem elő legközelebb ha lesz új konfig
  • fer007
    #17991
    szevasztok !összesen hány pálya van a játékban?
  • mikiking
    #17990
    Amugy valaki nem tenné fel nekem vhova egy olyan konfigot,ami kurva jo.......? kavarokkal + ami kell........mint az előző hsz be van ... please
  • HeadHunter86
    #17989
    Na, megvan az új proci. Szórakoztam a beállításokkal, medium-tól very high-ig minden van nálam, + átírtam a configot. Most annyira durván néz ki a játék hogy majd beszarok, komolyan mondom még linkelve se láttam itt ilyen képeket.
    Ami nagyon látszik és szemberűnő azokat Very Highra raktam, viszont amin annyira lényeges azt mediumra.
    Pl. Hang, textúra és Árnyék medium. Medium Textúra is bőven részletes. és sok erőforrást meg lehet vele spórolni. Shader, víz, meg még 1-2 dolog Very high, ezektől iszonyú szép lesz a játék.
    Highon hagytam az opject detailst pl. Most több nem jut eszembe.
    Bőven játszható 1280*1024-ben az alul látható configon. a változókkal is variáltam, csak szépítés végett írtam át őket, szal nem butítottam semmin.
    Meg vagyok elégedve.
  • Balumann
    #17988
    Na még mindig ottvagyok annál az átkozott barlangnál az elején. Kipróbáltam, levettem mindent low-ra, megöltem azt a kóriai hadjáratot meg azt a pár ellenséget a folyó "túloldaláról", találkoztam prófétával a barlang előtt. (ezután mentettem egyet akkor is mikor megöltem ott mindenkit és menni kellett tovább). Sajnos ugyan úgy ottvolt a barlang, nem volt beomolva. Utána állítóttam, felraktam mindent maxra, ki is léptem a főmenübe, és utána vissza. Semmi változás sajnos, a barlang ugyan úgy nem volt átjárható :(
  • GYGAGER
    #17987
    Hogyan kell kinyírni az ellenséges hadihajót , amelyik ráterpeszkedik az anyahajóra???? Mindennel próbáltam, de nem történik semmi. 1000xer lőttem, bemértem tac-al de semmi..... SEGÍTSETEEEEEK , mert begolyózom....
  • Doom 4
    #17986
    ok köszi
  • KILLER2
    #17985
    Az iskolában az alsó szinten az egyik szobában van néhány LAW, azokat vedd fel. 2-3 rakétával megvan egy tank.
  • Doom 4
    #17984
    a második pályán hogy nyírom ki a két tankot ?
  • Lobsterman
    #17983
    AMD X2 3800+ prockó @2200GHz, 1 giga RAM, Geforce 7900GS mellett medium-high beállítások mellett enyhe röccenésekkel simán fut. nálam. Szóval betippelem hogy mediumon nálad is elfutna simán.
  • fenomen18
    #17982
    esetleg ha valaki belinkelné azt az oldal címét ahol letudnánk tesztelni a gépünket hogy mennyire képes, akkor eltudjuk dönteni hogy meg-e ill. letöltsük az egész gamet!
    kösz
  • GamerAdams007
    #17981
    Töltsd le a demót, próbáld ki hogy hogy megy, aztán az alapján könnyebb lesz dönteni.
  • attila46
    #17980
    Skacok!!2.6 os pentiumom van,12?? ddr2 ram,geforce 7600 gt 256 ramal.................szerintetek menne a game nálam? Bizonytalankodok ,hogy meg e vegyem??
  • NeBby
    #17979
    Akkor már az 512 es G92 es GTS t várd , az jobblesz , drágább , erősebb :) (75-80k) De az veri a GT t 15-20% al!
  • NeBby
    #17978
    jaja , minnyár lesz 256 os is 35k körüli áron!
  • NeBby
    #17977
    Ne kérdezzétek hol vettem ,mert már nincs , se nagykerbe , se sehol , ami volt elfogyott ilyen szép áron ! Kb 3 hét és lesz 55 körül
  • NeBby
    #17976
    A GT 65k volt , de csak mert hiány van belőle és nem bírtam tovább várni :)
  • fenomen18
    #17975
    hali!az az oldal címe kellen ahol letudom tesztelni a gépemet hogy menni fog e rajta!
    szal kéne az oldal címe !előre is kösz
  • Martins15
    #17974
    És mennyibe volt ez neked összesen?
  • Rainbow15
    #17973
    oks. a windows friss, most tettem fel. remélem nem a proci miatt akad, mert a leggyengébb kétmagos, ramot meg tudom bővíteni majd.
  • Silent Knight
    #17972
    nekem 2gb van, és low-medium közötti beállítokkal megykek, töltsé miatt soha nem akadt meg (kivéve mentés, aakor egy pillanatra) csak neked kicsit jobb géped van (enyém: P4 3.0GHz HT/ 800/1MB , Kingston 2GB Kit Dual, Gigabyte 7600GS 256MB, és egy Western Digital Caviar 250GB-s (16MB) HDD, és bár nem teljesítémynővelő, de egy Logitech MX1000-es egér), ajánlom a lemeztöredezettésmentesítést, vagy a textúrák méretének csökkentését vagy alacsonyabb felbontást
  • GamerAdams007
    #17971
    512Megás és 1G-s változat is van asszem.
  • GamerAdams007
    #17970
    Szerintem texture, shader, és object beállításait vedd le és próbáld ki, azt hiszem azok a leginkább mem emésztő dolgok.
  • KILLER2
    #17969
    Hát ennyit a jó kis GTSemről. Bár még egy jó ideig nem cserélem, de azért nem jó látni, hogy egy nála asszem olcsóbb kártya odavágja. Amúgy ennek a kártyának mekkora is a memóriája? 512 mb?
  • priluki
    #17968
    És mennyibe fájt?
  • Rainbow15
    #17967
    Akinek 1GB ramja van, leírná milyen beállításokon játszik? Mert ha én megyek egyet előre, akkkor akad, és eléggé játszhatatlan.
  • grebber
    #17966
    Ez jól hangzik!Én is 8800GT-t akarok de előbb megvárom az új GTs- mit mutat!
  • NeBby
    #17965
    Nah szal megjött a 8800GT m végre , kellemesen csalódtam , jobb mint a tesztekbe !!!
    Konfig:
    Q6600 @ 3.2GHz
    4GB OCZ 1066MHz
    8800GT @ 700/1720/2000
    ASUS P5K
    1280×768 (ws)

    Minden high:
    35 alá SOHA (talán nagyon ritkán , de sose vettem észre) nem ment az fps , 45-50 körül mozgott mindig

    Minden high ,2×AA:
    30 alá nemment soha , kb 5-8 fps el kevesebb , mint AA nélkül

    Minden very high:
    25 fps alá nemigazán ment , 35 az átlag kb , de azt vettem észre , hogy néha animációk között beakad 1 mp re , elég érdekes...

    Minden very high , 2×AA:
    25-30 körül ment , még így is elég játszható volt! (így tolom :) )

    Elég fasza a kari , nagyon ajánlom mindenkinek !
    Hűtéséről pár szó :
    70% on használtam , ilyen húzással:700/1720/2000 , crysis közbe 70 fok fölé nemment , többi gameba 60-65 fok! És 70% on nem is olyan hangos , prochűtőm hangosabb (Hyper UC)
  • #17964
    Végigvittem. Náalm 7/10 a játék
  • bordy
    #17963
    pedig csak lőni kell azt a lényt, én pofán lőtem rakétákkal meg gaussal, mást nem használtam.
    távcsővet meg nem is értem, én egyáltalán nem használtam, elején a az erdőben csak, na meg a légitámadásnál.
    ucssó nagy lénynek meg ki kell lőni 4 kis lövegtornyát (azt is rakétavetővel elintézem simán) aztán a heli semlegesíti a pajzst aztán lehet nyomni neki 1x tac-ot, aztán jönnek kis szarok, aztán jobb oldalt is leszedik a pajzst, oda is egy tac. majd végén bele a "pofájába". simán 2x kell bal klikkelni a taccal, de lehet hogy csak 1x. beméri, megy a kis csík, bemérte és lőni kell már csak.
  • #17962
    A játék soundtrackje elérhető valahol?
  • k3nGu
    #17961
    a fedélzeten lévá 800 lábú szart rakétavetővel kell lőni, lehetőleg inkább a lábára, örök rakétavető a bal oldali lábánál van, a nagy hadihajónak meg kikell lőni az ágyúit, utánna majd neki kell atom, befogni 2 oldalsó szárnyát...
  • varga peti
    #17960
    semmi nem történik csak a távcsö de azért kösz:S
  • varga peti
    #17959
    Köszönöm
  • CUCLI
    #17958
    B gomb -.-'
  • varga peti
    #17957
    Az idegen űrhajót hogy lehet megsemmiiteni mert hiába lövöm gaussal, rakétavetővel semmi nem történik már rohadt unalmas:S
    Van nálam valami atomfegyver(TAC) de azzal meg nem lehet löni azt irja nincs befogva a célpont.S