31662
CRYSIS
  • mikiking
    #18036
    Helo.......Befolyásolja az a játék müködését az émn 256 megás graf kártyámmal,hogy pl. benne van a pro street, a cod 4 , a timeshift. a fifa, a cod 2 ??? mert nem tom, de vhogy gyengébben muzsikál az uj hardverrel a full,mint a demo muzsikált az akkori driverrel ..........
  • lac coo
    #18035
    + 11 000 ? :DDD
  • barmi
    #18034
    Az ati miért nem dobott még ki új drivert??
  • barmi
    #18033
    akarom mondani karcsúúú
  • barmi
    #18032
    Alul olvashatod a konfigom, egy hajszállal erősebbb a procim és a videokártyám is de minden mediumon van és elég nvetségesen fut néha a játék. ez lehet hogy csak videokártya driver hiba (catalyst 7.10) de én már nem reménykedem. Szeréntem ami kéne hozzá az legalább 2 giga 800-as ram de lehet hogy 3 is beleférne +egy hd2900xt 512 ddr3 meg egy 6000x2-es proci. ezen már gondolom nem lenne rossz. A te configod nem túl sok a tapasztalatok alapján sőt azt is mondhatjuk kimondottan keacsúúú
  • ToCsEk
    #18031
    Crysis trilógia!
  • mikiking
    #18030
    Helo.......Befolyásolja az a játék müködését az émn 256 megás graf kártyámmal,hogy pl. benne van a pro street, a cod 4 , a timeshift. a fifa, a cod 2 ??? mert nem tom,de vhogy gyengébben muzsikál az ujhardverrel,mint a demo muzsikált az akkori driverrel .......
  • 4D
    #18029
    "játékot úgy elb*szták, mint (ide kéne valami jó kis beszólás"
    Mint a Vistát?
  • kill3r21
    #18028
    detto hasonloval küzdötteménis...9fps a végén szánalom...pluszs a hajoba kerülés hirtelen..LOL
  • Brolly28
    #18027
    lowon el
  • Brolly28
    #18026
    az előző terembe mennyi vissza ott kell más fele menni
  • medog
    #18025
    hello. ezen a gépen elmenne szépen a game? :
    : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4600+
    1 GB RAM
    256MB ASUS X1650 videókártya
  • ellington
    #18024
    #17884, valaki tudja, hogy innen hogyan tovább?
  • NeBby
    #18023
    Az mitől van h próbálom betölteni a játékot , de mikor megnyomom a gombot betöltés után fekete kép és a háttérbe kiírja h crysis működése leállt... Tegnap még nem volt ilyen :) Resiztem stb , benchmark elindul , nemtom HEELP
  • grebber
    #18022
    Van állandó magyar szerver?
    Amúgy titeket felenged minden szerverre? Mert nekem kb 100 ból 1 ha beszokott jönni :(
  • HeadHunter86
    #18021
    Cool ez a havas rész, nekem nincs kevesebb FPS-em itt se, kb annyi van mint a játék első felében.
    A bugok elég idegesítőek, főleg a beragadó scriptek. Talán az az 1 ami zavaró.
  • KILLER2
    #18020
    Érdekes dolgok vannak ebben a játékban. Kegyetlen nagy szükség lenne egy patchre.
  • bordy
    #18019
    ha a saját osztagos embereidre gondolsz akkor sztem az direkt volt úgy, én se tudtam széttőrni őket. el akartam venni tőle a rakétavetőt :D
    tudod, a hullát se bánthatod...
    átmenést azt nem figyeltem.
  • fsgh
    #18018
    nekem ha durvább fegyverrel lőttem le egy koreait volt hogy akkorát repült csak lestem:D:D:D

    ja meg lelőttem egy Alient, lezuhant és a "lába" beakadt egy dobozba de a feje meg ment tovább és a "lába" meg nyúlt mint a gumi :o ki akartam menteni a képet de későn eszméltem:D
  • KILLER2
    #18017
    Meg még régbebben volt döglött alien, aki lebegett, de nem mozgott, de nem is tűnt el és lőtte az AI.
  • KILLER2
    #18016
    Kifelejtettem a fagyott embert, akin át lehetett menni és nem lehetett széttörni semmivel.
  • bordy
    #18015
    jóvan, akkor én szerencsének mondhatom magam bugok terén. semmi fagyás, mindent tudtam használni, minden bejött, nem estem át sehonnét sehova, nem repkedtek emberek lelővéskor :D de azért jöhet a patch. csak épp grafikai élvezkedés nem volt XD
    lehet szívatt a játék hogy vagy ez vagy az :D
  • KILLER2
    #18014
    Eddig csak pozitív véleménnyel voltam a játékról, de most hogy a huntert kell megölnöm a hajón, azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, hogy ezt a játékot úgy elb*szták, mint (ide kéne valami jó kis beszólás). Nem értem, hogy hogy lehet így elcseszni egy pályát. Sok játékban összesen nincs ennyi hiba, mint ebben az egy szaros pályában. FPS 20 alatt, gyönyörű, főleg akkor, amikor 9 FPSel menekülök, hát azt hittem, diavetítést nézek, de jól van, szép graf, sok effekt, elmegy. De az, hogy 4x estem le a hajóba a fedélzeten át, hogy a hajó szélén lévő kis hídról ha a hajó felé megyek, akkor átmegyek rajta és hogy most még a gép is befagyott, az már sok. Meg nekem az is érdekes, hogy mintha a gépem nem nagyon nyújtaná az elvárható teljesítményt.
  • peti71
    #18013
    Köszönöm,,
    Ki próbálom Vistán is,,
  • Tatyla
    #18012
    szerezz egy rakétavetöt,van ott valahol biztos..
  • Gascan #18011
    pontositanák, ahol megfagy a tudós vagy régész .... vagy minek nevezzem :)
  • Gascan #18010
    sziasztok, elakadtam annál a résznél ahol először megtalálom a szörnyet egy bizonyos kutatólaborban, és utánna el kéne jutnom a kimenekitési pontra de egy fránya helikopter utatmat állja és nincs semmi féle fegyverem ellene csak ak47+grenade launcher meg shotgun, hogy lehet kilőni ezt a helit?
  • HeadHunter86
    #18009
    Beállításaim

    Aláírásban a configom. Hangsúlyozom XP alatt.
    Sztem így elég szép és gyors ezen a configon. Ezt tudtam kihozni belőle.
  • Gabesz amd64
    #18008
    mért van az ha rákattintok egy mentésre kilép a játékból...állandoan

    ez mitől van?
  • GYGAGER
    #18007
    Segítség!!!
    Az anyahajón vagyok, és azt kéri, hogy jussak el a Vtol-ig, közben lőnöm kéne a nagy sast vagy mit, de belelőttem 1000xer nem történik semmi. Az anyahajó mindkét oldalát átkutattam, de semmi mit tegyek ???Lécci lécci lécci
  • w77d
    #18006
    nekem pont fordítva! a fagyos részeknél megy simábban a gép, nem is melegszik úgy a vga (hűti a környezet)
  • fsgh
    #18005
    most tartok ott hogy ledobták az atomot és meg kell védenem a hajót. Itt azért elvéreztem 4x aztán ki is létem majd probálkozom később:P am nagyon jó kis gém lett:) De ahogy fagyos lett a környezet az FPS-esk száma is befagyott 20 alá:SS
  • Jagumo
    #18004
    csak eredeti tudtam felmenni... a hveroméval

    oylan crysisal amit letöltöttem hogy lehet multizni?? XFire vagy All Seeing eye?
  • neptum
    #18003
    én is kivégeztem a játékot a vége egy kicsit érdekes volt de egy egész kellem játék lett kedvenc emberem Proféta volt
  • Gabesz amd64
    #18002
    a special edition változathoz hozzá jár
  • NeBby
    #18001
    inno
  • Zinaj
    #18000
    Gainwards a karid Brenyo?
  • NeBby
    #17999
    Még énse tom , próbálgatni kéne ... régebbi hamachival , direct ip stb
  • fsgh
    #17998
    megy hamacsiba?:O úgy tudtam nem...
  • NeBby
    #17997
    Nah hamachi szoba , kis multihoz:

    Szoba: -CRYSIS-
    Jelszó: crysis

    GYERTEK , GYERTEK!!!