31662
CRYSIS
  • varga peti
    #17956
    ill nálAM A KIBONTOtt iso file 6.03GB
  • simonl #17955
    Köszönöm....
  • varga peti
    #17954
    ja annyi
  • wesker24
    #17953
    Nekem mondod nálam is szinte kifogyott már szinte teljesen minden rakétavető gauss minigun stb..
    és még mindig élt a rohadt dögje !!
  • varga peti
    #17952
    forgótárashoz sincs már ?gauss löszer van az a hajókabin mellett .én meg még mindig nem tudom kilőni az idegen ürhajót fel se vesz vagy 100 rakétavetőnyi löszert itt valami nagyon el van baszva vagy bugos nem vágom de ilyet még nem láttam egy játéknál sem

    valaki mondja meg mit kell itt csinálni légyszives
  • simonl #17951
    Köszönöm kimerítő válaszodat......

  • #17950
    Nekem elfogyott a fedélzeten a lőszer :( Egy kurva rakétavető sincs már. Ilyenkor mit kell tenni?
  • Peetboy
    #17949
    Gyors válasz: Virágboltban nem kapni Crysist.
  • simonl #17948
    Sziasztok, gyors kérdés

    A "virágbolti" verzió 6.02 Gb???
  • Cápafogxy
    #17947
    Nah bazz ekkora szar befejezést, várom hogy töltsön a köv küldi erre vége ...
  • varga peti
    #17946
    azt egyszerü amikor már tele van a f..od a lövöldözéssel gyorsmentesz töltödsz kicsit és lövöd lövöd és lövöd lehetöleg kerülgesd és térj ki a jégcsapesö elöl elöbb-utóbb megmurdel gaussal és rakétavetövel kináld meg gyakran
  • wesker24
    #17945
    Na én is ugyanitt tartok csak én már magát az alient se tudom hogy kell kinyirni aki a hadihajón van !!
  • varga peti
    #17944
    Az idegen ürhajót hogy lehet megsemmiiteni mert hiába lövöm gaussal, rakétavetővel semmi nem történik már rohadt unalmas:S
    Van nálam valami atomfegyver de azzal meg nem lehet löni azt irja nincs befogva a célpont.S
  • kill3r21
    #17943
    a TACot ennél még nem lehet használni legalábbis nekem nem sikerült....majd utánna ha ezt kinyirtad:D
  • grebber
    #17942
    Na eddig jó a multi 1 azaz egyetlen egy szervere sem lép fel!
  • Jagumo
    #17941
    nem nyügöz le a multi.... ahogy a COD4 multija sem :)

    nagyon jóó! de sokkal jobbat vártam...
  • grebber
    #17940
    Na mondom multizok végre! Erre akarok csinálni accountot de azt irja email cimemhez rossz a kod mondom fasza.Bármit irok rossz a kod.
    Azt kicsit gondolkodok mondom belépek a bétába csinált accountommal és elfogadta:D
  • Grove4
    #17939
    Az lenne a kérdésem,hogy a játékhoz kijött e már szöveges végigjátszás?
  • wesker24
    #17938
    Szóval rakétavetővel kell kilönni ?? Pont ott ahol a távcső mutassa ?? Mert én egészen addig löttem amig el nem foygott mindenem de semmi ?? Mégis meddig kell lönni mennyi az a sok ??
  • Terayon
    #17937
    Atom nélkül kilöhetö... maradj közel hozzá, ugy sikerülni fog. Türelem, sok kell neki...
  • wesker24
    #17936
    Hello itt nem tudja valaki mit kell csinálni ?? Bemértem távcsövel mutassa is a célpontot de hiába nyomom a használat gombot az ég világon semmit sem csinál nem reagál semmire !! Próbáltam rakétavetővel mindennel de nem sikerült a TAC fegyvernél meg az van hogy nem befogott célpont !! Mégis hogy lehet kilönni az atomot mert hiába mutassa meg az alien célpontját ahogy a képen van egyszerűen nem lehet semmit se csinálni mert nem reagál semmire !!

  • Akylleus
    #17935
    valaki kuldene egy mentest az anyahajorol, amikor szet kell loni TACkal az ufot? lehetoleg olyat, hogy kezeben van a TAC, mert nekem nem lehet felvenni. nagyon megkoszonnem.
  • bordy
    #17934
    na végre volt kis időm nyomulni vele, kis is végeztem én is. szerintem a barlang után baromi jó a game.
    szerintem nem is véletelnül lett ilyen a vége. mint ha mondták is volna hogy a fogadtatástól függően döntik majd el hogy lesz e folytatása.
    no, mindenesetre nekem bejött.
  • Gabesz amd64
    #17933
    na megvan a Crysis Special Edition gamesom

    mindjárt kiprobálom

    apro nehéz a tokba van
  • Atesz22
    #17932
    tenyleg,pedig mar hanyxor probaltam,hatha...most meg elsore...:)
  • Gebein
    #17931
    Sziasztok
    Lenne egy olyan problémám a játékkal, hogy ha elindítom a 64bit-es exét egy sötét képernyő fogad. A feladatkezelőben az van írva hogy a crysis nem válaszol. A legújabb 169-es driverrel sem működik.
    A demo-val nem volt problémám.
  • Atesz22
    #17930

    ez itt? ami a vegeben van?
  • Evogordon
    #17929
    AKINEK HD2xxx kártyája van az tegye fel a crysis hotfix-et nekem minimim 5fps-el gyorsúlt a játék.
    Az ATI oldaláról lehet letölteni!!
  • Viktor9202
    #17928
    8800 GT-vel próbálta már vki hogy milyen beállításon megy és hány fps-el?
  • retek683
    #17927
    majd átáll oszt befog szívni
  • Atesz22
    #17926
    igen,arra mar rajottem,h a kapu bezarodik,amikor kijon kozotte aza toltocso,es TEGNAP ESTE!!! ota rajottem,h at lehet menni rajtuk,de ha atmentem rajtuk,nem lehet semerre se menni,ugyanis van 2 kijarat,de mindkettoben ellenaramlas van,es vixxalok.
  • retek683
    #17925
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    őő bizonyonyos időközönként a kapu megszünik akkor be speed oszt go átt majfd így tovább
  • k3nGu
    #17924
    2-el egy ágyúba, hidd el...
  • Atesz22
    #17923
    nem azzal van a baj,hanem ha atmegyek mind3 pajzson,zsakutca....
  • markastor
    #17922
    Próbáltam már jó sokszor, de akkor tovább próbálom.
  • k3nGu
    #17921
    várni kell, időmúlva kikapcsolnak a pajzsok...
  • Atesz22
    #17920
    #17913-ra pleaseeee,mar xettep az ideg. :)
  • k3nGu
    #17919
    isteneeem, rakétavetővel lődd őket szét, utánna megmajd meglátod...
  • MaskimXul
    #17918
    próbáld meg azokat csak szétlőni gaussal, és utána próbálni a tac gunnal.
  • markastor
    #17917
    Szóval: ezzel a módszerrel sem lehet befogni azokata nyavalyás tornyokat: