31662
CRYSIS
  • HeadHunter86
    #18076
    Hát igen, nem a játékot baszták el hanem a Vista szar, érdekes nekem faxán megy XP-n a lenti konfigon, Elég magas beállításon mint azt már mellékeltem és mondtam párszor.
  • mikiking
    #18075
    Amugy csak engem zavar,hogy a lomblevelü rendes fák..... nem a pálmafák,hanem a másik fajta.........nagyon szarul néz ki,mozgás közben,ollyan semmilyen....más is észzrevette ? engem az nagyon nagyon zavar..olyan öszedobott, a pálmafa az jo részletes,de azoknak a levelei nagyon zavarnak,nincs vmi megoldás rá ?
  • KILLER2
    #18074
    Tipikus cikk.
  • fsgh
    #18073
    igen az utolsó pálya iszonyatosan bugos!!! volt hogy nem tudtam Tac-al bemérni a jobb oldalát a hajónak mert még jelzett egy löveget amit nem lőttem szét! De ha nem lőttem volna szét nem is mehettem volna tovább...szal tölthettem vissza-.- nagyon gáz az a pálya...Szerintem nem volt idejük normálisan befejezni...
  • pauly
    #18072
    Változik :)
    Az első pályák nálam még jól mentek 1280-ban is high-on 8800gts-en,de később már,főleg a vége felé már elég erősen beszaggatott amikor sokan jöttek.Le is kellett venni néha közepes grafikára :/
  • woy
    #18071
    cikk

    "Megdöbbentő grafika, adrenalin pumpáló játékmenet és komoly mesterséges intelligencia. "

    na persze
  • KILLER2
    #18070
    Légkondis a nanoruha xD Dzsungelbe hűt, fagyba hűt.
  • Brolly28
    #18069
    na végigvittem
    véleményem:
    nekem nagyon tetszett csak rövidnek tartom:\
  • KILLER2
    #18068
    Én is végigtoltam. Pontot nem tudok rá adni. A játők összességében szerintem nagoyn jó lett, de elég rövid és az utólsó pálya iszonyat bugos. Ha mind ilyen rövid lesz, akkor ezért tényleg kár volt triológiát csinálni. A második részben gondolom akkor csak fagyos rész lesz, az meg dög unalom lesz, mintig fehér, fehér, fehér, emg gondolom az alien hajó, ami úgyszintén elég szar lesz, mert azt meg úgy megcsavarták, hogy rengeteg ideig csak oda-vissza ment az ember és egyszerűen alig lehet megtalálni, hogy merre kell menni. A játék jó, a játékmenet is okés, mert van benne taktikázás, meg azért népirtás is (szerintem mind2 kell), szeritnem a történet is teljesen rendben van, de akkor is elcseszték, mert egyszerűen rosszul van megvalósítva. Gyakrlatilag egy fagyos pálya van, pedig azokat is olyan jó hangulatosra meg lehetne csinálni, ez meg rövid és hangulata se sok van. Az eleje marha jó lett, de a végét elcseszték. Az utolsó pályáról meg ne is beszéljünk, mert az szánalom. Igaz említettem már az előbb, de ez egyszerűen kiakasztó. Hogy lehet így elcseszni egy pályát? Én a játékban sehol nem láttam ekkora hibákat. Volt nlhány grafikai bug, meg 1-2 fizikai csoda és az autók lámpája is gyakran átvilágított a sziklákon, de olyat, hogy beleesek a talajba 4x egymás után, meg ilyenek, a lebegő és tüzelő SCAR, meg ilyenek, ez valami borzalom, szinte játszhatatlan ez a pálya. Reméle, hogy a második részre alaposan átgondolják ezt az egészet.
  • VRSDM
    #18067
    és a nanoruhába nem izzad bele a dzsungeláréba? aztán hirtelen fagykirálynő országa, és tüdőgyullagás? köhögés? ... hát ez sem lesz az év játéka ha ilyen hibák vannak benne ... -_- :D
  • fsgh
    #18066
    Ez nagyon rövid lett:OOOOO 7/10 adok rá de csak azért mert lyen gyorsan vége lett...pl a fagyos tájból kaptunk 1-2óra játékot?!...Hát ha ilyen hosszú lesz a Crysis 2-3 is akkor már értem miért lesz 3 rész... Lehet megcsináltak 1 gémet aztán hogy nagyobbat szakítsanak vele 3 felé vágták és 3x adják ki
  • KILLER2
    #18065
    Szeirntem driver.
  • nagykovi
    #18064
    Sziasztok.
    Olyan gondom van h mikor elinditom a játékot, a menüvel még semmi gond, utána ingame nem látszik semmi, csak feketeség (hangok vannak). Ez driver probléma lehet v vmi más?
    Köszi előre is
  • Venom
    #18063
    Csinálj egy új profilt
  • lac coo
    #18062
    Lehet én már öreg vagyok, de odaérve az idegenes részhez az űrhajó után, annyira nem tetszik, hogy abba is hagytam :)))
    Valami jó kis "unalmas " vietnámi, lopakodós mod kéne ehez, semmi nanoruha baromság, csak egy M16 azt jó van :)))))
  • grebber
    #18061
    Bakker nagyon vak lehetek!

    Multiba a nevemet hol tudom megadni??? Mert alapból ugye Nomad!
  • Alexease
    #18060
    Azert a sebzesarany, -ero sokmindentol fugg:
    - fegyver+kiegeszitoi, erosen szornak a fegyverek kulonbozo helyzetekben
    - celpont tavolsaga, celzas
    - helyzet (allva, gugolva, fekve)
    - nano ruha allapota, strenght-ben stabilabban tartja a fegyvert
    - sorozat vagy egyes loves
    - arca 1 eleg, fejre nem mindig, ha sisakot er a loves;)

    Bar sokszor nekem is furcsa volt, hogy szorom az ellent, es semmi, de kesobb visszagondolva nem is volt nagy gaz, mert altalaban akkor epp' rohangalta, celzas nelkul csak ugy sorozattal lodoztem;) Ha helyezkedtem, celoztam, akkor 1 loves mindig eleg volt. Ez igazabol nem egy Doom, vagyis 2 embernel tobbel, nem igazan erdemes tuzharcba keveredni:)

    Es a legnagyobb gond, hogy ilyen jatekot 30-35 fps alatt nem lenne erdemes jatszani. Persze, folyamatos, de az ilyenkor masodlagos. A pontos mozgashoz, celzashoz 40-50 fps ala nem szabadna mennie. Es akcioban nem hiszem hog van olyan gep, ami birna a folyamatos 35 fps feletti ertekeket;)
  • Gebe7636
    #18059
    Valaki akar hamachin Crysisolni?
    Crysis HUN Lan ReloNe
    crysishun
  • Zoliz
    #18058
    Ez a játék visszafejlődés grafikailag a Far Cry-hoz képest a videókártyámon, ergó... Gagyi a kártyám és vegyek jobbat az izraeli Arena Plázában :) Az Oblivionért megtettem, de ezért a játékért nem fogom.
  • Alexease
    #18057
    Egyszeruen felugrasz:)
  • tibiszabo
    #18056
    Sziasztok!!
    az assault pályán vagyok a kikőtöbe áll egy nagy hadihajo rajta zavaroado azt kell kiiktatni
    HOGY kell feljutni a hajora????
  • IFOR
    #18055
    Silencer Nélkül mondtam a golyóállóságot.......ebben még a Far Cry is jobb..a Stalkerről nem beszélve
  • GamerAdams007
    #18054
    Szedjétek már le azt a qrwa silencert, már 100x el lett mondva, hogy gyengíti a lövést és csak lopakodásnál jó, ha használod, mert akkor van időd fejre célózni. Amikor berohansz egy faluba mindig szedd le, mert anélkül 3-4 lövés egy ember!
  • elite
    #18053
    Ja, meg még majd megtanulok gépelni is... :)
  • elite
    #18052
    Valaki mondja máe meg, hogy mitől van az, ha a textúra minőságet higra állítom, a hegyek textúrűja mosott szar lesz (főleg távcsővel nézve), medium meg low-n viszont szép éles!!! Ez mi a franctól van???
  • w77d
    #18051
    ezt én is akartam már írni, hogy túlságosan golyóállóak az ellenfelek! a nanoruhásokat megértem, de az átlag katonák már túlzás!
  • IFOR
    #18050
    Hát..még az elején vagyok de következők a tapasztalatok..........Játékmenet tetszetős.....de a garafika kicsit hiányos......pl. a sziklák egyhangu szürkék...a levelek, növények nagyon szépek.....
    A konfig: 2,8 Cerka, 2 GB RAM, X1950 Pro 512 Mb...1280-1024 felbontás, 4X AA, magas minőségben.............A legelső pályíán vagyok még, itt még zökkenőmentes a játékmenet..később ez változik???? Amit még kifogásolok..jönnek szembe a koreai katonák, 2 (!!) tár löszer 1 emberre ..kicsit sok...néha meghal az első fejlövésre, de a második ember az valami szuper golyóálló.......................
  • w77d
    #18049
    ha átmész az utolsó kapun, a köldöktől fölfelé lessz valahol egy járat asszem, ott kell tovább menni
  • tugyiti
    #18048
    na még vagy 3x másold be mert nem látjuk -.-
  • Choni
    #18047
    hát nekem már tököm tele van:D egy antigravitációs résznél vagyok ahol az időzáras kapuk vannak meg a két összeérő köldökzsinór:D:D és egyszerűen zsákutca és nemtudok merre menni, vszont félóraután már elég hányingerem lett az egésztől(tényleg:D:D) szal HELP PLS:D köszz
  • KILLER2
    #18046
    Ez egy olyan játék, ami az eddig látott legszebb grafikát nyújtja és még nincs gép, ami elbíná maximumon.
  • w77d
    #18045
    tudni lehetet, hogy ez a játék milyen réteget céloz meg, nem értem a sok csodálkozó emberkét!
  • medog
    #18044
    hát baszki mien játék ez hogy nasa-s gép kell hozzá???? és így nagy sikerre van itélve a game? örüljenek ha néhány százan normálisan tudnak jáccani a világon...
  • gduck
    #18043
    Én is ezzel tolom (régebben is belinkelted), nagyon jó kis konfig ;)
  • Choni
    #18042
    hát nekem már tököm tele van:D egy antigravitációs résznél vagyok ahol az időzáras kapuk vannak meg a két összeérő köldökzsinór:D:D és egyszerűen zsákutca és nemtudok merre menni, vszont félóraután már elég hányingerem lett az egésztől(tényleg:D:D) szal HELP PLS:D kösz
  • MaskimXul
    #18041
    valamennyit biztos, a diff_*.cfg fájlokban lévő cvarokat írogasd bele.
  • Jaffa 2843
    #18040
    lehet konzolbol nehezsegi szintet állitani?
  • catacom
    #18039
    Hát szó se róla ütős egy játék gépigényileg is:-( A COD4 gyönyörűen futott 1024-ben, árnyékokkal meg mindennel. De ennél igencsak meg kell gondolnom, hogy mi az amit médiumra vehetek:-) De király játék így is és élvezhető:-)
  • mikiking
    #18038
    hát nemm :D normálisan felvannak tlepitve ,tudod....csak nem e zavar neki picit,h tele van a gép elég nagy játkokkal..........
  • GamerAdams007
    #18037
    A grafkártyádba vannak benne a játékok? Nem igazán értem a kérdést azt hiszem...