31662
CRYSIS
  • MaskimXul
    #18236
    De vajon miért vannak olyan emberek, akiknél semmilyen bug nincs? Karbantartott gép? Win frissítések meg új driverek? Szeszélyes játék?
    Közben olvasgattam incrysis-t és elég sok bugra megoldást hoz a grafika át- majd visszaállítása.
  • VRSDM
    #18235
    ezt a képet valahogy süsd már el. hatalmas felbontásba, és valami spekis módban, hogy ne legyen hud, meg fegyver meg kéne. mert ez nagyon bejön(ne anélkül)
  • bladex
    #18234
    Ugyanitt szívok én is. Talán lesz valami javitás később és akkor nem lesz ennyi hiba a progiba.
  • zeus89
    #18233
    az a TAG gun mi a faxert nem megy????????????
  • lac coo
    #18232
    Addig bolyongsz, míg ki nem jutsz ;)
    Elég elbasz...tt rész :DDD
  • catacom
    #18231
    Maskim!! Bug volt a rohadék:-) Túl vagyok rajta de öregedtem öt évet ezen a szívatáson:-)
  • sumi
    #18230
    Hali.....

    Az barlangból hogyan lehet kijutni??köszi
  • MaskimXul
    #18229
    annak azért több kell három raksinál, én inkább tíz körülre tippelnék :)
  • HeadHunter86
    #18228
    vagyis 3 kép :D
  • HeadHunter86
    #18227
    Videóhoz lusta vok :D
    Majd késöbb talán, ha kiélvezkedtem magam a játékba :D
    Még 2 kép:


  • MaskimXul
    #18226
    Magáz a játék?? ez nagyon
  • MaskimXul
    #18225
    legújabb (169.09) driver, vagy megfelelő videókari hűtés
  • ellington
    #18224
    kapott most hat rakétát 12 gausst, és semmi baja, simán megfagyaszt. a legjobb, hogy el sem tudok futni előle, mert akáhova bújuk, akkor is megfagyok.
  • Doom 4
    #18223
    hogy lehet orvosolni a textúra hibákat ? nagy zöldes lapok meg csíkopk jönnek elő 1es részeknél
  • zeus89
    #18222
    itt vaok nem toom megsemissiteni :)
  • ellington
    #18221
    egyszerűen nem értem. a végigjátszás szerint először leszedem a nagy pókot pár minigun sorozattal meg rakétavetővel, azon már nem akadok fenn, hogy nincs minigunom, nem is találtam, és rakétavetőből se vagyok eleresztve.. hiába mondja, hogy meggyengítette, kapott 3 rakétát és vagy 12 gauss lövedéket, aztán simán megfagyasztott. legalább tízszer.
  • catacom
    #18220
    Nincs más megoldás, visszatöltök egy régebbi állást:-(( Nálam is minden egyértelmű hidd el csak nem akar lőni az a rohadt fegyver:-)
  • MaskimXul
    #18219
    Ability, szerintem a faqban a helye a Crysis angolnyelvű végigjátszásnak
  • Alexease
    #18218
    Most igy par perc alatt, vegig csinaltam onnan, hogy megjelenik a nagy idegen hajo. Nalam semmi gond, mindent kiir, egyertelmu, egyszeruen futkosni kell raketaert hogy eleg legyen, de semmi extra. Probaltam, hogy felveszem filmnek, de annyira belassul, hogy hasznalhatatlan:)))
  • MaskimXul
    #18217
    esélyes, hogy szarnak bele, ha azt a cumót kinyírod, van még kb 5 perc játék, abból 4 videó :)
  • Kamisama
    #18216
    Helló!

    Lehet senkit nem érdekel,de azért leírom. 2 napja megszereztem a játékot. Első benyomás: atomkirály! Második: überfasza. Lényeg hogy az ötlet óráis, meg a garfika is kegyetlen. Csak nekem a történet nem tetszett, meg hogy nagyon rövid.
    1, Azt vártam hogy egy könnyed dzsungeles lövöldözés után már jönnek is a monszterek, erre a nagy lókakit, semmi, csak egyik pálya után a másik, hol embereket hol tankokat lövöldözzek le és sehol egy szörny. Valahogy úgy érzem, hogy az emberek ellen 70% szörnyek ellen meg 30% a küzdelem. Szerintem nem erről kellett volna szólnia. Egyáltalán nem is értem, mi a fenéért visz oda ennyi embert az USA amikor csak néhány tudós van veszélyben. De katonából meg meghal vagy 1000, végül egy mindenkiért, mindenki egyért. :) Erre végül1 tudós csajszi menekül csak meg - arról nem is beszélve hogy a végefelé legszívesebben én magam lőttem volna le, mert néha már annyira idegesített a parancsaival.
    Nomeg nincs befejezve a történet.

    2, Tele van hibával. Sokszor volt olyan, hogy csak egyszerűen futottam és csak úgy meghaltam, vagy nem haltam meg csak a scar-omból elfogyott a 270 golyó és hiretelen 30 lett. Ez az eset volt a végső megmérettetésen is, mikor felettem az a bazi nagy űrhajó, meg azok a polipok, és még a szárazföldi kisebb polipok is, és nincs töltényem. Jó volt kb 10 percig futkározni mint egy őrült, golyó nélkül, hogy elkapjam a pillanatot hogy lőhetek. Valamikor csak egyszerűen belesetem a semmibe, de mind1, ez már más játékoknál is előfordult.
    3, Azt írták realisztikus lesz. Nos egy valamit nem értek. Egy tök átlag katona, akin semmilyen páncél nincs hogy bír el majdnem két teljes tár golyót a mellkasában? De üsse kő, ha fejbelövöm akkor meghal. Jeee.

    Végeredményben: gyönyörű grafika, monumentális jelenetek, eszméletlen jó fizika, de gyenge és rövid történet.
  • bladex
    #18215
    Nálam is az a gond mint nálad. Már egy csomó embertől kértem mentést de vagy nem tartanak még ott vagy szarnak bele.
  • MaskimXul
    #18214
    akkor meg bug, tölts be egy korábbi állást. Vagy rakj arra a pályára egy sima tacgunt, nem a lockolósat, hátha azzal is megy :)
  • catacom
    #18213
    De mindent kinyírtam, hiszen amíg repkednek addig nem tudja tényleg hatástalanítani. És addig nem is kezd el szövegelni, hogy használjam az új fegyvert.
  • catacom
    #18212
    Nincs itt semmi féreértés!! Nem vagyok hülye csak érdekel( és ezek szerint nem alaptalanul), hogy másnak is van-e ilyen gondja!!
  • MaskimXul
    #18211
    akkor vagy kihagytad a 2. pontot, vagy nem nyírtad ki a repkedő alieneket, amiktől a csajék nem tudják hatástalanítani a nagy hajó pajzsát.
  • MaskimXul
    #18210
    eh, szerinted manapság ki olvas fps közben? ugyan magyar, de mintha a vér istvánok így sem birkóznának meg vele :D
  • catacom
    #18209
    Na én a 3. pontodnál tartok és lockolnék mint állat de nem engedelmeskedik hidd el:-(( Egy tök jó fedezékbe vagyok és egyfojtában a célon vagyok de akkor se:-(((((
  • Alexease
    #18208
    Gondolom, tobben osszekeverik a HAJON levo "pokot" a hajo MELETT levo idegen urhajoval, azert van a felreertes (bar a program mindent tobbszor, fokyamatosan elmond, kiir, raadasul Magyarul:))

    A hajon levo ellenseget (maszkal, fagyaszt, stb.) egyszeruen raketaval el lehet intezni, melette van jobb oldalt felhalmozva a loszer.
    A hajo meletti bazinagyot, ami mellett a varnak a "repulovel" es folyamatosan beszel a no, eloszor raketaval a 4 agyut ( a tavcso mutatja a celokat), es utana az extra fegyverrel. A kozepen is lesz egy nagy negyszogletes bejarat, az becsukodik, az raketaval, es utana extra;) De ezeket is folyamatosan mondja, irja...
  • catacom
    #18207
    Én már közelről-távolról próbáltam de csak nem hajlandó kijelölni semmit. Ha nyomva tartom a tűzgombot, ha nem:-( A csajszi meg csak mondja és mondja a magáét. Tényleg szétb*sz az ideg mostmár!!!
  • MaskimXul
    #18206
    tehát:
    1 kijön a nagy alien
    2 van rajta 4 kis lövegtorony, azt gaussal vagy law-al kilőni
    3 bal nagy szárny akármire lockolni tacgunnal, lőni
    4 jobb nagy szárny akármire lockolni tacgunnal, lőni
    5 hajó hasán, ahonnan kijönnek a kis alienek, lelőni a fedelet law-al
    6 így keletkező lyukba taccal lockolni, lőni
    7 end credits
  • ellington
    #18205
    és ez magától fogja be a célpontot? nekem csak az elején pofázik a csaj, hogy maradjak közel, meggyengítik, aztán sikerül is neki, viszont én ugyanúgy csak állok ott célpont nélkül.
  • Magiszter
    #18204
    Nekem a kijeloléshez lekellett nyomni a tűz gombot míg végig nem ment a csík aztán megint hogy lőjön is.
  • catacom
    #18203
    Hát pont ezt kérdezem én is , hogy kell használni!! Hiába célzom az ágyúját aztán bal egér gomb: akkor is azt írja ki, hogy nincs cél befogva és semilyen csík nem indul el!! Valami szar progihibába szaladtam bele??:-(
  • rémrendescrysis
    #18202
    kÖSZ!
  • Alexease
    #18201
    Eloveszed, ramutatsz a celra, vegig megy a csik, es meghuzod a ravaszt;)
  • rémrendescrysis
    #18200
    OKÉ de a tacgunt hogy kell használni?
  • catacom
    #18199
    Valaki légyszi segítsen mert már az idegbaj határán vagyok!!:-( Az anyahajón vagyok a pók után. Valami behemót dög előjött a vízből és nem tud addig felvenni a csapatszállítóm. Annak a vacaknak már megsemmisült a pajzsa és a csajszi egyfolytába ugat a fülembe, hogy a TAC fegyverrel fogjam be at ágyúkat. Nem tudom mit bénázok de semmit sem tudok befogni, az meg állandóan mirelitet csinál belőlem!! Elhiszem, hogy béna vagyok de már ott tartok, hogy a csajszit fogom leszedni a sok pofázásától:-(((
  • MaskimXul
    #18198
    le kell lőni tac gunnal a robot.
  • Alexease
    #18197
    Le kell loni..., 6 raketa, ha jol emlekszem.