31662
CRYSIS
  • strebacom
    #18276
    Link
  • cumfu
    #18275
    tudnál küldeni 1-2 képet, hogy milyen a grafika? msn-en: [email protected] (kb 8-ig még itt leszek)
  • marco2
    #18274
    nem tudnál egy linket adni hogy honnan lehet azt a drivert letölteni?
  • catacom
    #18273
    1024-ben akadásmentesen ment, igaz a speciális beállításoknál csak egy-két dolgot húzhattam fel közepesre:-) És nagyon fontos az új videodriver ( 169.09 )
  • strebacom
    #18272
    Köszi, ment privi....
  • catacom
    #18271
    Én csak leereszkedtem a bázis fölé és a gép orrát megbuktatva leszedtem egy pár idegent és már írta is, hogy teljesítve és mehettünk tovább. Csak nem szabad sokat várni mert nő az a vacak gömb. De ha nem megy dobj egy mail címet és küldök:-)
  • cumfu
    #18270
    heló! olvastam a configodat! Ezen elmegy a játék? nekem is ilyen gépem van, de nem merem még kipróbálni sem : / ha te pozitívumot mondasz akkor megszerzem!!!!!!!!! :)
  • strebacom
    #18269
    Sziasztok..abban kérnék segitséget, hogy azon a pályán vagyok mikor vezetni kell azt a repülö izét és elérünk egy helyre ahol a bázis felett rengeteg idegen kering, de szinte azonnal lelönek, hiába lövök én, mndjárt lezuhanok, már vagy 1000* próbáltam de már szétba... az ideg...mit kell it csinálni, vagy inkább egy mentést a következö résztöl, mert már unom.....

    Köszi!!
  • catacom
    #18268
    Valószínűleg a közelben köröz egy repülő idegen. Azt szedd le, vagy pedig várj míg nyílik az ágyúja és akkor beméri:-)
  • Dominic901
    #18267
    Elakadtam az anyahajónál amikor ki kell löni az ágyúkat az idegen hajón de a másdikat nem tom bemérni HLEP pls
  • szugabo
    #18266
    169.09-es beta drivert felrakva Vista 64bit alá újraindítás után kikapcsolja a monitort, és utána meg se nyikkan... csökkentett mód, leszed, régit visszarak. Pedig jól jönne pár plussz fps..
    Valaki tud megoldást esetleg hogy mi lehet a baj? Az hogy Beta? :)
  • G18XM8
    #18265
    Ezt egy kicsit elbaszták mert ilyankor nem kéne árnyéknak lennie. Attól függetlenül marha jó a játék.
  • MaskimXul
    #18264
    ja, és akkor azt is kérdezze meg, hogy a láthatatlan manusnak miért is van árnyéka. Tudom, vagy megkerüli a fény, vagy átmegy rajta, de akkor is van :)
    És az ai meg miért nem vesz észre egy test nélküli ember árnyékot
  • Magiszter
    #18263
    Magas nyomás, és 0 gravitáció. Amuugy meg mikor uszunk a semmiben ilyen kis kék pamacsok vannak mindenfele. Lehet hogy valami spéci gázzal volt feltöltve a hely ami sűrűbb mint a Nitrogén-Oxigén légkör. Vagy esetleg mindkettő, spéci gáz + magas nyomás. De ha valaki nagyon érdeklődik küldhet levelet a Crytek-be hogy miben evickéltünk. :-D
  • catacom
    #18262
    Hát ha a pihentetés volt a cél akkor nem jött be, mert én azon a részen annyit idegeltem a lassúságtól meg a csavargástól, mint addig egyszer sem
  • MaskimXul
    #18261
    jah, az az egész pálya nagyon szar, és még fölösleges is. Bemegyünk az úrhajóba bolyongani, aztán kimegyünk úgy, hogy semmit nem csináltunk??
  • catacom
    #18260
    A lényeg az, hogy nem úgy haladtunk benne ahogy szerettünk volna
  • MaskimXul
    #18259
    egyezzünk ki egy sűrű súlytalanságban
  • Ability
    #18258
    Köszi, beraktam. Ide a banner alá is. :)
  • lac coo
    #18257
    Hát ha okoskodni akarnék, azt mondanám, hogy tekkintettel arra milyen gyorsan veszített minden tárgy a mozgási energiájából, akkor valami igen sűrű közeg van az űrhajóban, leginkább valami folyadék.. :)))
    De nem akarok ....
  • Alexease
    #18256
    Sem vakuum sem legures ter nem volt, egyszeruen csak sulytalansag;)
  • superbayern
    #18255
    valaki meg tud szánni egy elmentéssel?? ott járok, amikor a barlangból ki kell jutni, de semmi fegyverem nincs már és a lények i skönnyen megölnek! rühellem ezt a részt.... nagyon szépen kérek valakit, hogy küldjön egykimentést, mikor kiért.........légyszi! :( írjatok priviben!
  • nsndhk
    #18254
    hol lehet lejutni a fegyverraktárba, mert én már órák ota keresem de nem találom?vki segitsen please
  • catacom
    #18253
    Hát amire ott lehetőség volt az tényleg minden volt csak úszás nem:-))
  • catacom
    #18252
    Nagyon szét kell nézned mert eléggé trükkösen el van rejteve a járat:-)
  • MaskimXul
    #18251
    amúgy meg nemrég linkeltem be a végigjátszást, olvasd el jól.
  • MaskimXul
    #18250
    tessék
  • 6600GT
    #18249
    18243-ra vki lécci
  • MaskimXul
    #18248
    úszni csak vízben lehet vákuumban meg ilyen bénán evickélni
  • 6600GT
    #18247
    tudom, de mikor az occsón is átmegyek nem tok tábább menni sehova...
  • catacom
    #18246
    És akkor a légüres térbe nem lehet úszni??:-)))
  • catacom
    #18245
    Csak várni picit és amikor nyílik menni előre:-)
  • zeus89
    #18244
    akinek nem megy az a hulye GUN a vegen es kivancsi a vegere itt van a vege HD minosegbe
  • 6600GT
    #18243
    hello!bent vagyok az '"idegenek" vmi hajóba...
    na szóval vmi kapuk időközönként nyitnak záródnak ott mit kell csinálni? kösszi szépen
  • MaskimXul
    #18242
    Látom nem sokaknak jött le, hogy az úszkálós rész az igazából súlytalanságos rész
  • catacom
    #18241
    Sumi tényleg addig kell úszkálni amíg valami nagy terembe érsz ami valami központ lehet: Aztán nyírni kell azokat az úszkálva visító vackokat. Egy ideig én is csak menekülgettem de mindig ugyan oda jutottam. Aztán ahogy kinyírtam a lényeket és már csak egy volt hátra, kinyílt valami és kivitt az áramlat.
  • Alexease
    #18240
    Nincs utana esemeny...:)
  • zeus89
    #18239
    en biztos nem csinalom meg ujbol ... rakjal majd fel egy videot a hajo legyozeserol es az utana levo esemenyekrol pls .... :)
  • sumi
    #18238
    köfi...
  • catacom
    #18237
    Most szenvedtem vele én is !! Aztán visszatöltöttem egy régebbi mentést ahol éppen felveszem a tac-ot. Na onnan csináltam ismét. És amikor megint ott tartottam simán befogta magának a célt. Csak rá kell nézni és megy az a rohadt csík. Aztán tűz és egy ágyúnak kampec.