31662
CRYSIS
  • fixpont
    #18316
    Az nem eleg elegans. :P
  • lac coo
    #18315
    Fojtogatás nem elég neked ? :))))
  • Kamisama
    #18314
    Ja szóval te ilyen kegyetlen állat vagy... értjük. Akkor már mért nem vasaló kellene, mert azzal meg szénné lehetett volna vasalni a feját az embereknek. :)
  • fixpont
    #18313
    Meg 1 dolgot hianyoltam, bar lehet, ugy tul konnyu lett volna, hogy a fohosnek nem volt kese, es nem lehetett igazan halkan olni, ugy, hogy mogelopakogom, egyik kezemmel befogom a sajat, masikkal elvagom a torkat mikozben senki nem eszlelki. :-))) Ez nagyon hianyzott az en jatekstilusomhoz.
  • catacom
    #18312
    Hidd el én is így jártam:-( Majd szétvetett az ideg!! De azért is nekimentem egy régebbi mentéstől:-(
  • Micsu
    #18311
    azt tom srácok hogy holvan csak nemtom hogy a kifutóról hogy jutok le oda mert ahonnankijöttem ott bevan szakadva a bejárat, hol tok lemenni oda?
  • catacom
    #18310
    Abban a szobában van ahol téged is beleültettek a székbe amikor a nanoruhádon állítottak:-) Ott teszi el előtted a csávesz a szekrénybe:-)
  • Kamisama
    #18309
    Tudod van egy olyan rész, egy videó mikor a Prófétát gyógyítják. Nos beleülsz a székbe és hoznak egy fegyvert, azt beteszik a vitrinbe. Az lesz az. Szóval el kell menned afegyverraktárba, talán a 2. vagy 3. szonten van.
  • catacom
    #18308
    Hát én is ezen a véleményen vagyok azt hiszem:-(
  • Kamisama
    #18307
    Nemtom miért akadsz ki egy ilyen kis apróságon. Vannak benne nagyobb hibák is, szal ne lepődj meg mikor futás közben egyszer csak meghalsz...
    Nos nem mind1, hogy honnan nézed, mert ez már csak ilyen jó. Ha a lőszerraktárat kell szétbombáznod, akkor előbb fel kell menned egy magaslati pontra (a térképen jelölve van) aztán elő a távcsővet és rámész a sárga keretre aztán klikk. És vársz addig míg meg nem szólal a pilóta hogy rendicsek. Ennyi.

    Ha bárkinek kell segítség, írjatok!
  • MaskimXul
    #18306
    az a célponttól függ. Azt hiszem a távcsővel összesen kétszer adhatsz célpontot légi csapáshoz. Olyankor csak ráközelítesz, és klikkelsz egyet. NEM a fegyvertávcsővel, hanem a simával, amit a b gomb hoz elő.
    A másik meg a tacgunos befogós célpont, ezt már kiveséztük azt hiszem :D
  • fixpont
    #18305
    Na megneztem a videon, pontosan azt csinalom amit o, es semmi.
  • MaskimXul
    #18304
    azt hiszem, az is működik, de kell egy alien fagyasztófegyver, aztán arra kell rá moac attachment, akkor nem kis jégcsapokat fog köpködni, hanem fagyasztósugarat :)
  • fixpont
    #18303
    Jol kosz, megnezem youtubeon a veget es torlom, ennyi volt. Nagyon jo jateknak indult, de ez a bullshit alien vonal teljesen elrontotta. A "Core" palyaig elvezetes, izgalmas volt, onnan 1 halom urulek. Ha majd tanitani fogjak iskolakban, hogy kell egy nagyon jo jatekot igy elrontani a Crysisnek ott a helye, tananyagban. Koszi a segitseget mindenkinek.
  • Broafka
    #18302
    én azt nem értem a játékban, hogy dolgokat úgy lehet befogni (mint pl amikor rakétazáport lehet küldeni egy kijelölt területre), hogy előveszem a távcsövet és ott van egy sárga pont, arra ráviszem a távcsövet... éééés?
    hogyan tovább? nekem sehogy se megy, kattintok mnit a hülye nem történik semmi, ott tartom rajta 5 percig nem történik semmi, aztán amikor minden szart nyomok már, egyszer csak megjelennek a gépek...
    szóval hogyan lehet befogni célpontot?
  • Micsu
    #18301
    hol találom azt a fasznyak tacgunt bazzeg már körbejártam az egész repülőgéphordozót..
  • nero
    #18300
    Sziasztok.
    Segitseget kernek. A hegy gyomraban lebegek mint golyafos a levegoben es nem tudok merr menni vs vagy mit kellne csinalni. A lukakba nem tudok bemenni, mert az aramalt kitol, azt mondta a gep hogy van valami energia forras a kozelben de nem talalom. Segitseget koszonom. Udv.
  • catacom
    #18299
    Én visszatöltöttem egy előbbi mentést amikor éppen elveszem az új fegyvert és onnan nyomultam ismét. Nekem úgy bejött mert amikor ismét odaértem egyből ment az a rohadt csík és lőtt:-)
  • fixpont
    #18298
    Mar az osszes repulo szart lelottem ott allok vele szemben percekig es semmi....
  • fixpont
    #18297
    Es ezzel mit lehet akkor kezdeni? Semmit?
  • catacom
    #18296
    Azért írtam a progihibát mert ha elolvasod a #18220 astól visszafelé akkor pont ez volt a téma:-)
  • fixpont
    #18295
    Semmi. 3 percig benne volt a celkeresztben, de semmi.
  • catacom
    #18294
    amikor elkezd kinyílni akkor kell!!
  • fixpont
    #18293
    Nyomok 1 jobb gombot picit razoomol, de nem tudok loni, kell meg mast nyomni?
  • fixpont
    #18292
    Ha nincs programhibád akkor csak rálockolsz vele először a bal oldali nagy ágyújára és elindul egy sárga csík a kijelződön.

    Ralockolok, de "No target locked"-et ir, barmit csinalok.
  • LoCk
    #18291
    "-DEVMODE -el elinditod a játékot. Játék közben megnyomod a "0" gombot és beírod: g_givetem TACGun"
    Thx! Megyek ki is próbálom i is próbálom !
  • catacom
    #18290
    Egyébként már a végén vagy mert ha a főellent kicsinálod akkor még egy intro és kész is:-)
  • LoCk
    #18289
    18206
  • Magiszter
    #18288
    [HATALMAS OFF]

    "Az editorban pedig lattam egy masik fajta nukleáris fegyvert.
    Valaki a játék során talált olyat?"

    TACGun és nincs amúgy a játékban (csak multiban). De...

    -DEVMODE -el elinditod a játékot. Játék közben megnyomod a "0" gombot és beírod: g_givetem TACGun
    Voálá. Már is lesz atomot lövő csodafegyvered :-D Amúgy ez működik jóformán minden fegyverre. Megnézed az editorban a nevét és azt helyettesited be a parancs után. Sajnos a MOAR és a MOAC nem működik ilyen formában. Azt pályára kell betenni ha akarod használni az elejétől fogva (vagy bármikor)...

    [HATALMAS OFF VÉGE]

    A nagy lépegetőt úgy tudom úgy kell szétkapni hogy közel mész hozzá mert a csajszi küldi azt a zavaró hülyeséget a ruhádon keresztül. Van is egy jó fedezék közel hozzá. Mikor fagyasztani akar legugolsz és védve vagy. Aztán elő és osztod amivel csak tudod. Egy idő után megadja magát és elhasal.
  • catacom
    #18287
    Először is le kell szedni a négy kisebb ágyúját amivel lövöldöz. Utána a társaid a csapatszállítóról hatástalanítják a pajzsát, addig figyelned kell a kis repülő idegenekre. Ha ez megvan akkor szólnak hogy használd az új fegyvert. Ha nincs programhibád akkor csak rálockolsz vele először a bal oldali nagy ágyújára és elindul egy sárga csík a kijelződön. Ha eléri a max.-ot akkor tűz. És ezt kell a jobb oldalival is. De közben figyelned kell a köröző kicsi szemeteket is:-)
  • fixpont
    #18286
    Akkor ha meg ilyen keszseges vagy, azt mondd meg, ami utana kijon a vizbol azt hogy kell megolni? :)) Messze vagok meg a vegetol, mert mar nagyon unom, de meg becsuletbol azert tolom.....?
  • fixpont
    #18285
    Megoldottam, en a gauss fegyverrel lottem, azt hittem az a legerosebb, belenyomtam 6 raketat es a gauss fegyverbol az osszes toltenyt ami a fedelzeten hever, de a minigun megolte tenyleg, kosz.
  • LoCk
    #18284
    Kár ,hogy a nukleáris fegyvert nem lehetett használni a gaméban..:(
    Csak a repulohordozón a nagy csunya főufo ellen..

    Az editorban pedig lattam egy masik fajta nukleáris fegyvert.
    Valaki a játék során talált olyat?

    Amugy a game nagyon hangulatos volt.
    Voltak benne hibák, mind grafikai enginben,mind a fizikai enginben, valamint a gameplayban , de összességében a játék igazi profi munka!

    Remélem a folytatásban a hibakból tanúlva, még izgalmasabb, még hosszabb gameplayt kapunk..A grafikanal, mar csak nemi optimalizaltsagot kérnék!.+30FPS-t min.

    Ezt a játékot a magam részéről besoroltam a megveszem mert megéri játékok közé.

    Na megyek kezdem újra legnehezebb fokozatban, miután felinstalláltam az új VGA drivert.

    Annyira szép, hogy nézni is imádom.

    Ilyenkor jó lenne ha csettintenék egyet és mindenkinek olyan VGA kártyája lenne, mint nekem
    és végigtolhatná olyan sebességgel, és olyan csodaszép grafikával a játékot..

  • catacom
    #18283
    A pókszerű lény nekem megmurgelt pár rakétától és három tár forgócsövűtől:-) Lehasaltam egy fedezékbe és onnan osztottam neki:-)
  • fixpont
    #18282
    Elakadtam, az anyahajo decken vagyok, es 1 ilyen nagy pokszeru hatalmas akarmi van ott, es a deck teljes arzenaljat belelottem es semmi baja, hogy kell ezt kinyirni?
  • catacom
    #18281
    http://www.nvidia.com/object/winxp_169.09.html
    itt megtalálod:-)
  • JCSR Apache
    #18280
    Na ma végigtoltam. Hát pár dolgot mondanom kell róla.
    A mentéseket nagyon szarul kezeli a játék, emiatt 2x annyi ideig tartott

    Ami tetszett benne az az hogy kényszerítve vagy hogy mindig kipróbálj más fegyvert is.
    Az elején az AK-t később az smg-t stb.
    Szerintem az AK-hoz az explosive lőszer mindent vitt...egyik kedvencem a játékban. Kár hogy nem volt lehetőség az idegenek ellen is használni.
    A végén a boss szar volt...és az az utolsó része is a pályának. Az anyahajó amúgy még jó is volt. A nukleális puska elég béna ötlet.
    Amit igazán hiányoltam az egy all vs all káosz a végére. Amicsik vs Koreaiak vs idegenek.
    A Core pályának semmi értelme nem volt és 10 perc után agyamra ment a design meg a sok idegen is. Az lett a vége hogy külön 1x 2x csak lekezdtem őket osztani a minigunnal mint a hülye.
  • marco2
    #18279
    köszi megvan
  • strebacom
    #18278
    Vagy igy!!
  • cumfu
    #18277
    ja ez catacom-nak ment!!!!!!!!!