31662
CRYSIS
  • fery02
    #30382
    Nem tudom vígasztal-e, de mindenkinél ilyen az utolsó pálya. Nemrég meséltem is vele kapcsolatban egy hosszabb történetet. Az biztos, hogy ha elsőre végigviszed minden technikai probléma nélkül, akkor szerencséd van.
  • TDantes
    #30381
    Ilyen gonddal találkozott már valaki?

    Az utolsó pályán, mikor a hajón a nagy böhöm izét kell lenyomni...tönkre megy az egész nyavajás játék. Egyszercsak megáll a kép...és nem megy tovább...semmi nem történik...csak Ctrl+alt+Del-el tudok kilépni.

    A gépem megvan végül is hozzá, 32-bites Win7 van fent, és sehol másütt nincs gond...minden pályán eddig tökéletesen futott...de itt...egy nagy szar lesz belőle.

    Egyszerűen nem igaz, a régi sokkal gyengébb gépemen, XP-alatt nem volt ilyen persze.

    Nagyon bosszantó, hogy egész végig semmi baja...de a legvégét nem tudom befejezni.
  • Bokafix2
    #30380
    Azt hiszem ön nem érti a viccet.
  • icemankimi
    #30379
    persze nem volt benn semmi csak ez senki nem hiszi el
  • Jaffa 2843
    #30378
    vagy csak a crysis parancsikon :D
  • Synchronous
    #30377
    Jól beszoptad vele... az tuti nem a teljes játék csak a demó.
  • gduck
    #30376
    LOL! Nincs azzal semmi gond! Ha kettéhajtod a floppyba is berakhatod, de ha kiszeded a lemezt a tokból, akkor CDnek is jó

    UI: Elkészült-e már valamelyik jobb mod?
  • pxxl
    #30375
    ROFL
  • extra sensory
    #30374
    xDDDD Most vagy nagyon kurvára be van tömörítve a játék, vagy ezt a vételt benyaltad, mint parasztgyerek a szovátai búcsúban a kakasos nyalókát.
  • pxxl
    #30373
    LOL :D

    erről az jut eszembe mikor egy szőke tehetség az 5.25-ös meghajtóba gyömöszölte a cd-t
  • hiper KOCKA
    #30372
    pazmek
  • vérpocok
    #30371
    Múlt héten vettem meg eredetibe a játékot, de sztem engem nagyon átb*sztak vele... : O
















  • samsung123
    #30370
    köszii a leirást..mindegy azért pont elég hogy megnézzem az uj engint
  • pxxl
    #30369
    ahh...azért megnézem, de pízt nem adok nekik

    "bányálni"
  • Knabb
    #30368
    Hát úgy ingyenes, hogy mászkálhatsz össze vissza, de pénzt szerezni a játékban rohadt nehéz és nagyon nagy szerencse kell hozzá... Tehát ha csinálni is akarsz valamit, mondjuk néha elmenni pár haverral vadászni vagy bányálni akkor pénzt kell beraknod a játékba. Az árfolyam valami olyasmi, hogy 1 USD 10 PED (ez a játék beli péz), és mondjuk bányához, 1 bomba 1 ped, plussz meg kell venni a detektort, meg a cuccot amivel kibányászod... az máris 7-8 ped. De 3 bombával nem mész semmire, mert nem valószínü, hogy találsz bármit is ennyi bombával. Ha meg vadászni akarsz (mobokat ölni és a lootot eladni) akkor meg fegyvert kell venni + lőszert bele. 100 lőszer 1 ped. Asszem a kezdő fegyver 2-3 lőszert fogyaszt per lövés, és a kis mobokba kell vagy 10 lövés mire megmurdál, és nem valószínü, hogy visszakapod a lootból a lőszer árát amit belelőttél, csak ha nagyon szerencsés vagy, és kapsz egy hof-t vagy globalt. Global az az 50 ped feletti loot, a Hof az meg akár 16000PED is lehet, amit ki is vehetsz a játékból igazi pénzre váltva. De ezekre irtó csekély az esély. Aztán még kereskedhetsz, meg gyárthatsz is, de azokhoz kell egy masszív kezdőtőke. Így sok ember inkább betesz jó sok pénzt, és reménykedik, hogy egyszer csak kap egy HoF-ot. Én mivel általában szerencsétlen alkat vagyok, nekem sose jönnek össze a globik meg a HoFok ezért inkább csak a társaság miatt játszottam. Sry a novelláért és az OFFért :D
  • pxxl
    #30367
    ott van egy videó kb 330mega annak a végén mutatnak pár részletet. dinamikus izé bigyó, meg összedől a ház, kaszálhatod is az őserdőt meg ilyenek
  • EK1TEP
    #30366
    Azt ebben mi a Cryengine 2?
  • pxxl
    #30365
    jah ez nem poén már :D
  • samsung123
    #30364
    kifejtenéd bővebben? még nem játszottam a játékakal, ki akartam próbálni,miért nem ingyenes?
  • Knabb
    #30363
    Pont az entrópia??? Hháhá :D Az meg, hogy ingyenes, az csak akkor igaz, ha k*rva mákos vagy... mert anélkül nem jutsz sehova, ha nem fizetsz
  • pxxl
    #30362
    hazamegyek aztán töttöm is lefele
  • samsung123
    #30361
    most váltott egy INGYENES mmorpg CRYENGINE2-re a napokban fog bindulni.....nézzétek meg elég brutál:képek(kötelező)
  • KILLER2
    #30360
    Ja, csak én arra gondoltam, hogy delta szinten nem üres-re van téve, mert a menüben is lehet célkeresztet változtatni és akár ott is lehetne akkor betenni, hanem valahogy le van tiltva. De ezt ne tudom, nem próbáltam ki :)
  • Ability
    #30359
    Én sem merültem bele, csak megnéztem a képet, rajta voltak a variációk, láttam ott a normál, meg ott volt az "üres" is. :P
  • KILLER2
    #30358
    Megnéztem :)
    Csak nem olvasgattam el, mert láttam, hogy mi ez és úgy gondoltam, hogy ez nem lesz jó nekem. Köszi.
  • Ability
    #30357
    Ha megnézted volna a linket, akkor láttad volna, hogy ugyan ezzel a paranccsal tüntetik el, és ugyan ezzel lehet visszaállítani normálra, vagy másfélére.
  • tnm #30356
  • Knabb
    #30355
    Elnézést nem néztem körbe mielőtt kérdeztem, bocsesz
  • Knabb
    #30354
    Halihó
    Hogy lehetne megoldani, hogy ne dx10 be akarja a magas beállításokat használni?
  • Black Ghost
    #30353
    köszi
  • steweee
    #30352
    köcce
  • KILLER2
    #30351
    Ja, az is kell. Az pont külön a multihoz van.
    #3350: Trailereket, képeket. Kb ennyi.
  • steweee
    #30350
    a bonus dvd mit tartalmaz?
  • Black Ghost
    #30349
    Sziasztok

    Nem tudok a szerverekbe belépni, mindig azt írja hogy nem egyező verzió, ami igaz is.

    az enyém:
    1.1.1.6.1.1.5

    a szerverek többsége pedig:
    1.1.1.6.1.5.6

    Na most az 1.2-s patch fent van, fel kéne raknom az 1.2.1-t is vagy más is kell?

  • Jaffa 2843
    #30348
    lol :D egész ocsmány :D
  • fery02
    #30347
    Ha lenéztek a kép aljára, akkor olyan látványt láthattok, amit Crysis-ben sokat nem látunk az biztos. Én sem tudom, hogy ez minek köszönhető. :P
  • Bokafix2
    #30346
    Sztem bemérni nem elég... a tudós csajnak kell aktiválni a fegyvert és akkor kell beledurrantani a miután bemérted. Szól is rádión asszem, hogy mikor lehet lőni.
  • EK1TEP
    #30345
    így így!
  • bertino
    #30344
    nyomassál már egy képet a fegyverről, amivel lövöd azt a bazinagy fost, nagyon érdekelne, hogy mit csinálsz.

    fél órája eleve nem is lőheted vele, összvissz 3x kell emlékeim szerint lőni és mindig bemérés után, aztán rohanni kell a Vtol-ra azt szevasztavasz vége a gamenak.
  • High end PC #30343
    Avval lövö ma is vagy félórája, de semmi. Tegnap lőttem vagy egy órán át.... Itt valami nem stimmel...