31662
CRYSIS
  • EK1TEP
    #30342
    Na azzal kell karjait lelődözni...
    Nem nagy dolog.
  • High end PC #30341
    Tac Gun? a hajón találtam, akkorát robban, mint egy tízemeletes, és sziklák hullanak alá az égből :DDD
    De már fél napja lövöm avval is, és semmi.... :(
    Milyen fegyver kell hozzá? :(
  • bertino
    #30340
    van rá külön egy fegyver.
    amit fel kell venni.
    ha nem vetted fel, az ciki.
  • High end PC #30339
    Továbbjutottam, most a hadihajón vagyok, a végén felbukkant hadihajó méretű alien, gondolom a főellenség, mert már 16 éve lövöm mindennel amim van és semmi.... Ez a főellenség? És van valami trükk, hogy lehet legyőzni? :(
  • High end PC #30338
    Sziasztok!
    Sajnos elakadtam a játékban. Van a,amikor egy hatalmas idegen üldöz a hegyekben a dzsungelnál, bepattanok többedmagammal a jövőbeli repülőbe, majd nekem kell vezetni, és egy telep felé kell repülnöm, ahol le kell lőni pár idegent felette, sárga ponton világít a telep helyén a küldetés célja, ott már két leszállóegység is lent van a földön, ám hiába szállok le, nem történik semmi... Még a gépből se tudok kiszállni. Valaki tudna segíteni please?
    Kössz
    Üdv.
  • grebber
    #30337
    Singleplayer map - LAD
  • miki10
    #30336
    sziasztok!

    szeretnék a crysis be multiplayeren játszani és amikor regisztrálnék a multiplayerhez akkor azt mér írja ki mindig hogy "a jelszó nem illik az email címhez"?
  • KILLER2
    #30335
    Nem kerestem célkereszt váltást, mivel eleve nem volt deltán, nem tudom, hogy ez működik-e ott.
  • Ability
    #30334
    Google első találat
  • Gabor77
    #30333
    Bocsi srácok, új vagyok még, nem láttam a Warhead topikot...azt hittem, egybe van a 2 játék. :)
  • Gabor77
    #30332
    Egy hülye kérdés: cfg-t Warheadbe hova is kell rakni? :)
  • KILLER2
    #30331
    Sajna ott nem találtam. Én is nézegettem a cfg-ket, de nem találtam célkeresztre utaló beállítást. Mindegy, kerítettem némileg átírt nehézségi szinteket, úgy elég húzós lesz hardon is, akkor legalább nem kell végig bullettájmolni :)
  • Bence94
    #30330
    nézd meg a nehézségi szintek mappájában és azon belül de a lényeg ugy emlékszem van cfg-jük ott lehet állítgatni dolgokat.amúgy szerintem lehet keresztnélkül is bia én úgy játszottam.
  • KILLER2
    #30329
    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet deltán elővarázsolni a célkeresztet? Mert mivel ebben a COG módban van bullettime, ami elég sokat könnyít a játékon, ezért nem akarom könnyebb szinten tolni, célkereszt nélkül viszont nem sok értelme van.
  • grebber
    #30328
    Nincs hozzá szinkron!
  • High end PC #30327
    Végül mindent belőttem. Egy utolsó kérdés: létezik a Crysis-ho magyar szinkron? Rohattul bírtam a magyar káromkodásokat a Warhead-ban is!
  • High end PC #30326
    Nah, a patch megoldotta a 16xAA kérdést, már van :)

    Már csak akkor egy valamire kéne rájönnöm: mi a fenéért nem megy el 64 bites üzemmódban? :(((
  • High end PC #30325
    Jelenleg csak egy BFG GTX280 van a vasban, de régen akkor is 16xAA volt, emlékszem. Másik gond meg hogy az 1.2 patch után sem indul el a Crysis64.exe, nagy sötétség. A Crysis Warhead minden gond nélkül ment 64 bites módban, Vista-m is 64 bites....
  • grebber
    #30324
    Régen nem nvidiát volt véletlenül?? Atival 8x a max!
  • High end PC #30323
    Hello!
    2 kérdésem is volna!

    1. Melyik a legújabb patch, az 1.2-es?
    2. Régen mintha 16xQ AA-val ment volna a game XP alatt, most csak 8xAA-t tudok belőni Vista alatt : ( Nem vágom miért :(
  • KILLER2
    #30322
    Az lesz, csak még nincs fent a Crysis :) Na majd meglesem a Warhead-el, úgyis rég játszottam már Crysisal egyjátékosban, most ezzel van benne valami új.
  • VRSDM
    #30321
    csinálj bizti mentést, és próbáld ki te :D
  • KILLER2
    #30320
    Warhead-al is megy vagy csak azt alap Crysisal? És esetleg ha megnéztétek, csak 32bites mappába van neki dll-je, így 64biten nem megy a mod. Ha szimplán csinálok egy Bin64 mappát benne a 32bites DLL-el, akkor vajon menni fog? Esetleg ha valaki kipróbálja/kipróbálta.
  • grebber
    #30319
    Ja lol semmi deltán nincs célkereszt!
  • grebber
    #30318
    Neked mitől van célkereszt tps nézetbe? Mertén felraktam a modot nekem nincs :(
  • Shep
    #30317
    Vannak ilyen mindenféle cfg-k, modok stb. amik majdnem élethű grafikát adnak pl. a natural mod csak még szebbek. Keresgéltem, de nem találtam csak 1-et ami elvileg élethű erdőt ígér (képek alapján tényleg majdnem fotorealisztikus) de ez még nem volt kész. Gondoltam valaki tud olyanról ami már kipróbálható.
  • Black Ghost
    #30316
    Pontosan mire gondolsz.
  • Black Ghost
    #30315
    THX. :)
  • Shep
    #30314
    Hát ez engem nem fogott meg. Tud valaki olyan modot amiben élethű grafika van?
  • grebber
    #30313
    Gears of Crysis mod
  • grebber
    #30312
    Már csak kb fél évet kell várni kb mire lesz végre olyan VGA-m ami very Highon is futtatni birja a game!
  • Black Ghost
    #30311
    Jóóóó ez, hol is találtad ezt a GOC-t. :)
  • grebber
    #30310
    TPS-be célkereszt végre na akkor végitolom 6-od szorra is a gamet!!
  • EK1TEP
    #30309
    Találtam egy Gears Of Crysis (GOC) módot amiben van időlassítás és TPS mód is!Nagyon jó!
    Most próbáltam ki!

    Képek tőlem:



    Telepítés:

    - bemásolod a .../Crysis/Mods mappába a letöltött GOC mappát (ha nincs mods mappád akkor csinálsz egyet)
    - elindítod a játékot megjelenik a menüben egy új pont Modok néven erre klikk ott lesz egy 01-es mod azt kiválasztod, betöltés kéri hogy újra kell indítani a játékot rámész az igenre újraindul és már mehetsz is!

    Játék közben görgőt benyom 2 új menüpont egyik az időlassítás másik TPS nézet. :)
  • Shep
    #30308
    A reallifesis -nál van az a TOD, azt hogyan kell működésre bírni?
  • grebber
    #30307
    Gondolom TPS mod igen a többit nem tudom.Egy normális TPS mod jó lenne célkereszttel és akkor végig lehetne tolni úgy is!Mert célkereszt nélkül nem jó :(
  • Black Ghost
    #30306
    Videóban van egy rész, mikor a srác fedezékbe vonul és a kamera kivált külső nézetre, ez valami mod, mert az eredetiben nem láttam ilyen opciót, ráadásul a nano ruha menünél több több ikon is van, ami számomra szintén új, mik ezek?
  • grebber
    #30305
    Ezt most találtam brutálabb AI:

    Advanced AI

    Az ottani video magáért beszél nem gyenge!
  • hiper KOCKA
    #30304
    A Doom 3-nál is volt valami hasonló az ultrahigh quality mod, nekem az jut eszembe erről. De inkább csak a HDR élességén javítottak, szembetűnő különbség egyébként nincs.
  • Lacee86
    #30303
    Sztem maradjunk annyiban h egy átlag játékosnak megfelel az integrált hangkártya, videokártya viszont nyilván nem, hiszen azért akár egy 10-15 ezres kártya is általában jelentősen jobb egy integráltnál.