31662
CRYSIS
  • Jaffa 2843
    #30422
    aki tudja milyen zene megy a trailerben ne tartsa magában :D
  • kifli
    #30421
    hmm crynet-skynet, itt valami öntudatra fog ébredni :)
  • Bokafix2
    #30420
    Ja... mér, ez legyen?
  • gduck
    #30419
    Az új ruci?
  • DarkSector
    #30418
    nekem is mást ír, mivel vista és win7 még valamit hozzászámol a vram-hoz...
  • steweee
    #30417
    fúúú, nekem a prince of persia the2thrones csinálja azt, hogy hazahoztam a pesti gépből a vinyót az itthoni új configba, mondom jáccok vele, és nem indul mert a diagnosztikai tesztnél a processzor megbukik, mert dual magos :):):)
  • RYO21
    #30416
    Jah és szerinte nem bírna elfutni a gépemen mert:

    Operating System
    Minimum: Windows XP/Vista
    You Have: Microsoft (Build 7600) FAIL


    LOL
  • RYO21
    #30415
    LOL ez a Windows 7:

    Lefuttattam a Can You run it tesztet, hogy futna szerinte, és ezt vettem észre:

    Video Card
    Recommended: Supported chipsets: NVIDIA GeForce 8800 GTS with 640MB RAM or similar.
    You Have: ATI Radeon HD 3800 Series (ATI display adapter (0x9505)) PASS
    Video Card Features - Minimum attributes of your Video Card Video RAM: Required - 640 MB , You have - 1.7 GB
    Video Card 3D Acceleration: Required - Yes , You have - Yes
    Video HW Transform & Lighting: Required - Yes , You have - Yes
    Vertex Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 4.0
    Pixel Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 4.0

    Igazából egy 512-es MSI RX3850-em van!
  • steweee
    #30414
    annak idejénj amikor megjelent jáccottam vele, de akkor nem volt hozzá erős gépem, így hagytam. mert egy egy tűzharc inkább kínszenvedés volt hog yszaggatott,ami egy ilyenjátéknál hát eléggé neci...

    na vizsont úgy emléxem, hogy vhol az elején lehetett akkor sárkányrepülőzni egy hegycsúcsról, de most hogy újra jáccok vele ilyen nincs. fel vagy peccselve, azért , vagy mert szar a memóriám ? :) és esetleg a far cryban volt ilynen...
  • steweee
    #30413
    komolyan kérdeztem amit kérdeztem... :(:(:(

    a látótávolság és az angol menü tényleg nagyon kéne... hlp plz !
  • fery02
    #30412
    Jaj ne csináljátok, de feldobtátok most a reggelemet hirtelen. :D
    Kérdés tőlem is:
    Bin32-es meg a Bin64-es mappából való indítás esetén mi lenne a különbség elvileg a játékban? (attól függetlenül, hogy nálam Bin32-ből indítva nem indul, Emulációs hibával)

    Am akinek szúrja a szemét, hogy játék közben 60 Hz-en megy, az indítsa a játékot (Win 7esetén) a Start menüből így: a játék ikonjára: Shift+jobb egérgomb, majd DX9-es játék.
    Multiplayerben meg ha úgy érzi valaki szarul teljesít, vegye lentebb a grafikát és elég észrevehetően jobb lesz az egérmozgás, könnyebb lesz célozni (alacsonyabb grafikán is überül néz ki a játék).
  • RemX
    #30411
    Köszi srácok! :)

    A Hang pattogására tudtok még esetleg valamit?!
  • hiper KOCKA
    #30410
    Próféta transzvesztita...?!?
  • kifli
    #30409
    ja a lánykori neve az csorba margit ha érdekel
  • kifli
    #30408
    nem
    nem
    igen 4,723121m
    igen
    nem
    csak
    nem, igen
    igen
    Kolompár Aladár Jácint
  • steweee
    #30407
    :):):

    a fű látótávolságát hogy lehet feljebb állítani ?
    sajnos nem tudom csak magyarítással indítani, és ott nem tudom melyik opció az.
  • bertino
    #30406
    "-A rakétavetőtől meghal a csirke? És ha lövöm is vele?"


  • vérpocok
    #30405
    Nekem is van pár kérdésem:

    -Ha láthatatlan módba kapcsolok nem vesznek észre a koreaiak? És a csirkék?
    -Mikor a vízbe ugrok miért lesz vizes a képernyő? Ez a víz árt neki?
    -A scar-al messzebbre lehet lőni mint az FY7-el? Ha igen, hány méterrel?
    -A harckocsi nehezebb mint a csónak?
    -Kjong tábornok magasabb mint a többi katona?
    -Az fps mért esik le ha felveszem a felbontást és mindent dx10-re rakok?
    -A rakétavetőtől meghal a csirke? És ha lövöm is vele?
    -A tengerben van cápa?
    -Prófétának mi a polgári neve?

    Egyenlőre ennyi.
  • V43 1105
    #30404
    Az gondolom nem érdekel, hogy mekkora a lába Nomádnak :-)
  • bertino
    #30403
    én eléggé kételkedem abban, hogy csak ennyi kérdésed van.

    biztos nem jut eszedbe még valami... ?
  • steweee
    #30402
    miért van az hogy peccseltem 1.2.1-re és a megjelenő verziószám a játékban : 1.1.16xxxxx ?
    a ruha nem fogyaszt energiát ha bekapcsolok egy tulajdonságot de nem használom?
    hogy lehet átkapcsolni hogy angol nyelvű legyen és ne magyar?
    mi a különbség a nanoruha gyorsbillentyű és a nanoruha menü között?
  • fery02
    #30401
    Jaa, igen. Ezzel kevertem, de igazad van. Új játékot kell csak kezdeni, nem is warez hiba.
  • tnm #30400
    a kerékeltűnésnek semmi köze warez verzióhoz. ha patch előtti mentésed van és patchelés után azt töltöd vissza akkor ez van. ilyen esetben, vagy kezd elölről a pályát, vagy várd meg a következőt és jó is lesz. [nekem is ez volt, eredeti verzióval]
    amúgy sztem patch után egy fokkal kevesebbszer akadt be a játék npc miatt (nem csinálja a karakter, amit kéne neki én meg nem tudok továbbhaladni), meg mintha hegyek közötti repülésnél se vágna annyira nyílegyenesen és erőszakosan földnek, mint korábban. ezért én ajánlom fenn tartani -bár hibák még így is maradnak azért.
  • kifli
    #30399
    ja és van htofix 1.2-es patchez, 1.2.1 néven fut asszem :)
  • kifli
    #30398
    indíts új játékot
  • Bokafix2
    #30397
    Hátha a peccstől rosszabb lett miért peccselted fel? :D Én nem peccseltem és semmi bajom a teljesítményével. Igaz van egy-két kis bug, pl. hogy a katonáknak 4 keze van, a csirkék meg a levegőbe járkálnak de amúgy semmi komoly...
    Na jó csak viccelek. :P
  • fery02
    #30396
    Az előtted való tárgy kirajzolás az alaphelyzetben normális. Valami parancsot kell megadni a konzolba, hogy ezt mérsékeld. A kerék eltűnés is tipikus eset, ami a kalóz verziókkal esik csak meg, de arra is van megoldás. Vissza kell olvasni. :)
  • RemX
    #30395
    Jónapot Urak!

    Én csak most szántam rá magam hogy megismerkedem ezzel a játékkal, sajnos egyelőre még csak kalóz verzióban nyomták a kezembe, feltettem rá a 1.2-es peccset de onnantól sokal rosszabb lett a játék teljesítménye. ráadásul tök furán csak pont előttem rajzolja ki a tárgyakat, meg pl nincs kereke a kocsiknak :) és még a hang is pattog...

    Kérdésem az lenne, hogy mely EXE-t ajánljátok az 1.2-es peccshez?

    Természetesen jó priviben is :)

    Köszi előre is!
  • fery02
    #30394
    Október 22-én fogják a boltokba kiszállítani. Ettől függetlenül már pár napja le lehet tölteni legálisan előfizetőknek a hivatalos iso-kat.
  • EK1TEP
    #30393
    Felőlem bombázhatják
  • Bokafix2
    #30392
    Pont arra akartam utalni: a hivatalos október 22.
  • Bokafix2
    #30391
    Mi is a probléma...? Mintha azt mondtam volna hogy lebombázták Pestet, komolyan....
  • EK1TEP
    #30390
    Jó öreg XP...atyaúristen
  • KILLER2
    #30389
    CODmod=Goc mod
  • KILLER2
    #30388
    Én is Win7et használok (64bit). Nem nagyon volt eddig bajom Crysis-al, bár ezen a sima Crysist még nem igazán játszottam, csak az első pálya elejét egy kicsit próbálgattam a COD-moddal.
  • fery02
    #30387
    Nincs ezzel baj. Öcsém most is a multit nyomja, a szokásos Nagyon magas grafikán, talán még magasabb fps értékkel, mint valaha a gépen. :)
  • tnm #30386
    nem csak, hogy RTM de az országban többen is használják legálisan (én is)
    az azonban valóban igaz, hogy hivatalosan még nem jelent meg a boltokban, így még nem szégyen, ha egy-egy program nem komálja (még)
    ugyanakkor nem hiszem, hogy lesz még sima Crysis-hoz patch, hacsak nem derül ki valami hatalmas, felhasználók jelentős részét érintő inkompatibilitás win7-tel (vagy még akkor se.)
  • fery02
    #30385
    Tévedés, már régóta kint van az RTM változat.
  • Bokafix2
    #30384
    Mivel a win 7 még csak béta, lehet érdemesebb lett volna hagyni a jó öreg xp-t.
  • TDantes
    #30383
    Ígen? Hát vigasztalni nem vigasztal...de...hm...akkor oké, legalább akkor tudom az okát. Mindenesetre nem kínlódok vele többet