31662
CRYSIS
  • MaskimXul
    #18476
    C:\Documents and Settings\usered\Dokumentumok\My Games\Crysis\
  • MaskimXul
    #18475
    Itt van az összes mentés
  • daf xf
    #18474
    dx10ben nemis akarom jáccani.mert nincs vistám.
    De amúgy dx9-be élvezhető lenne?
  • NeBby
    #18473
    Valakinek van akármi fogalma , hogy melyik fájlba menti a mentéseket? Nagyon fontos lenne !! PLSSS...
  • Peetboy
    #18472
    Aranylemez lett a megjenés előtt. Bár nem tudom,hogy a világszerte eladott összes példányt számolják vagy külön országokra bontva.
    Itt magyarországon valszeg nem sokat adhattak el belőle. A gépigény miatt legfőképpen és azért mert itt amúgy sem kapkodják az eredeti gémeket.
  • rage
    #18471
    Nincs valakinek mentése az utolsó pálya elejéről? Vagy a repülős végéről?

    Repkedni nem tudok, simán leszednek az alien szarok.
    Viszont az utolsó pályát megnézném azért.
    Vagy nem lehet betölteni valami konzol paranccsal ?

    Amúgy a játék odáig tök jó volt, amíg nem kellett az űrhajóban lebegni.
    Igaz, ötlet addig sem volt benne semmi, de legalább hangulatos volt, meg jól nézett ki.
    Az eljegesedést is másképp képzeltem el, de mindegy, végül is nem nézett ki rosszul benne a csata.

    De ez a repkedés baromira nem hiányzott, nem tudom ez minek egy fps-be.
  • lac coo
    #18470
    Eladásokról van valami info ? Rohadt kíváncsi lennék rá ....
  • MaskimXul
    #18469
    lehet, bár a 8500gt nem egy erős kártya. Inkább játssz dx9ben, xp-n, az kicsit gyorsabb
  • MaskimXul
    #18468
    egyébként meg az egész net tele van crysis teszttel, mindenféle konfigon, és ha ez nem lenne elég, a legtöbb topicba csak a konfig meg fps összehasonlítgatás megy egésznap. tényleg unjuk a hogyfogmenni kérdéseker, még jó, hogy mindenki csak most az 1szer kérdezi meg
  • daf xf
    #18467
    De úgy mégis kb?
    1024*768 mediumon elmenne?
  • MaskimXul
    #18466
    ja, azért van különbség a "can run" meg az élvezhető fps között
  • lac coo
    #18465
    ....és a döglött tyúk miért kotkodácsol ha rálépek ?
  • #18464
    Crysis Collector's Edition SoundTrack INTERNAL-Torrentleech

    Fincsi!
  • MaskimXul
    #18463
    miért nem próbálod ki? amúgy meg szerintem medium-high 800*600 ban jó lesz
  • Noodle744
    #18462
    Sziasztok!!
    Tom h unnyátok már az ilyen jellegű kérdéseket de most az 1szer megkérdezem
    mivel sok fejfájást okoz nekem ez a játék, ugyanúgy mint sokmindenki más én sem
    akarok kimaradni a gémelésből.Szóval mik a megfelelő beállítások a Crysis-ben a következő PC-nek:

    ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB DDR3 Golden Sample Goes like hell,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

    Annyit tok h a minimumot üti és nem félek a 800x600-as felbontástól tehát ne kíméljétek, reális képet akarok...

    Előre is köszönöm Noodle!! ui.:egy előző kérdésre a válasz :ezen az oldalon az összes új játékot le tudjátok tesztelni elméletben, h valyon fog-e menni www.systemrequirementslab.com
  • daf xf
    #18461
    Ja és a procim AMD 4200+ duálmagos
  • daf xf
    #18460
    Üdv all!
    Lenne egy kérdésem.

    Az én gépem ennyire elég a játéknak.
    -AMD 4200+
    -asus alaplap
    -1giga kingston 800mghz-es memó
    -geforce 8500gt 512 mb
    Ha vennék bele még 1 giga ramot vagy így ahogy motvan élvezhető lenne a játék?
    Ha nem akkor lesem töltöm.
  • Peetboy
    #18459
    Balumann: "Szinte annak van a legkisebb gépigénye ha 1 éven belül megjelent játékokat figyeljük "

    Szerintem a Bioshock-nak kisebb a gépigénye mint a COD4-nek. Nálam Mediumon is tökéletesen fut a Bioshock. Sőt még Max grafon is kisebb akadásokkal játszható. 1024x768-on.
  • Peetboy
    #18458
    Hamarosan csinálok egy összehasonlító képet egy zsákról ami benne van a Crysisban is és a COD4-ben is. Különböző beállitásokban persze.
    Majd nagyot néztek, mekkora a különbség.
  • Peetboy
    #18457
    De Mediumon is nagyon jól elmegy Single-ben csak nem akadás mentesen. 40-50FPS.
    Rájöttem a VGA-m az birná, csak a procim gyenge hozzá sajnos.
  • Peetboy
    #18456
    COD4-ről. Na én főleg a Net Multi játékra mondtam,hogy ott érezhető a nagy a gépigény. Ott akad még Lowon is. High és Extra beállitásokon is próbáltam, és eléggé megfogja a gépet. Na igaz nem annyira mint a Crysis, mert az csúcs.

    Viszont nemrég kezdtem el a Single Playert, és ott jobban fut. Mindent maxra tettem és bent épületben az elején még elment. Aztán amikor kimentem a szabadba, ott már kilépett a játékból, mindez húzott procival.
  • Balumann
    #18455
    Szinte annak van a legkisebb gépigénye ha 1 éven belül megjelent játékokat figyeljük :|
  • Balumann
    #18454
    CoD 4 -nek nagy a gépigénye? :-/ radeon 9600 pro-val is elfut játszhatóan és nem csúnya grafikával. Neked kb. 1024-be low-medium beállításokkal kéne fusson.
  • pakko
    #18453
    Csá Peetboy én a cod 4-gyet már lenyomtam csúcsvolt!
  • Peetboy
    #18452
    Hehe, ez jó kérdés. Majd én is biztos jót fogok röhögni rajta. De még el se kezdtem. Majd 3 év múlva fény derül rá, milyen is az az iskola a szigeten. (Akkor lesz új gépem- Ezt csak úgy mondtam)

    Hát lehet hogy bennszülöttek járnak oda.


    Jelenleg a COD4-el próbálgatok játszani, de kiboritó mekkora annak is a gépigénye, na és még milyen ronda Lowon.
  • pakko
    #18451
    Sziasztok segítség kellene mert nemtom, hogy mikor a bányászaton bemegyek elősször az űrhajóba az a feladat hogy jussak ki nemtom. Hogy holkell kimenni hol kell kimenni???
  • HeadHunter86
    #18450
    JA. Nekem se kellett fórumra jönnöm mert bug van, meg mert elakadtam, nekem gördülékenyen ment minden, max beakadt egy script. kiléptem főmenübe, aztán beloadoltam és már jó is volt a dolog. Ja meg volt két apró grafikai bugom (textúra szétcsúszás.) oszt ennyi. De várom h újra játszhasssak vele. Függő lettem :D
    De sajna Egyetem, és nem vok otthon h játszahtnék.
  • catacom
    #18449
    Hát nem is megérteni bonyolult, hanem buggal megcsinálni:-)
  • KILLER2
    #18448
    Nem tudom, azért csak nem olyan bonyolult egy odolog ez a főellenség, hogy ennyien megkérdezzék. Én sokkal többet szerencsétlenkedtem a Hunter-el. Magyar az egész, nekem magától értetődő volt az egész.
  • ronso
    #18447
    megszenvedtem a végével a fene enné meg..nekiálltam vagy 10x.....
  • gduck
    #18446
    Hehe :) van ez így ;) DE az általad készített Crysis config akkor is űberfasza :)))
  • ronso
    #18445
    á nagyon jo volt 2 nap alatt végigtoltam.......
  • XenHai
    #18444
    Ja ott van meg tenel 1 sziveseget a mentest fel tudnad rakni rapidra vagy valaova el vesztek a menteseim es en is ott tartotam.
  • gyuri12
    #18443
    youtube-on keress erre rá:Crysis ending battle(vagy valami ilyesmi) ottan mutatja,hogy mit kell csinálni
  • ricsa008
    #18442
    Az utcso pályán mit kell csinálni?
    felvettem a TAc gunt és nem tudom mit kell vele csinálni
    az idegenek hadihajóját védőpajzs védi
    a rakétával nem tudom megsebezni
  • HeadHunter86
    #18441
    JA, pl. stream-elve lehet nézni a Die Hard4-et, elég durva. Ráadásul tele van HD-s cuccokkal. Marha sok Crysis videó van fenn.
  • KILLER2
    #18440
    Asszem kint a fedélzeten az egyik repülőnél van a lift
  • Venom
    #18439
    Hali. Megint segítség kéne. Egy hajón vagyok és valami főmérnököt kell kimentenem az alsó fedélzetről de sehol nemtalállok lejáratot :S merre van ez?
  • zombeeka
    #18438
    Köszi ez tök jó oldal!
  • GamerAdams007
    #18437
    Nekem az ővé simán bejött. Írt valami 1 másodperc várakozást, kb. ennyi idő elteltével bejött a kép. Az előzőnél is csak kép megjelenítése - frissítés és kész. De a sok nagyokos szerint gyorsabb beírni, hogy jajj béka, meg rakd fel máshova, mint 3-at kattintani. (Igen, pont 3 kattintás az egész.)