31662
CRYSIS
  • HeadHunter86
    #18436
    Linekelni tudni kell LOL
    Sárga béka, hehe neked se jött össze.
  • KILLER2
    #18435
    Úgy, mint te? xD
  • catacom
    #18434
    Pedig a te linkeden is csak a béka jön elő:-)) De lehet csak én nem értek hozzá:-)
  • gduck
    #18433
    Linkelni tudni kell :D

    Pl:
    KÉP
  • HeadHunter86
    #18432
    Bazz így se jó. pedig ha békás kép van és írsz a link után egy kérdőjelet akkor behozza a képet, de linkelve úgylátszik nem megy.
  • catacom
    #18431
    Igen akkor a te linkedet néztem tegnap éppen:-) Erre gondoltam csak bekevertem:-(
  • HeadHunter86
    #18430
    Javított kép link :D
  • catacom
    #18429
    ok bocsi akkor bekevertem:-) Szerencsére én nem akadtam el ott:-) Viszont a végén nagyon megszívatott egy bug mert nem volt hajlandó lőni a tacgunom:-( Pedig mindent jól csináltam. Aztán vissza kellett mennem egy régebbi mentésre és onnan újravinni: Bezzeg akkor egyből befogta a célt:-)
  • Balumann
    #18428
    Az már az utána lévő pálya.
  • Balumann
    #18427
    Itt van leírva a csít, hogy hogy lehet ott továbbmenni (ezt belinkeltem tegnap valamikor)
    LINK
  • catacom
    #18426
    Az nem az arész véletlenül ahol fent vagy valami magaslaton és előtted egy romos függőhíd amin nem lehet átmenni? És ott le kell menni a vízbe és balra meg egy vízesés van? Már csak azért kérdezem mert láttam valami képet itt amin volt magyarázószöveg is , és azt mutatja be, hogyan is kell kinéznie ott a terepnek. Lehet, hogy keverem de nekem az akép arra a részre hasonlított amit az előbb leírtam, de én ott simán leúsztam a folyón és nem mentem semilyen barlangba.
  • Balumann
    #18425
    2. pálya, először egy faluba kell a csajt kimenteni, majd északra kell indulni (ott jön egy kóreai hadjárat, meg pár emberke a "folyó túloldaláról", utána menni kell előre. A barlang előtt találkozni kell Prófétával, és bekellene menni a barlangba. Bug miatt sokaknál a barlangba nem lehet bemenni mert sziklák vannak kép.

    Csak épp hogy bekell menni, és utána már töltődik be a következő pálya (nem barlangos), akkor rabolja el az a szar Prófétát. Írd be google-ba hogy Crysis cave bug, nagyon sokaknak van ez a probléma.
  • HeadHunter86
    #18424
    Őslakosoknak biztos ott tanultak, csak jöttek a kóreaiak vagy kik, és elkergették őket :D
  • KILLER2
    #18423
    Hát ez tényleg jó kérdés. De ha belegondolsz a benzinkutat leszmítva nem furcsa, mert ha visszemlékszel a játék elejére, ott mondják, hogy evakuálták az egész szigetet.
  • HeadHunter86
    #18422
    Még az eleje fele asszem, legalábbis ahogy a képeket néztem. (Nekem speciel nem jött elő ez a bug.)
    Bemész a barlang bejáratába, és loading, aztán a köv pálya a barlang után kezdődik.
    Prophet-tel mész oda asszem.
  • lac coo
    #18421
    Visszaemlékezve a játékra egy kérdés: mi a fenét keres egy ilyen szigeten egy iskola ??? Pláne benzinkúttal .....
  • catacom
    #18420
    Ebben igazad van:-)
  • KILLER2
    #18419
    Most erősen elkezdtem gondolkodni azon, hogy visszateszem az XPt.
  • HeadHunter86
    #18418
    Ja, akkor szedtem le Vistát mikor szerváltam Crysis MP kulcsot, feltettem XP-t és ott már sokkal jobban ment a kicsike, igaz akkor még csak 3200+-os procim volt, de a különbséget rendesen lehetett érezni.
  • catacom
    #18417
    Most tényleg komolyan kérdezem milyen barlangról beszéltek, mert nekem valahogy nem jön be az a rész:-(
  • HeadHunter86
    #18416
    Igen igen, de van akinek erősebb gépe van mint nekem és itt sírnak hogy csúnya meg szarul megy...
    Gondolom mien szép rend lehet az oprendszerükön, meg mennyi hülye fölös progi lehet rajta stb stb.
    Nem győzöm hangsúlyozni hogy Vista. Aki crysis-ozni akar az ne Vistán tegye. Sőt, aki játszani az se.
    Én használtam 2-3 hónapig, 2 gépen is, sztem ennyi idő alatt ki lehet tapasztalni egy Oprendszer.
    És azt kell mondjam h nagyon fogja a gépet. Sokat CS:S-zek (most már TF2 :D) és nagyon lehetett érezni a különbséget.
  • KILLER2
    #18415
    Csalni nem szép dolog :) De valószínűleg ezek is mennek.
  • simonl #18414
    Szia,

    Az említett DEVMODE -ban van "All WEAPONS" és "All AMMO" funkció is?
    Ha igen mely gombok ezek?

    Köszönöm válaszod
  • catacom
    #18413
    Azértr ilyen konfiggal illik is neki menni:-)
  • HeadHunter86
    #18412
    Vagy várj egy keveset és jön a patch, 100% hogy javítják :D

    Sztem jól van optimalizálva, le merném fogadni hogy a nyavajgó emberek nagy részének Vista van fenn...
    Nekem XP-vel tökéletesen játszható!
    Mint azt sokadszor mondtam már, 1280-1024-ben Medium-Very High. Atom kinézettel.

    Beállításaim sokadszorra :D Csak azért is :D
  • Balumann
    #18411
    Ugyan ez volt nekem is a probléma, és nekem nem jött be sajnos a grafika váltás.
    Megpróbálhatod, én kb. 3 órát elcsesztem, vagy 4x próbáltam meg állítani és korábbról kezdeni.
    De azért sincs értelme mert bemész a barlangba és már jön a következő pálya.

    Indítsd a játékot -DEVMODE paraméterrel, a játékba a barlang előtt nyomj egy F4 -et majd F3-at (god mod majd repülés), és akkor szépen átmész a bugmiatt nem beomlott sziklákon, és utána már be is tölti a köv pályát. (utána lépj ki és -DEVMODE -t töröld ki és mehetsz tovább rendesen.
  • Balumann
    #18410
    Sztem meg a játék ugyan úgy játszható lowon is (1-2 dolgot azért felpakolva), azért hogy szebb legyen nem éri meg 100ezreket kidobni szvsz.
  • KILLER2
    #18409
    Úgyanúgy fut, mint a demo. Leszámítva az uccsó pályaát, mert ott nekem le kellett vennem mediumra higról, mert diavetítés lett.
  • KranaZoli #18408
    Én még csak most tőttöm le, de bele sem képzelek a demo alapján, hogy medium-nál feljebb tudjam rakni, sőt esetleg vmit még lejjebb venni.

    E van. Nem kell szeretni, de e van. Ebbe kell beletörődnünk, vagy a köv. havi fizu-ból áldozni rá :)))
  • KranaZoli #18407
    Még annyi ehhez a konfighoz, hogy esetleg még 1Gb RAM
  • KranaZoli #18406
    Személy szerint Nekem csak annyi a véleményem arról, hogy ki milyen graf-al tolja, hogy végre itt van egy gamma amire sokan vártak, végre egy olyan grafikai és fizikai modell, amiért sokan sokat álmodtak.

    Ezért a gammáért éri meg beruházni új gépbe, új graf. kártyába, új alaplapba, új prociba, stb...

    Senki nem várja, hogy közép kategóriás gépen úgy tudja futtatni, ahogyan azt sokan álmodták. Ehhez sajna a sebbe kell nyúlni. Ha találsz vmit és Neked megéri, akkor ez a gamma, amibe érdemes invesztálni tőkét. Ha nem, akkor ratyin fog kinézni, hiába a rengeteg állítási variáció és egy driver sem fog csodát művelni.

    Csak úg graf kártya, stb... fogja meghozni azt amire várnánk.
    Ezt többek között sajna Én is belátom :(((
  • strebacom
    #18405
    Olvassá bammeg...olvassá..neked ez kell:
    E köll neked....
  • barmi
    #18404
    Akkor ezzel a 7.10-el lesz valami gixer gondolom mert a demo 7.9el ment fa*zán a teljes meg nyökögve megy 7.10-el. Ismét egy remekmű az atitol LOOL
  • KILLER2
    #18403
    Milyen jó is, hogy tuningolhatatlan a procim. 2.4 Ghz-ről legutóbb amikor megpróbáltam 3ra felhúzni, a proci 35 fokos volt és 10 perc 100% terhelés alatt ment fel talán 42 C-re, de be is akadt.
  • KILLER2
    #18402
    Melyik nagy páncélos szarra gondolsz? A 4 lábúra vagy a lebegőre? A 4 lábúhoz nem kell a kézi atom, a lebegőt meg majd úgy kell, hogy a VTOL elviszi mindig valahonnan védőizéjét, aztán te oda célzol és amikor befogta, lősz egyet.
  • GazCamp3r
    #18401
    Kezdésnek fel kéne rakni a procit 3 ghz-re akkor már egész jól tudnál játszani vele... és pont az a szaggatás elmulna, ami most szép, de szaggat :D
  • superbayern
    #18400
    hello! hogy kell megölni a hajón azt a páncélos szart???? felvettem azt a nagy fegyvert a raktárban, de sehogysem tudom használni a dögre! légyszi segítsetek! köszi!
  • Roger6
    #18399
    7.9-et használok egyelőre.
  • tonnni
    #18398
    Hello! Segítenétek megtalálni a megfelelő grafikai beáálításokat a játékhoz, ha szép lassu nem szaggat de akadozik egy picit ha gyors akkor viszont csunya! a gépem asus p5be alaplap, core 2 duo 2133mhz 1 giga ram, geeforce 7900 gt! aki tud légyszi segítsen!
    Elöre is köszi!
  • barmi
    #18397
    7.9 vagy 7.10 van fent neked?