31662
CRYSIS
  • HeadHunter86
    #18763
    Levest kell főzni a kapitánynak , aztán lenn találsz egy csinos kis csajt, találd ki mit kell vele csinálni? :D
    Lényeg hogy egymás után gyorsan kell nyomkodni az akciógombot. Ha végeztél akkor meg jön majd a főellenfél, Ariel. Majd a vízből bukkan elő. Na itt én se tom mit kell csinálni.

    www.crysis.hu <- Találsz végigjátszást...
  • lac coo
    #18762
    Én azt amit már ezerszer leírtam: semmi totál új motor nincs és nem is akartak újat, viszont ebben a formában nem lehetett DX10 be átírni a cuccot .....
  • HeadHunter86
    #18761
    Pedig kellett volna lennie ^^
  • marco2
    #18760
    sziaztok ott a hajón mit kell csinálni?
  • HeadHunter86
    #18759
    Sajnos ez az ára, mivel legfőképp nagy gépekre van kihegyezve, ezért kisebb gépeken nem fog olyan jól futni. Én is próbáltam itt az albiban, AMD2800+, 1giga ram, 9600Pro.val, low-on, 800*600-ban épp hogy játszható, de hát Istenem, 4 éves Kari, Singe Core, már rég nem való játékra, eljárt felette az idő, csoda hogy egyáltalán elindult rajta :D
  • oneal1
    #18757
    nem alaplapi van hanem egy noname cucc..:D
  • HeadHunter86
    #18756
    Bioshock lehet h télleg valódi DX10 volt, bár én annál a dx10-es effekteknél ezerszer szebb dx9-eket láttam már, ráadásul bugos volt a dx10-ben a Bioshock, lehet róla találni összehasonlító képeket.
    Lehet azért csinálták mégis a Crysis.-t dx9-ben mert ők rájöttek hogy egy nagy ZSÁKUTCA a DX10, de mivel az elején becsengették hogy a Crysis Dx10-re készül ezért nem mondhatták azt hogy, bocs de mégse lesz, dx10, inkább megcsinálták dx9-ben és elhitették velünk h dx10.
    Én ezt tartom a leglogikusabb magyarázatnak a dx9, dx10-es mizériára.
  • lac coo
    #18755
    Ezzel van nekem is bajom, és mocskos egy bandának tartom a Crytek-et a Crysis óta ! :))))
    Főképp , hogy olyan minőségben nézem-látom-játszom a játékot, amilyet talán még a 9500-as karim korában láttam :)))))) És ez most fut 20 fps-el .....

    DE fullal nincs bajom, ott van anyag rendesen, nem az a lényeg miben fut, hanem hogy mennyit kell neki számolni .....Márpedig fullon(mint már egy évvel ezelőtt is mondtam) ma még nincs olyan gép ami elvinné normálisan...És editorban még feljebb lehetne tolni mindent rajta :)))
  • lac coo
    #18754
    Az hogy ebben a játékban semmi DX10 efekt nincs !
    Javaslom nézzen mindenki utána milyen újdonságokat tud a DX10 , és gondolkodjon el ebből mit tartalmaz a Crsis, vagy bármelyik más Dx10-nek hírdetett játék !
    De nyílván attól, hogy nincs bennük normális DX10 támogatás még létezik a DX10 !

    A Crysis ben DX10 -ként feltűntetett efektek nem DX10-esek ....
  • Balumann
    #18753
    Másrészt meg akkor az durva, hogyha 8800 gtx is kiakad még dx9-be is ilyen grafikától. Milyen lesz a DX10 akkor vajon XD
  • HeadHunter86
    #18752
    Igazad van, Crysis nem használja én is ezt akartam mondani, ha nem ez jött volna le. De attól még durván modosított motor :D
  • HeadHunter86
    #18751
    Nekem anno más játékoknál folyamatosan akadt. Gondolom alaplapi hangarid van?
  • Balumann
    #18750
    Eddig nem volt rá semilyen bizonyíték, hogy a DX10 újabb lenne mint a dx9. UT3 nagy dx10 támogatása az antianalising, amit csak a "nagyon szuper dx10 képes" Vista képes előhozni... És ittvan ez a dx10-es very high effektek dx9-ben teljesen simán működnek/megjelennek.
    Na akkor most mi van? ^^
  • lac coo
    #18748
    Hát az tazért nem hiszem, hogy a Microsoft kiadja a DX9-et új, DX10-ként feltűntetve :))))))
    DX10 létezik, többet is tud mint DX9...
    Inkább az a helyes, hogy a Crytek nem tudta-akarta megcsinálni a játékot DX10 alá( továbbra is az a véleményem, hogy ez "csak" egy megfoltozott Cryengine1 motor...) .....Tehát semmi új DX10 shadert nem használ, vag csak keveset, de attól a DX10 még nem DX9 !
  • oneal1
    #18742
    de rohadt érdekes....
    high on van minden és normálisan fut és csak a hang akad...
  • oneal1
    #18741
    sztem sem a vista miatt lehet
  • peti71
    #18740
    Én is Vistám nyomom és nincs hang problémám..
  • oneal1
    #18739
    Vista miatt lenne??:O

    Tolja valaki a játékot még vista alatt és akad neki a hang?
  • kenderzen
    #18738
    nenenecsináld a fesztivált XD
  • HeadHunter86
    #18737
    Ennyire ne legyetek hülyék!!!
    DX9 Fut Vista alatt is csak DX10-ként van feltűntetve, ez az átbaszás!
    Sztetek miért lehet XP alatt azt a látványt előhozni mint amit Vistán látunk DX10-be, talán azért mert nem DX10 hanem DX9 megy Vistán is, csak vetítettek nekünk...
    Már rég lejárt téma, Istenem...
  • MaskimXul
    #18736
    kemény ez az új logo, ha sokáig nézem, utána teljesen olyan, mintha be lennék baszva
  • MaskimXul
    #18735
    egy dx10 only cucc van, a motion blur kicsit szebb úgy...
  • MaskimXul
    #18734
    ha megelégszel 800*600 al, akkor low-medium beállítások is beleférnek
  • kenderzen
    #18733
    az a dx10 ami xpre van irva az csak 1 kis loszar efekt amit csak dx sdk-val lehet lefuttatni egy dx10es tutorial-t
  • peti71
    #18732
  • JAG1
    #18731
    Low-on esetleg eldöcög...
  • cumfu
    #18730
    játszhatatlan lesz, vagy azér 1024*768-ban alapon elmegy....?
  • JAG1
    #18729
    Szarul....
  • cumfu
    #18728
    ok csak akkor már preciz leszek (gondolom ide olyanok járnak akik tudják, de hát ki tudja.....) inább azt mond meg hogy megy majd ezen a crysis!
  • peti71
    #18727
  • jemo69
    #18726
    (am ati 7600 gs nincsen ezért egyértelmű hogy geforce)
  • cumfu
    #18725
    (ja geforce 7600gs)
  • cumfu
    #18724
    7600 gs 256mb, és pci-expresszes videókártyával hány fps az átlag?
  • Akylleus
    #18723
    en a kontenerrol raugrottam egy oszlopra, az oszloprol meg a hajora. egyszeru.
  • JAG1
    #18722
    romero1 linkjét olvasd el...
  • mikiking
    #18721
    másik oldalrol,nem azzal ami közel van...lesz pár gépfegyveres, maximum power..piros leszel,átugrasz..püffff
  • zozox333
    #18720
    Üdv! Elakadtam, a 3 légvédelmi üteg kiiktatása után egy hajóra kellene feljutnom, de nem tom hol
    Légyszi vki segitsen kösz!
  • NeBby
    #18719
    Pls addig küldjetek képet egy nagy DX10 es effektről , megnézem nálam van-e...
  • NeBby
    #18718
    Jólvan vista 2006 vége óta van ... Most miért égeted magad ennyire? újreg...
    Bár én nemtom , megcsináltam ami oda van írva sok helyen fennvan ugyanez , ha jó jó , ha nem nem én csak azt mondom ami oda van írva!
    6kor jövök akkor lesz vidi + kép
  • NeBby
    #18717
    Menni megy , de DX9 et ír