31662
CRYSIS
  • gabr
    #18716
    Ember, ez a hülyeség már June 8th-óta fent van ott, te most miért égeted magad ennyire????
  • gduck
    #18715
    #18680

    próbáljad meg DX10 módban futtatni a Crysis-t XP alatt, tutira nem fog működni :)
  • mikiking
    #18714
    is - is ....de csont fullon
  • NeBby
    #18713
    "Download DirectX 10 for windows XP is available now."
    Igazadvan , ez akkor hülyeség... (nem is csak ittvan fenn , hanem jópár oldalon)
    Hogy miért DX9 et ír ki , arra is válaszoltam...
  • gabr
    #18712
    XP-n jelenleg NEM lehetséges DX10 programok futtatása, de neked biztos sikerül! Javaslom hülyisd a gimis osztálytársaid ezzel! Az pedig a te tudásod bizonyitja, hogy TE azt mondod, hogy a nálad(csak nálad) program DX10-ben fut XP alatt, de azért a program DX9-et ír ki... no comment!

    Ja, ha meg akarod nézni milyen DX van a gépeden, a dxdiag parancsal meg tudod tenni! Erről csinálj videót apafej!
  • NeBby
    #18711
    Ha a tudásod vagy a felfogásod gyenge , arról nemtehetek .... Meg arról se , hogy 3 hsz el nemtudsz feljebb nézni
    Most van kis időm , kép kell vagy videó?
  • HeadHunter86
    #18710
    Vista.
  • BaziJoe
    #18709
    Mivan akkor ha nem fut DX10-ben vistán miért???
  • Skyline
    #18708
    HI!
    Sorry a kérdésért csak a tisztánlátás miatt kérdem:
    A Very high grafihoz a demonál már leszedhető csomagból beraktam,felülírtam a high cuccokat a veryhigh cuccokkal,így lesz a játék veryhigh xp alatt ugye? Vagy még lehet vhogy szépíteni,ilyesmi?:)
  • tmisi
    #18707
    "Azért egy maxot majd bepróbálok tátani a számat.:D" Remélem állóképen is lesz olyan szép, mint mozgásban.
  • ZPapp23
    #18706
    Hát én közepesen nyomom 8600gtve., de így is iszonyat jó grafikája van sztem, tényleg csak ámulok bámulok néha. Nagyon jó a játék. Azért egy maxot majd bepróbálok tátani a számat.:D
  • Jagumo
    #18705
    foleg ha 2 van:)
  • Jagumo
    #18704
    hat figy sztem raersz akkor venni olyat ha a GTS avul el:D mert meg 1 evig a GTS sztem mindent elvisz full gafon:)
  • elite
    #18703
    Majd ha kijön jövőre egy GTX-nél kétszer erősebb kari, akkor veszek olyat. 15, max 20% miatt nem váltok.
  • Jagumo
    #18702
    hogy 620 MB-s a VGA-d az gyakorlatilag semmit nem szamit az eg vilgon:)
  • Jagumo
    #18701
    minek eladni? nekem a 2 GTS-el Crysis max garfon 65 FPS legrosszab esetben 50 :D
  • romero1
    #18700
    hali . azért az XP-s directX 10-el csak óvatosan bánjatok , nehogy windows újratelepítés legyen a vége http://winportal.net/?id=924
  • elite
    #18699
    Én el tudnám adni 59-ért a GTS-emet (többen is jelentkeztek), de minek? 5-8 FPS miatt?
    Fel van húzva rendesen (620/1500/950 MHz) Nekem megfelelő (Hignál magasabb beállításokkal elmegy 30-35 FPS-el)
    Havas pályán sokkal visszább esik a sebesség?
  • Jagumo
    #18698
    van mar tort szero?
  • KranaZoli #18697
    Most Ti a Patch-en a DX10-et értitek, vagy mi a rákot?
    Én megnéztem azt az oldalt.

    Ott a DX10 pár db DLL fájl. Ennyi lenne az egész :o
    Vagy kell hozzá a VS és DXSDK környezet is?!

    (nem mintha tudnám használni, mert DirectX 9-es kártyám van, csak érdekelne a dolog.... és az a link-elt oldal Nekem nem teljesen világos, hogy hogyan lesz DX10....)

    Köszi!
  • gabr
    #18696
    "Jah és dx10 is fennvan XP n"

    Igen, persze, hogyne! Móricka!
  • serito
    #18695
    Van valami patch a játékhoz? A F.A.Q-ban nem találom esetleg máshol?
    THX.
  • oneal1
    #18694
    Hali!!

    Lenne egy kis problémám a játékkal kapcs...
    Tökéletesen fut, de a hang akad egyszerüen...
    Fogalmam sincs hogy mitől lehet.

    aki tud valami okosságot írjon.

    köszi
  • KranaZoli #18693
    Hali!

    Had kérdezzem már meg, de milyen PATCH-ről beszéltek?
    :)
  • NeBby
    #18692
    Nah megyek , du.án jövök pár képpel !
  • NeBby
    #18691
    Én csak patcheltem és highra van téve minden , ami ha minden igaz , akkor minden high=very high! 2AA még bennvan és nemigazán megy 22 alá nagyon , néha , nagyon ritkán van 18 , de az csak a havas pályán volt egy résznél , máshol nem tapasztaltam ! Ált. 30 körül megy mindig ...
  • gduck
    #18690
    Azért mondtam, mert a DX10 VERY HIGH lenne az "igazi" VERY HIGH és félreérthető/megtévesztő lehet mások számára amit írtál. A GTX, ha a SHADER QUALITY HIGH és a többi VERY HIGH viszi DX10 alatt rendes sebességgel a játékot, viszont bizonyos helyzetekben leesik 15FPSre és ez igen zavaró tud lenni :(

    Szal nem kötekedni akartam ;)
  • NeBby
    #18689
    Akkor miért mondtad , hogy ez nem veryhigh? Gondolom , ha te is patchelted , akkor neked se azt írja ki hogy very , hanem csak simán high...
  • NeBby
    #18688
    Amit húzással emeltem is 64 re (700/2000)
  • gduck
    #18687
    Ezt momdom én is :) Én is DX9 "VERY HIGH"-ban játszom és látszatra semmi különbség nincs DX10 VERY HIGH-al szemben. Persze biztos van difi, de azt a szem nem nagyon veszi már észre... Éééééés a látvány lenyűgöző ;) A fények iszonyatosan jól meg vannak csinálva ;) Viszont a DX10 VERY HIGH beállítást nem viszi normális sebességgel egyetlen kártya se, max SLIben :(
  • Callisto
    #18686
    Mellékesen valóban átverés az only Vista very high a crysisban! Én is very hghon játszom és semmi különbség nincs a DX10-hez képest.
  • Callisto
    #18685
    Nem is elsősorban az 512 memória a probléma, hanem a memóriabuszának a szűkőssége.
  • NeBby
    #18684
    Hát igen , AA +nagyfelbontáshoz már nem elég az 512... De elég sokaknak nincs 1600+ os monitorja és ahhoz bővenjó és fps különbség is nagyon minimális!
  • Callisto
    #18683
    Ha nézel pár tesztet ahol 4-16xAA van eg nagyfelbontás, akkor már messze nem gtx az a gt. Nekem pedig az 1920x1080-hoz kell a gtx. GT nem lenne elég, nagyon nagyon nem...
  • NeBby
    #18682
    Amúgy szerintem a legjobban a veryhigh az 1. mapon a fákon látszódik , highba és veryhighba teljesen más (verybe sötétebb)
  • NeBby
    #18681
    Pedig , ha megnézem , azt írja ki , hogy dx verzió: 10
    De ez veryhigh , ha hiszed , ha nem! Látom , már beismerted , hogy hülyeséget írtál , ezért nem kötöttél már belém Jólvan , elnézem
  • gduck
    #18680
    Dettó! Én is ezért váltottam XP-re és ugyanolyan beállításokkal játszom mint te ;) Ez a "DX10 Crysis" egy nagy átverés, maga a játék csak DX9-es :D

    UI: A DX10 XP nem fog működni! Csinálj egy system.cfg fájlt a Crysis mappába és írjad bele: r_render="dx10" Tutira nem fog futni a Crysis :(
  • NeBby
    #18679
    Ha nézel pár tesztet láthatod , hogy a GT húzva = GTX , esetleg 1900+ felbontásban már nem , de amúgy igen!
  • NeBby
    #18678
    Vistán jóvalkevesebb az FPS ezt elismerem (ezért is váltottam vissza) , de ha patchelek , akkor High = Veryhigh (gondolom utánna kéne olvasnod) ! A veryhighot pedig nem dx alapján tiltja le , hanem oprendszer alapján , de ha fennvan a file és ott a veryhigh patch , akkor az a pár dx10 es effekt is megy!
    Parancsolj a dx10 XP re .. Akkor ezentúl imába foglalhatod a nevem
  • gduck
    #18677
    Nyugodtan nyomhatod a sódert és a hülyeségeidet (dx10 xp alatt), rakjál fel VISTA alól DX10 VERY HIGH képeket és gyönyörködjél a 10FPS alatti értékekben egy mozgalmas helyzetben :P

    UI: Világhíres leszel, ha megosztod mással is a "DX10 XP" telepítődet! És elárulom, a képernyőn DX10 VERY HIGH-nak kell látszódni :D Szal ilyen képeket kérünk és majd megnézzük az FPS értéket ;)

    UI2: Egy pillanatig se bántam meg a drága kártyát, az eddig eltöltött játékok órái bőven kárpótoltak érte :)