31662
CRYSIS
  • Ability
    #18843
    Kellőképpen zsúfolt a banner környéke? Jó így, vagy rendezzem valahogy?
  • MaskimXul
    #18842
    incrysis nekem mindig bejön, a hiba nálad van :) esetleg próbáld másik dns-el, vagy valami.
    Magyar végigjátszás-féle van a crysis.hu oldalán
  • Ability
    #18841
    Nem tudom miért, de nekem az incrysis oldala nem akar bejönni. Régen sem jött be, most sem jön be. Remélem csak nekem ilyen. Azért beraktam, gondolom másnak nincs ilyen baja...

    MOD: magyar végigjátszást látott már valaki? Annak is ott lenne a helye. :P Lehet nekiállok keresgélni.
  • NeBby
    #18840
    Amúgy pont te mondod , akinek ugye 65 fps el megy maxon a crysis? (biztosan 800×600 ba...) Ez azér durvább...
  • NeBby
    #18839
    Mér mekkora lenne az a +0 effekt ?
    Amúgy már kitágyalva
  • Jagumo
    #18838
    XP nem lehet DX 10 ...:D

    A1: csöppet rég rakták fel arra az oldalra
    A2: 3 mega? D:D:D:
  • bordy
    #18837
    jah, multihoz kell.
  • NeBby
    #18836
    Rakétavető :] Ottvan a házba , a csaj alatti szobába egy rakat fegyver , ott kell lennie!
  • MoLc
    #18835
    rpg?
  • CUCLI
    #18834
    rpgvel.
  • MoLc
    #18833
    illetve nem 3.ik pálya, Recovery misson.
  • MoLc
    #18832
    hello! a 3.ik pályán mikor a túszt kell kimenekíteni,ott hogyan kell felrobbantani a tankokat ?
  • BaziJoe
    #18831
    A longhorn én ugy tudom a szerver változat vonalon ment tovább, ebböl vált ki a Vista!
  • Prince23
    #18830
    Tetszik a gamma nagyon, a far cry teljesen más mint ez. Én meg azt hittem olyan lesz tetőtől talpig.
    Ja és a mi a legjobb: teljes magyar feliratú!

    Amúgy letöröltem a Punkbuster service-t. remélem nem gond. (asszem vmi multyplayer progi vagy mi?)
  • Balumann
    #18829
    Na beleolvastam. Hát érdekes. De vajon akkor mi is az oka annak, h nem csinálnak dx10-es játékot, csak ilyeneket? Gyorsabb, szebb, van Vista is, driverek is? Akkor most mi van? ^^

    Hát én hiába telepíteném fel dx10-es kártya nélkül :)
    Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lesz az egészből... Írja a cikk, hogy Longhorn fejlesztés akart lenni, már 2001 óta. Nah dehát utána megszakították az egészet, és utána elkezdték az egészet előlről, és ha jól emlékszem valamilyen korábbi alapra helyezve, nem?
    Na jó, nem értek ehhez. Inkább csak figyelem az eseményeket...
  • Barpi
    #18828
    Frissen bekapcsolt gép? Mergoldottam. Mindent közepesre állítottam, majd vissza mindent fullra és megint jó. Nem értem mi lehetett.
  • lac coo
    #18827
    Telepítsd fel ! ;)
  • tonyo9
    #18826
    [url=http://www.yougamers.com/gameometer/10164/[/url] gameometer
  • gabr
    #18825
    Olvasd már el : #18821
  • Balumann
    #18824
    DX10 for winXP alpha verzió

    Nah ezekkel mi a helyzet? ^^
  • Balumann
    #18823
    Download Dx10 for Windows XP..., Download DX10 for W XP (texhmixer.com), DX10 Available for Download for XP...
  • gabr
    #18822
    "érdekes lenne,ha annyival jobb lenne a 10.1,hogy papíron(egyenlőre,aztán majd jönnek a tényleges 10.1-es gammák is) 4-5 hónap múlva sz.rt se érjen mondjuk egy 8800GTX.nagy hőbörgések lennének itt,persze jogosan!"

    Tényleg szart sem fog érni mikor majd megjelenik fél-év múlva az első SM4.1 igénylő játék! Például ma már szart sem ér mondjuk a X800-X850 széria(SM2.0), ami azért nem olyan rossz kártya!
  • BaziJoe
    #18821
    DirectX 10 nem létezik Windows XP alatt és nem is lessz!!! A WindowsXP/DirectX 10 mitosz nyomában.
  • tonyo9
    #18820
    nvidia driver mellé mit kell még feltenni pl:Software
    nTune
    Gelato
    Developer Tools and SDKs?
  • GamerAdams007
    #18819
    Esetleg nem melegedett túl?
  • Barpi
    #18818
    Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy az addig tökéletesen futó játék újraindítás után ugyanazon a konfigon, azonos beállításokkal akad, vagy hibás a grafika? Közben nem lett semmi elindítva, vagy telepítve.
  • BaziJoe
    #18817
    DirectX 10 nem létezik Xp alá és nem is lesssz!!! http://winportal.net/?id=1040
  • Balumann
    #18816
    Szóljanak. Ezzel az egész dologgal még akkor is érdemes várni szvsz h mi lesz belőle...
  • Bence94
    #18815
    helo olvastam dx 10-ről és igazábol nincs is értelme gondoltam azt veszek az új gépembe erre meg olvasom jön a dx10.1 meg sm 4.1és ezek ha jól tudom csak az új kártyák támogatják majd nem? miközben még a sima dx 10 is csak parasztvakítás és még nincs egyáltalán olyan játék ami használja a shadermodell 4-et.úgyhogy inkább veszek egy erős dx 9-es kártyát. bár most megint valaki(k) leszólnak ezért.
  • MaskimXul
    #18814
    itt van az összes mentés

    Ability, ez is mehetne faqba szvsz
  • CUCLI
    #18813
    ugorj rá
  • tmisi
    #18812
    Hi! Hogyan kell feljutni a hajóra, amelyen ki kell iktatni a zavaróantennát? Van ott egy daru, de nemtom hogy kellen kezelni. Thx!
  • sumi
    #18811
    Üdv..

    Vki legyen szives 1 mentést berakni,a barlangbol kijövet....nem tom +csinálni....mennyi zöld izét kell kinyirni,h kijussak??


    Köszi...
  • Broafka
    #18810
    szóval smemi extra, oké, kössz
  • lac coo
    #18809
    Pffff.....



    Elsősorban azok lehetnek érintettek az ügyben, akik a Crysis többjátékos mókáinak online formában szeretnének hódolni. Remélem mindenki eltávolította a demót, vagy a bétát még azelőtt, hogy feltelepítette volna a teljes változatot. Amennyiben ezt nem tette meg, akkor addig ne is távolítsa el, amíg multizni szeretne a játékkal. Ellenkező esetben ugyanis előfordul, hogy törlődik a lemezhez kapott cd-kulcs, és akkor bizony lőttek a mókának. A megoldáson teljes gőzzel dolgozik a csapat, akik közleményben tudatták a rajongókkal, hogy tudnak a hibáról, s jelenleg ennek kijavítása élvez elsődleges prioritást.
  • NeBby
    #18808
    Ez egész jólett
  • lac coo
    #18807
    És Microsoftak miért is lenne érdeke a PC játékokat tolni ? Vista előbb-utóbb meg úgyis elterjed .....
    Talán ha megvalósul a szinte feltörhetetlen hw-s másolásvédelem ....


    Hardwired:

    A Microsoftnak nem érdeke a PC-t nyomni, mint platformot, amikor az X360-nal "megadóztathatja" az egyébként ingyenes és szabad Internetet, részesedése van a szoftver eladásokból, továbbá saját maga által kontrollárt környezetet teremthet, melyben saját maga diktálja a szabályokat
  • bordy
    #18806
    ugyan az mint a C gomb :)
    fegyver variálás.
  • GamerAdams007
    #18805
    Ugyan arra, mint a C gomb megnyomása.
  • FlyHigh
    #18804
    Hülyeség eröltetni a DX10-et. Ennek az lesz a vége, hogy aki komolyan akara majd játszani és nem szarja a pénzt, az vesz egy nextgen konzolt.